Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/pagetwo.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/pagetwo.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/pagetwo.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/pagetwo.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/pagetwo.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/pagetwo.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Notice: Undefined index: msgAlert in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 11 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - سایت خوب چی میل دارید؟! / سری سی و چهارم www.jeem.ir
سایت خوب چی میل دارید؟! / سری سی و چهارم
بسته پیشنهادی سایت جیم برای وب‌گردی‌های شما

سایت خوب چی میل دارید؟! / سری سی و چهارم

نویسنده : محمد حسین وکیلی

دنیای عجیب و غریب اینترنت و وبگردی برای خودش عالمی دارد شاید برای شما هم پیش آمده باشد که مدت زمان زیادی را صرف گشتن در اینترنت کنید و در این دنیای تودرتو گم بشوید، بعضی اوقات برای این‌که کمتر از این اتفاق بیافتد استفاده از معرفی سایت‌ها را و با آدرس قبلی به دنبال سایتی رفتن کار را آسا‌ن‌تر می‌کند.

 

سایت برتر: هیچ چیز را از دست ندهید!

http://iranseda.ir 

بدون شک یکی از کاربردی‌ترین سایت‌های ایران است. از آن‌جا که امکانات این سایت زیاد است، انتظار معرفی کوتاه از این سایت نداشته باشید.

1- تولیدات ایران صدا- محتوای این بخش‌ها توسط خود ایران‌صدا تولید می‌شود

الف:گزارش خبری:به چندین موضوع طبقه بندی شده و به صورت مرتب گزارش های کوتاه منتشر ‌می‌کند

ب: برنامه‌ها: تقسیم بندی موضوعی آن مانند گزارش‌های خبری است اما محتوای آن تفاوت بسیاری دارد

ج: کتاب گویا: تعدادی کتاب را روخوانی کرده‌اند و شما دیگر لازم نیست کتاب را بخرید، کافی است روی گزینه دانلود کلیک کرده و از شنیدن آن لذت ببرید، البته بعضی کتاب‌های خاص فروشی است که شما می‌توانید قبل از خرید آن قطعه‌ای از کتاب را که برای نمونه گذاشته دانلود کرده و پس از اطمینان خرید کنید.

گنجینه‌های دیجیتال، پرونده‌های ویژه و رادیو تصویری از دیگر امکانات بخش تولیدات هستند.

2- خدمات ایرانصدا- اگر تا الان از خدمات این سایت شگفت‌زده نشدید، این قسمت قطعا شما را مبهوت خود می‌کند!

الف: کانال‌های اختصاصی: علاوه بر شبکه‌هایی که بر روی امواج رادیویی قابل دسترس‌اند ، شبکه‌های رادیویی اینترنتی هم داریم که در این بخش قابل شنیدن هستند و حتی شما می‌توانید برنامه‌های پخش شده را نیز انتخاب کنید. در حال حاضر 11 شبکه رادیویی با عناوین داستان، نغمات، تاریخ، گفت‌وگو، نمایش، تلاوت، کودک، سخنرانی، حماسه، موسیقی و طنز داریم.

ب- آسان رسانه: آرشیو تمام شبکه‌های سیما و رادیویی استانی و سراسری را می‌توانید در این سایت ببینید. مثلا برنامه شب گذشته را در خیابان بودید و از دست دادید، امروز می‌توانید به راحتی آن را نگاه کنید، یا ماه گذشته یکی از شبکه‌های رادیویی با شما مصاحبه‌ای کرده است و الان می‌توانید این فایل را در سیستم خود ذخیره کرده تا یادگاری برای آینده‌ها باشد. اما نمایش آرشیو به چند صورت است.

پخش زنده: به شبکه دلخواه می‌روید و برنامه را نگاه می‌کنید

بر اساس آرشیو زمانی: روز، ماه و سال مد نظر خود را مشخص می‌کنید و برنامه‌های به صورت قسمت‌های نیم ساعته برای نمایش یا دانلود آماده شده است.

