خانه انجمن بابا مایه دار!
٧٦٩
٧٩
اشکمهر آتشروان

بابا مایه دار!

بابا مایه دار!

اولین فکری که به ذهنتون میاد وقتی یه فرد پولدار و کم سن و سال رو میبینین چیه؟

مثلا وقتی ماشین یا خونه یا موبایل یا تیپ یه فردی که پولداره ولی از نظر سنی با شما زیاد فاصله ی چندانی نداره چی به ذهنتون میاد؟

1.پدر مادرش پولدارن یا بهش ارث رسیده

2.از طریق کار خلاف پولدار شده

3.از طریق تحصیلات پولدار شده

4.با کار زیاد ثروتمند شده

یا موارد دیگه...

و آخرش هم اینکه حستون نسبت به این آدم ها چیه؟ فکر می کنید این ها بر اساس عدالت رشد کردند؟ اصلا خوبه ما توی جامعه پولدار داشته باشیم؟ 

٩٢/٠٦/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
سعی می کنم فکر نکنم منو چه به پول بقیه که بخوام بفهمم از کجا اومده (حتما باباش پولدار بوده دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
صددرصد..خخخخخ
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
گزینه1..................حتما ارث بهشون رسیده...و کلا پولدار بودن از اول.....بعدش گزینه 2...از راه خلاف پولدار شدن....................
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
اصلا برام مهم نیس که چرا پولدار شده....بیشتر به این فکر میکنم که اگه من اینقدر پول داشتم چی کار میکردم....
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
اگه کم سن و سال باشه...صد در صد پدر و مادر پولداری داشته...چون با سن کم که نمیتونه تلاش زیاد داشته باشه تا پولدار شه..:|
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
در اون شرايط فقط فكر پدر مادر پول دار به ذهنم ميرسه
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
پدر مادرش پولدارن یا بهش ارث رسیده
mab3740
mab3740
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
اگه به قیافش بخوره پولدار باشه،میگم زحمت کشیده، نوش جانش.........اگه نخوره به قیافش،میگم یا خلاف کرده یا یه ثروتی از یه جا براش رسیده
سیاسفید
سیاسفید
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
قیافش؟؟؟!!!ینی مثلن اگه طرف متواضع باشه ویابه هردلی تیپ شیک وپیک نزنه شمامیگی خلافکاره؟؟؟!!!مگه تمام ادمای خوش تیپ وباکلاس پولدارن؟؟؟؟
سیاسفید
سیاسفید
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
دلی =دلیلی!!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
هرچی باشه مورد 2 نیست...معمولا خانواده پولداره که اونام از ریق کار به دست اومده!
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
صد درصد گزينه يك بعدم اصلا چزرا ذهنمونو درگيرش بخوايم بكنيم
maede
maede
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
خانواده اش پولدارن!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١٠
٢
٠
معمولا اگه سنش کم باشه و پولدار باشه یکی از موارد 1 یا 4....یا طرف باباش تاجره اونم میزنه تو کار باباش پولدار میشه...یا هم خودش به یه کار پولساز میزنه و انقد پشتکار داره که پولدار میشه...من خودم یکی رو میشناسم از مکانیکی الآن بی.ام.و زیر پاشه....
zahra
zahra
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
)))))))))))))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١٠
٢
٠
????????????
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
(!؟(!؟(!؟(!؟(؟!(؟؟؟؟؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١٠
٢
٠
*&(_#@##؟*)(؟@#
zahra
zahra
٩٢/٠٦/١١
١
٠
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
-_-_-_-_-_-_-_-_-_
faeze
faeze
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
اصلا به من چه ربطی داره
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
.پدر مادرش پولدارن یا بهش ارث رسیده...مطمئنا یکی با سن من نمتونه با کار خودش به اونجا رسیده باشه...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/١٠
٢
٠
هیییییییییییچ فکری نمیکنم.دوشواری نداریم اصن.به من ربطی نداره که بچه مایس یا ارث رسیده یا خلاف کرده.
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
لایک
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
گزينه يك و دو.........
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
پدر و مادرش پولدارن یا با کار زیاد پولدار شده ... تو دلم میگم خوش به حالش ولی بازم خدا رو شکر میکنم که همین رو دارم ...
سینا
سینا
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
ه نظر من باباش پولداره ولی هیچ وقت فکرم به خلافکاری نرسیده
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٦/١٠
٢
٠
من عموم یه کارمند ساده بود اما .. در حال حاضر پسر عموی کوچیکم ماشین سفارش داده براش از ینگه دنیا بسازن ماشی قبلیش هم 500ملیون پولش بوده این جوری پول پارو میکنه ماهم فقط میگیم خدا بهش بیشتر بده لابد لیاقتش رو داشته وارد کننده دوتا مارک معروف لوازم خونگیه یه خونه زندگی داره که نگو سنش روهم بگم 29 سالشه تازه دست پدرش روهم گرفته وهمیه اینا با پشتکار خودش وووووووووووووووووووووو داشتن پارتی خوب از اون کلفتاش تو بازار بوده
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
همون بند پ مهمه
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
آره ولا
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
پدر مادرش پولدارن یا بهش ارث رسیده ... دید خاصی هم نسبت به این افراد ندارم :))
firuze
firuze
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
نمیشه گفت کار خلافن ولی اگه سن پایینی داشته باشه احتمالا پد رو مادر شون پولدارن چون فرض کنیم ا ز 15سالگی هم مثلا بیزینس من باشه بازم نمیشه مثلا تو 23 سالگیماشین چند صد میلیونی سوار شه یا تحصیلاتش باعث شده اما در باره حسی که دارم راستش حس خاصی ندارم پولداره یگه نوش جونش به من چه ارتباطی داره ؟یا باید چه حسی داشته باشم ؟
سیاسفید
سیاسفید
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
من یه نفرومیشناسم که دقیقا ازهمون 15سالگی تجارت روشروع کرد وتا20سالگی بااینکه چند بار برشکست شدولی بازم ازنوشروع کرد وبه 25نرسیده پولدارشد.توهمون سنای 23-24هم وضعش بدنبود وجزتاجرای مهم محسوب می شد.الانم بعید میدونم لنگش توخراسان یاحتی ایران باشه...الان33یا34سالشه.!!!ولی من واقعابهش افتخارمیکنم که انقدرباهوش ونابغه بوده که تو این سن هم خودش جزوبهتریناس وهم برای ایران مفیدبوده وهم دست چندین هزارنفروگرفته ومشغول به کارشون کرده..اینجورادما هم دنیای قشنگی دارن وهم اخرت خوبی...
سیاسفید
سیاسفید
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
منظورم از لنگه ش نمونه شه!!ینی کسی مثل اون ندیدم!!
فیروزه
فیروزه
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
درسته ولی از نسل امروز ما خیلی بعیده که از 15 سالگی شروع کنن اونم نسلی که اونقدر زیر پر قو بزرگ شده که .... نمیدونم شاید استثنایی هم باشه
firuze
firuze
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
این که میگید خوبه تو جامعه پولدار داشته باشیم باید بگم انسانها خصلتشونه که در حال رقابت باشن حالا بعضی این رقابتشون بر سر پوله ما به دنبال برتر بودن نسبت به هم هستیم پس به نظرم جامعه ای که همه مثل هم زندگی کنن همون قدر بده که اختلاف طبقاتی بیداد کنه
سارا
سارا
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
سن من باشه باباش پولداره ولی اگه نباشه از رفتارا میشه فهمید
jalal
jalal
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
شرایط متفاوت است
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
پول دار بودن یا نبودن فرقی نداره؛ من از روی شعور اطرافیانم اونا رو قضاوت میکنم !!!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
چی فلسفی!!!!
غ-مريم
غ-مريم
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
حتما كه بابا مامانش ژولدار بودن شرمنده من چون شعورم كمه ميگم كوفت بخوره كه اينقدر ژولداره مگه از من خوشگلتره يا رقصش قشنگتره خخخخخخخخخ
غ-مريم
غ-مريم
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
