خانه انجمن فصل متلک انداختن !!
٩٣١
٩٧
g.h

فصل متلک انداختن !!

فصل متلک انداختن !!

حتما تاحالا جملاتی مثل آی خوشگله! کجا با این عجله !شماره بدم!و...رو شنیدین .به اصطلاح خودمون متلک!
انگاردر فصل بهار و تابستون متلکها افزایش پیدا میکنه...!
خانوما چندتا از متلکهایی که شنیدین رو تعریف کنین و عکس العملتون!

٩٣/٠٢/٠١
نظرات کاربران
کد امنیتی
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
من متلکایی که شنیدم یا گفتم همه به بعضیا باس گفت بوده که خیلی هم معنی داشته !طرف محو شده !اونم کجا تو افق!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
مراقب خودم باشم...
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
من با همه صمیمی نیستم تو بزار پای غرورم من میزارم پای شعورم !خخ
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٢/٠٢
١
٠
من یه بار یه بنده خدایی با کفش قرمز پوشیده بود شلوار ابی و خلاصه هر تیکش یه رنگی بود دیدم بهش گفتم اسمارتیز!!!!
میم
میم
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
اممممم فک کنم کسی به من متلک ننداخته باشه ولی خب منو دوستام همیشه تو سالن مدرسه وایمیستادیم داد میزدیم مهندس یا دکتر یا خوشگله و ازینجور چیزا ،هرکی برمیگشت نگاه میکرد مسخرش میکردیم!!!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
مسخره کردن کار زشتی میباشد!!!!!!!!
میم
میم
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
از متلک انداختن به پسری به سر به زیری شما که زشت تر نیست!!!
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
خدانکنه ادم تو یه جای خلوت گیر چند تا دختر بیفته و بخواد از کنارشون رد شه . اصن یه تیکه هایی میندازن که میمونی اون روی .... بهشون نشون بدی یا نه خخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
!!!!!!
S_VAHID
S_VAHID
٩٣/٠٢/٠٩
٠
٠
خوب عزيزم حتما مالي نبودي كه بهت گبر نميدن خود تو نكش
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
همه میدونن من دوست دارم مهندس شم ! هی میگم مهندس !مهندس! خدایا من به این ارزوم برسون!
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
اومد گفت زن داداشم میشی......منم حالشو گرفتم
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٠٣
٢
٠
هم شما دخدرا که می گید حالشو گرفتم حالشو گرفتم خب مثلا چیکار کردید ؟
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
به بابام گفتم بابام میخواست بره دعواکنه فرارکرد
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
پس اینجوری حالشونو میگیرید؟! خخخ
s-mahsa
s-mahsa
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
خسده نباشی...........شماره بدم خانومی؟...............مدرسه دیر نشه خانوم خشگل............و من هیچ عکس العملی نداشتم
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
من اصن از این چیزا بلد نیستم انقد دختر خوبی ام
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
سمیرا شما به این خانومی چرا مراقب خودت باشی! من که به دوستام نمیگم!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
ایشششششششششششش اقا نمیگیم چی گفتن..زشته..عه:| :)
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
سانسورش کنین خوب :-)
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
سانسور؟کلا همه ی حرفاشون مورد داره!
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
نوچ نوچ :-)
م-نص
م-نص
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
حالا حکایت ما چیه این وسط؟؟؟؟؟ما پسرا؟؟؟همی جور تو خیابون که راه میریم ملت جیغ داد میزنن و از شدت احساسات جان به جان افرین تسلیم میکنن؟؟؟هان؟؟؟ما نگیم؟؟هوم:))
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ....
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
شما تو خیابون راه نرولطفا!!!امار تلفات میره بالا!!خخخ
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخ........
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
پس محمد حسن جان دست مارم بگیر یکی هم واسه ما بمیره خخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
واقعا داریم؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخخخخخخ نه داریم؟؟؟کی جیغ میزنه؟؟؟؟خخخخخخخخخ ایبل!!!!!! من الان باید برم به کی بگم؟؟؟مگه به پسرا هم متلک میندازن؟؟؟؟دیدم ولی جیغ هم میزنن؟؟؟وای وای خخخخخ نه جان من واقعن صحنه یاحالیه یکی واسه یک پسر جیغ بزنه خخخخخ!! بازم بیاین ها!! واقعن جیم سوت وکوره!! مطلب های منو چرا نمیخونین؟؟؟عععععععع بیام بزنم؟؟؟؟از این به بعد منم ارش اینطوری مینویسم!!!!!! دیگه قول میدم اذیت نکنم:))
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
الان ما نگیم چیزی ...........یعنی دخترا متلک نمیندازن؟؟؟؟؟؟؟
aftabgardoon
aftabgardoon
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
خب اگه متلک انداختن بگین. چرا که نه............
