خانه انجمن همه تلخی های پرسپولیس (ورود استقلالی ها ممنوع!)
٩٧٩
١٠١
javad agha

همه تلخی های پرسپولیس (ورود استقلالی ها ممنوع!)

همه تلخی های پرسپولیس (ورود استقلالی ها ممنوع!)

یک فصل بد برای پرسپولیس پرطرفدارترین تیم ایران رقم خورد. تیمی با بهترین بازیکنان ایران...

آن از ژوزه، آن از خداحافظی تلخ و مظلومانه مهدوی کیا، آن از شوک علی کریمی، آن از نرسیدن به آسیا، ....

چه بلایی سر پرسپولیس اومد؟؟؟

خدایا حالم بـــــــــــــــــده...

٩٢/٠٢/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/١٦
٢
٤
سلام.من استقلالیم.دو کدوم یک فصل بد؟الان که چند فصله پرسپولیس بد بازی میکنه و با هزینه ی زیاد نتیجه نمیگیره....
javad agha
javad agha
٩٢/٠٢/١٦
١
١
داداش ورود ممنوع اومدی
fahime.n
fahime.n
٩٢/٠٢/١٦
١
٠
راستم بابام جریمتون کنه شماره پلاک
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/١٦
١
١
عزیزم واسه کری خوندن که نیومدم...
Niva
Niva
٩٢/٠٢/١٧
١
٢
رادمهر راست گفتی :) منم موافقم خخخخخخخخ ( ستاد بر هم زدن نظم عمومی و مشوش کردن اذهان پرسپولیسی ها )
fahime.n
fahime.n
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
هعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی من بیشتر به خاطربازی مهدوی کیا طرفدار پرسپولیس شدمراستی مگه علی کریمی چی شد
javad agha
javad agha
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
من خودم خیلی ناراحتم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
علی جونمم از دنیای فوتبال خداحافظی کرد
فهیمه .ن
فهیمه .ن
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
واقعاااااااااااااا ینی کلا بای نه من بهامید کی طرفدار پرسپولیس باشم یک امیددیگهمونده اونم نمی گم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
بگو
فهیمه .ن
فهیمه .ن
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
بازیکن نیست طرفداره وم . ج. ر .ی هست
SE7EN
SE7EN
٩٢/٠٢/١٦
١
١
استقلال و پرسپولیس کیلو چند؟!... به این رشته های دیگه توجه کنین ایهاالناس...
فهیمه .ن
فهیمه .ن
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
من دوچرخه سوار حرفه ایم و گاهی هم فوتبال
باران
باران
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
بچه های پرسپولیسی حالتونو درک میکنم من فوتبالی نیستم فقط واسه همدردی نظر گذاشتم.
فهیمه .ن
فهیمه .ن
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
سلام بارانخانم چهخبر تو تخته نمیاین چرا
javad agha
javad agha
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
فهیمه خانوم چون بحث بحث پرسپولیسه
باران
باران
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
سلام فهیمه جون خیلی سرم شلوغه حالا ایشالا میام
مجید
مجید
٩٢/٠٢/١٦
٠
٢
خنک
فهیمه .ن
فهیمه .ن
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
چیش خنکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
javad agha
javad agha
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
mhv
mhv
٩٢/٠٢/١٦
٣
٠
مهدوی کیا محبوب ترین بازیکن از نظر منه ، دیشب خیلی بهم ریختم!
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
منم اه خداچرا اخه
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
منم همینطور،یعنی داشت اشکم در می امد ها... همه چی تموم بود... امیدوارم همیشه پیروز سربلند باشه...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
نگران کریمی و مهوی کیا باشین چون با تجربه ای ک اونا دارن مطمئن باشین خیلی زود در قالب یه مربی جایگاهشونو پیدا میکنن ....
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
