روایتی جالب از حضور فرزند رهبرانقلاب در رستوران

روایتی جالب از حضور فرزند رهبرانقلاب در رستوران

منبع : مشرق

حسن شمشادی خبرنگار صداوسیما با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، تصاویری از حضور فرزند رهبر انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای، در رستوران حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) منتشر کرد.

شمشادی این تصاویر را به همراه توضیحات مربوط به آن از کاربری که خود این تصاویر را ثبت کرده، به دست آورده است. این عکس‌ها به حجت الاسلام سید میثم خامنه‌ای کوچکترین فرزند پسر مقام معظم رهبری مربوط است.

کاربر مذکور در توضیح این عکس نوشته است:

 

"سلام اقای شمشادی

دیشب با خانواده رفتیم رستوران حرم شاه عبدالعظیم حسنی که رستوران ساده ای هست و غذاهاش قیمتش مناسبه.

 

در صف طولانی برای گرفتن فیش پسر اقای خامنه ای رو دیدم .اول فکر کردم اشتباه دیدم اخه این صف طولانی کجا و پسر رهبر مملکت کجا، اگه اراده میکرد غذا رو بدون نوبت میاوردن براش سر میز یا تو دفتر حرم چرا تو صف.

بعد هم غذا رو خودشون گرفتن اوردن سر میز ، سه دختر داشتن و یک پسر یعنی با همسرشون می شدن شش نفر ، اما ایشون سه چهار پرس کباب با نون گرفتن با یک بطری آب معدنی؛ بدون مخلفات ، یعنی سادگی در این حد !!!

من شنیدم این مسئولین وقتی به سفر کاری میرن منوهای میلیونی سفارش میدن این نقل قول از کتاب داستانی سیستان از اقای امیرخانی هست اما این سفره ی ساده ی پسر رهبر اون هم به این سادگی واقعا شگفت انگیز و تعجب برانگیز بود برام.

پی نوشت : راستی بقیه مسئولان کشور هم؛ پسر و دختر و نوه و نتیجه و صدتا اینور اونورشون اینطورین ؟! کاش که بودن ... کاش .. .

 

پسر کو ندارد نشان از پدر ...

ساده زیستی یا اشرافیگری ؛ مساله این است !!!

تکمله : عکس ها و متن از یک هموطن ؛ مخاطب و همراه ارجمند."

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی تقی زاده
مرتضی تقی زاده
٩٧/٠٤/٢٠
١
٠
:-)
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/٢٠
٣
٠
نوش جونشون .......سکووووووووووووووت .....م ی ک ن م
نسیم پهلوان
نسیم پهلوان
٩٧/٠٤/٢٢
٠
٠
ممنون که سکوت میکنید.
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٤/٢١
١
٠
:)
محمدرضا مهدیزاده
محمدرضا مهدیزاده
٩٧/٠٤/٢١
٢
٠
معلومه خدا خیلی دوسش داره که سه تا دختر بهش بخشیده :)
علی
علی
٩٧/٠٤/٢١
٧
٠
این جمله رو قلبی میگم : تو این زمانه امثال هاشمی ها صفدر حسینی ها و جهانگیری ها و روحانی ها ابتکار ها و .... خدا رو شکر که سید علی خامنه ای مهرش تو دلمه کاش در حد یک دهم این نازنین پسر ،(( یادگار امام )) و ((یادگارِ یادگار امام )) حال ضعیفان جامعه رو درک میکردن و دنبال شو آف به اسم امام خمینی نبودن
پربازدیدتریـــن ها