نامه خداحافظی تلخ برانکو

نامه خداحافظی تلخ برانکو

منبع : پارس فوتبال

برانکو ایوانکوویچ در صفحه شخصی اش خطاب به تماشاگران تیم پرسپولیس از دلایل جدایی اش از این تیم حرف زد.

پس از گذشت چند روز از انتشار خبر جدایی برانکو و عقد قرارداد با الاهلی عربستان ، برانکو تصمیم گرفت تا نامه تلخ خداحافظی اش با هواداران پرسپولیس را در پیج اینستاگرام خود منتشر کند.

در یادداشت برانکو این چنین آمده است:

هواداران عزیز، ارتش سرخ

من با شما، پرسپولیس و فوتبال ایران خداحافظی می کنم. من تصمیمی دشوار و غیرممکن گرفتم. زمان ایده آلی برای جدایی نیست. اگر امکان داشت، ما برای سال های زیادی می ماندیم. من و کادر فنی ام تمام تلاش مان را کردیم و دانش، تجربه، عشق و شورمان را برای بزرگترین نتایج و موفقیت در تاریخ باشگاه و تاریخ فوتبال ایران به کار گرفتیم. از شما برای حمایت های تان در این سال هاو عشق بی اندازه تان به من و کادر فنی ام تشکر می کنم؛ عشقی که فراموش نخواهم کرد و در من همیشگی خواهد بود. متشکرم ارتش سرخ

به خاطر چند شکست، بازی بد و اشتباه عذرخواهی می کنم اما ما همیشه بهترین ها را برای شما، باشگاه و فوتبال ایران می خواستیم. دوست تان دارم، برانکو

با استناد به صحبت هایی که برانکو در صفحه شخصی اش داشته باید گفت حضورش در تیم الاهلی مسجل شده است و دیگر راه بازگشتی وجود ندارد و باشگاه پرسپولیس به طور قطع باید به دنبال گزینه جدیدی باشد.

با این وجود باز هم باید منتظر ماند و دید آیا بر اساس ادعای پرسپولیسی‌ها این باشگاه از الاهلی عربستان و برانکو به فیفا شکایت خواهد کرد و نتیجه این شکایت حداقل برای پرسپولیسی‌ها ، عایدی مالی خواهد داشت ؟!

برچسب ها
برانکو
نظرات کاربران
کد امنیتی