شوی گلزار با نذری دادن!
انتقاد تند روزنامه اصولگرا از آقای سلبریتی

شوی گلزار با نذری دادن!

منبع : برترین ها

روزنامه جوان نوشت: شاهد این هستیم که برخی از چهره‌ها هم مثل دیگران برای حاجتی که دارند در توزیع نذری غذا پیشگام هستند . تا اینجا بسیار پسندیده است.

اما بعضا دیده می‌شود که دوربین‌های حرفه‌ای تصویر برداری حضور دارند و این نیت خیر را به یک شو تبلیغاتی تبدیل می‌کنند و با تیترهایی همچون "هجوم مردم برای گرفتن نذری از آقا یا خانم م. گ. یا ع. د. و یا الف. ب. پ. ت. ث. آماده ارسال به فضای مجازی برای بیشتر دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن در کانون توجهات تیتر می‌زنند.

 

و از آن طرف افردای که در صف گرفتن هستند برای دریافت این برکت و خیر الهی نیامده‌اند بلکه برای دیدن سلبریتی گرامی و انداختن سلفی آمده‌اند و چهره محبوب مردمی با حضور در میان صف یا از پشت نرده‌های حیاط که مشرف به خیابان است و در دید کامل تاثیر بسزایی دارد برای تجدید دیدار با طرفدارانشصدای جیغ و سوت و هورا ی آن‌ها را در می‌اورد.

 

اگر نیت این افراد دیده شدن است که صبح تا شب دارند دیده می شوندو اگر این نیست راه‌های بهتری برای انجام دین به ابا عبدالله هست .عزیزانی هم که به صف دریافت نذری رفته‌اند یادشان باشد این صف و نام این ماه حرمت دارد و برای سلفی گرفتن بلیط تئاتر و سینماها و کنسرتهایی را که سلبریتی عزیز در آن حضور دارند تهیه کنند.

برچسب ها
نذری
سلبریتی
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/١٠
٠
٠
ولی عجب نذری پر و پیمونی!
[دخــتر آبــــــان]
[دخــتر آبــــــان]
٩٧/٠٨/١١
٠
٠
قبول باشه =_=
sara_j
sara_j
٩٧/٠٨/١٥
٠
٠
همه این مشکلات حل میشه اگر به هر کس اندازه همون چیزی که هست بها بدیم نه بیشتر باید یاد بگیریم که سلبریتی هم یه آدم عادیه مثل بقیه
پربازدیدتریـــن ها