maede
maede
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
ما یه جوری استوااااااااااااااااار و محکم راه میریم کسی جرات نداره چیزی بگه :)
A_K
A_K
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
کلا این متلکا رو بهشون اهمیت نمیدم یا اگه طرف ول کن نبود بهش چشم غره میرم..چشای منم مثه وزغ ماشاا..طرف سکته میکنه:دی...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
من الآن خاک برسر این تشبیهتون شدم ....آخه این چه حرفی بود؟؟؟؟ کلی خندیدم ...ببخشینااااا ....
faride
faride
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
خودزنی عایا؟!:).چشای به اون خوشگلی دخدرم:)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
هعیییییی ...تیکه یا همون متلک که خب زیااااااااد به دوستان همکلاسی میندازم ولی تو خیابون کسی جرئت نمیکنه نیگام کنه .... متلک فقط یه بار شنیدم اونم چون 3 تا دختر بودیم به هرسه تامون انداختن ما هم جواب ندادیم .... بماند که چی گفتن ....
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
میشه حدس زد که چی گفتند بهتون خخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
خب حدس بزنید ببینم .....منتظرم ....
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
من از کجا بدونم،مگه فک میکنین من از اوناشم ؟؟؟ :-)
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
خودتون گفتید میشه حدس زد .... چرا میزنید زیر حرفتون؟؟؟
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
بعضی دختر ها هم به پسرا متلک میندازن ها،ما ها هم بگیم خخخخخخ
aftabgardoon
aftabgardoon
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
بفرمایید خخخخخخخخخخخخخ
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
فعلا که این دخترا هستن که متلک میگن! درست نمیگم خوش تیپ!
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٠١
٠
٠
اووووووووو اینجا رو نیگا!!!! +18؟؟؟؟؟من از بس سر به زیرم همش به من میگن نری تو دیوار!!!تا الان چند تا شمردی؟(سنگ فرشای خیابون!!)خخخخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٢
١
٠
یاد اون تیکه از دیالوگ فیلم (...) افتادم که میگفت .:" پسره سرشو بالا نمیکنه ببینه دیوار روبه روش آجریه یا سیمانیه ....." پس درمورد شمام صدق میکنه ....خخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
داداش زیادم بزرگش نکن دیگه . دخدرا اونقدرام بیکار نیستن بیان به کسی که سر به زیره بگن ....
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
ههههههههههههههههههههه خخخخخخخخ!!!!!! چرا من امروز انقدررررررررررر بهت زده شدم!!!!!! (از نت مدرسه هم بیام اینترنت حالی میده خخخخ(بی ربط ترین کامنت دنیا)خخخخخ
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
داداش ارش شما جدی نگیر!شوخی بود:)
u_razavi
u_razavi
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
به جون خودم همین پارسال با دوستم بودیم سرخیابون ماشین اومد دوسه قدمی دویدیم که سریع رد بشیم........بعد همون ماشین اومد از کنارمون رد بشه دختره سرشو اورد بیرون گفت:بدو مدرسه ات دیرشد بدو.................!!!!!و من همچنان دچار چندگانگی شخصیتی هستم...!!!!!!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
من دیگه حرفی ندارم خخخ
aftabgardoon
aftabgardoon
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
این سنگین ترین حرف توی کل کل های واقعیه خخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
من يك عدد آدم بد اخم...اصلن كسي جرات نميكنه چيزي بگه كه .... بله اينجورياست.... جايي كه من زندگي ميكنم يه عدد هنرستان پسرانه هست و ديووار به ديوار پادگان هستيم... اونقدي كه من با پسر جماعت شاخ به شاخ شدم كسي نشده.... 15 بيست ساله ها كم نيست.... شكر خدا از اين موردا نداشتيم.... فقط يه سال يادم مياد چندتايي از پسراي هنرستان(كم سن وسال بودن خب عقلشون نميكشيد) يه چند باري جرات كردن اينجانبو اژي دهاك خطاب كردن....البته چون تو خونه هم بهم ميگن اژدها زياد بهم بر نخورد... كلا نشنيده گرفتم... طبيعي بود واسم :)))))))
javad agha
javad agha
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
خخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
خخخخ ازدهاک خانوم / پادگان تو عدل خمینی؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
وات؟؟ پادگان 130 ارتش پياده شهيد دلجويان.... البته اين اسم جديدشه...چند سالي بود سربازي به اينجا اعزام نميشد ..الان باز يه يه سالي ميشه كه پررفت وآمد شده... مخصوصا در ضلع جنوبيش كه به خيابون ما باز ميشه....سرگرمي جالب منو بچه ها روزايي بود كه سربازا بايد خوابگاهاشونو تميز ميكردن....ميرفتيم رو پشت بوم وبه مسخره بازيهاشون به طور نامحسوس، قش قش ميخنديدم :))))))))
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
ای شیطونا ، مگه شما از خودتون برادر و پدر ندارین؟/ خب کجاست این پادگانه؟
javad agha
javad agha
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
من که از این جور کارا نکردم ولی تیکه از دخترای دانشگامون زیاد شنیدم مثلا یکی از اونا که به شدت تکرار میشه همین بابا خوشگلست ما کلا اینجور آدمایی هستیم آرررررررررررره
khan
khan
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
والا ما که پسریم هم کم متلک نشنیدیم از دخترها...