شرمنده سيستم ما رو تازه سرويس كردن همه چيزش قرو قاط زده من جمله كليد پ و ژ !!!!!ژولدار نه پولدار
shima110
shima110
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
معلومه مال باباشه دیگه
سیاسفید
سیاسفید
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
من اگه اون ادم پولدار ازپولش درست استفاده کنه ودر راههای خوب استفاده ش کنه خوشحال میشم چون واسه کشور مفیدخواهد بود !!اما اولین چیزی که به ذهنم میرسه کار وتلاشه..!!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
حتما مامان باباش پولدارن یا به ارث رسیده و هیچ حسی هم به این افراد ندارم و تا به حال اصلا به این سوالی که مطرح کردین فکرنکرده بودم
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
1.پدر مادرش پولدارن یا بهش ارث رسیده
faride
faride
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
احساس خاصی ندارم نسبت بهش .چون فرقی بین اون و بقیه نمیبینم!!!ولی خب به نظر من خانواده پولدار داشته
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
خودم پولدار از بابام
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
آفرین الان به اونا بگیم یا به تو! شوخی کردم...به دل نگیری ها(:
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
میدونید نکته در پایین بودن سن این افراد هست و گرنه داشتن وضع مالی خوب کسی که مثلا 40 سالشه تعجبی نداره...آخه مثلا طرف به تیپ و رفتارش نمیخوره که اصلا تحصیلکرده باشه...یا از قسمتهای بالای شهره باشه /ولی میبینی ماشینش خیلی گرون قیمته و اصلا خودش از بعضی از کارای های ماشینش سر در نمیاره!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
دوستانی که میگن نظری نسبت به این افراد نداریم یا برامون مهم نیست..درسته ...ما هم همینطوریم ...ولی ببینید مسئله اینه چطور یه بابای مثلا 20 سال کار میکنه و یا تحصیل میکنه و خیلی چیزای دیگه به هیچ چیزی نمیرسه آخر سر.....ولی میبینی طرف با 15 سال سن تمام شرایط یه زندگی ایده ال رو داره! به نظرتون این عدالت هستش//یک کم عجیب نیست؟ چکار کنیم بریم از 10 سالگی کار کنیم و حرفه یاد بگیریم تا سن 30 سالگی شرایط عالی داشته باشیم یا درس بخونیم و مدارج مختلف بگیرم ولی اخر سر بازار کار ببینیم رشتمون نداره و خیلی مشکلات دیگه.........ولی باز میبینی گروهی با خلاف مخصوصا قاچاق کلال یا چیزای دیگه در سن کم به شرایط خوبی رسیدند یا یا کلاه برداری و دلال بازی و خیلی چیزای دیگه....
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/١٠
٢
٠
یه قانون الهی(که من اسمشو گذاشتم الهی)هس که میگه؛اگه تلاش کنی و قبل از اون از عقلت که قدرت مند ترین وسیله ی تو این دنیاست استفاده کنی؛امکان نداره هیچی نشی....اون کسی که هیچی نشده حاصل گذشته ی خودشو میبینه واما چرا باید ناراحت باشم که با 15 سال سن از من بهتره....چون من بهتری رو توی پول نمیبینم!(این دید اشتباهه!)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
خوب اون که معلومه باباش داشته برای بچشم خرج کرده ... ولی دراوردن اون پول تا جایی که حق کسی رو نخورده باشه به ما مربوط نمیشه دیگه...
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
خب اگه نشناسم واسم مهم نیست میگم خدا به ما بده به اونم بیشتر بده اگرم آشنا باشه که خب معلومه چجوری پولدار شده به من ربطی نداره
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
همیه هم دلیل ارث یا پدر مادر پولدار نیست/
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
به نظرتون کمی بی عدالتی نیست ؟و بی انصافی؟
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
نه....چون معیار عدالت پول دار بودن نیس....پولدار بودنش یه نعمته که از طرف خدا داده شده....مثل اینه که بگیم،کسی که مادر زادی عقب مونده ی ذهنیه،پس خداوند در حق این آدم بی عدالتی کرده!!!این اشتباهه:)
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