بر اساس Epg : ای.پی.جی همان جدول پخش برنامه‌هاست که در شبکه‌های دریافتی دیجیتالی نمایش داده می‌شود. شما در این روش هم باید تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کرده اما به جای انتخاب ساعت،برنامه مورد نظر خود را انتخاب کرده و دانلود می‌کنید.

 

ویکی پدیای نوشیدنی‌ها

 http://wikidrink.info  

همانطور که از تیتر پیداست این سایت به معرفی نوشیدنی‌ها می‌پردازد، اگر اهل کافه گردی هستید و نوشیدنی‌ها را می‌شناسید، بد نیست با خواص و کیفیت محتویات آن نیز آشنا شوید. اگر اهل کافه گردی نیستید این سایت را بخوانید شاید پاتوق شما هم کافی‌شاپ‌ها شد.

قسمت دیگر این سایت «کافه‌یاب» است که جست‌و‌جوی خوبی را برای پیدا کردن کافه مورد نظرتان فراهم کرده است، البته این قسمت برای مشهدی‌ها هنوز فعال نیست و امیدواریم این سایت اطلاعات کافی شاپ‌های شهر مشهد را نیز اضافه کند

 

برای معماران، معمار دوستان 

http://www.etoood.com

اتود سایت تخصصی معماری است. سایتی که سعی کرده از مطالب هجو و تکراری در اینترنت فاصله گرفته و مقالات جمع وجور و خوبی را ارائه دهد. در قسمت پروژه نیز می‌توانید کارهای خود را برای دیگران به نمایش بگذارید و یا از پروژه دیگران بیاموزید.

خلاصه اگر معمار هستید بد نیست هر چند روز سری به این سایت بزنید و از اوضاع و احوال معماری باخبر شوید

 

شعبده بازی کنید

http://shobadebaz.com

شعبده باز ایده خوبی است اما در مرحله اجرا آن‌چنان چشم گیر و جذاب به نظر نمی‌آید. شاید اگر به این ایده کمی پر و بال می‌دانند بسیار موفق‌تر از الان بود. از این حرف‌ها بگذریم، این سایت ترفندهای تردستی و فیلم‌های آموزشی شعبده بازی را برای نمایش قرار داده است که شما می‌توانید با مطالعه یا تماشای آن یک جوجه شعبده باز شوید! البته اگر وسیله هم لازم داشتید می‌توانید از فروشگاه این سایت خرید کنید. 

 

تست بزنید

http://azmoonak.ir 

ایام امتحانات است و بهترین موقع برای تست زدن. آزمونک جامع‌ترین سایت رایگان تست است که سعی کرده در همه حوزه‌ها ورود کند و تا حدی نیز موفق بوده است. گرافیک خوب سایت و کارنامه آنلاین از ویژگی‌های این سایت به شمار می‌رود. پیشنهاد می‌کنم حداقل یک بار به این سایت مراجعه کنید،شاید پاگیرتان کرد!

 

صدایتان را ماندگار کنید

http://www.zabtkonid.ir 

داستان از این قرار است که اگر طالب کار خیر هستید و صدای خوبی دارید می‌توانید در این سایت تست صدا بدهید و اگر صدایتان خوب بود، به شما خبر می‌دهند که بیایید و داستان بخوانید تا برای کودکان نابینا کتاب‌خانه صوتی بسازند. البته متاسفانه فعلا این امکان در شهر مشهد فراهم نیست ولی در هشت شهر ایران احداث شده و در چهار شهر دیگر نیز قرار است احداث شود. اگر علاقه مند هستید بد نیست به این سایت سری بزنید. این سایت پیشنهاد شده «هاچ» است. شما نیز می‌توانید سایت‌های دلخواهتان را به جیم ایمیل بزنید، (m.h.vakili@jeem.ir)

 

صحفه جذاب: خنگ هستید؟ در نیم ساعت بفهمید!

