تازه‌ترین خبر‌ها از «بچه مهندس» تلویزیون

تازه‌ترین خبر‌ها از «بچه مهندس» تلویزیون

منبع : برترین ها

سعید سعدی تهیه کننده «بچه مهندس» با بیان اینکه تمام سعی تیم تولید بر این است تا فصل دو و سه «بچه مهندس» به صورت متوالی به روی آنتن بروند،گفت: تصویربرداری فاز دوم سریال «بچه مهندس» به پایان رسید.

سعدی گفت:فاز اول این مجموعه تلویزیونی با داستانی متفاوت رمضان ۹۶ از شبکه دو سیما پخش شد و پیش بینی می‌شود فاز بعدی آن بعد از مجموعه «بی قرار ۲» به روی آنتن برود.

گفتنی است؛فیلمنامه این مجموعه حول زندگی شخصیتی به نام «جواد جوادی» می‌چرخد که بیننده از کمی بعد از تولدش با او و فراز و فرود‌های زندگیش در یک مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و در کنار آدم‌هایی با قصه‌های مختلف همراه می‌شود و قرار است ادامه زندگی جواد در دوره نوجوانی و جوانی را در فصل‌های دوم و سوم این مجموعه به تماشا بنشیند.

بازیگران جدیدی که به فاز دوم این مجموعه اضافه شده اند می‌توان به مانی رحمانی، سیما تیرانداز، علی اوسیوند، مریم کاویانی و ... اشاره کرد. همچنین پرویز پورحسینی، سوگل طهماسبی، اندیشه فولادوند، بهناز جعفری، عباس جمشیدی فر، سیاوش چراغی پور، هادی همت، فرزین محدث، بهاره رهنما، افشین نخعی، حمید شریف زاده، سلمان فرخنده، کریم اکبری مبارکه و ... نیز از فصل قبل حضور خواهند داشت.

برچسب ها
بچه مهندس
تلویزیون
نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها