شام خوردنی که 21 میلیارد تمام می شود
خوردن استیک با کسی که 21 میلیارد تومان می ارزد

شام خوردنی که 21 میلیارد تمام می شود

منبع : فردا

آیا می‌خواهید با وارن بافت سر میز ناهار بنشینید؟ این کار برای شما ۳.۲ میلیون دلار خرج برمی‌دارد!شانس خوردن استیک در کنار عضو هیئت مدیره‌ی شرکت برکشایر هاتاوی به حراج گذاشته شد

همراهی وارن بافت، سرمایه‌گذار میلیاردر ۸۷ساله، بر سر میز ناهار به حراج گذاشته شد و تا این صبح جمعه پیشنهادها به ۳.۲ میلیون دلار رسیده است. قرار است سود حاصل از این حراج به بنیاد گلاید داده شود. بنیاد گلاید موسسه‌ای است که با بی‌خانمانی در سان‌فرانسیسکو مبارزه می‌کند و در ۱۸ سال گذشته با چند میلیاردر همکاری کرده است. خوردن ناهار در کنار عضو هیئت مدیره‌ی شرکت برکشایر هاتاوی شاید بتواند رکورد جدیدی را به ثبت برساند. در سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶، برندگان حراج مبلغ ۳۴۵۶۷۸۹ دلار برای یک چنین ناهاری پرداخت کرده بودند و توانستد گران‌ترین حراج خیریه‌ای را که تابه‌حال در سایت eBay انجام شده در تاریخ ثبت کنند.

شام خوردن با این آدم ۲۱ میلیارد تومان می‌ارزد؟!+عکس
برچسب ها
وارن بافت
ناهار
خیریه
نظرات کاربران
کد امنیتی
علی_دادخواه
علی_دادخواه
٩٧/٠٣/١٩
٠
١
من حاظرم دوبرابر بدم.چون واقعا ارزش داره.
دختر آبان
دختر آبان
٩٧/٠٣/١٩
٠
٢
منم حاضرم بیس برابر بدم :| چون واقعا ارزش داره. ولی حقیقتا راستشو بخواین پولشو ندارم :))
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٣/٢٠
٢
١
من حاضر نیستم حتی هزار تومنم بدم ..البته شوخی بود.....ولی حقیقتا ایده ی خوبیه ‌‌‌...ولی راستش و بخواین ..اینجور خبرهارو که میشنوم و میخونم ‌.فقط نیت میکنم که ای کاش میتونستم ‌حتی الامکان به همسایمون که دیالیز میشه کمک کنم ..یا بتونم تو هر کار خیری شرکت کنم ‌.ولی وقتی مغزم آلارم میده که هِی آمو الان سه ماهه یک ریال حقوق نگرفتی ؟چرا به من. فشار میاری ..
پربازدیدتریـــن ها