چندان بهش زياد فكر نميكنم. اما اگه قرار باشه دليلي به ذهنم متبادر شه دليل اول بيشتر از بقيه تو ذهنم مياد براي يك فرد كم سن و سال. / حس خاصي ندارم... ترجيح ميدم حس خاصي نداشته باشم. اگه زياد بهش توجه كنيد اذيت ميشيد... / يك عده شون ممكنه تلاش كرده باشن و زحمت كشيده باشن و براي همين بچه هاشون و چند نسل شون رو ساپورت ميكنن! اما يك عده هم از راه نادرست بهش رسيدن. پس انصاف يا بي انصافي بودنش بستگي به شرايط تحصيل اون مال داره. / پولدار بودن بد نيست. زياد شدن اختلاف بين طبقات بده
somaye
somaye
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
من که میگم نازِ شصتش!!! خدایا خداوندا به ماهم ازاونایی که اینا دارن عطابفرما :))))))))
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
.پدر مادرش پولدارن یا بهش ارث رسیده////این وضعیتی که خیلی هم خوب نیست،فقط خوب به نظر میرسه!ظاهر قشنگی داره اما درونش غوغاس،مثل تمامی چیز های دیگه میتونه هم مخرب و هم سازنده باشه...برای من فرقی نمیکنه که اون پسر جوون پولداره یا نه!شخصیتش مهمه....اکثر این جوونا هم به راه های خلاف کشیده میشن....منظورم زندگی های سبک غربیه....واین باعث میشه که نعمتی که بهش عطا شده رو نابود کنه!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
تنها مشکل من با این دسته از آدما اینه که متاسفانه سبک زندگی غربی رو واسه خودشون انتخاب میکنن....چون هیچ پولدار دیگه ای رو نمیبینن که زندگیش جور دیگه ای باشه به خاطر اینکه این سبک زندگی کلاس داره(!!)انتخابش میکنن!!همین بده و گرنه اگه اینطوری نباشن خیلی هم خوبه:))
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
مادیات فقط برای من همین قدر اهمیت داره که باعث بشه تا با اون به هدف های والا تری برسم....ماشین چند ملیاردی و خونه ی چند صد میلیاردی برای ما باید از"آب بینی بزو لنگه کفشی پاره پست تر"باشه///به امید روزی که همه ی سرمایه داران ایرانی،چه جوون،چه پیرةمتوجه این مسئله باشن:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
در لیست زیر جوان ترین پولدارهای جهان رو اسم میبرم .تا ببینین چه مقدار ثروت این جوانان از روی کار و خلاقیت خودشون بوده بوده و چه مقدار از روی پدر مادر پولدار و ارٍث.../////1. داستین موسکوویتز سن:25 سال ثروت: 2/7 میلیارد دلار معرفی کم سن سال ترین پولدارهای دنیا هم اتاقی مارک زاکربرگ در دوران دانشگاه و سومین کارمند فیس بوک، جوانترین ثروتمند دنیاست. وی که تنها 8 روز با زاکربرگ فاصله سنی دارد، به همراه وی درس و دانشگاه در هاروارد را رها کرد و به کالیفرنیا رفت تا به همراه رفیق شفیق خود تمام وقت خود را صرف کار بر روی شبکه ای اجتماعی کند. وی که ابتدا مسوول ارشد بخش تکنولوژی و سپس معاون زاکربرگ در فیس بوک شد، در سال 2008 از این شبکه اجتماعی جدا شد تا شرکت نرم افزاری آسانا را تاسیس کند. 2. مارک زاکربرگ سن: 26 سال ثروت: 13/5 میلیارد دلار این روزها نام مارک زاکربرگ مترادف پول و سرمایه شده است. شبکه اجتماعی که او بنیانش را نهاد، آنقدر قوی بود که نقش کلیدی در انقلاب های تونس، مصر، یمن و لیبی ایفا کرد. همین نقش پررنگ دلیلی کافی برای محبوبیت صدچندان و در نتیجه سرازیر شدن سرمایه به سمت فیس بوک است. زاکربرگ بدون هیچ تردیدی و با یک محاسبه سرانگشتی ثروتمندترین جوانی این روزهاست که به لطف ابتکار و تکنولوژی مدرن به این ثروت هنگفت رسیده است. 3. آلبرت وون تارن اوند تاکسیز سن: 27 سال ثروت: 2 میلیارد دلار این جوان آلمانی تنها 8 سال داشت که سر از فهرست ثروتمندترین های فوربس درآورد، اما به صورت رسمی در سال 2001 و همزمان با تولد 18 سالگی اش صاحب ارثی هنگفت شد. ثروتی که وی صاحبش شد، شامل املاک و مستغلات، شرکت هنری-فناوری به علاوه 30 هزار هکتار جنگل در آلمان است. 4. اسکات دانکان سن: 28 سال ثروت: 3/1 میلیارد دلار وی که پسر مرحوم دن دانکان است، پس از مرگ پدر کنترل امپراطوری یکی از خط لوله های نفت در آمریکا به ارزش 12/4 میلیارد دلار را به عهده گرفت. وی در کودکی با فقر بزرگ شد، اما امرزو صاحب بیش از 49 هزار مایل خط لوله در آمریکاست. 