خانه انجمن مجازی عاشق می‌شویم...
١٨٣٠
١١٤
رادمهر

مجازی عاشق می‌شویم...

مجازی عاشق می‌شویم...

نظرتان راجع به عشق‌های مجازی چیست؟

آیا این عشق‌ها و علاقه‌ها می‌تواند پایدار باشد و به یک زندگی مشترک موفق برسد؟

تجربه شما در این زمینه چیست؟

٩٢/٠٢/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
i.forouzan
i.forouzan
٩٢/٠٢/٢٤
٢
٠
من باور نمی‌کردم که اصلا فضای مجازی قابلیت عاشق کردن افراد رو داشته باشه. فکر می‌کردم این ها همش بچه بازیه. ولی سر یکی از دوستام یک بلایی اومد و تا خودکشی هم رفت! عاشق شده بود دیگه... :|
maryam
maryam
٩٢/٠٢/٢٤
٢
٠
واييييييييييييييييييييي !!!
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
به نظرم آدما اول باید به بلوغ عقلی برسن بعد وارد همچین فضاهایی بشن وگرنه تهش خودکشیه
٩٢/٠٢/٢٤
٢
٠
ما که مجازی عاشق شدیم.... واقعی ازدواج کردیم...زندگی خوبی هم داریم.... به آدم ها بستگی داره.. وگرنه من هم خودم معتقدم دنیای مجازی ضرر هاش زیاده.. باید خیلی هوشیار باشی
maryam
maryam
٩٢/٠٢/٢٤
١
٠
مبارك باشه به پاي هم پير شين :)))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
وای ! در این حد ؟
سحری :)
سحری :)
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
:|
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
عجب؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
عاقا من بگم اين كاربر ناشناسه كيه؟؟؟!!!!بگم بگم؟؟؟!!!!!من ميشناسمش....
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
چشمم آب نمي خوره
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٢٤
١
٠
توی اسپانیا 20 درصد از ازدواج هاشون از طریق چت توی اینترنته ... اونوخ توی ایران بعد از 6 ماه چت کردن طرف میفهمه دختری ک میخاستش پسره! :))) خو چه کاریه؟
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
دست گل ایرانی ها درد نکنه :))))
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
تجربه اي ندارم اما فکر نميکنم اين عشق ها پايدار باشه...چون طرفين شناختي از هم ندارن
maryam
maryam
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
نخي!ر عشق در دنياي واقعيش به جايي نميرسه چه برسه به دنياي مجازي.....
maryam
maryam
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
انخير ....ادمين جان اينقد عجله واسه تاييد خب نداشته باش خخخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٢/٠٢/٢٤
١
٠
تو دیگه خیلی بدبینی حالا این عشقای مجازی که هیچ ولی بعضی از این عشقای واقعی به سرانجام میرسه
tanha
tanha
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
به طور مطلق اینجوری نیست!
maryam
maryam
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
خب حالا درمورد همه ي عشق هاي واقعي نميشه قضاوت كرد!!!!اماالان روي هر دوست داشتنو گذاشتن عشق....
maryam
maryam
٩٢/٠٢/٢٤
١
٠
سرررررررررررررررررررعتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت=ادميييييييييييييييييييين
maryam
maryam
٩٢/٠٢/٢٤
١
٠
ادميييييييييييييييييييييييييييييييين= فرار كرد
maryam
maryam
٩٢/٠٢/٢٤
١
٠
مريمممممممممممممممممممم=باباي
ghazale
ghazale
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
؟؟؟؟؟ چه خبر بوده ادمین ؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٢/٢٤
٢
٢
یعنی چی آقا ؟؟؟ چرا شان عشق رو پایین میارین ؟؟؟ مگه عشق مجازی هم داریم ... اینترنت باید یه دنیایی باشه برای ارتباط برقرار کردن ... اما یه حد و مرزی باید واسش قایل باشیم ... همین چند وقت پیش یکی از دوستای من با نیمباز با یکی آشنا شده بود ... هرچی نصیحتش می کردیم ، یاسین تو گوش خر خوندن بود ، از درس و مشقم افتاد ... ولی آخرش چی ؟؟؟ نزدیک بود معتاد شه بچه ...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
موافقم . سپاس
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
عجب!