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
جرئت دارن ب شما ک خانید متلک هم بندازن؟:)
S_SOHA
S_SOHA
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
ما که دیگه خان نیستیم...
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
اهان ..بله....:)) دیگه بازنشته شدید یا کار بدی کردید ک خودتون شدید؟
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
سلام...کار به جایی رسیده به ما هم متلک انداختن به ما هم عادی شده...!!!
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
یادم نمیاد کسی ب ما متلک گفته باشه!!!...بچه ها میگن ما میترسیم نگات کنیم!!!!!!!!!!!!!.....
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
یک سوال..خیلی ببخشید...شما خانومید ؟یا اقا؟
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
شما چی فک میکنین؟و چرا براتون سوال شده؟...
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ ....دیگه چی بگم؟؟؟؟خخخخخخخخخخخ!!!!
neyosha
neyosha
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
همین طوری:))))))) میشه بگید:)
سرباز ولایت
سرباز ولایت
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
نیوشا خانوم کیفش ب همون نگفتنه دیگه!!!....
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
نیوشا جان بیییییییخیاااااااال .... خخخخخخخخخخخخخخخخخ
neda_f
neda_f
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
متلک انداختن تو وجود پسراهست.البته ن همه.فرقی هم نمیکنه طرف چادری باشه یا نه... به نظرم یه جور بیماریه.
s_khan
s_khan
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
من یکی از لباسام به قول معروف یقه شیخیه. سفید و بلند هم هست. تو مشهد که با اون این ور اون ور میرم بعضی از دختران بد جنس خیلی متلک میگن. از این قبیل که: وای مامان حجابم خوبه.-حاجاقا تقبل الله- مخصوصا اگر به صورت گروهی باشند که شکلک هم درمیارن. یک بار هم رفتم سینما بسیار شلوغ بود فیلم اخراجی ها. چند دختر به کنایه میگفتن ایشون مث این که الهیات میخونن. چند تا پسر هم از اون ور خداخواسته وارد بحث شدن با اینا. پسره میگفت منم الهیات میخونم ولی یقم اینطوری نیست. بعد آخرش در طی بحث با هم دوست شدند و ما هم خوشحال که به بهانه ی ما چند نوگل باغ عشق به هم رسیدن. اینجاها بود که فهمیدم مقداری کرم نیز از خود درخت میباشد و البته در مشهد هم ظاهرا تعداد این درختان کمی زیاد است.
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
یاااااا الله حاج اقا :) حاجی بیا و یه جا سوزه مام بشو به بهانت..... خخخخخخ
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
واقعا کرم از درخته خوب شما که میدونی اون لباسو میپوشی بهت تیکه میندازن نپوش برادر من خخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
*:/ اصلا خیلی بی شخصیّت هستند خیلی *:/
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
سمتشون لواشک پرت نمیکردین شما؟ خخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
نــُــــچ فرفره مو رو صدا میزدم *:) خخخخخخخ { توهّم ِ فانتزی ! }
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
بیچاره فرفره مو خخخ
amin20
amin20
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
کسی اگه انداخته باشه البته پسرانه با خاک یکسان شده چه فیزیکی چه روحی !!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٢/٠٢
٠
٠
سلام... داداش ببخشید برادر آفتاب بدم خدمتتون چپیه تون رو خشک کنید
samira_h
samira_h
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخخخ ای از اون متلکا بود سیاسی بود اقا خخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٠٣
٣
٠
خخخخ خنده داره دخترایی هم که رنگو بوی تیکه شنیدنو از دور هم تجربه نکردن واسه پزش که بگن ما جذبه داریم دارن تیکه های ننداخته بهشون رو هم میگن . باباااااااااا اعتماد بنفساا . از خنده مردم اصن له له شدم خخخخ راستش چند باری دخدرا بهم تیکه انداختن یکی وقتی کنکور داشتم تو بخش کتابخونه خواهران کار داشتم وقتی از جلو دخدرا رد میشدم کلی تیکه بارونمون می کردن نامردا / یه چند باری هم وقتی تو دبیرستان دخدرانه کار داشتم تیکه بارونم کردن خخ یکیشون داشت لب کارونو میخوند اصن من خندم گرفت گفت چقد خوبم میخنه بچه پرو / یه بارم تو پارک ملت دخدره گفت ... بماند/ خلاصه مام مث دخدرا خواستیم یه خودی نشون بدیم :)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٠٣
٢
٠
منکه خودمو خوب نمیدونم ولی اصلا خوشم نمیاد به کسی تیکه بندازم که طرفو هوا برداره و اگرم بعضی از دوستام باهام بودن و تیکه انداختن بهشون گفتم اصلا خوب نیست شخصیت پسرو جلو دخدرا خراب کنید
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
وقت ندارم باید برم سره کلاس نمیشه کامنت بذارم ایشاالله واسه ی روز دیگه :)))
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
میخواین من جای شما کامنت بذارم؟؟ خخخ
janbarkaf
janbarkaf
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
فاطمه جان بیخیالِ اینا خودت بیا کامنت بذار .....خخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخخخ جانبری اومدم که خودم بذارم مرسی آقا میلا دیه گفتم خسته میشین !
