لیست خروجی پرسپولیس مشخص شد

لیست خروجی پرسپولیس مشخص شد

منبع : پارس فوتبال

پرسپولیس این روزها در ترکیه اردوی پیش فصل خود را پشت سر می گذارد. قرار است که با پایان این اردو کالدرون به طور رسمی لیست مازاد تیم را اعلام کند و بازیکنانی که از تیم جدا خواهند شد، مشخص شوند.

در حال حاضر حداقل یک بازیکن باید در لیست مازاد قرار بگیرد چرا که لیست پرسپولیس با خرید کنعانی زادگان یک نفر بیش از حد مجاز است. اما احتمالا بیشتر از یک بازیکن در لیست خروجی تیم کالدرون قرار بگیرد تا ظرفیت برای خریدهای جدید باز شود.

اگرچه هنوز هیچ چیز قطعی نشده اما می توان حدس هایی زد که لیست خروجی شامل کدام بازیکنان خواهد بود. در حال حاضر، شماره ۱۰ پرسپولیس یعنی مهدی شریفی یکی از محتمل ترین گزینه های قرار گرفتن در لیست خروجی تیم است. شریفی به عنوان یک مهاجم نتوانسته جایی در ترکیب اصلی سرخپوشان داشته باشد و کیفیت او کالدرون را هم راضی نکرده. این در حالی است که کالدرون به دنبال خرید یک مهاجم جدید و احتمالا خارجی هم هست. با حضور یک مهاجم خارجی جای شریفی بیش از پیش تنگ خواهد شد و احتمالا شاهد جدایی این بازیکن از جمع سرخپوشان باشیم.

علاوه بر شریفی، یکی دیگر از گزینه هایی که احتمال زیادی دارد در لیست مازاد تیم قرار بگیرد، شایان مصلح است. این بازیکن در پستی به میدان می رود که در حال حاضر دو رقیب بهتر از خودش (محمد نادری و محمد انصاری) در ترکیب پرسپولیس وجود دارد. علاوه بر ترافیک دفاع چپ در پرسپولیس، مصلح مدتهاست که با مصدومیت دست به گریبان است که همین مسئله باعث می شود که شانس های او برای ماندن در پرسپولیس بیش از پیش کاهش یابد.

حسین ماهینی کاپیتان دوم پرسپولیس هم مانند مصلح و حتی بیشتر از مصلح، مدتهاست که دچار مصدومیت بوده و اکنون هم به آمادگی کامل نرسیده است. کاپیتان دوم سرخپوشان وضعیت فیزیکی خوبی بعد از پارگی رباط صلیبی اش پیدا نکرده و این احتمال وجود دارد که کالدرون برای فصل بعد روی ماهینی هم خط قرمز بکشد و روی این بازیکن حساب نکند. البته با توجه به جایگاهی که ماهینی در ترکیب پرسپولیس دارد و همچنین توانایی این بازیکن به بازی در چند پست، احتمال ماندن ماهینی در پرسپولیس و قرار نگرفتن در لیست مازاد به مراتب بیشتر از شریفی و مصلح است.

آدام همتی و محسن ربیع خواه از جمله دیگر بازیکنانی هستند که هنوز وضعیت مشخصی در پرسپولیس ندارد و احتمال دارد نام آنها هم در لیست مازاد پرسپولیس قرار بگیرد. بخصوص همتی که حتی در صورت ماندن نیز با توجه به ترافیک بالای خط میانی سرخپوشان در تیم کالدرون فرصتی برای بازی نخواهد یافت.

برچسب ها
پرسپولیس
نظرات کاربران
کد امنیتی