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٢٤
١
٠
تو فضای مجازی معمولا آدما اون چیزی نیستن که نشون میدن
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٢٤
١
٠
همیشه اینجوری نیست
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٤
٠
١
آره ..همیشه اینجوری نیست.. گاهی اونجوریه :)
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٢٤
٠
١
معمولا برا خودشون شخصیتی میسازن که با واقعیت متفاوته
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٢٤
١
٠
اسمشو عشق نمیشه گذاشت فقط شاید طرف از حرف زدن با طرف حس خوبی بهش بده بعد اسمشو میذاره عششششششششششق
tanha
tanha
٩٢/٠٢/٢٤
١
١
اونکه اصلا عشق مجازی وجود نداره ... اگه چیزی هم باشه هیچوخت اسمش عشق نیست...به نظر من عشق خیلی بالاتر از این حرفاست و در کنار هم بودن معنای واقعی خودشو پیدا میکنه!
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٢٤
٢
٠
چی میگی؟!!کسی نگفت که 24 ساعت تو دنیای مجازی عاشق هم باشن....میتونه یه پل باشه به واقعیت...اینجا شکل میگیره در واقعیت ادامه پیدا میکنه....در کنار هم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
امکان علاقه بستن وجود داره اما عشق نه . واژه عشق مقدس تر از این حرفاست . سپاس
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠٢/٢٤
١
٠
من فکر می کنم ممکنه مقدمه ی یک عشق پاک و مقدس به وجود بیاد... از نظر من محیط مجازی و هر محیط دیگه ای بنا به رفتار ما می تونه خوب یا بد باشه.
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
دقیقا...ممکنه مقدمشو به وجود بیاره
nika
nika
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
تجربه ای که ندارم ولی پایدار نیست
javad agha
javad agha
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
پ ن پ بیا و تجربم کسب کن
nika
nika
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠٢/٢٤
٢
٠
بر خلاف افسانه بانو تصور من اینه که در دنیای مجازی ما با عقاید یک شخص سروکار داریم، چیزی که ممکنه در دیدارهای حضوری اینقدر واضح نباشه(البته من فرض رو بر صداقت کامل طرفین می ذارم) اما شک دارم یک عشق بی نقص در فضای مجازی به وجود بیاد چون فضای مجازی نقص هم زیاد داره، خلاصه فکر می کنم مقدمه ی دوست داشتن ممکنه در فضای مجازی شکل بگیره اما یک عشق کامل و علاقلانه بعید می دونم (چه ترکیب غیر ممکنی، عشق و عقل :| )
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
دقیقا....یه جوری همه میگن امکان دغل و دروغ وجود داره که انگار تو واقعیت وجود نداره!!!
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
من که کلا آدم بی احساسی هستم و نه به کسی وابسته میشم و نه عاشق کسی در دنیای مجازی غیر از جیم هم جایی نمیرم. با این اوصاف باید بگم این عشقه مجازی فقط به خاطر کمبودها وعقده های یک سری افراد هست که توانایی احترام گذاشتن به خودشون رو ندارن نه به خودشون نه به دیگران و هر آدم با یک کمی عقل میتونه بفهمه که این کار احمقانه ست و آخر عاقبت نداره :))
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
:|
بی حوصله
بی حوصله
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
الان یکی بیاد مجازی عاشق بشه ببینیم چه جوریه
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٢/٢٤
٢
٠
بله وجود داره و من مطمئنم......چون چند وقت پیش یکی از اقوام نزدیکمون توی نت با یه نفری از شیراز آشنا شد......الانم دو تا بچه دارن و خیلی هم زندگی خوبی دارن:)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
مبارک باعشه! البته کم پیش میاد طرفین با صداقت بیان جلو ...
