آیا قاتل آتنا اصلانی در زندان خودکشی کرده است؟
شایعه خودکشی قاتل آتنا در زندان صحت دارد؟

آیا قاتل آتنا اصلانی در زندان خودکشی کرده است؟

منبع : ایسنا

دادستان اردبیل در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما خودکشی قاتل آتنا را تکذیب کرد.

 دادستان اردبیل در پی پخش خبر خودکشی قاتل آتنا به خبرگزاری صداوسیما گفت، این خبر شدیدا تکذیب می‌شود.

 

عتباتی ضمن هشدار به انتشاردهندگان خبر کذب تاکید کرد منشا انتشار این خبر کذب شناسایی شده و برخورد قانونی خواهد شد. وی گفت، قاتل آتنا به مرکز استان انتقال داده شده وطی این هفته دادگاه وی برگزار خواهد شد.

پیش از این «رکنا» در این باره نوشته بود: «شیطان پارس‌آباد از آن جایی که می‌دانست به پایان زندگی سیاه خود نزدیک شده، در بازداشتگاه قصد داشت خود را خفه کند اما مامور اداره آگاهی اردبیل متوجه اقدام به خودکشی او شد و جلوی او را گرفت.

 

گفته می‌شود زندانیان نیز پذیرای حضور شیطان پارس‌آباد در میان خود نیستند و او از ترس حضور در زندان و برخورد با سایر زندانیان دست به خودکشی زده است. از زمانی که این قاتل دستگیر شده است، ترس از به دار آویخته شدن در ملاعام هنگام بازجویی‌ها در وجود این شیطان کاملا مشهود است.

پدر آتنا نیز با اشاره به این که او با لباس‌هایش اقدام به خودکشی کرده است، گفت: امیدوارم این کار شیطان نمایش نباشد، چون این مرد افکار بسیار کثیفی دارد.

وی ادامه داد: از روزی که این قاتل اعتراف کرده و مراسم خاکسپاری انجام گرفته است، من، مادر و خواهر آتنا دل رفتن به خانه‌مان را نداریم و حتی از جلوی قتلگاه هم نمی‌توانیم عبور کنیم. در حالی که خانواده و اقوام اسماعیل رنگرز علی رغم همه شایعه‌های دروغین از همان روزها اول به زندگی عادی و کسب و کارشان مشغول هستند و به هیچ عنوان شهر را ترک نکرده‌اند.»

برچسب ها
خودکشی قاتل آتنا اصبلانی
قتل آتنا اصلانی
خودکشی قاتل آتنا3زندان و خودکشی قاتل آتنا اصلانی
نظرات کاربران
کد امنیتی
پربازدیدتریـــن ها