پایان جنجال 90 روی آنتن زنده
صلح مدیر شبکه 3 و عادل فردوسی پور در حالا خورشید

پایان جنجال 90 روی آنتن زنده

منبع : هفت صبح

علی فروغی مدیر شبکه سوم سیما امروز مهمان برنامه حالا خورشید رضا رشیدپور بود.او در بخشی از حرف هایش درباره عدم پخش برنامه ۹۰ در دو هفته گذشته گفت:«نمی خواهم مسائل خانوادگی را به بیرون منتقل کنم. اتفاقی که درباره نود افتاد این بود که ما آن هفته فوتبال مهم اسپانیا و انگلیس را داشتیم. آن هفته چون تعداد فوتبال ها زیاد بود ما خیلی از برنامه ها را از کنداکتور بیرون گذاشتیم.»

 

در این لحظه رضا رشیدپور پرسید مگر رییس شبکه می تواند در کنداکتور و …که فروغی حرفش را قطع کرد و گفت: «ما شورای کنداکتور داریم.شورای عالی کنداکتور.»

 

رشیدپور به فروغی گفت که حالا مجری به این محبوبی برای این دو خط مصاحبه که نباید این طور شود که فروغی گفت: «طبق قراردادهای همه شما مصاحبه درباره برنامه باید با اجازه شبکه باشد.ضمن اینکه عادل کارمند رسمی صدا و سیما است و باید بیشتر از خیلی ها این نکات را رعایت کند.در خیلی از شبکه های دنیا حتی بی بی سی وقتی اختلافی بین برناخمه تخته گاز و تهیه کننده پیش آمد آنها جرمی کلارکسون را کنار گذاشتند.» در این لحظه رشیدپور گفت، ما را با بی بی سی قیاس نکنید که فروغی که این جواب را داد: «اصول حرفه ای باید رعایت شود. خود شما آقای رشیدپور،آن روزی که می خواستی درباره عادل فردوسی پور حرف بزنی مگر لطف نکردید و بنده را ساعت ۶ صبح از خواب بیدار کردید؟»

 

عادل فردوسی پور مجری برنامه ۹۰ پس از توضیحات علی فروغی مدیر شبکه سوم روی خط برنامه حالا خورشید آمد و گفت: «نزدیک به ۲۰ سال است که دارم کار می کنم.من فرزند رسانه و تلویزیون هستم و در این همه سال مردم لطف زیادی به من داشتند.در کنار مدیران مختلفی کار کرده ایم. مدیرانی که از من حمایت کرده و فرصت دادند تا من با تمام وجودم برنامه بسازم و مشکلات فوتبال را مطرح کنم. فرصت دادند تا کمک کنم که فوتبال کشورم ارتقا داشته باشد.»

فردوسی پور درباره مصاحبه اش هم گفت: «من با خبرنگار ایسنا حرف زدم. روز جمعه بود. بعد از اعلام رسمی شبکه که ۹۰ پخش نمی شود من گفتم که طبق هماهنگی های انجام شده داریم کارهای‌مان را انجام می دهیم. مصاحبه ای هم که کردم مصاحبه ساده ای بود. در هر صورت تصمیم به این شکل بود و ادامه پیدا کرد. با همکاری و تعامل می شود کار کرد تا مردم برنامه را ببینند و لذت ببرند. خوشحالم که شبکه سه شبکه پر بیننده ایران است. من هر کاری از دستم بر بیاید برای این شبکه انجام می دهم. تعامل باید دو طرفه باشد. همه باید دست در دست هم بدهیم که مردم ماهواره نبینند و پای تلویزیون بنشینند.»

 

لازم به ذکر است برنامه 90 این هفته به علت مقارن شدن با شب اربعین حسینی، به روی آنتن خواهد رفت.

برچسب ها
رشیدپور
عادل فردوسی پور
90
نظرات کاربران
کد امنیتی