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
ممنون.بله کم هستش ولی نباید گفت نیستش
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
چه جالب
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٢
در هر محیطی این رفتار ماست که تعیین کننده خیلی چیزهاست اما در رابطه با به وجود اومدن عشق پاک کلا مخالفم اصلا نمیشه . تو دنیای مجازی بیشتر اوقات خودمون نیستیم بعد قراره عاشق کسی بشیم که خودش نیست . لطفا واقع بین باشید . دنیای مجازی در یه حدی خوبه . سپاس
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠٢/٢٤
١
٠
من تو دنیای مجازی کاملاً خودمم حتی بیشتر از وقتی که در دنیای واقعی ام، اینجا وقتی شاد می شم راحت ابراز می کنم، وقتی غمگینم راحت می گم... بیشتر خودمم، تو دنیای واقعی گاهی نمی تونی خودت باشی. من فکر می کنم بخش عاطفی و روحی عشق کاملاً امکان داره در دنیای مجازی اتفاق بیفته.
sahelmehrabani
sahelmehrabani
٩٢/٠٢/٢٤
١
٠
تو دنیای مجازی ما معمولا نقاب خودمونو برمی داریم و خوده واقعی مون هسیم. پس صداقت مون بیشتر از دنیای واقعیه / ولی به نظر من اونایی که از کلمه عشق برای جلب توجه طرف مقابل استفاده می کنن تو نت، آدمای خیلی تنهایی هستن ک تشنه محبت ن (همیشه استثنا هم وجود داره البته) s:
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
دقیقاً باهات موافقم، البتته شاید همه اینطور صادق نیستند!
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
ولی برعکسشم هست من یه بار طوری نقش بازی کردم همه فکر میکردن قاتل زنجیری ام....خخخخخ خیلی ها نقش بازی میکنن
باران
باران
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
نه تو اشناها و دوستام تابه حال کسی نبوده ولی فک کنم این عشقا تهش بن بسته اونایی هم که از این طریق ازدواجشون موفق میشه محدودن
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
عامل پایداری عشق صداقت و اعتماده که کم تو همچین فضاهایی پبدا میشه
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
تو نت درسته آدما نقاب ندارن اما عشق واقعی یا بهتر بگم دوست داشتن واقعی که من از عشق بالاتر می دونمش به ندرت دیدم تو نت پیش بیاد..اعتماد کمه تو همچین فضایی و مسلما بعدها ممکنه باعث درد سر میشه..تجربه هم نچ نداریم چه سولای سختی می پرسین:)
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
تو نت درسته آدما نقاب ندارن اما عشق واقعی یا بهتر بگم دوست داشتن واقعی که من از عشق بالاتر می دونمش به ندرت دیدم تو نت پیش بیاد..اعتماد کمه تو همچین فضایی و مسلما بعدها ممکنه باعث درد سر میشه..تجربه هم نچ نداریم چه سولای سختی می پرسین:)
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
اینو قبول دارم که خیلی کم پیش میاد اینجور عشق ها به نتیجه برسه اما نمیشه گفت عشق در دنیای مجازی وجود نداره
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠٢/٢٤
١
١
بنظر من نمیشه گفت عشق...یجور وابستگی و علاقه سطحیه...تجربه که نه والا نداشتیم،ولی زیاد شنیدم ازدواج اینطوری که زندگی خوبی دارن!
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠٢/٢٤
١
٠
حتی اگه آدم با صداقت کامل هم باشه بازم هم به طرفت شک داری و هم اون بهت شک میکنه که البته این شک هم بجاست
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠٢/٢٤
١
١
آقا کلا بی خیلا اینجور عاشق شدن باشیم بهتره ....تو دنیای واقعیش با اون همه گفت و گو وتحقیق به نتیجه نمیرسن مجازی که دیگه واویلاست
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/٢٤
٢
٠
بعید میدونم سرانجام خوشی داشته باشه/علاثقه در حد همون برادری و خواهری کافیه به نظر من!
firuze
firuze
٩٢/٠٢/٢٤
١
٠
لایک
sampad
sampad
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
بهتر است از ابتدا جلویش را بگیریم
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٢
عشق مجازی..مضحک ترین واژه ای که تو زندگیم شنیدم!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
خیر ! امکانش خعلی کمه که به سر انجام برسه !
