عادت های روزانه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا چیست؟
افشای برخی عادات روزانه ترامپ

عادت های روزانه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا چیست؟

منبع : ایسنا

به گفته نزدیکان دونالد ترامپ، او کوکاکولای رژیمی می‌نوشد، به تماشای اخبار اعتیاد دارد و برای کنترل حال خود تلویزیون نگاه می‌کند.

به گزارش دیلی میل، دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا از لحظه‌ای که بیدار می‌شود CNN را برای اخبار، فاکس نیوز را برای آسایش و برنامه “Morning Joe” شبکه MSNBC را به منظور آماده شدن برای فعالیت روزانه تماشا می‌کند.

 

به گفته حدود ۶۰ تن از اعضای کنگره، مشاوران، دستیاران و دوستان ترامپ، او برای آن که خود را در حس و حال مبارزه نگه‌ دارد، روزانه ۱۲  قوطی کوکاکولای رژیمی مصرف می‌کند.

آنان می‌گویند، حالت ترامپ جنگی است، زیرا او هر روز را مبارزه‌ای علیه تخریب‌کنندگان واقعی و خیالیش می‌داند و تلویزیون دریچه او به جهان است.

 ترامپ

ترامپ ماه گذشته به خبرنگاران گفته بود، آنقدر درگیر "خواندن اسناد" است که زمانی برای تماشای تلویزیون و دنبال کردن رسوایی‌های "ری مور"، قاضی ارشد سابق دیوان عالی آلاباما ندارد.

اما به گفته منابع خبری نیویورک تایمز، ترامپ روز خود را از صبح تا شب با اخبار تلویزیونی می‌گذراند.

 

او هر روز پس از ۵-۶ ساعت خواب، ساعت ۵:۳۰ صبح بیدار می‌شود، تلویزیون را روشن می‌کند و معمولا در همین حال، گوشی تلفن همراه خود را نیز به خاطر دسترسی به توییتر در دست می‌گیرد. او گاهی اوقات پست‌های خود در توییتر را در تخت خوابش می‌نویسد. گهگاه هم به "سالن پیمان" در کاخ سفید می‌رود و بعضی وقت‌ها هم تماس‌های تلفنی روزانه‌اش را با لباس خواب انجام می‌دهد.

 

هر جایی در کاخ سفید که ترامپ در آن باشد، تلویزیونی هم درآن اطراف هست. به دستور او، تنها رییس جمهور و کارکنان پشتیبانی فنی کاخ سفید اجازه دارند به این تلویزیون‌ها دست بزنند.

نزدیکان ترامپ می‌گویند، این تلویزیون‌ها برای اطلاع دائم او از اخبار واقعیت‌ها و نظرات و به ویژه اخباری است که درباره او هستند.

 تارامپ

او ریاست جمهوری خود را مبارزه‌ای روزانه علیه شبکه‌های خبری لیبرال، بر سر مشروعیت می‌داند و تلویزیون به او اجازه می‌دهد که از شرایط این جنگ آگاه بماند.

او حتی به کارکنان کاخ سفید می‌گوید که هر روز را همچون "قسمتی" جدید از برنامه‌ای درباره او بدانند؛ برنامه‌ای که او در آن مخالفانش را شکست می‌دهد.

 

لیندسی گراهام، سناتور آمریکایی، به نیویورک تایمز گفت: او مشتاقانه باور دارد که حزب چپگرای لیبرال و رسانه‌ها می‌خواهند او را تخریب کنند. او با مبارزه به اینجا رسیده است. پس دسترسی دائم به اخبار برای ترامپ ضروری است.

به گفته دستیارانش، او روزانه چهار ساعت و یا حتی تا دو برابر این زمان را به تماشای تلویزیون اختصاص می‌دهد؛ با صدا یا بدون صدا.

 

CNN منبع خبری اصلی ترامپ است و فاکس نیوز و به ویژه برنامه “Fox & Friends” به او حسی از آسودگی می‌دهد.

ترامپ روزانه ۱۲ قوطی کوکاکولا رژیمی می‌نوشد که این بسیار بیشتر از میزان کافیین مجاز برای مصرف یک فرد بزرگسال است.

 

دستیاران رییس جمهور آمریکا بسیار مشرف به عادت‌های روزانه‌اش هستند. آن‌ها از توییت‌های تلویزیونی صبح ترامپ استفاده می‌کنند تا حال و هوای او طی روز را پیش‌بینی کنند.

اگر مطلب قابل توجهی از فاکس نیوز پخش شود و ترامپ آن را توییت نکند، کارکنان این شبکه متوجه می‌شوند که او در حال تماشای CNN یا  MSNBCاست و از دست دادن آن خبر، وی را بدخلق و مضطرب خواهد کرد.

 ترامپ

الزام ترامپ برای تماشای تلویزیون آنقدر شدید است که وقتی نشستی در اتاق ناهارخوری کاخ سفید برگزار می‌شود، تلویزیونی که او با ورود به کاخ سفید در این سالن نصب کرده، پیوسته روشن می‌ماند. صدای این تلویزیون بسته است اما چشمان رییس جمهور اخبار زیرنویس شده را دنبال می‌کند.