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٣/٠٢/٠٣
٠
٠
اخماطتو وا کن...اخم بت نمیاد.... چی بد اخلاق.... خانوم یکم مهربون تر..... خلاصه یا به ما جات نمیکنن متلک بندازن یا به خاطر اخمای در هم همینارو میگن خخخخخ
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
اینا رو گفتید آقاتون ناراحت نشن یه وقت
L.milad
L.milad
٩٣/٠٢/٠٤
٠
٠
الان من چی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
موافقم شدید چون هوا خوبه سردشون نیست بیشتر کخ درون فعال میشه خخخ!!! واما متلک هایی که شنیدم اعم از:چرا اخم کردی؟؟وا کن ابر هاتو بهت نمیاد! حالا کجا با این عجله بودی! یا من داشتم واسه خودم تو چمن ها بدو بدو میکردم به دوستم بلند گفتم توهم بیا که نمیدونم یکی از کجا پیدا شد بلند گفت الان میام!! برگشتم سمت صدا دیدم یک پسره پررو پررو داره میاد تو چمن ها!!من فکم افتاد از این همه پررویی میخواستم برم خفه اش کنم وای اونجا چقدر حرص خوردم وای الان دارم فکر میکنم باز حرصم میگیره وای چقدر پررو بود!! یکیوخوب یادمه که پسره بهم گفت چندسالته؟؟؟محل ندادم قدم هامو تندتر کردم که گفت بهت میخوره ششم دبستان باشی تیپت که اینو نشون میده!! یعنی دوست داشتم برگردم دست بکنم تو چشمش تا درست ببینه ! درسته بچگانه لباس میپوشم وپنس میزنم ولی بازم حرصی بود! الان دارم دقت میکنم میبینم چادر خعلی خوبه اوباهتم بیشتر رفته بالا وکاملا راضیم:)
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
خواهر من ششم دبستانه مشکلیه؟؟؟؟؟؟ بگین تا خواهرم بیاد بهتون یک تیکه بندازه.کف کنید.
زمستان تنها
زمستان تنها
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
نمیدونم ولی یکبار جلوی اونا خوردم زمین چه متلک هایی بهم انداختن
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
به من گفتن قدت کوتاه نشه یک موقعی!(داشتم دراز نشت می رفتم هنوز معنیشو نفهمیدم!)همین پسر های الاف .....گفتن.بنابر این هر وقت می بینمشون یک گیر های خوبی بهشون می دم!
L.milad
L.milad
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخخ........خانوم بابایی خودتو کنترل کن نفس عمیق بکش اروم که شدی کاملا ریلکس که شدی بعدش......نمیدونم این جور ادما واقعا خودشون خواهر مادر ندارن؟یکی به خواهر خودشون چیزی بگه خوشال میشن؟
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
آقا میلاد خخخخخ خو واقعن حرصین اینجور افراد !!! آدم حض میکنه وقتی یک پسر که از کنارش رد نمیشه تیکه نمیندازه باور کنید من از خوشحالی بال درمیارم انقدررررر دعا به جون مامان وباباش میکنم!!!
L.milad
L.milad
٩٣/٠٢/٠٦
٠
٠
از فردا برم همی جور الکی تو خیابون راه برم و از کنار ملت رد شم و واسه والدین محترمم دعا جمع کنم خخخخخخخخ
judy_abbott
judy_abbott
٩٣/٠٢/٠٥
١
٠
یه شب یه پسره بیچاره افتاده بود دنبالم داش کف بینی میکرد واسه من: میدونم تنهایی غریبی.. میدونم خونتون دوره..بابات نیومده دنبالت....خندم گرفته بود فک کردم الان میگه با کفش تن تاک مشکلاتت حل میشه!!! والا دیوونه بود یارو