۵ فردی که به دلیل توئیت نسنجیده از سردار قاسم سلیمانی پاسخ گرفتند

۵ فردی که به دلیل توئیت نسنجیده از سردار قاسم سلیمانی پاسخ گرفتند

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

طی روز‌های اخیر سخنان محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره عملیات کربلای ۴ واکنش‌ها و انتقادات بسیاری را از طرف افراد مختلف به دنبال داشت.

بعضی از افراد سرشناس و چهره‌های مشهور نسبت به صحبت‌های دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام جبهه گرفتند و این موضوع جزو یکی از مباحث پر بازدیدی بود که توسط کاربران فضای مجازی دست به دست می‌چرخید.

سرلشکر قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه و از فرماندهان لشکر ۴۱ ثارالله در دوران دفاع مقدس، با حضور در برنامه زنده تلویزیونی به بیان نکاتی از این عملیات پرداخت و جواب منتقدان به سخنان محسن رضایی با روشنگری و توضیحات سرلشگر حاج قاسم سلیمانی ارائه شد.

از جمله افرادی که جواب واکنش نسنجیده و زود هنگام انتقادات خود را نسبت به سخنان محسن رضایی درباره عملیات کربلای ۴ از سرلشگر سلیمانی گرفتند می‌توان به حسام الدین آشنا، عطاءالله مهاجرانی، محمدجواد آذری جهرمی، مسعود بهنود و همچنین مصطفی تاجزاده اشاره کرد.

۵ نفری که به دلیل توئیت نسنجیده از سردار قاسم سلیمانی پاسخ گرفتند+ عکسنوشته

برچسب ها
سردار سلیمانی
آذری جهرمی
مصطفی تاجزاده
مسعود بهنود
سیدعطاءالله مهاجرانی
نظرات کاربران
کد امنیتی
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/١٠/١٠
٣
٠
این جهرمی چی میگه عین نخود آش خودشو تو همه مسائل دخالت میده؟! وظیفه خودتو انجام بده نمیخواد کار دیگه ای بکنی! کاش به جای این که تو بقیه مسائلی که بهت ربطی نداره دخالت میکنی، یک کاری هم انجام میدادی مومن!
پربازدیدتریـــن ها