در اینترنت تست‌های هوش زیادی دیده می‌شود اما برخی تست‌ها از دقت و شهرت بیشتری برخور دارند که ما یکی از این تست های معروف تصویری که احتیاجی هم به تسلط به زبان انگلیسی نداشته باشد، را برای شما معرفی کردیم

تست 39 سوال در 40 دقیقه

http://iqtest.dk/main.swf 

 

===============

آرشیو شماره‌های قبل

سایت خوب چی میل دارین(33)

سایت خوب چی میل دارین(32)

سایت خوب چی میل دارین(31)

سایت خوب چی میل دارین(30)

سایت خوب چی میل دارین(29)

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
mhv
mhv
٩٣/١٠/١٦
٠
٠
دووووووووووووووووووستان!نمره تست هوش بسیار حیاتی است! شماره به چالشش فرا میخونم! بچه های بالای 130 رو به این چلنج دعوت میکنمممممممممممممممممممممم/ بعد اینکه همه تست ها رو در اولی انجام دادین، روی منو و بعدش send کلید کنین
s_a
s_a
٩٣/١٠/١٦
٠
٠
:| خب من تستو زدم بالای 130 هم شد! خب الان چه جوری اثبات کنم خب؟!!!!!!!!!!!! اونموقعی این چلنج نبود خب :((((( حیاتی :/
mhv
mhv
٩٣/١٠/١٦
٠
٠
به قیافتون نمیخوره! اینقدر به قیافتون نمیخوره که مدرک میاوردین باور نمیکردم!!!
v-qavam
v-qavam
٩٣/١٠/١٦
٠
٠
شایدم حیاتیه خخخ
mhv
mhv
٩٣/١٠/١٦
٠
٠
من اون رو یه ربع پیش درست کردم:| یه رفرش بکنین دیه:|:|
faride
faride
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
من 140 شدم و مدرکشم اون پایین گذاشتم! =))))
faranak_b
faranak_b
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
http://s4.picofile.com/file/8162253418/my11.JPG 133 شدیم !
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٦
٠
٠
ممنون از معرفی های عالی. من هستم!
mhv
mhv
٩٣/١٠/١٦
٠
٠
شیرههههه
Niva
Niva
٩٣/١٠/١٦
٠
٠
وای چه سخت بود... من که حوصله م سر رفت .. آخریاشو همین جوری جواب دادم.. چه زیاد بود
mhv
mhv
٩٣/١٠/١٦
٠
٠
برا شما شماره بعد تست تنبلی میزارم:|
faride
faride
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
@__@
Niva
Niva
٩٣/١٠/١٦
٠
٠
اوا زمان هم داشت؟؟!! میگم من چرا اینقدر وقا اضافه آوردم :دی .. نا امید شدم
mhv
mhv
٩٣/١٠/١٦
٠
٠
شما باس از پایه شروع کنین:| از اینا که مداد شمعی میدن میگن پروانه رنگ کنین،از اونا باس شروع کنین به امید خدا تا شماره بعد میرسین به این یکی،/ البته فک کنم مینو از شما جلو بزنه!خخخخ
Mahboubeh-A
Mahboubeh-A
٩٣/١٠/١٦
٠
٠
دختران عزیز زحمت انجام تست هوشو نکشن ! مالا همه بالاس ! بالای بالا ! :))))))))))))))))) من اون 60 تایی رو تا 30 جواب دادم بعدش دیگه حسش نبود بیخیال شدم !
mhv
mhv
٩٣/١٠/١٦
٠
٠
خدایی این نسل تست نمیتونه بده! بعد قرار قورمه سبزی درست کنه؟ خخخخ
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
من دیگه حرفی ندارم!
faride
faride
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
منم به عنوان یه دختر دیه حرفی ندارم!
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
سلام ممنون! فقط تو تست دوم نتيجه تست خودم رو از كجا بايد بفهمم؟ ميانگين هوش هم سن هام و جهان و ... نوشته ولي براي خودم رو ننوشته!!!!!!!!!!
mhv
mhv
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
در گذشته پولی نبود!! اصلاح کردم، مرسی:)
خاصـ استم
خاصـ استم
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
سلام خسته نباشید اقای وکیلی نتیجه اون 60 تا سوال چجوری مشخص میشه؟ عدد های مختلفی بود..
mhv
mhv
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
همون جواب بالایی دیه! من چند ماه پیش چک کردم پولی نبود! الان پولی شده|: پوزش!
خاصـ استم
خاصـ استم
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
اره اون قسمت بالاش هم پول بود! ینی باید پول بدیم؟؟!خخخ راستی من 140شدم مردکم خواستین میذارم واستون! اون 60 سوالیه البته
s_a
s_a
