عرضه گوشت سهمیه بندی به ازای هر کد پستی!
اتفاقی عجیب در تهران

عرضه گوشت سهمیه بندی به ازای هر کد پستی!

منبع : تسنیم

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران با اعلام اینکه از پنج شنبه، فروش گوشت‌های تنظیم بازاری در دو فروشگاه اینترنتی آغاز می‌شود، گفت: این دو فروشگاه اینترنتی محصولات مورد نیاز مردم را بر اساس هر کد پستی برای هرخانوار، درب منزل تحویل می‌دهند.

وی افزود: یک فروشگاه اینترنتی به نام به روزرسان در این ارتباط راه اندازی شده است و فروشگاه جدیدی نیز از روز چهارشنبه به نام یخچال راه اندازی میشود؛ با  این دو فروشگاه اینترنتی، از پنج شنبه به مردم خدمات ارائه میشود تا آنها بتوانند محصولات مورد نیاز خود را به آسودگی خریداری و آن را درب منزل دریافت نمایند.
سالمی گفت: در این طرح جدید، دیگر یک خانواده پنج نفره نمیتواند با 5 کد ملی 5 سهمیه گوشت قرمز به نرخ دولتی را خریداری کنند و تنها بر هر خانواده یک سهمیه و بر اساس کد ملی اختصاص مییابد.
وی تصریح کرد: در حال حاضر تنها گوشت قرمز گرم و منجمد دولتی در این سامانه های اینترنتی عرضه میشود اما قرار است که به زودی توزیع مرغ نیز انجام شود.
سالمی گفت: قیمت هرکیلوگرم گوشت منجمد(گوساله برزیلی) 29 هزار تومان ، کوشت گرم حدود 40 هزار تومان اما بر اساس قطعه خریداری شده مانند سردست، ران  و کشور وارد شده قیمت متفاوتی دارد و مرغ 9 هزار و 800 تومان است.
سالمی درباره قیمت قطعات مختلف قیمت گوشت گرم وارداتی گفت: قیمت این محصولات با توجه به اینکه از کشورهای مختلفی آمده، متفاوت است و افراد برای آگاهی از قیمت ها به فروشگاههای اینترنتی یاد شده مراجعه کنند.  
وی اظهار داشت که در طرح فروش اینترنتی گوشت قرمز به هر خانواده بر اساس کد پستی 2 تا 3 کیلوگرم گوشت قرمز (در ماه) بر اساس نرخ های مصوب دولت تحویل داده میشود.
برچسب ها
گوشت
دولتی
نظرات کاربران
کد امنیتی