اون نباشین بود!!
Niva
Niva
٩٢/٠٢/١٧
٠
٢
با اینکه استقلالیم ولی خیلی دعا کردم پیروزی ببره... فقط به خاطر مهدوی کیا!!!
mhv
mhv
٩٢/٠٢/١٦
١
١
پرسپولیس نشون داد فقط پول مهم نیست! / گریه علی کریمی رو تا حالا ندیده بودم!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
کاملا باهات موافقم
fahime.n
fahime.n
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
منم ندیده بودمواای از بچکی از علی کریمی خوشم میومد چون یخورده شبی علی فروتن بود
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/١٦
١
٠
عیب نداره حتما فصل بعد جبران میکنن فقط دیشب یکم بدشانسی اوردن دلم برای مهدوی کیاسوخت
Milad
Milad
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
صحیح است!
s.a
s.a
٩٢/٠٢/١٦
٠
١
هعی.............. چی بگم............... حاشیه.......... پول بی حساب و کتاب........... هعی............. بیچاره مهدی............. خیلی دلم سوخت براش........ علی کریمی طفلکی......... هعی.......... :(((((((((((((((((((((
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/١٦
١
١
دلم واسه مهدوی کیا سوخت
مـی نـا
مـی نـا
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
خداحافظی ِ تلخی بود ... کریمی هم که رفت ! چی به سر پرسپولیس اومد ؟؟؟!!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/١٦
١
٠
مهدی مهدوی کیا همیشه دوست داشتیم و خواهمی داشت...همیشه در ♥ مایی...
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
من که هنوز به برگشتن کریمی امیدوارم ... خدا کنه برگرده وگرنه این فصل میشه بدترین فصل پرسپولیس برای تمام هواداران...
g.h
g.h
٩٢/٠٢/١٦
٢
١
من استقلالیم اینجا چیکار میکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خوب گفتین ورود استقلالی ها ممنوع بیشتر کنجکاو شدم!حالا عیبی نداره ایشالا در آینده جبران کنین.استقلال قهرمان میشه خدا میدونه حقشه!دادای دادای دای دادای دادای..
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٢/١٧
١
١
:)))) منم هم ... شرمنده ورود ممنوع اومدیم ...
مـی نـا
مـی نـا
٩٢/٠٢/١٧
٠
١
منم همینطور ... ولی خداییش قرمز و آبی نداره ... مهدوی کیا تک بود ...
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/١٦
٠
٠
وقتی یه بازیکن بااخلاق اونجور فوتبالو ترک می کنه نشون می ده فوتبال ایران اوضاعش جالب نیست:(
tanha
tanha
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
اوضاع فوتبال ایران داغونه!
tanha
tanha
٩٢/٠٢/١٦
٤
١
اولن من استقلالیم....دومن تیمتون سالهاست که داغونه....بهترین بازیکنای ایران رو خراب کرده رفته....انصاری فر سایپا یه ستاره بود ولی حالا چی؟......قاضی تو ذوب آهن همونی بود که کی روش گفت بهترین مهاجم ایرانه ولی حالا چی؟.....حقیقی وختی تو فجر بود چی بود و حالا چی شد؟......شهاب گردان یکی از بهترین دروازه بانا بود ولی تو پرسپولیس نهایت افت رو کرد و الان از همه دروازه بانا داغون تره!.....فقط تنها بازیکنی که تو پرسپولیس اومد و افت نکرد سیدجلال حسینی بود!....باید یه فکر اساسی واسه تیمتون بشه! نچ نچ نچ نچ و در آخر پرسپولیس ســـــــــــــــــــــوراخه!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
ممنون از نظرت هومــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن! (خودت خاسی)
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٢/١٧
٢
١
آورین tanha ...... استقلالته ه ه ه ه
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/١٧
٠
١
کاملا صحیح می فرمایید...آبیتــــــــــــه :)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
