توپ طلا 2018 برای مغز های کوچک زنگ زده!

توپ طلا 2018 برای مغز های کوچک زنگ زده!

منبع : ورزش11

مراسم توپ طلا 2018 متفاوت از سال های گذشته در فرمتی تازه تر به میزبانی از عنوان داران جهان خواهد پرداخت،  این سیاست فرانسوی هاست! برای ورود کانون های تبلیغاتی و برندهای بزرگ تجاری فرانس فوتبال دست به هرکاری می زند! حتی رقابت با فیفا و افزودن شاخه هایی مصنوعی به درختی قدیمی و ریشه دار!
انتخاب برترین بازیکن زن سال جهان و اهداء توپ طلا به وی اتفاقی در نوع خود جالب است، این می تواند بخش اعظمی از دنبال کنندگان فوتبال زنان را در جهان به همراه اسپانسر های تبلیغاتی به سوی خود بکشد، اما این ماجرا را نباید فراموش کرد که فرانسوی ها به اصطلاح ماجرا " دوباره کاری" را صورت می دهند! دوباره کاری که حتی سناریویی از پیش طراحی شده برایش نداشته و ندارند و صرفا می خواهند یدک کش این عنوان باشند.

کافیست به لیست نامزدهای فوتبال زنان جهان در سال 2018 که از سوی فرانس فوتبال اعلام شده است دقت کنید تا متوجه اسامی شوید که شاید در حد و اندازه های این مراسم نباشند! همان لیکه مارتنز ستاره هلندی باشگاه بارسلونا که فصلی بد را در سال 2018 پشت سر گذاشت و کم فروغ چون یک بازیکن معمولی ظاهر شد! به تعداد انبوه نمایندگان لیون دقت کنید! آنها سیاهی  لشگرند برای شلوغ کردن این کارناوال سرد و سوت کور! آنها می خواهند مرجع باشند، آنها می خواهند رضایت همه را از خود بدست بیاورند، پس از قدیمی ترین تا جدیدترین های موفق فوتبال زنان را به میان می آورند و دست آخر برای برابری کردن با شانه های بلند فیفا، نام مارتا را از گوی مهندسی شده بهترین بازیکن زن جهان خارج می کنند. حضور کریم بنزما در در لیست 30 نفره نامزد های برترین بازیکن جهان در سال 2018 به خودی خود اعتبار این مراسم را به زیر سوال برده است! او در سال 2018 چه کرده که امروز در این جایگاه قرار گرفته؟ سخت بوی محبت فرانسوی می آید! این لیست هرچه اسامی بزرگ در دنیای فوتبال بوده است را گلچین کرده تا همه باهم لبخند زنان به تاریخ 3 دسامبر نگاه کنند! همانند یان اوبلاک، هری کین، تیبو کورتوا، آنتوان گریزمان و دیگو گودین! آنها برتری نسبت به دیگر بازیکنان جهان به لحاظ کیفی داشتند؟ ملاک فرانس فوتبال از این انتخاب ها چه بود؟ در آخر توپ طلا در آغوش کسی خواهد بود که در حال حاضر حمایت دست های پشت پرده است، مگر می شود کریستیانو رونالدو این عنوان را از آن خود کند؟! او حالا تحت حمایت آنیلی و خانواده سرسختش است که در هیچ جا مورد حمایت نیستند! لیونل مسی از لیست طلایی فوتبال خارج شده است و سرمایه داران به سراغ چهره هایی چون هازارد و امباپه رفته اند! قرار نیست انقلابی بزرگ رخ دهد، چرا که مغز های کوچک زنگ زده فرانسوی ها فقط به دنبال پر کردن جیب های خود هستند نه انتخاب شایسته و برترین ها!
برچسب ها
توپ طلا2018
فیفا
نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها

خوردن زولبیا و بامیه ممنوع!

٩٨/٠٢/٢٥

چرا «صدا و سیما» با اعصاب مردم بازی می‌کند؟

٩٨/٠٢/٢٨

سرابی از جنس خمیردندان های ذغالی

٩٨/٠٢/٢٤

ماجرای تجمع اعتراضی در دانشگاه تهران چه بود؟

٩٨/٠٢/٢٤

پیشنهاد بی‌شرمانه اروپا به ایران؛ نفت در برابر غذا!

٩٨/٠٢/٢٦

از پروژه «فیوژا»ی گوگل چه می‌دانید؟

٩٨/٠٢/٢٤

حکم اعدام تمساح خلیج فارس صادر شد

٩٨/٠٢/٢٥

حضور دوتارنواز خراسانی درکنسرت های «شیلر»

٩٨/٠٢/٢٤
با امضای وزیر ارشاد ؛

همایون شجریان دکترای آواز گرفت

٩٨/٠٢/٢٥

بی خیال ماشین شخصی بشوید،خرجش زیاد است

٩٨/٠٢/٢٦

بسته اینترنت ویژه سحر تا افطار

٩٨/٠٢/٢٥
سید هادی رضوی به عنوان یکی از متهمان بانک سرمایه محاکمه شد

تهیه کننده «شهرزاد» درگیر اختلاس ۱۰۰ میلیارد تومانی

٩٨/٠٢/٢٦

تشخیص افکار منجر به خودکشی با اسکن مغز

٩٨/٠٢/٢٤

جزییات پیام محرمانه آمریکا به ایران

٩٨/٠٢/٢٥

تبلیغات صداوسیما شما را کچل می‌کند

٩٨/٠٢/٢٨

داعش در پاکستان استان تاسیس کرد

٩٨/٠٢/٢٨

سیستم‌های تشخیص چهره چگونه زندگی ما را تغییر می‌دهند؟

٩٨/٠٢/٢٦

بیماری خطرناکی که با مصرف آدامس سراغتان می آید

٩٨/٠٢/٢٨

استفاده از زهر عقرب در تشخیص تومورهای سرطانی مهلک

٩٨/٠٢/٢٤

ستاره مربع‌هایی که در پمپ بنزین هم کار شما را راه می‌اندازند!

٩٨/٠٢/٢٤