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
اوه اوه
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
:))))
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٤
١
٠
همه چی به آدمش بستگی داره.. کی عاشق چی و کی شده باشه!!! اصن طرف واقعا عاشق شده یا فقط تظهاهر به عاشقی میکنه!
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
دوستان خیلی ممنون از نظراتتون و باید بگم که این سوال مطر کردم بخاطر اینکه خیلی زیاد دیدم....من چت روم داشتم البته خیلی کوتاه مدت و فضای چت روم دقیقا یعنی عشق مجازی،آدم هایی که به هم وابسته میشن و حتی دونفر به یک نفر و باز هم حتی دعوا هایی که در واقعیت هم رخ نمیده......این مجازی بازی ها خیلیا رو نابود کرده،خیلیا خودکشی کردن اما خب چاره چیه؟
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
به نظر من همه مشکلات افراد تو جامعه به خونواده برمیگرده...اگه افراد از خیلی چیزا سیراب شده باشن و خیلی چیزا هم براشون روشن بشه اینجوری دل نمیبندن تو دنیای مجازی...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
نرفتن تو این فضاها.مثل خودم.
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
موافقم با نظرت مهتاب جون:)))
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
اینو نگفتم اون چت رومو واگذار کردیم الان....
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
تجربه نداشتم چون میدمنم خیلی ها حتی جنسیت خودشونو دروغ میگن چه برسه به اخلاقیاتشون ما خودمون این کاره بودیم این کارا سر انجم نداره
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
خسته نباشی...
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
شما از اونایی بودی که طرف عاشقت شده بعد شیش ماه فهمیده پسری؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٢/٢٤
٢
١
اونایی هم که فکر میکنن در فضای مجازی عاشق شدن اینو بدونن که عادته نه عشق شما به دیدن اون فرد در اون زمان و فضا وشنیدن حرفاش عادت کردی
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
شما تجربه داشتین؟!
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
بنظر من تا حدی عادته...
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
در فضای واقعی بله ولی فضای مجازی وقت عادت کردن ندارم این جا ها
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٢/٢٤
١
٠
سخته گفتن اینکه میشه یا نه بستگی به شرایط داره ... مثه عشق در فضای واقعی
نسیم
نسیم
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
فکر نکنم پایدار باشه اگر هم پایدار باشه همیشه یک شک و تردیدی تو وجود طرفین وجود داره که مبادا اون با یکی دیگه رابطه داشته باشه... هر کسی هم که دو رو برم بوده و این طور با طرفش آشنا شده بعد از چند ماه یک طوری از طرفش زده شده بود که نفرت داشت ازش!
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
پیام من بهتون رسید؟
نسیم
نسیم
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
راستش همین الآن که گفتید دیدمش، می‌رم می‌خونمش خیلی ممنون...
نسیم
نسیم
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
همین چند وقت پیش تو شبکه نمایش یک فیلمی رو گذاشته بودن اسمش تماس بود اگر اشتباه نکنم که در رابطه با همین آشنا شدن از طریق چت... آخرش چی شد؟ دختره با یکی دیگه ازدواج کرد، پسره زندگی دختره رو از هم پاشوند....
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
من اون فیلمه رو دیدم، خب نسیم جان... اون دختره اگه عاشق بود به خاطر کار پسره عشقشو کنار نمی ذاشت، از اون طرف پسره هم اگه آدم بود دروغ نمی گفت... همه اینجوری نیستن خب.
