ماجرای #فرزندت_کجاست چیست؟
درباره فرزند مقامات بیشتر بدانیم

ماجرای #فرزندت_کجاست چیست؟

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

چند وقتی است که بحث آقازادگی و ژن خوب در میان مردم وکاربران فضای مجازی داغ شده است. انتشار تصاویری از برخی از فرزندان مسئولان با لباس و وسایل شخصی و ماشین های خارج از عرف در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور، گله مندی مردم را به دنبال داشته است. چرا که نشانی از بی عدالتی است که به سبب رابطه نسبی به وجود آمده است.

از آنجایی که در راستای شفاف‌سازی، این حق مردم است که بدانند آنچه از بیت‌المال برای کشور هزینه می‌شود، مسئولان چطور و چگونه هزینه می‌کنند به تازگی کمپینی با عنوان #فرزندت_کجاست؟ خطاب به مسئولان نظام در فضای مجازی به وجود آمده است.کاربران فضای مجازی با انتشار پوستر زیر از مسئولان می خواهند تا صادقانه و شفاف در رابطه با فرزندان خود توضیح دهند که کجا هستند و چه می کنند.

مطالبه کاربران از مسئولان: #فرزندت_کجاست؟!

وزیر فرهنگ

مسئولان فرزندتان کجاست؟پاسخگو باشید!

نائب رئیس مجلس

همچنین مصاحبه‌ای از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در رابطه با فرزندان در فضای مجازی منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید:

پسرم لیسانس برق و فوق لیسانس مدیریت بازار دارد و با همسر و دخترش در تهران زندگی می کنند و استخدام هیچ جایی نیست و در حوزه مدیریت بازار، کار مشاوره‌ای انجام می‌دهد. دخترم طراح داخلی است و با همسر و دخترش در تهران زندگی می کنند و بیشتر به تربیت فرزندش مشغول است و برخی اوقات طراحی داخلی برای دوستان و اقوام انجام می‌دهد. دامادم فوق لیسانس مدیریت دارد و مدیر یک شرکت خصوصی است. عروسم دکترای نانوتکنولوژی دارد و بیشتر به تربیت فرزندش مشغول است و به طور پاره وقت در دانشگاه فعالیت دارد. خدا را شاکرم که فرزندانم بدنبال خاتمه ماموریت من در سازمان ملل متحد، تحصیلاتشان را فورا به اتمام رسانده و بیش از ۶ سال است که به ایران بازگشته‌اند و همراه خانواده هایشان در تهران ساکن و مشغول به کار هستند.

برچسب ها
وزیر
فرزند
نظرات کاربران
کد امنیتی
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٥/٢٣
١
٠
آخ آخ آخ ...‌دلم به حالشون سوخت ...بیچاره ها یا کارمند درجه ی چهار هستن .یا بی پول و بدبختن ‌.یا نون شب برا خوردن ندارن ....آخ که چقدر اینا بدبخت و بیچاره ان ...
پربازدیدتریـــن ها