نمایش داده شود * نام خانوادگی نمایش داده شود * نام
نمایش داده شود *پست الکترونیک نمایش داده شود *جنسیت
نمایش داده نمی شود   -   * تلفن همراه نمایش داده می شود   -   - - * تاریخ تولد
1- سایت جیم؛ جزو سایت‌های ثبت شده در سامانه وزارت ارشاد است و تحت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نماید. کلیه حقوق این سایت متعلق به مؤسسه فرهنگی و هنری خراسان می باشد.

2- سایت جیم یک باشگاه مجازی با محوریت نویسندگی است. لذا از کاربران عزیز تقاضا داریم که تا حد امکان مطالب تولیدی بنویسند و برای سایت ارسال نمایند. به منظور حفظ کیفیت مطالب منتشر شده در سایت، کلیه مطالب توسط مدیر محتوایی سایت بررسی و سپس منتشر می شود. لازم به ذکر است که سایت جیم حق هر گونه ویرایش کیفی مطالب ارسالی را برای خود محفوظ می‌داند.

3- فضای حاکم بر سایت، فضایی دوستانه و صمیمی است که رعایت ادب و احترام متقابل بین کاربران ضروریست. همچنین برای جلوگیری از فضای گفتمانی نامناسب بین محرم و نامحرم، کاربران موظفند در تمامی قسمت‌های سایت جنس مخالف خود را با پیشوند یا پسوند «خانم» و «آقا» خطاب قرار دهند و از افعال جمع استفاده نمایند.

4- سعی ما ایجاد یک فضای تعاملی سالم بدون حواشی زاید است. برای حراست از حریم خصوصی افراد و حفظ فضای سالم سایت، قرار دادن هرگونه شماره تلفن، قرار گذاشتن؛ گذاشتن ایمیل خصوصی و ... ممنوع می باشد و از طرف سایت تأیید نمی شود.

5- عکس‌ها و محتوای پروفایل کاربری، پس از بررسی منتشر می شود و از کاربران عزیز می خواهیم در انتخاب عکس پروفایل خود؛ شئونات لازم را رعایت نمایند.

6- در صورت تخلف هر کاربر، ابتدا به صورت خصوصی تذکر داده می شود؛ در مرحله بعد کسر امتیاز خواهد شد و در صورت تکرار تخلفات؛ پروفایل کاربر مسدود می‌شود. در صورت ادامه مشکل پروفایل کاربر پاک می شود.

7- کاربران عزیز در تمامی زمینه‌های مورد نظرشان می‌توانند آزادانه به بیان مطالب خود بپردازند مگر در مواردی که جزو لیست زیر باشد:
«تبلیغ ادیان و مذاهبی غیر از تشیع؛ تبلیغ فرق ضاله؛ تبلیغ اشخاص فاسق؛ زیر سؤال بردن احکام اسلامی و هر گونه محتوایی که باعث هتک حرمت؛ توهین و افترا به دیگران باشد»

8- عضویت و فعالیت در سایت جیم کاملا رایگان است و سایت جیم به کاربران برتر در مناسبت های مختلف هدایایی به رسم یادبود تقدیم می کند
قوانین را مطالعه نموده و می پذیرم
کد امنیتی
* نام کابری
  * رمز عبور
*تکرار رمز عبور عکس