نسیم
نسیم
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
شاید یک درصدی موفق باشن اما مسلما کمن. دارم می‌بینم تو دوستان و اطرافیان که طرف تو چت دروغ می‌گه خودش نیست اون شخصیتی که طرف مورد نظر می‌خواد می‌شه و با اون شخصیت ابراز وجود می‌کنه، بعد از اینکه کلی به هم وابسته شدن، توی دنیای واقعی همدیگر رو می بینن اونوقته که مشکلات اوج می‌گیره. اگه آقا نخواد که خیلی راحت جدا می‌شن( البته بماند اون ضربه‌های که دختر می‌خوره) اما اگر دختر نخواد اونوقته که مشکلات خودشون رو نشون می‌دن. به نظر من این حقه یک دختر یا پسره که طرف مقابلش رو بعد از دیدن نخواد، چون اگر بی میل ازدواج کنن هیچ فایده‌ای نداره چون چند سال بعد جدایی حاصل می‌شه...
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
تجربه که نداشتم به نظرم این جور عشق ها مسخره است اصلا هم پایدارنیست
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٢٤
٢
٠
به نظر من خیلی فرق نمیکنه...چه در حقیقت چه مجازی...هر کسی یه شخصیتی داره و دو نفر میتونن تو دنیای مجازی هم مجذوب شخصیت هم دیگه بشن...ولی چیزی که واضحه اینه که صداقت چه در واقعیت و چه در دنیای مجازی حرف اولو میزنه!عشق و علاقه تو دنیای مجازی هم به اندازه ی واقعیت طبیعیه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
بابا با تجربه:)
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
لایک
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
ما................ما از این تجربه ها نداریم
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
شما .............از کدوم تجربه ها دارین؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
از اون تجربه ها
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
آها ملتفت شدم!!!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
چه چیزا ! اینم از مفاد استفاده از چت روم دیگه!
مرضیه
مرضیه
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
نمی دونم عشقش واقعیه یا نه ولی دوست همینجوری عاشق شده وداره ازدواج میکنه حتی مال یه شهر هم نیستن... فقط خداکنه خوشبخت بشن
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
شاید از هر 100 تاش یکی به سرانجام برسه...منکه قبلن کلا مخالف بودم ولی تو یه سایتی رفتم که نوشته بود ما همینجوری ازدواج کردیم و خیلی هم زندگی خوبی داریم...ولی بازم مخالفم!
پری سا
پری سا
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
به نظر من کار احمقانه ایه........(دوستان به دل نگیرن.......نظرمو گفتم)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
نظر جالبی گفتی
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٢٥
٠
١
کار احمقانه ایی یه ..جز صدمات روحی هیچی نداره...خصوصا که اکثر ازشهرهای دیگن..برات فقط قبض می مونه...ازشهرخودت م باشه...فقط سواستفاده س ..ما نمی دونیم طرف چقدر راست میگه..اینجا همه خودشون و خوب نشون میدن..گاه ممکن متاهل باشه و خودش و مجرد جابزنه...اگرم مجرد باشه..یه موضوع پیدامیکنه برای به هم زدن رابطه ..و این جمله رو میگه عزیزم ماتفاهم نداریم
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
چه در واقعیت و چه در دنیای مجازی آدم باید اونقدر عاقلانه عمل کنه که دچار این مشکلاتی که شما گفتین نشه!
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
منفی واسه چی یه..........درسته ولس باید تو مجاز حسابی دقت تو بیشتر کنی .و نری تو رویا
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
عشق نه مکان میشناسه نه زمان البته عشق واقعی هر چیزی امکان داره بستگی به آدماش و جنبشون داره
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
درسته
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
مبافخم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٢٥
٠
٠
اقا الان یادم اومد................عاشق اقای موسوی شدم................
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠٢/٢٦
٠
٠
خخخخخخ
ɷɧɩ.dz
ɷɧɩ.dz
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
یعمنی اگه یکی تو مجازی عاشق شده باید چیکار کنه ؟؟؟؟؟ باید همه چیز تموم کن تا بیشتر وابسته نشده؟؟؟؟؟؟؟
ستاره
ستاره
٩٥/٠٩/٠٦
٠
٠
عشق بایه تلنگر به وجود میاد دنیای مجازی میتونه یه تلنگر باشه اما در هر شرایطی عقل و منطق ضامن خوشبختی ماست،نه محیط اشنایی بلکه خود اون شخص سرنوشتشو تایین میکنه با درایتش تنها و تنها خود فرد