ماجرای زیرگرفتن دو افسر پلیس‌راه مازندران چیست؟
پرویز پرستویی باز هم حاشیه ساخت

ماجرای زیرگرفتن دو افسر پلیس‌راه مازندران چیست؟

منبع : ایسنا

پس از انتشار یک فیلم در فضای مجازی که نشان می‌داد از سوی یک خودرو دو مامور انتظامی زیر گرفته شدند معاون اجتماعی انتظامی مازندران نسبت به آن واکنش نشان داد.

پرویز پرستویی با انتشار ویدئویی دردناک از دو پلیس راهور که بر زمین افتاده اند در اینستاگرام نوشت:

«پلیس راهنمایی و رانندگی، راننده سایپا رو جریمه میکنه وبه گفته حاضرین راننده تعمدا دو پلیس و زیر میگیره. واقعا حق پلیس زحمتکش که مدام دوراز زن وبچه در جاده ها ،زمستان و تابستان و...درتلاش برای رفاه جان ماست اینه؟ برای سلامتی این پلیس وظیفه شناس دعا کنیم.»

 

گویا راننده وانت‌بار پس از آنکه پلیس او را جریمه میکند به گفته شاهدان دو نیروی پلیس حاضر در آن منطقه را زیر می‌گیرد.

پاسخ پلیس به ویدئوی دردناک

علیرضا باقری معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران در خصوص انتشار فیلمی از تصادف خودرو وانت نیسان با ماموران پلیس راه در محور هراز، گفت: این حادثه مربوط به سه ماه قبل بوده که در همان زمان راننده خودرو دستگیر شد و  از سوی دستگاه قضائی برخورد قانونی لازم با راننده متخلف صورت گرفت.

وی با اشاره به این‌که ماموران پلیس راه در این حادثه درمان و در سلامت به سر می‌برند به کاربران فضای مجازی توصیه کرد؛ از بازنشر این فیلم جدا خودداری کنند.

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران با بیان این‌که رسانه‌ای کردن این‌گونه اقدامات موجب تشویش اذهان عمومی خواهد شد، تاکید کرد: پلیس فتا با عوامل انتشار  این فیلم برابر قانون برخورد خواهد کرد.

برچسب ها
پلیس
جاده
نیسان
تصادف
جریمه
زیر گرفتن
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٠
٠
هر چی گشتم ببینم یارو به چی محکوم شده پیدا نکردم
پربازدیدتریـــن ها