سریال‌های نوروزی چه زمان تمام می‌شوند؟
تغییر جدول پخش شبکه‌های تلویزیونی

سریال‌های نوروزی چه زمان تمام می‌شوند؟

منبع : ایسنا

پخش سریال‌های نوروزی تا فردا شب (۱۸ فروردین ماه) به پایان می‌رسد و سریال‌های جدیدی در جدول پخش شبکه‌های تلویزیونی قرار می‌گیرند.

سریال «نون خ» به کارگردانی سعید آقاخانی که در ایام نوروز به روی آنتن شبکه یک سیما می‌رفت، شب گذشته (۱۶ فروردین ماه) به پایان رسید و سریال «دنگ و فنگ روزگار» به کارگردانی جواد مزدآبادی از امشب (شنبه ۱۷ فروردین) جایگزین این سریال نوروزی خواهد شد.

سریال «دنگ و فنگ روزگار» از شنبه، هر شب پس از بخش خبری ساعت ۲۱ روی آنتن می‌رود.

آخرین قسمت سریال «بر سر دو راهی» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و به تهیه‌کنندگی و نویسندگی حامد عنقا امشب (۱۷ فروردین ماه) ساعت ۲۱ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

با پایان این سریال، فصل دوم مجموعه «روزهای بی قراری» به تهیه‌کنندگی امیرحسین شریفی و کارگردانی کاظم معصومی از یکشنبه (۱۸ فروردین ماه) ساعت ۲۱:۳۰ روانه آنتن خواهد شد.

آخرین قسمت سریال «زوج یا فرد» به کارگردانی علیرضا نجف‌زاده و تهیه‌کنندگی مهران مهام، یکشنبه (۱۸ فرودین ماه) ساعت ۲۰:۴۵ پخش می‌شود.

همچنین پس از پایان پخش این سریال نوروزی، خلاصه قسمت‌های پخش شده آن تا آخر هفته به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

سریال «شرایط خاص» به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه‌کنندگی سید مرتضی فاطمی نیز قرار است با پایان پخش مجموعه نوروزی «زوج یا فرد» روانه آنتن شبکه سه سیما شود.

پشت صحنه سریال نوروزی «شش قهرمان و نصفی» هم امشب (۱۷ فروردین ماه) ساعت ۲۳ از شبکه پنج سیما روانه آنتن می‌شود و با پایان پخش این سریال، «عطسه» به کارگردانی مهران مدیری از یکشنبه (۱۸ فروردین ماه) به مدت ۱۰ روز، ساعت ۲۳ از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.

برچسب ها
سریال های نوروزی
نظرات کاربران
کد امنیتی