خانه انجمن تیپــِشـــــــــــــــــــــو!
١٠٤٩
١٠٦
اشکمهر آتشروان

تیپــِشـــــــــــــــــــــو!

تیپــِشـــــــــــــــــــــو!

تو ظاهرتون به چی بیشتر ازهمه حساسین؟کدوم تیپو بیشتر می پسندین؟ 

مثلا: کفش، پیراهن یا شلوار، یا ساعت و عینک و کلاه یا وسایل بدلی مث دستنبد و.. یا وسایل تزئینی مثل لنز 

٩٢/٠٥/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
کیوکو1
کیوکو1
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
ب لباس حساسم.مثل بقیم نیستم واسه خودم یه تیپ خاص داشته باشم ازش بیرون نیام همه جوره تیپ میزنم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢١
٠
١
به هیچکدوم.......................حساس بودن خیلی بده
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٥/٢١
٣
٠
چرا دوروغ میگی؟؟؟/من که میدونم به همون بلوز قرمزت خیلی حساسی انقد که الان سالیان سال داری میپوشیش و یه ذره هم تکون نخورده ازبس که مراقبشی!!خخخخ
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخ.
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
اتفاقا الان نمی دونم کجا افتاده:))
شیما
شیما
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
من به کفشم خیلی اهمیت میدم بیشتر از همه و البته چادرم ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
چادر....صد البته
میلاد
میلاد
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
پیراهن- شلوار-کفش....زیاد تیشرت نمیپوشم!به پیرانم حساسم!
ترمه
ترمه
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
به این قرمزه هم حساسین؟؟
ترمه
ترمه
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
بیشتر به......اممم مانتوم و کفشام و شالم و امممم شلوارم....اینکه شد همش...
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
خیلی حساس نیستم ولی به مانتو و همچنین چادرم بیشتر اهمیت میدم
wolf
wolf
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
حساس؟تیشرتم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
تی شرتشو بیاین بدزدیم!!!!
wolf
wolf
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
اوا
سپهر هنرمند
سپهر هنرمند
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
به تیپم حساس نیستم خیلی
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
فک کنم شمابه موهاتون حساسین
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
کلا حساسم
morteza-d
morteza-d
٩٢/٠٥/٢١
١
٠
من تنها چیزی که بهش اهمیت نمیدم جورابامه خخخخخخ
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
اتفاقا من خیلی اهمیت میدم
sahar.j
sahar.j
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
کلا به تیپم حساسم....
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٢١
١
١
به همه چی..مانتو کیف کفش رژلب ...شال ..همه چی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
راستی چرا هیچکی چند رسانه منو (وسعت سبز _حمید غلامعلی) دانلود نکرد ): خیلی نامردین ): آهنگسازش شادمهر هست و خیلی شبه آهنگ یاس هستش...خیلی قشنگه به ظاهر خوانندش نگاه نکنین برین دانلود کنین و گوش کنید حالشو ببرید دیگه..):
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
خود من بیشتر به لوازم جانبی تیپ اهمیت میدم تا اصلی!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢١
١
١١
راستی چرا همه دخترا شلوار لی میپوشن ؟! شلوار لی در اصل یکی از البسه پسرونه اس باور کنین ......!!!!!!!!!!.....
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢١
١
١٢
شلوار لی در اصل اوایل برای گارگران معدنها و شغلهای سخت ساخته شد .ایدش از اونجا امده تا مقاومت بیشتری داشته باشه برای استفاده مردها.......و در خارج ایران هم زیاد مد نیست برای خانومها...اما در کشور ما به خاطر مسله حجاب باعث شده که دخترها همه شلوار لی بپوشن چون چیزهای دیگه که دخترونه تر هست نمیتونن بپوشن) (اما باز هم میگم شلوارهای دیگه ای از مدلهای دیگه پارچه ها هست برای خانومها که مناسبتر از شلوار لی هست )باور کنید...........
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢١
١
١٣
مردان و کابو های آمریکای هم شلوار لی میپوشیدن نه خانومهاشون!!!!!!!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢٢
٠
١٠
اوه اوه چقد منفی!!!!!!مثلا شلوار مخمل کبریتی (کشی) که خیلی به نظرم زیباست خودمم میپوشیدم یه زمانی. یا انواع شلوار های فاستونی و پارچه ای و چیزای دیگه که تازه مد شده مد شده و خیلی از خانوما میپوشن ........ همش لی! پسرها هم انقدر لی نمیپوشیم که شماها میپوشین!!!!!!!! انقدر هم منفی ندین دیگه .چه خبره بابا همه با من لج شدن این چند روز):........خب من نظر و صلیغمو رک میگم.حرفم نمیشه زد اینجا اخه):ای خدا...........
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
سلیقه :)))
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢١
١
٠
به تمیز و کمی نو بودنش حساسم /البت به جز کفشم که یه سری مامانم شستش فک کردم کفش جدید خریده برام!!!!!!!!!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
لباس مارک دار خوبه ولی سعی کنین مارک بزرک درج نشده باشه (زیاد جالب نیست).مارک سازنده کت که روی آستین کتها هست بکنید...اگه دسبند میبندین با ساعت ست باشه (ساعت بند چرم با دسبند چرم و ساعت فلزی با دستبند فلزی) یا کاملا تیپتونو رسمی باشه یا اسپرت(مخلوطی از این دو رو انجام ندین در تیپ) در اولین قرار خصوصی حتما تیپ رسمی بزنین حتا اگه بهتون تیپ اسپرت میاد!( تیپ رسمی بهتره در اولین قرار) رنگ کفش و کمربند و کیف رو سعی کنین هم رنگ هم باشن (اینطوری بهتره) اگه چشمهای زیبای دارین نیاز نیست حتما با لنز و یا با عینک تغیرش بدین (لنز و عینک بر خلاف تصور باعث زیبای چشمها و ظاهر نمیشه) پسرها لباسهای پسرونه بپوشین مثلا تیشرت و لیاسهای خیلی نازک نپوشن و یا دستبندهای دخترونه و...(سنگینی رو در تیپ پسرونه رعایت کنید) دخترها هم لباسهای دخترونه و مثلا شلوار لی که در اصل یه چیز پسرونه اس و یا کفشهای که بیشتر مدل مردونه هست نپوشن (ظرافت رو در تیپها دخترونه رعایت کنید) رنگ لبتس رو بنا بر نوع شخصیت و صلغقه خودتون انتخاب کنید (خارج از پیشنهاد ها و حرفهای که در مورد رنگها میزنن) لباس دکمه دار بیشتر به شلوار پارچه ای میاد و تیشرت به شلوار لی (البته با همم میشه اما اونطور که گفتم بهتره) در استفاده از لوازم تزئینی زیاده روی نکینید (چون بر عکس میشه و از زیبای کمتر میکنه)
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
برای قسمت شلوار، زیاد موافق نیستم! من اصلا شلوار پارچه ای نمی پوشم! یعنی حتی یکدونه هم ندارم!همش لی.
morteza.d
morteza.d
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
الان چرا کامنت منو تاییدنکردین؟میخاستم باگرگچه شوخی کنم:(
morteza.d
morteza.d
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
برعکس شما من اصلا لوازم جانبی ندارم
morteza.d
morteza.d
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
مگه چه اشکالی داره؟
morteza.d
morteza.d
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
این کامنتای اخر درجواب جناب اشکمهر بود
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
در کل به همه لباسایی که میپوشم حساسم...اگه ساعت نبندم انگار یه چیزی کم دارم...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
من ساعت توی دستم بیشتر از 2 ساعت دووم نمی یاره........بعد 2 ساعت یا گم میشه یا میشکنه:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
آره....ساعت اگه نباشه من حس میکنم یه قسمتی از وجودم نیس....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
اقا دیروز کفش مو رو دزدین:((
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
تعجبه که چرا تا حالا خودتو ندزدیدن!!!!!!!!!!! : ))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
کی جرئت کرده از نص بدزده ها؟؟؟؟پیداش کردی بیارش خودم حالشو بگیرم!!!:)))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٣
٠
٠
:))طرف شاه دزد بوده:)
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
اول كفش..بعد عينك.
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
بعد بقيه......
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
خوب من به کفشم و مانتوم بیشتر اهمیت میدم......البته بقیه چیزام مهمه.....مثل ساعت..کیف...
blue girl
blue girl
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
مکن حساس نیستم رق نمیکنه چی میپوشم
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
اول لباس و کفش
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
من به ساعت ومانتو خیلی حساسم ودوس دارمشون خیلی.همه جوره تیپ میزنم
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/٢٢
١
١
رو شلوار زیادی حساسم...نمدونم چرا ولی همیشه واسه خریدن شلوار بازارو زیر و رو میکنم...دستبند رو هم خیلی دوست دارم :)
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٥/٢٢
١
٠
من فقط تمیز بودنش برام مهمه.یعنی اگه کفشم یا چادرم خاکی شده باشه تا تمیز نشن اعصابم آروم نمیشه : )))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢٢
١
٠
اصول کلی ست کردن لباس ۱- همواره لباسی را بپوشید که کاملا اندازه شما باشد. ۲- پوشیدن لباسهای بزرگ تنها اندام شما را اغـراق آمـیـز تـر جـلوه داده و آنـها را پنهان نمیکند. ۳- بیشتر سعی کنید تنها در زمانی که کمر باریکی دارید از کمر بند استفاده کنید. ۴- پارچـه هـای سـنگین مانـند پـشمـی، بافـتنی و چرمی شما را سنگین وزن تر جلوه میدهند. ۵- پارچه های سبک وزن مانند کتان، نخی شما را لاغر تر جلوه میدهند. ۶- رنگهای تیره شما را لاغر تر و کوچک تر میکنند. ۷- رنگهای روشن شما را بزرگتر و حجیم تر میکنند. - لباسهای بالا تنه و پایین تنه یکرنگ شما را لاغر تر جلوه میدهند. ۹- لباسهای بالا تنه و پایین تنه با رنگهای متفاوت شما را بلندقدتر میکند. ۱۰- لباسهای یقه بلند گردن را کوتاه تر میکند. ۱۱- گردن بند کوتاه نیز گردن را کوتاه تر میکند. ۱۲- روسـری کـه به سـمت پـایین آویزان شـده باشد، قـد شما را بلند تر جلوه میدهد. ۱3- لـبـاس بـا خطوط افقی شما را چاق تـر و بـا خـطـوط عمودی شما را لاغر تر جلوه میدهـد
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
بـرای لاغر تر و بلند قد تر بنظر رسیدن نکات زیر را رعایت کنید: ۱- لباسهای کاملا اندازه بپوشید لباسهای خیلی کوچـک و خیلی بزرگ تنها شما را چاق ترنشان میدهند. ۲- لباسهای یکدشت یکرنگ بپوشید. تـرجیـحا یـکرنـگ از سر تا نوک پا. ۳- از پـوشیـده لبـاسـهای با طرح برجسته و پارچـه هـای زمخت خود داری کنید. ۴- لباسهای تیره رنگ با پارچه های نازک و نرم بپوشید. ۵- شلوار را در ناحیه کمر بالا بیاورید نه پایین تر. 6- از پوشیدن لباسهای با نقش و نگار شلوغ خودداری ورزید. 7- لباس با طرح راه راه عمودی بپوشید. 8- از داشتن ملزومات بیش از حد خود داری کنید. 9- کفش پاشنه بلند به پا کنید.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
برای کوتاه تر و چاق تر بنظر رسیدن نکات زیر را رعایت کنید: ۱- لباسهای با رنگ متفاوت بپوشید. ۲- رنگهای روشن و پر رنگ بپوشید. 3- لباسهای چند لایه به تن کنید. 4- کفش بدون پاشنه و ظریف بپوشید. 5- شلوار تمام قد بپوشید. 6- از پوشیدن لباسهای سرتاسر یکرنگ بپرهیزید. 7- لباس با طرح راه راه عمودی نپوشید.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
- از کمر بند پهن استفاده کنید. ۲- از دامن خیلی کوتاه و خیلی بلند پرهیز کنید. ۳- بهتر اسـت پـیـراهن خـود را داخـل شـلـوار و دامـن تــو بگزارید تا خط عمودی کمرتان نمایانتر گردد. ۴- لباس نقش دار و طرح خطوط افقی بپوشید. ۵- دامن بلند و یا دمپا گشاد بپوشید. ۶- لباسهای سر تا پا یکرنگ نپوشید. ۷- از گردنبند و گوشواره کوچک استفاده نکنید. ۸- کیف دستی کوچک حمل نکنید. ۹- شلوار راسته بپوشید. ۱۰- تاپ نپوشید. ۱۱- کـفش پاشنه بلند نپوشید و از کفـش انـدکـی لـژ دار استفاده کنید.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
زنان قد کوتاه و ریز نقش ۱- لباس با طرح راه راه افقی نپوشید. ۲- از لباس هـای رنگارنـگ، ملزومات بــزرگ و شلوار دمـپا گشاد و یا پاچه های تا شده استفاده کنید. ۳- دامن کوتاه با نقش و نگار بزرگ نپوشید. ۴- لبـاس هـای یـکرنـگ و شـلوار راســته و لباس تــنـگ و ملزومات کوچک استفاده کنید. ۵- خطوط عمودی و لباسهای یقه هفت بدن را کشیده تر میکنند. ۶- کفش کمی نوک تیز بپوشید. ۷- کفش پاشنه بلند بپوشید. ۸- از کمر بند باریک استفاده کنید
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
زنان چاق ۱- لباسهای یکدست یکرنگ بپوشید. ۲- از کت و ژاکت بلند با دکمه های باز استفاده کنید. ۳- از روسری شالی استفاده کنید. ۴- گردنبند دراز شما را لاغر تر میکند. ۵- کفش پاشنه بلند بپوشید. ۶- لـبـاس یقه هفت و قلبی شکل، گـردن را کشـیـده تـر میکند. ۷- ژاکت بلند بدون اپل بپوشید. ۸- لباسهای تیره رنگ بپوشید.
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
خب اقا اشكمهر شما كه همه رو گفتي زنان قد بلند و متوسط چي خب؟!؟!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
زنان قد بلن همونیه که اولش نوشته از کمر بند پهن استفاده کنید..................
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
زنان قد بلند اونی که اولش نوشته - از کمر بند پهن استفاده کنید
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
مردان قد بلند ۱- لباسهای یکدست یکرنگ نپوشید. ۲- لباسها و شلوارهای زیپدار نپوشید. ۳- کـت و شـلوار بـا خـطـوط راه راه بـا خـطـوط عـمــودی و ژاکت که طولش تا روی کمر است نپوشید.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
مردان قد کوتاه ۱- کفش بوت و ساق بلند نپوشید آنها شما را قد بلندتر نمی‌کنند. ۲- شلوار پاچه کوتاه و یا پاچه تا شده نپوشید. ۳- لباس آستین دار به تن کنید. ۴- از نقش و نگار عمودی راه راه عمودی و شلوار راسته استفاده کنید
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
مردان لاغر 1- لباسهای براق و با خطوط عمودی و چسبان نپوشید. 2- کت و شلوار اپل دار بپوشید. 3- شلوار بگی بپوشید. 4- پلوور حجیم و یقه اسکی بپوشید.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
مردان چاق 1- ژاکت اپل دار نپوشید. 2- دکمه پیراهن را تا انتها و بالا نبندید. 3- ساعت باریک به دست نکنید. 4- پلوور حجیم و یقه اسکی نپوشید. 5- بلوز و پیراهن یقه هفت نپوشید. 6- شلوار تنگ نپوشید. 7- لباس با خطوط عمودی و کراوات یکرنگ استفاده کنید. 8- از لباسهای تیره رنگ استفاده کنید.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
مردان شکم بزرگ ۱- جلیقه و یا هر چیزی که روی شکم بیافتد و به آن فشار بیاورد را نپوشید. ۲- شلوار را روی شکم خود نیاورید. ۳- لباسهای براق و یا روشن نپوشید. ۴- لباسهای گشاد و تیره رنگ بپوشید. 5- ژاکت و شلوار یکرنگ بپوشید.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
چگونه ست کنیم ۱- رنگ جوراب باید همرنگ و یا تیره تر از شلوار باشد. ۲- رنگ کمربند با رنگ کفش باید یکسان باشد. ۳- کـت و شلـوار خــاکستـری و سرمه ای با کفش مشکی، و کـت و شـلـوار قـهـوه ای و زیتونی با کفش قهوه ای ست است.
