بررسی زوایای مختلف اپليکيشن برنده باش

بررسی زوایای مختلف اپليکيشن برنده باش

منبع : آی تی رسان

برنده باش يکي از اپليکيشن‌هاي پرطرفدار اين روزهاي کاربران ايراني است که توانسته هزاران کاربر را به لطف حضور محمدرضا گلزار در اين مسابقه تلويزيوني جذب کرده و با توجه به شوي چند ده ميليون توماني که در هر برنامه به راه مي‌اندازد، به صورت تصاعدي به تعداد کاربرانش بيفزايد که در اين مقاله قصد داريم به زواياي مختلف اين اپليکيشن پرداخته و به دلايلي که استفاده نکردن از اپليکيشن برنده باش را توجيه مي‌کنند، بپردازيم.

 

ابتدا بايد توجه کنيد  اپليکيشن برنده باش که توسط محمدرضا گلزار، بازيگر و سوپراستار سينماي ايراني تبليغ مي‌شود مربوط به رسانه ملي نيست و عملا يک شرکت خصوصي آن را هدايت و مديريت مي‌کند و تا جاييکه متوجه شديم صرفا آنتن صدا و سيما توسط يک گروهي خريداري شده و رسانه ملي از اين طريق منتفع گرديده است.

 

در ادامه به دلايلمان مي‌پردازيم و دوست داريم شما کاربران عزيز نيز در اين مطلب با ما گفتگو کنيد و ديدگاه خود را بيان نماييد.

 

1- عملکرد اپليکيشن برنده باش کُند و طاقت فرساست!

اولين اشکالي که جدا از هر اتفاق ديگر شاهد آن هستيم، کندي قابل لمس و حسي است که در اين اپليکيشن وجود دارد. در تستي که ما براي نوشتن اين مطلب انجام داديم، ثبت پاسخ هر سوال زمان‌بر بود و عملا پاسخ به 5 سوال تستي زمان زيادي را از ما گرفت. بدين ترتيب مي‌توان گفت که مسئولين اپليکيشن برنده باش پيش بيني حضور گسترده کاربران را علي‌رغم تبليغات فراوان‌شان انجام نداده‌اند.

 

گفتني است که تست نگارنده اين مطلب در حوالي 3 بامداد بوده و عملا بايستي خلوت‌ترين زمان اين اپ در طي 24 ساعت باشد! در ضمن اين کندي سرور را اگر کنار زمان‌مند بودن هر سوال بگذاريم، خداي نکرده به نتايج خاصي مي‌رسيم که اصلا قصد نتيجه گيري از آن را نداريم!

 

2- علي‌رغم همه تبليغات و القائات، اپليکيشن برنده باش رايگان نيست!

قطعا شما هم مثل ما تصور مي‌کرديد که جوايز چند ده ميليون توماني اين برنامه از طريق اسپانسر يا هزينه شخصي پرداخت مي‌شود و شرکت کنندگان صرفا از طرق پاسخ‌دهي رايگان به يک سري از سوالات امکان حضور در اين برنامه را دارند ولي زهي خيال باطل که تصور ما و شما اشتباه بوده است!

 

کاربر در اولين استفاده صرفا 5 شانس رايگان براي حضور در اپليکيشن برنده باش را داشته و پس از پاسخ‌دهي اشتباه به 5 سوال مي‌بايست بسته‌هاي مختلف 2500 تا 20 هزار توماني اين اپ را خريداري کند که هر کدام امکان حضور دوباره متفاوتي را به شما اعطا مي‌کنند!

 

براي رسيدن به اعداد ميليوني امتيازات شرکت کنندگان در برنامه تلويزيوني بايستي هزينه‌هاي هنگفتي پرداخت شود که در صورت به ثمر نشستن آن طبيعتا هيجان برنده شدن در برنامه به آن مقداري نخواهد بود که عملا در تلويزيون وانمود مي‌شود! ( تعدادي از شرکت کنندگان حتي با صفر تومان از برنامه خارج مي‌شوند!)

 

از سوي ديگر ده‌ها هزار نفر کاربري را تصور کنيد که قطعا به مرحله 4 نفر آخر نمي‌رسند و عملا هر کدام در صورت هزينه کرد 10 هزار توماني به سود ميلياردي براي برگزار کننده تبديل خواهند شد که في نفسه اشکال نداشته ولي تضاد آن با تبليغات انجام شده قطعا مشکل بزرگي است. همچنين يک سوال بزرگ اينکه اگر اين يک گونه‌اي از قمار يا شبکه هرمي يا هر موضوع مشابه اين چنيني نيست، پس چيست؟

 

3- سوالات اپليکيشن برنده باش بسيار سخت و متفاوت نسبت به تلويزيون!

شايد اين دليل عجيب‌ترين بخشي است که براي استفاده نکردن از اپليکيشن برنده باش مي‌توان نام برد. قطعا اگر بيننده مسابقه تلويزيوني باشيد، مي‌دانيد که سوالات محمدرضا گلزار به قدري ساده است که همه را به اين توهم مي‌اندازد که “من قطعا برنده 200 ميليون تومان مي‌شوم!” ولي اين توهم با همان سوال اول اپليکيشن به باد مي‌رود، چرا که سوالات به قدري سطح بالا (نسبت به برنامه تلويزيوني) طراحي شده که بسياري از آن‌ها در زمان محدود 30 ثانيه‌اي قابل پاسخ‌دهي نيست!

 

سختي سوالات ما را به سمت و سوي يک شائبه بزرگ مي‌برد و آن هم تمايل مسئولين برنده باش براي خريد بسته‌هايي است که در ظاهر اجباري نيستند!

برچسب ها
برنده باش
برنده شو
اپلیکیشن
گلزار
جایزه
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٦/١٩
٠
٠
وقتی میگم کل مسابقات صداوسیما رو به قصد تفریح و سرگرمی نگاه کنید برا اینه
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٦/٢٠
١
٠
موافقم ...سوالات اپ اینقدر سخت و سطح بالاست که پاسخگویی تقریبا غیر ممکنه ..بنظرم چند صباح دیگر گندش در میاد ‌.‌
پربازدیدتریـــن ها