عکس سلفی جان یک زن را نجات داد

عکس سلفی جان یک زن را نجات داد

منبع : فارس

در چند سال اخیر که سلفی شدیدا فراگیر شده است معمولا اخباری درباره کشته شدن افراد برای ثبت یک سلفی جذاب منتشر شده بود، اما این بار گویا سلفی عملکردی مثبت داشته و جان یک نفر را نجات داده است.

کسانی که زیاد عکس سلفی می‌گیرند معمولا افرادی خودخواه تلقی می‌شوند، اما در یک مورد خاص گرفتن چنین عکسی باعث نجات جان یک زن شد.

زن یادشده بعد از گرفتن عکس سلفی یادشده و بررسی این عکس‌ها متوجه شرایط غیرعادی ظاهری خود شد.

جانیتا رانچ که در میشیگان آمریکا زندگی می‌کند، زمانی که عکس‌های سلفی مذکور را مشاهده کرد متوجه شد نیمی از چهره اش افتاده و دهان وی نیز پیچ و تاب عجیبی دارد.

 

این زن که می‌دانست این شرایط ظاهری نشان دهنده احتمال وقوع سکته مغزی است به سرعت خواستار کمک شد. او در سال ۲۰۱۶ نیز یک سکته خفیف مغزی را پشت سر گذارده بود و لذا با یک آمبولانس روانه بیمارستان شد.

در بیمارستان عکس‌های سلفی این زن توسط پزشکان مورد بررسی قرار گرفت و بررسی این عکس‌ها در گذر زمان نشان داد که شرایط چهره وی بدتر شده و مشخص شد او شانس آورده که از این طریق متوجه احتمال وقوع سکته مغزی در خود شده است.

گفتنی است برخی از نشانه‌های قطعی وقوع سکته مغزی در زنان عبارت است از تنگی نفس، تهوع، توهم، سکسکه، تشنج، تغییر ناگهانی رفتاری، تحریک و توهم.

برچسب ها
سلفی
نجات جان
نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها