خانه انجمن کار آزاد یا دولتی؟
٣٢٧٧
٩٠
g.h

کار آزاد یا دولتی؟

کار آزاد یا دولتی؟

برنامه کاری حال یا آینده تان حول کارهای دولتی میگردد یا آزاد؟ چرا؟
به نظر شما دردسر کدام بیشتر است؟
درآمد چطور؟

٩٢/٠٣/٠٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
ما که هنوز دانش اموزیم.............
من
من
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
راس میگه
Milad
Milad
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
مگه من شاغلم!کلا بگو چه کاری دوست داری؟
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
خب دولتی معلومه که بهتره.....!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٠٣
٢
١
کار دولتی بهتره خیالت راحته که تو اون کار ماندگار هستی و حقوق سر ماهی هم میگیری فوقش یه چند روز تاخیر حقوق داشته باشی . اما کار آزاد ثبات نداره امروز هست فردا نیست تازه اگر مغازه اجاره ای هم باشه که دیگه هیچی تو این دوره زمونه با اون قیمتهای اجاره باید جمش کنی حقوق ثابتی هم نداره یه روز خوبه یه روز نه . من کار دولتی میپسندم هرچند که کار الانم دولتی نیست . سپاس
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
اوهوم منم موافقم
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
كاملا موافقم...ممنون بانو
athena
athena
٩٢/٠٣/٠٤
١
٠
مگه كار آراد فقط مغازه داريه...؟!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
من نگفتم مغازه داری گفتم اگر مغازه داری باشه . لطفا بار دیگری نظرمو بخونید . سپاس
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
سپاس از بانو مهتاب و بانو الهه
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠٥
٠
٠
خواهش عزيزم:))
radmehr
radmehr
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
کار من فکر می کنم آزاد محسوب میشه دیگه آره....
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
کار من دولتی خیلیم دوسش می دارم ارررررررره
Milad
Milad
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
اررررره برقی....اررررررررره معمولی.....اررررررررررره 7
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
کلا اررررررررره........خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
ايول ميلاد....خخخخخخ!!!!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
قودیدا خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
كلي كفتر...خخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
باشه
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
به به...چقد پسر خوبيي شما!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٣/٠٣
٠
١
خب من چون پدرم راننده تریلی بود و همیشه باهاش سفر میرفتم از بچگی برام جالب بود برای همین درسمو ول کردم و دنبال پایه یکم افتادمو همین شغلو ادامه دادم. در آمدش خوبه اما خیلی دردسر داره... در کل شغل دولتی بهتره ممکنه درآمدش کمتر باشه اما حداقل راحتتر که هست.
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
په نه په.....))
Milad
Milad
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
په نه په چی؟
سهره
سهره
٩٢/٠٣/٠٣
٠
١
برا جواب "من"
من
من
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
ها؟؟؟؟؟
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
درسی که میخوام نوی دانشگاه بخونم فقط میشه کار دولتی براش باشه
s.a
s.a
٩٢/٠٣/٠٣
٠
١
کار دولتی بهتره......... ولی خو استخدامش سخته دیگه! مخصوصا برا خانوما! میگن میان تحقیق و اینا! ببینن چادریه مثلا یا نه........ یا مثلا شلوار لی که دیگه گناه نابخشودنیه! :| هعی........... چی بگم! ولش.......... هر چی خدا بخواد..........
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
وااااااااااا کی گفته این حرفارو!بستگی داره کجا بخوای کار کنیو استخدام شی
s.a
s.a
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
من فکر کردم همه جا اینجوریه! آخه برا داداشم مثلا اومده بودن تحقیق، پرسیده بودن خواهرش(یعنی من) چادریه؟ :|
Milad
Milad
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
کار آزاد درآمدش بهتره ولی خوب نمیشه روش حساب باز کرد!ولی بازم میگم کار آزاد
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
كي ميگه؟؟!!! الان يه بنده خدا ماهي سه و صد فيش حقوقيشه!!!كارشم دولتيه!!!نميگم كيه كه نگين مرفه بـــــي درد
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
ما هم که اصن نفهمیدیم کیه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
:))ديگه ميخواستين نفهمين:))
javad agha
javad agha
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
خوب راست میگید
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
الان اعضای هیئت علمی بنظرتون حقوقشون کمه؟؟؟؟؟؟؟
Milad
Milad
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
خب ازون بنده خدا ها خیلی کمن!
s.2
s.2
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
الی تو خواهر نمیخوای؟؟؟ کو از مامان بابات بپرس
sahar
sahar
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
بذا اول تکلیف همین کنکورمو مشخص کنم...بعد میام دراین مورد نظر میدم :)
firuze
firuze
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
دولتی که ازاد باشه
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/٠٣
١
٠
درخواست استخدام کار دولتی دادم ولی خوب امیدی نیست به کار دولتی تو جامعه فعلی ! همش پارتی بازیه ! تنها جایی که به نظر هنوز میشه روش حساب باز کرد استخدام در وزارت دفاع و نیروی انتظامیه!
باران
باران
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
بله سازمان های دولتی دیگه اشباع شدن .
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
موافقم
g.h
g.h
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
این مثبتو از من گرفتی!آفرین!!!!!!شما آقایون واسه کار دولتی مشکل سربازی دارین! ما خانم ها هم که از تبعیض جنسیتی رنجوریم!!!!!!در نتیجه همه بیکاریم و در جیم ول!!!!!!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٣/٠٣
٢
٠
حقوق 400 500 تومن ارزش نداره.دولتی رو میگم
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
بيا تا من بهت نشون بدم كه ماهي سه چار تومنم دارن ميگيرن
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
اون که بعله دارن میگیرن!
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
مگه تو ميدوني من كيو ميگم؟؟!!!
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
بستگی به شغلش داره
g.h
g.h
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
حقوق 400 500 تومن واسه کارِ دولتی برا 4 سال پیش بود !!!!!!!!!الان بیشتر شده با این تورم و بی ارزش شدن پول!!!!!!!!ولی با این که بیشتر شده ارزشش کمتر از همون 400 500 تومن 4 سال ِ پیش ِ!!!!!!!!!!!!!!!!!در نتیجه حق با آرشامِ....البته استثنا ئاتی هم داره الهه جون!حرف شما درست!ولی باید کلیت رو در نظر گرفت!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
کار من که دولتیه!
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
موفق باشي بانو....خيلي هم خوبه:))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
کجا کار میکنی؟؟
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
به نظر من كار آزاد هرچيم باشه ارزش نداره كه از صبح بري تا شب....اينجوري هيچي از زندگيت نميفهمي
باران
باران
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
اولا خود پیداکردن کار خودش دردسره. اما در مورد کار ازاد من از بعضی کاسب ها شنیدم که خیلی ناراضین چون مث کارمندا درامد ثابت ندارن و کارماندا هم که به خاطر انجام دادن یه کار روتین و درامد معمولا کم ناراضین.
باران
باران
٩٢/٠٣/٠٣
٠
٠
من شنیدم حقوق کارمندها تو ایران بسته به سازمانی که توش کار میکنن و سلسله مراتبش از 300 هزارتومن تا بالای 5 میلیون در ماه متغیره
g.h
g.h
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
من که کلن تو یه خونواده کارمندی بزرگ شدم!!!!!!مامان و بابا و عمو و عمه و....همه کارمندن!!!!!!!اصلا با کار آزاد آشنایی ندارم !کار آزاد جسارت میخواد که من ندارم!!در نتیجه دنبال کار دولتیم!! واسه یه خانم کار دولتی خوب خیلی بهتره به نظرم!حقوقم که همون 800 کافیه!من که قرار نیست خرج زندگی رو بدم!
Paeez
Paeez
٩٢/٠٣/٠٤
٢
٠
کار آفرینی بهتره:)))خودم شرکت داروسازی می زنم همتونو بدون سابقه کار استخدام می کنم مزایا هم می دم:)))تو صف وایسین اسم بنویسین:)
باران
باران
٩٢/٠٣/٠٥
٠
٠
صددرصد کارافرینی بهتره ولی سرمایه اش کو
athena
athena
٩٢/٠٣/٠٤
١
٠
من كار آزاد رو بيشتر دوست دارم...!چون وقتت آزادتره...!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
اما هیچ ثباتی نداره .
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٣/٠٤
١
٠
آره به نظر منم ثباتی نداره... گاهی مجبور میشی هی ازین شاخه به اون شاخه بپری...پدرت در میاد
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٣/٠٤
٣
٢
کار دولتی البته دردسرشم بیشتر از کار آزاد... کار دولتی درآمد کمتری داره تا کار آزاد......ولی کلی به جز نظر خودم کار آزاد بهتره....ولی کار دولتی آبرومند تر
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/٠٤
١
٠
کار آزاد قطعا
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
چرا؟
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/٠٥
٠
٠
چون آزاد است
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٠٥
٠
٠
واقعا میگید ؟
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/٠٥
٠
٠
چه چیزی را؟
ati200
ati200
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
کارمن ازاد حساب میشه
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٣/٠٤
١
١
اگه مرد بودم...کار آزاد چون درامدش بیشتره..کار دولتی حمالیه البته باز مزایایی داره که برای خانواده بهتره
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠٥
٠
٠
پس كار دولتيه خوب نديدي!!!
پسر جهنمی
پسر جهنمی
٩٢/٠٣/٠٤
٠
٠
هیچ کدوم یک کاری کهپاهات رو هم بزاری و پول بره تو جیبت
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٣/٠٤
١
٠
پیدا کردید اطلاع رسانی کنید . سپاس
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٠٥
٠
٠
دولتي خوبه ازاد هيچيش معلوم نيست بگير نگير داره
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠٥
٠
٠
دقيقا:))بعدشم يه حقوق ثابتي نداري:))
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٣/٠٥
٠
٠
يه كار ديگه هم ميشه كرد شغل ازاد در كنار شغل دولتي
Niva
Niva
٩٢/٠٣/٠٥
١
٠
دوست داشتم میشد یه فست فود بزنم.... اصن نون توشه ها!!! حیف که پول نیست و در این زمینه بی تجربه هستم
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/٠٥
١
١
کار دولتی معایب زیادی دارد
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٣/٠٥
٠
٠
همه ميگن منافعش زياده!!!
mo_so
mo_so
٩٢/٠٣/٠٦
٠
٠
با توجه به شرایط خودم گفتم
faride
faride
٩٢/٠٣/٠٥
١
١
من خودم که حتما کار دولتی.به نظر من شغل ازاد در شان یک خانم نیست:)البته به کسی برنخوره دوستان نظر شخصی منه:) واسه همسر ایندمم حتما باید کار دولتی داشته باشه:)
mojtaba
mojtaba
٩٢/٠٤/٠١
١
٠
کار آزاد بهتره حداقل وقتت دسته خودته.خواستی میری.نخواستی نمیری حقوقش بیشتر البته باید زرنگ باشی تا بتونی پول در بیاری.من الان دنبال ی کار نو هستم.کامپیوتر زیاد ورادم ولی تو شهرمون اشباء شده این شغل
arezo
arezo
٩٢/٠٨/٢٨
١
٠
salm bacheha man akharam nafahmidam kare azad y dolati ????man khodam karam dolati ama man kare azad masalan to bashga dost daram
سجاد
سجاد
٩٤/٠١/٠٨
٠
٠
من نظرم بر اینه که ازاد کار دولتی جلو بلند پروازی رو میگیره مثل یه قفس جلو اوجت رو میگیره ولی کار ازاد اگه لیاقتت رو نشون بدی و صبر داشته باشی و قدرت ریسک بالا خیلی راحت اوج میگیری ولی اگه بخوری زمین باید از 0 شروع کنی و خلاصه ... مثلا من تو دو راهی الکتریکی تو لاله زار و طراحی پست فولاد موندم چه کنم در ضمن واقعا 3.5 حقوقه??? اونم واسه کسی که جوانیشو معامله کرده در مورد خانم ها باید بگم سقفت رو تو میسازی. یا تو یه اتاق عمرت رو معامله کن یا با بلند پروازی شانست و لیاقتتو در ضمن آدمیزاد تا 40 سالگی ریسک میکنه بعدش دیگه به شخصیتته ولی من چون دوس دارم برم امریکا از طریق درس باید برم طراحی پست خارج رفتن بیمه کردن هس,داخل موندن از هر لحاظ وابسته به سیاست های دولتیه
naser
naser
٩٤/٠٥/٢٦
١
٠
سلام من دانشجو رشته نرم افزار هستم هنوز تو بازار کار وارد نشدم ولی بنظر من کار ازاد بهتره چون اختیارش دست خودته اگ حوصلشو نداشتی نمیری اگ مشکی برات پیش اومد میتونی نری یا. دیرتر بری صاحب اختیار خودتی ولی دولتی برای نیم ساعت دیر اومدن باید هزا، بهانه سر هم کنی وگرنه باهت برخورد میکنن درسته ک مطمعنی سر برج حقوقت میاد تو حسابت. و کارت دائمی هست ولی خسته کننده هست هر صبح بلد بشی بری سرکار تا دو بعد برگردی ی عمر همین دادمه بدی من میگم ازا.د چون درامدش هم بیشتر هم صاحب اختیاری