yasi
yasi
٩٢/٠٥/٢٣
٠
٠
با تشکر از راهنمایی های دوست عزیز اشکمهر.
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
شلوار فقط کتان!!!! از کت و شلوار فاستونی هم بدم میاد و ناچاراً میپوشم!!!! تی شرت فقط آستین بلند و بدون یقه!!!! با پیراهن یقه دار هم زیاد حال نمیکنم!!!! در کل لباس های ساده می پوشم که عجق وجق نباشه ساده و یکرنگ!!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
کفش و چادرم.....مخصوصا چادرم.....
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٢٣
٠
٠
ن من زیاد رو چادرم حساس نیستم همش میخوره زمین کثیف می شه :| عاقا ب من چ خوب !
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
یه موقعی بود انقدر به ساعتم وابسته شده بودم تو خونه هم دستم بود!!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٢٣
٠
٠
جان من ؟ ساعت ؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٣
٠
٠
بعله...چی فک کردی پس.؟؟؟
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
من فقط به موهام حساسم!!!!تو خونه هم باید درست باشن
s-rastgoo
s-rastgoo
٩٢/٠٥/٢٢
٠
١
من حرفشو تایید میکنم!!!!!
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
زیاد حساس نیستم اما همیشه آراسته هستم و چیزی که خودم دوس دارم رو میپوشم. معمولا هم تیپی ساده رو به اسپرت میزنم.
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
به چادرم خیلی اهمیت میدم و رنگ شال و روسریم آها به شلوارم خیلی اهمیت میدم از این شلوار پارچه ای مشکیا که زنا میپوشن خیلی بدم میاد
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
وای منم خیلی بدم میاد. فقط شلوار جین
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
من به همه چي اهميت ميدم به مانتو و شلوار و چادر و ساعت و .... ولي يه چيز ديگه هم هس اهل لنز نيستم رنگ چشماي خودمو دوس دارم ولي اين اهميتي كه ميگم بيشتر در قسمت ست كردن رنگ،ولي از اونايي نيستم كه مثلا اونجا نشينم خاكي ميشم و ...نه اونجوري نيستم ولي همين رنگ خيلي برام مهمه...يه چيز جالب ديگه اينه كه من كلا تو عمرم فقط دو يا سه تا شلوار لي داشتم،هه هه بيشتر توي سبك شلوار جين رنگ مشكي ام..
