ماجرای تعطیلی شنبه 12 آبان 97
کمپین شنبه را تعطیل کنید

ماجرای تعطیلی شنبه 12 آبان 97

منبع : آی اسپورت

هر چه به روز برگزاری بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین کاشیما آنتلرز و پرسپولیس نزدیک می‌شویم، استرس و حساسیت فوتبالدوستان ایرانی و به ویژه پرسپولیسی‌ها بیشتر می‌شود. این یک نیمه از مهم‌ترین بازی تاریخ باشگاه پرسپولیس در چند دهه اخیر است و کمتر هوادار این تیم حاضر است آن را از دست بدهد و تماشایش نکند. اما از بدشانسی بخش قابل توجهی از آنها، این بازی در بدترین روز و ساعت ممکن برگزار می‌شود، یعنی شنبه ساعت نه و نیم صبح!

 

بخش زیادی از هواداران فوتبال را دانش‌آموزان و دانشجویان تشکیل می‌دهند. آنها طبق روال هر هفته باید شنبه صبح سر کلاس‌های‌شان حاضر باشند اما این شنبه با همه شنبه‌های قبل فرق دارد و در آن مهم‌ترین بازی تیم مورد علاقه آنها برگزار می‌شود. آنها می‌خواهند این بازی را بدون دغدغه و نگرانی از دست دادن کلاس‌های‌شان ببینند و راه‌حلی که انتخاب کرده‌اند یک کمپین است. کمپینی به نام: «شنبه را تعطیل کنید!»

امروز کمپین شنبه را تعطیل کنید در فضای مجازی به شدت پررنگ شد. عبارت «شنبه را تعطیل کنید» در ساعات اخیر بارها در صفحه رسمی وزارت آموزش و پرورش و به عنوان کامنت منتشر شده است. علاوه بر این هشتگ کامنت‌های زیادی هم در این صفحه دیده می‌شود که محتوای همه آنها درخواست از وزیر آموزش و پرورش برای تعطیل کردن شیفت صبح و حتی شیفت ظهر مدارس و دانشگاه‌هاست. مثلا این کامنت: «آقای وزیر، جون هر کی دوست داری شنبه رو تعطیل کن. به خدا با یه روز تعطیل کردن مدارس، هیچ دانش‌آموزی بی‌سواد نمیشه!» یا این یکی: «بازی از درس مهم‌تر است!» و این یکی: «آقای وزیر شما می‎تونید با تعطیل کردن یه روز، خودتونو پیش دانش‌آموزان و دانشجوها محبوب کنید، پس خواهش می‌کنم شنبه رو تعطیل کنید.» البته همه چیز به خواهش و تقاضا ختم نمی‌شود و کم نیستند کسانی که مدعی شده‌اند حتی اگر شنبه تعطیل نشود، سر کلاس‌های‌شان حاضر نخواهند شد!

1

برچسب ها
شنبه
تعطیلی
12 آبان 97
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٧/٠٨/٠٩
١
٠
خب خودتون تعطیل کنید و نرید :/ چه کاریه؟
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٨/٠٩
١
٠
پسرا بهتون بر بخوره، همکلایی های آبجیم نمیخان مدرسه برن، میخان فوتبال ببینن خخخ
mobina_amimfar
mobina_amimfar
٩٧/٠٨/٠٩
١
٠
ما که قراره بریم خوابگاه مدرسه فوتبال ببینیم:)
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٨/١٠
١
٠
من دانش اموز بودم .بازیهای پرسپولیس رو کلا از مدرسه فرار میکردم .الان ک دیگه جای خووود .دارد ..‌
پربازدیدتریـــن ها