نتیجه این امر، رییس جمهوری است که اقدامات و واکنش‌هایش توسط رسانه‌ها کنترل می‌شوند.

 

نزدیکان ترامپ گفتند، وقتی که مایکل فلن، مشاور سابق ترامپ برای دروغگویی به FBI درخصوص مذاکره با روسیه مجرم شناخته شد، روز بعد از آن ترامپ در گردهم‌آیی جمهوری‌خواهان برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی خوشحال بود. زیرا پس از پوشش خبری گناهکار شناخته شدن فلن، ترامپ در واکنش به این مساله، خشمگین شد و در توییت‌های خود به هیلاری کلینتون، نامزد شکست خورده دموکرات در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا حمله کرد.

 

بر اساس گزارش نیویورک تایمز، در ماه نوامبر فهرستی از سوالات درباره ادعاهای ذکر شده در این مطلب با هدف راستی‌آزمایی برای ترامپ فرستاده شد.

مدت کوتاهی پس از آن، ترامپ به خبرنگاران گفت که زمان خیلی اندکی را صرف تماشای تلویزیون می‌کند.

 

رییس جمهور آمریکا گفته بود: باور کنید یا نه، حتی زمانی که در واشنگتن یا نیویورک هستم زیاد تلویزیون تماشا نمی‌کنم. کسانی که من را نمی‌شناسند، دوست دارند با منابع غیرواقعی بگویند من زیاد تلویزیون نگاه می‌کنم. می‌دانید که! خبرنگاران قلابی، منابع قلابی! اما من فرصتی برای این کار ندارم. نخست به خاطر اسناد. من خیلی اسناد را مطالعه می‌کنم .و همچنین مطالب متنوع. من بسیار بیشتر از آن که تلویزیون تماشا کنم شما مردم را مطالعه می‌کنم.

برچسب ها
برنامه روزانه ترامپ
عادت های خاص ترامپ
ترامپ در خانه
تماشای اخبار
ترامپ رئیس جمهور آمریکا
نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها

نگاهی به تیپ و استایل چهره های ایرانی در هفته های اخیر

٩٧/٠٧/٢٢
مالک آمازون چطور زندگی می کند؟

نگاهي به زندگي روزمره ثروتمند ترين فرد جهان

٩٧/٠٧/٢١
نگاهی به روایات درباره نحسی ماه صفر

آیا نحسی ماه صفر صحت دارد؟

٩٧/٠٧/٢١
یک نکته جالب درباره مدال های رنگارنگ ایزدیار

اگر نابغه شنای ایران یک کشور بود در پاراالمپیک چندم می شد؟

٩٧/٠٧/٢٢
تاثیر نوسانات ارزی

چالش پیدا کردن بازیگر ایرانی مسلط به زبان انگلیسی

٩٧/٠٧/٢٤
روایت جدید درباره برنامه نود

دلیل پخش نشدن ۹۰ مشخص شد!

٩٧/٠٧/٢٤
ورود بانوان به آزادی آزاد شد

گزارش تصویری از اتفاق تاریخی در ورزشگاه آزادی

٩٧/٠٧/٢٥
وقتی قابلیت گوگل باعث جدایی یک زوج می شود

طلاق یک زوج به لطف گوگل مپس!

٩٧/٠٧/٢٣
نشانه‌های عشق واقعی در یک رابطه

از کجا بفهمیم طرف مقابل واقعا عاشق مان است؟

٩٧/٠٧/٢٢
ارتباط چای مصرفی با گروه خونی

چای مخصوص گروه خونی شما چیست؟

٩٧/٠٧/٢٣
در پی قطعی گسترده شب گذشته تلگرام

شوخی‌های کاربران فضای مجازی با قطع تلگرام

٩٧/٠٧/٢٢

ولیعهد عربستان به دنبال خرید منچستر یونایتد

٩٧/٠٧/٢٣
توصیه هایی برای خوشبختی زوج های جوان

آیا با ازدواج به آرامش واقعی می رسید؟

٩٧/٠٧/٢١

آیا آمریکا می تواند به بهانه تحریم ها اینترنت ایران را قطع کند؟

٩٧/٠٧/٢٦
وقتی مردم تحت تاثیر فیلم HER هستند

درخواست ازدواج میلیونی از دستیار صوتی الکسا!

٩٧/٠٧/٢٣
علائمی که باعث حرف زدن در خواب می شوند

علت حرف زدن در خواب چیست؟

٩٧/٠٧/٢٠
دست شویی رفتن های مسی برایش دردسر ساز شد!

انتقاد عجیب مارادونا از مسی!

٩٧/٠٧/٢٢
قابلیت جدید اینستاگرام

محتوای توهین‌آمیز اینستاگرام هوشمندانه حذف می‌شود

٩٧/٠٧/٢٠

مادربزرگی که روزی ۴ قوطی نوشابه می‌نوشد

٩٧/٠٧/٢٤

افراد مجرد بیشتر سینما می روند یا متاهل ها؟

٩٧/٠٧/٢١