مشکل پرسپولیس مدیرشه ک فقط بلده مربی عوض کنه و نمی ذاره یه نفر کاملا روی تیم تمرکز کنه چون مدام باید حواسش باشه ک یه وقت بیرونش نکنن ....
tanha
tanha
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
من با این شخص حرفی ندارم :|
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
بازی فینال جام حذفی هم اشتباه از مربی بود ک پنالتی رو داد ب بازیکنای بی تجربه ... آخه اینام گزینه بودن؟؟!!
tanha
tanha
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
من با بعضیا قهرم :|
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
چرا مهدوي کيا پنالتي نزد؟
tanha
tanha
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
چون سر مربی شون عقب موندس....مهدوی کیا با دوتا سانت تو دو دیقه دو تا موقعیت گل واسشون ساخت....اگه از اول بازی میکرد شک نکن پرسپولیس قهرمان بود!
ahkiani
ahkiani
٩٢/٠٢/١٧
٢
٠
بلایی سرش نیومده از همون اول..... :D
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/١٧
٠
١
از همون اول چی؟؟!! مجیدی عرب بود!! خخخخ :))) یَنی تا یه هفته سوژه خندمو جور کردین! خدا خیرتون بده!! خخخ
ahkiani
ahkiani
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
از همون اول سوراخ بود! در مورد اون که مجیدی عرب بود و اینها!از خیلی از استقلالی های اینجا استقلالی ترم!و خوب میدونم که مجیدی ایرانی و ...! ولی با کاری که فصل قبل کرد....! :)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/١٨
٠
٠
نخیر ... اس دق لال تون سولاخـــــــــــــــــــــــــــــــه! خوده خوده آبکشه!
Niva
Niva
٩٢/٠٢/١٧
١
١
فقط دلم واسه مهدوی کیا کباب شد... طفلکی چی جوری خداحافظی کرد :( خیلی بی ادب بودن که نیومدن باهاش دور آخر رو بزنن!!! خوب شد که اصن نبردن... دلم خنک شد
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
وقتی اون اقایی که حتی به وسیله ورزشی دست نزده میاد مدیر میشه همینه دیگه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
وقتی مسولین ورزشی ورزشکار نیستن.................وقتی یک اقایی همش میخنده کلا فوتبال همین میشه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
وقتی هیچ کس تو تیم اعتماد به نفس نداره همینه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
وقتی حتی مربی نمیدونه باید چه سبکی بازی کنه همینه دیگه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
وقتی هنوز مثل 20 سال پیش بازی میکنیم همینه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
وقتی مربی نمیدونه کی باید چه کسی رو تعویض کنه همین میشه دیگه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
بازیکنای ما هنوز نمیتونن سریع بازی کنن............سریع پاس بدن..............خوب شوت بزنن..............خوب همین میشه دیگه
firuze
firuze
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
من استقلالی ام ولی جدا انتظار این خداحافظی تلخ رو از مهدی نداشتم تکرار نشدنی بود تو فوتبال ایرانحیف قدرشو ندونستیم
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
مگه خداحافظی بقیه با شکوه بوده ؟؟؟ خداداد ، یحیی ، داعی و...
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
منم برا مهدوی کیا ناراحت شدم با اینکه خونم آبـــــــــــــــیـــــه:)))
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
هعی ....دلم واسه بازی های باحال مهدوی تنگ میشه....با 2 تا سانتر ی که آخرهای بازی کرد به همه نشون داد یه فوتبالیست واقعیه تو بازی جام حذفی تنها کسی که درست و اصولی بازی کرد مهدوی کیا بود
چرا ناشناس مهشیدم
چرا ناشناس مهشیدم
