خانه انجمن دلت را خدایی کن
٦٣٤
٣٠
mike

دلت را خدایی کن

دلت را خدایی کن

تا حالا به خانه خدا سفر کرده اید ؟
اکر سفر کردید بگید چه حسی دارد؟
بهترین سن برای رفتن به سفر حج چه سنی است؟

٩٢/٠٢/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
٩٢/٠٢/١٩
١
٠
نه! دعا کنید برم،منم دعا میکنم همتون برید.... 25 سالگی به بعد ،چون آدم از فاز درس خوندن و اینا معمولا در میاد و با خیال راحت تری میره به اتفاق بانو :)
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/١٩
٠
٠
اولین اینکه این آقا کلا سه تا انجمن گذاشت هر سه تارو گذاشتین من 4 تا گذاشتم یکیشو اونم اونکه از همه بدتره ب زور گذاشتین......
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
خخخخخخ جناب رادمهر حسودی نکن .. جلو تازه واردا زشته :)))))
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/١٩
١
٠
دوما آره خدا طلبید و ما عازم شدیم و یه خاطره ی خیلی خوب هم ازش نوشتم که گمش کردم توی اسباب کشی....این که چ حسی داشتم خیلی سخته بیان کردنش چون چیزیه که باید خودت تجربه کنی.....سال سودم راهنمایی بودم که رفتم...
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
مثکه تا الان که من خوندم شما تنها رفته جم هستی... خوش به سعادتتان
maryam
maryam
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
خوش بحالتون
mo_so
mo_so
٩٢/٠٢/١٩
٠
٠
نه.تاکنون نرفته ام
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/١٩
٠
٠
نه من نرفتم همه بهم میگن هزینه ی عروسیتون رو برید مکه . خودم خیلی دوست دارم برامون دعاکنید که بشه . تو جوانی باید رفت تا بتونی درکش کنی و راهتو انتخاب کنی . سپاس
nika
nika
٩٢/٠٢/١٩
٠
٠
نه نرفتم
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/١٩
٠
٠
منم نرفتم...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٢/١٩
٠
٠
نه نرفتم فعلا هم که مجردارو نمیزارن....باید ازدواج کنم...ولی خوب بین 25 تا35 بهترین سن برای حج رفته...تو جوونی باید معنی حج و بفهمی ....با لذت اعمال بجا بیاری خسته نشی
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/١٩
٠
٠
سنشو نمیدونم.ولی فکر کنم الان بهترین موقع باشه/نرفتم راستش.هروقت بهش فکر میکنم گریم میگیره.کاش بشه که برم...
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/١٩
٠
٠
منم نرفتم یه بار تا پای قرعه کشی رفت اسمم اما قسمت نبود برم به نظر من تو همین اوایل جوونی با به قول نیوا آقای نیومده مون:)
sorme
sorme
٩٢/٠٢/١٩
٠
٠
منم نرفتم!!!!!متاسفانه!:(
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/١٩
٠
٠
نه:((((
نسیم
نسیم
٩٢/٠٢/١٩
٠
٠
نه قسمت نشده برم...
Milad
Milad
٩٢/٠٢/١٩
٠
٠
من نرفتم ولی انشاالله تا یکی دو سال آینده دانشجویی میرم.....به نظرم بهرین زمان هم دوران جوانیه که فرصت برای جبران و برگشت از اشتباهات زیاده
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/١٩
٠
٠
نه خیلی دوست دارم برم به نظرم بهترین سن همین الان یاحداکثر چندساله دیکه
باران
باران
٩٢/٠٢/١٩
٠
٠
منم نرفتم هی با این قیمتا ایا میشه ایا
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
ما هم نرفتیم... شاید اگه عمری باشه و خدا قسمت کنه بریم.. خودم که دوست ندارم پول تو حلق این وهابی ها بریزم اما خانواده میگن بریم!!!! احتمالا حس زیبایی باید باشه که باید تجربش کرد :)
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
دبستان بودم رفتم...خیلی لذت بخشه...دوست دارم حج واجبم برم...
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
وقتي حس كني بزرگ شدي و قدر رفتن به اون جا رو ميدوني . من هنوز نرفتم
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
نه هنوز این نعمت نصیبم نشده،انشاالـ... همه بریم...همه با هم از این نعمت بهرمند شیم...
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
هر وقت آدم بتونه درک کنه این نعمت بزرگ رو همون موقع وقت خوبیه...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
مکه فقط یه بار اونم حج واجب .... بیشتر ازین رفتنم ب نظر من اصلا درست نیس
ahkiani
ahkiani
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
انشالله قسمت همه و من بشه!
پری سا
پری سا
٩٢/٠٢/٢٠
٠
٠
نه نرفتم.ولی خیلی دوس دارم برم................
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٢/٢١
١
٠
من سفر نکردم ولی برای سوال سومتون جواب دارم و اونم اینکه رفتن به خانه خدا ملاکش به نظر من سن تو شناسنامه نیست که بگی مثلا بالای 30 خوبه پا پایین 30 باید به اون درک از دین رسیده باشی به بلوغ فکری رسیده باشی خدارو تو خودت حس کرده باشی که بری به زیارت خونش. اون شیفتگیو تو دلت حس کرده باشی.و کلا پاک و طاهر باشی از همه نظر. نه مثل پدر من که اطراف خونه خدا هم سیگارشو خاموش نمیکرد! بعد امدنشم تغییری نکرد که نکرد! زمانی میخوام برم به این سفر که بدونم لیاقت این سفر و زیارت خونه خدارو دارم.که میدونم الان لیاقتشو ندارم...
maryam
maryam
٩٢/٠٢/٢١
٠
٠
نه ولي خيلي دوست دارم برم...
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٨
٠
٠
فرق فوکوله کلا.