مهتاب دختری که عادل فردوسی پور را حسابی شوکه کرد!
جزئیات تعجب عادل از از پاسخ مهتاب

مهتاب دختری که عادل فردوسی پور را حسابی شوکه کرد!

منبع : خبر آنلاین

یک مهر و شروع مدارس، تیم برنامه ساز 90 برای این روز به مدارس مختلفی رفته بودند که عکس هایی از حاشیه هایش منتشر شده است اما در این روز عادل فردوسی پور خودش مهمان برنامه ای ویژه بود.

او حوالی ظهر روز یکشنبه چسبیده به ساختمان ثابت پاسال ، انتهای خیابان الون ، جایی که همه به شبکه دو آن جا را می شناسند، مهمان دخترانی خاص بود. دختران هنرمند موسسه خیریه مهرورزان معین .

عادل را تقریبا بیشترشان می شناختند. بیشترشان فوتبالی بودند و البته اکثرا پرسپولیسی. بین‌شان بودند طرفداران عادل، آنهایی که برای برنامه اش پیامک می فرستادند. و البته بودند آنهایی که طرفدار علی دایی بودند یا علی کریمی!

کلاس به کلاس، مجری محبوب 90 از حرفه خیاطی تا چرم دوزی و نقاشی، پا به پای مربیان‌شان رفت و پای گفته های‌شان نشست. کادوهایی گرفت از هنر دست این دختران شیرین و رفت ایستاد کنار درخت آرزوهای شان.

در این جمع دوقلویی بودند که بیش از بقیه انگار فوتبالی بودند. مهرو و مهتاب.
آنها که بیننده های پر و پا قرص برنامه 90 بودند. عادل عادت خاصی دارد وقتی به او می گویند به برنامه اش پیامک می دهند. دخترک با خنده گفت ما همیشه برایت پیامک می فرستیم. عادل گفت: کدام تان از همه بیشتر پیامک می فرستد؟ مهرو گفت مهتاب» عادل از مهتاب خواست تا شماره اش را بگوید. او شماره را برای عادل خواند: «0910» و باقی اعداد. ابتدا عادل به همراهانش چشمکی زد و سریع فرمول ویژه اش برای چک کردن شماره را برای در آوردن تعداد مراتبی که آن شماره منحصر به فرد در برنامه شرکت کرده، وارد کرد!

این جمله را اگر در داروخانه یا خیابان یا روی خط برنامه 90 به عادل بگویید که بارها شرکت کردید، یکی از علایقش این است که سریع آمارتان را در بیاورد. پاسخی که از شماره مهتاب گرفت، حسابی شوکه اش کرد. 285 بار شرکت در برنامه 90!

فردوسی پور انگار باورش نمی شد با چنین پاسخی روبرو شود. شوکه شده بود و با آن خنده معروفش از این مشتری همیشگی 90 تشکر کرد.

https://images.khabaronline.ir//images/2018/9/18-9-24-856321.jpg

برچسب ها
عادل فردوسی پور
بهزیستی
مهتاب
نظرات کاربران
کد امنیتی