هوآوی گوشی تاشو می سازد
هواوی در حال ساخت گوشی هوشمند تاشو

هوآوی گوشی تاشو می سازد

منبع : گجت نیوز

ر اساس خبرهای خبرگزاری های حوزه موبایل، به نظر می رسد که هواوی همراه با یکی از تولیدکنندگان صفحه نمایش مشغول ساخت یک گوشی هوشمند تاشو هستند.

پیش از این خبرهایی در مورد گوشی های هوشمند تاشو ساخت هواوی به گوش می‌رسید، اما حالا به نظر می رسد که این شرکت تصمیم دارد تا با همکاری با یکی از تولیدکنندگان صفحه نمایش چینی تحت عنوان BOE این امر را به واقعیت تبدیل نماید.

بر اساس اخبار دریافتی، این دو شرکت مشغول همکاری هستند و قصد دارند نوعی تلفن هوشمند تاشو با صفحه نمایش 8 اینچی بسازند. این خبر درست یک ماه پس از آن منتشر می شود که اعلام شده بود هواوی قصد دارد در ماه نوامبر یک مدل جدید را به منظور رقابت با سامسونگ به بازار ارائه نماید.

آخرین اخبار حکایت از آن دارد که شرکت BOE روی ساخت صفحه نمایش چهار گوشی تاشو ساخت دو شرکت کار می کند. می توان حدس زد که یکی از این مشتریان سامسونگ باشد، چرا که این کمپانی از جمله شرکت های شریک تجاری سامسونگ به شمار می رود. اما، جای تعجب ندارد اگر برند دیگر چینی، مثلا شیائومی و یا اوپو (Oppo) با این کمپانی سازنده صفحه نمایش به شراکت پرداخته باشد

برندهای تلفن هوشمند دیگر نیز از جمله لنوو، ال جی و ZTE روی گوشی های دارای صفحه نمایش تاشو کار می کنند. اما در حال حاضر، به نظر می رسد سامسونگ و هواوی اولین برندهایی باشند که این موضوع را به واقعیت تبدیل می کنند.

برچسب ها
هوآوی
تاشو
هوشمند
نظرات کاربران
کد امنیتی
SHAHRAM-BAZLI
SHAHRAM-BAZLI
٩٧/٠٣/٠٤
٠
٠
عالی میشه اگر ساخته شوود ‌‌.
پربازدیدتریـــن ها