آیفون بخرید تا پول دارتر به نظر بیایید!
پس از یک تحقیق علمی در آمریکا

آیفون بخرید تا پول دارتر به نظر بیایید!

منبع : ترنجی

اگر شما واقعا نیاز به یک استثناء برای کشف کردن ثروت شخصی دارید، یک مطالعه جدید نشان می دهد همه آنچه که شما باید انجام دهید این است که ببینید چه مدل موبایلی دارد. اگر این یک آیفون است، شانس آنها برای پولدار بودن خوب است.

این ارقام از اقتصاددانان دانشگاه شیکاگو است که اخیرا مقاله ای را با دفتر ملی تحقیقات اقتصادی منتشر کرده است که نشان می دهد چگونه رفتار مصرف کننده و مصرف رسانه ها می توانند اطلاعات دموگرافیک را بیابند. همانطور که معلوم است، آیفون یک نماد کاملا ثابت ثروت است. البته، داشتن آیفون به این معنی نیست که یک فرد ثروتمند است، اما این دستگاه به عنوان قابل اعتماد ترین شاخص برای تعیین اینکه آیا کسی دارای درآمد بالا است، عمل می کند. در تمام سال های تحقیقات ما هیچ برندی به تنهایی توانسته اینقدر خوب پیش بینی کم خطایی برای حدس درآمد بالای دارنده آن، عمل کند.

تحقیقات هر در سال های 1992، 2004 و 2016 به فاصله بازه های 12 ساله انجام شده است. همانطور که می بینید، در سال 2016 به ترتیب داشتن یک آیفون، یک آیپد، مشترک اپراتور ورایزن و موبایل اندرویدی داشتن از مواردی است که بالای 60٪ (به جز مورد آخر) احتمال پولدار بودن کاربر را می دهد. جالب است که تلویزیون سامسونگ داشتن هم یکی از نمادها بوده است.

برچسب ها
آیفون
نظرات کاربران
کد امنیتی
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٤/١٩
١
٠
اَی خِدا .........‌
پربازدیدتریـــن ها