5. ادواردو ساورین سن: 29 سال ثروت: 1/6 میلیارد دلار از جمله همراهان زاکربرگ در فیس بوک بود که صاحب 30% سهام این شرکت شد، اما خیلی زود رابطه آنها با شکایت زاکربرگ از ساورین بهم خورد و این جوان آمریکایی هم اکنون تنها صاحب 2% از سهام فیس بوک است که البته چون سهام متعلق به فیس بوک است، حتی 1% آنهم هم مبلغی قابل توجه به شمار می آید. 6. یانگ هیویان سن: 29 سال ثروت: 4/1 میلیارد دلار تنها زن حاضر در بین 10 ثروتمد جوان دنیا از چین است. وی که پدرش رئیس یکی از بزرگترین سرمایه های چین در گوانگژو است، به لطف این سرمایه پدر در این لیست قرار گرفته است. در سال 2007 پدر هیویان پیش از اینکه سهام این دارایی را به عموم واگداز کند، آن را به دخترش بخشید و امسال نیز سود فروش شرکت او بیشتر شده است. 7. فهد حریری سن: 30 سال ثروت: 1/5 میلیارد دلار کوچکترین پسر نخست وزیر پیشین لبنان، رفیق حریری، با ارثیه ای که پدرش برای او بر جا گذاشت، توانسته در فهرست ثروتمندان جوان قرار گیرد. وی که در حال حاضر در پاریس زندگی می کند پس از مرگ پدر در سال 2005 سهامدار شرکت عربستانی Oger ساخت وساز، مخابرات و املاک و مستغلات پدر شد. 8. سین پارکر سن: 30 سال ثروت: 1/6 میلیارد دلار این کارآفرین آمریکایی که رئیس موسسان فیس بوک بود، شرکت هایی چون napster را تاسیس کرد. وی که یک تاجر در عرصه تکنولوژی است، از جمله جوانترین ثروتمندان حال حاضر دنیا محسوب می شود. 9. ایمان حریری سن: 32 سال ثروت: 1/5 میلیارد دلار فرزند دیگر رفیق حریری، رئیس جمهور فقید و پیشین لبنان، هم مثل برادرش در لیست ثروتمندان جوان قرار گرفته است. وی که رئیس هیئت مدیره شرکت عربستانی Oger، فعال در زمینه ساخت و ساز، مخابرات و املاک و مستغلات است، به لطف ارثی که پدر برایش باقی گذاشته پول پارو می کند. 10. یوشیکازو تاناکا سن: 34 سال ثروت: 2/2 میلیارد دلار موسس شبکه اجتماعی Gree، بزرگترین شبکه اجتماعی ژاپن، شاید روزی جا پای زاکربرگ و فیس بوک بگذارد و به جای قرار گرفتن در رده دهم این فهرست، صدرنشین شود
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
من خودمم قبلا جزو جونهای بودم که پدر مادرش پولدار بودن/ ولی این یه بدی داره و اینکه نمیشه رو پول و سرمایت حساب محکمی بکنی ...به دلایلی این ثروت از بین رفت و من مجبور شدم خودم رو پایه خودم بایستم و شروع کنم به کار و این اینکه به خودم تکیه کنم ........
sorme
sorme
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
پدر مادرش پولدارن یا بهش ارث رسیده...توی دنیا باید همه جور آدم وجود داشته باشه وگرنه قشنگی نداره،آدم پولدار آدم بی پول ....
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
گزینه یک.حسی نسبت بهشون ندارم....
sherlok
sherlok
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
اگه همسن خودم باشه حسابی زحمت کشیده و پولدار شده. البته منم نو مغزم فکرای گنده دارم.
نیوا
نیوا
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
احتمالا خانواده پولداری داره.... نوچ جونچ کی بخیله.. خدا به ماهم بده..... اینا رو گفتم که 2 روز دیگه که پول دار چدیم چما هم همینا رو واسه ما بگین :)))
m_sana
m_sana
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
خدا ازش نگذره عجب پدر و مادر پولداری داره..خخخخخخخ نمی گم بی عدالتیه چون ممکنه اونم در حسرت خیلی از داشته های من باشه بعدشم از ظاهر زندگی کسی نمیشه به اوضاع و احوالات درونیش پی برد چه بسا من خیلی خوشبخت تر از اونی باشم که به ظاهر خوشبخت میبینمش هرچند به نظر خودم پول حلال خیلی از مشکلاته هعییییییییی
z_m
z_m
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
من همیشه تو امتحان ها و سوالای چهار گزینه ای عاشق گزینه دالم (هیچکدام یا همه موارد) اما اینبار این بار دال با 5 جابه جا شده واسه همین من گیج شدم میشه یه راهنمایی کنید
زهره
زهره
٩٢/٠٦/١٢
٠
٠
حتما با کار کردن پولدار شده .... البته کجا این همه پول میدن !!!!!!!! شایدم بهش ارث رسیده
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
منم فکر میکنم پدر مادرش پولدارن حس خاصی ندارم