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
دلم برای مهدوی کیا خیلی می سوزه خیلی
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
تمام حادثه این بود که 8 از پیش ما رفته ، تمام عشق و رویاها همین احساس وابسته / تمام حادثه این بود دیگه موشک نمی باره ، دیگه تو مستطیل سبز مهدی پا نمی ذاره ... دست علی و مهدی و بروبچ تیم مرسی ... کادو تولد ما رو که خوب دادند ... پرسپولیسی میمونم ، ولی دیگه قرمز نمی پوشم !
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/١٨
٠
٠
:(
ati200
ati200
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
الان واقعا ورود من ممنوعه؟
SE7EN
SE7EN
٩٢/٠٢/١٧
١
١
فاتحه مع صلوات...
پری سا
پری سا
٩٢/٠٢/١٧
١
٠
این الان انجمن بود یا.........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الهی دلم برا مهدوی کیا سوخت..........چقد غریبانه خداحافظی کرد........
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٢/١٧
٠
٠
ااااااااااااااااااخ..خداحافظ ای داغ بر دل نشسته.... خداحافظ ای شعر شب های فردا ... خداحافظت به امید فردا
دختر خاصـ
دختر خاصـ
٩٢/٠٢/١٨
١
٠
سلام منم خیلی ناراحت شدم خیلی حیف شد.. جناب رادمهر بهتره یه سر به جدول و نتایج استقلال در فصل های اخیر بزنید شما جوری حرف میزنید انگار... البته اینو قبول دارم که پرسپولیس واقعا این فصل در حد اسمش ظاهر نشد ولی خدایی از لحاظ فرهنگی اقای رویانیان کم نذاش..
٩٢/٠٢/١٨
٠
٠
بچه ها به پایان رسید این دفتر حکایت هم چنان باقیست
Niva
Niva
٩٢/٠٢/١٨
٠
٠
دوستان کی منفی میده؟ خخخخخخخخخخ دستش درد نکنه :)))))))))))))))))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/١٨
٠
٠
کیا دوس داشتنی
love london
love london
٩٢/٠٢/١٨
٠
٠
به نظر من همش تقصیر اینه که یه مربی خوب نمیارن
baretto
baretto
٩٢/٠٢/٢٢
٠
٠
من یه استقلالیه دو آتیشه ام میدونی مشکل شما چیه؟ شما توانایی دیدن موفقیت رقیباتون رو ندارین. تو لیگ امسال هر بازی رو که استقلال می برد نشریه های حامی پرسپولیس علیه دائر بازی و کل استقلال جبهه می گرفتن. نمونش همین روزنامه پیروزی روز بعد از قهرمانی استقلال. راستی ورود ممنوع اومدم..... بیاین دنبالم....... اگه تونستین منو بگیرین......
mehrshad.sh
mehrshad.sh
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
حالا شاید یروزی استقلالیا بهتون یاد دادن چطوری بازی کنین تا اینجوری خخخخخخخخخخخخخ بازی نکنین. ولی خداییش منم خیلی برا مهدوی کیا ناراحت شدم. واقعا حقش نیس کسی که تو هامبورگ بهش میگفتن موشک بیاد 5 دقیقه با کلی منت بازی کنه. انگار بهش صدقه دادن بازم دمش گرم تو همون 5 دقه نشون داد مهدوی کیا یعنی چی
پرسپولیسته
پرسپولیسته
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
سلام پرسپولیس بالا بره پایین بیاد پرسپولیسه خرابتم پرسپولیس اونقدر زلزله بپا کرده قبلا که تو برنامه نود با 44 درصد پر طرفدارترین تیم شد خرابتم پرسپولیس تازه الان بد نتیجه میگیره اینه اگه خوب نتیجه بگیره هیچ تیمی طرفداره نداره دیگه:D
saheledoost
saheledoost
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
به عشق موشک به عشق 8 به عشق کریم .......دایی ...........عابدزاده .................به عشق پرسپولیس به پات واستادم پرسپولیس
blue girl
blue girl
٩٢/٠٢/٢٨
٠
٠
عشق استقلال(ستاد تشویش اذهان پ ر س پ و لی س ی ها)
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/٢٢
٠
٠
یادش بخیر این منم
ارام
ارام
٩٢/٠٤/١٥
٠
٠
اقا یک سوال من که س÷اهنیم باید میومدم یا نه؟ ولی واقعا دلم سوخت هییییییییییییییییییی
blue girl
blue girl
٩٢/٠٤/٢٢
٠
٠
برو بابا
blue girl
blue girl
٩٢/٠٥/٠٦
٠
٠
استقلال