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
رو این که تو هر موقعیت ی تیپ خاص داشته باشم حساسم...رو عینک و ساعت هم چنین
پگاه
پگاه
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
من به همه چیم اهمیت میدم ...... ادم باید خوش پوش و زیبا لباس بپوشه در عین حل باحجاب .... با چادرم خیلی مخالفم!!!!
faeze
faeze
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
چرا عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٢٣
٠
٠
چرا خوب ؟ مگه با چادر نمیشه خوش پوش باشه ؟ :)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
من مثل بقیه تیپم سادست
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
اشکمهر آتشروان یک جیمی واقعی! http://jeem.ir/files/images/photo/1375575637.jpg
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٢٣
٠
٠
آدم ها به خاطر زیبا بودنشان دوست داشتنی نمی شوند، بلکه اگر دوست داشتنی باشند، زیبا به نظر می رسند./////////////اینو گفتم که بدونید تیپ و ظاهر در درجه دوم قرار داره تا تو دل برو باشیم و جذابیت و مورد قبول قرار گرفتن بین دیگران به چیزهای دیگه که باطنی هستند ربط داره (زیاد به تیپتون گیر ندین که صد در صد ملاک جذابیت نیست)
yasi
yasi
٩٢/٠٥/٢٣
٠
٠
نه اتفاقا اکثرا ملاکشون تیپه ...
سیاسفید
سیاسفید
٩٢/٠٦/١٦
٠
٠
به نظرمنم رفتار وشخصیت ادما خیلی مهم ترازتیپشونه.ینی وقتی شما از رفتار وشخصیت یه نفرخوشتون بیاد بدون در نظر گرفتن ظاهر و تیپش اونو می پذیرید.البته اکثر ادمایی که شخصت زیبایی دارن ظاهرشونم بنظرتون زیبا میاد.
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٢٣
٠
٠
من کلا رو لباسم حساس نیستم ! ی چیزی می پوشم می رم بیرون فقد !
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٢٣
٠
٠
میشه گفت بیشتر رو ساعت و عینکو اینا ! جوراب حتی :)
fatemeh.b
fatemeh.b
٩٢/٠٥/٢٣
٠
٠
اوووووووووووف...کلا
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٥/٢٣
٠
٠
همین ک لباس مرتب و تمیزی بپوشم برام کافیه / ولی به کفشم وحشتناااااک اهمیت میدم.و همیشه هم اول نگاه میکنم طرف مقابلم چه کفشی پوشیده بعد در موردش قضاوت میکنم. چون به نظرم خیلی مهمه :)))))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
میپوشیم دیگه.هر لباس که اومد خوش اومد.کلا یه نفر وقتی مثل من خوش استیل باشه هرچی بپوشه بهش میاد:)))))
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
اعتمادبه سقفو برم.....خخخخخخ. :)))
par!sa
par!sa
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
دست اقای خطیبیو از پشت بستین از نظر اعتماد به سقفی...خخخ
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
به وسايل جانبي از قبيل ساعت حلقه گردن بند دست بندو... هيچ علاقه اي ندارم يعني اگرم بگيرم به راحتي خراب يا گم ميشن/لباسم هر چي فكر كنم بهم مياد ميپوشم / اولين باريم كه ميخوام يه لباسي رو با يه لباس ديگه با هم ست كنم بعد از شنيدن نظر ديگران از خودم يه عكس قدي ميگيرم نظر نهايي رو خودم بعد ديدن عكس ميدم.
neyosha
neyosha
٩٢/٠٥/٢٤
٠
٠
تقريبا همش
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
من رو مدل چادر ومقنه ام حساسم :) ساده باشه؟ دانشجويي باشه؟ ملي باشه؟ يا قجري؟؟ مقنه ام كه رنگش؟ سرمه اي باشه؟ طوسي باشه؟ يا مشكي؟ البته اينارو تيپ زدن نميدونم! دركل تيپ اسپرت رو ترجيح ميدم :) شلوار فقط لي :) كفشم فقط كتوني :)))
mahsa.a
mahsa.a
٩٢/٠٥/٣١
٠
٠
کفش و چادر
سیاسفید
سیاسفید
٩٢/٠٦/١٦
٠
٠
ازوسایل جانبی اصلن خوشم نمیاد..سعی میکنم رنگ لباسام مناسب وباهم ست باشه..ازلباسای باطرح ومدل شلوغم دوس ندارم اصلن
S_14
S_14
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
کفش ساعت
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/١٥
١
٠
سلام ... به پيراهن كه روي شلوار بيندازم