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
تست دومی گفته پول بده تا نتیجتو بگم :|||| دستش درد نکنههه واقعا!!!
mhv
mhv
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
راضیم قبل پاک کردن شمام تست رو دادین!خخخخ
m-nik110
m-nik110
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
صد و بیست و چهار!خودم میدانستم باهشوم تست نمیخاس بذارین!
mhv
mhv
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
صد داشت؟ مطمئن؟
faride
faride
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
تست هوش منوووووووو هوراااااا / موقع امتحانا شادمون کردین آقای وکیلی :)
mhv
mhv
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
شاد پاشی پسررر
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
شدم حدودا 127-128:))))))از خودم توقع یک چنین هوش کمی رو نداشتم:/واقعن ک راستی ممنون بابت سایتا:)
mhv
mhv
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
سایته مث اینکه خرابه!خخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
ببخشین الان دیدم خودش زده 128:/
faride
faride
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
نمیبخشم:/
mhv
mhv
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
منم نمی بخشم!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
پووووووف..ای خدا ببخشید 126://///////اون چیزی ک تو ذهنم بود رو نوشتم اشتباهی:/
mhv
mhv
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
:| تست فشار عظیمی براتون اورده! یه اب قند بخورین!
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
خب ندیدم عددشو:/
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
128..:|...هم 2 تا مونده بود به 130 برسمممم...اون سایت ضبط صدا خیلی خوب بود...:)))...مرسی مستر وکیلی.(:
mhv
mhv
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
تلاشتون قابل تحسینه!خخخ
faride
faride
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
140 شدم!^__^ ...اینم مدرک : http://8pic.ir/images/0rtbbi04hjv6b6gx65tn.png
mhv
mhv
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
15 دقیقه اپلودش طول کشیده؟ این با نتیجه هوش تناقض داره و به همین دلیل قانع کننده ، فاقد اعتباره!خخخ
faride
faride
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
@__@ ...رفتم به امور خونه رسیدم...برنج درست کردم و کاهو واسه سالاد شستم!تازه رکوردم زدم تو 15 مین این همه کار کردم! جایزه مورِ بدن!
فائزه
فائزه
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
من که باور نمی کنم!:دی
faride
faride
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
فائزه تو چند شدی؟جرات داری بگو!=)))
فائزه
فائزه
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
من حوصله ندارم جواب بدم!نیازی نمی بینم!!:))))
faride
faride
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
همین دیه...حوصله جزو همون هوش حساب میشه!:دی
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
ما کلن خدای صداقتیم.... لازم نیست مدرک رو کنیم که...... 10 بار تستارو زدیم 2بار به زور به 130 رسید :)))))))))))))
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٣/١٠/١٧
٠
٠
اوا خاک بسرم آبرم رفت!!! 105 آخه؟؟؟؟؟؟؟؟ البته 15 تارو جواب ندادم خسته هسته!!! خواب آلود هسته!!! قرمه سبزی خوب بلدم بپزم ها
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
:))) واقعا مرسی خیلی سایت های خوبی بود .
sahar_m
sahar_m
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
من 126 شدم :))) خجالت کشیدم !
Sahar_N
Sahar_N
٩٣/١٠/١٨
٠
٠
من آخراش دیگه حوصله نداشتم...همینجوری شانسی زدم....وگرنه هوش من خیلی بالاست :|