خانه انجمن کابوس ها و رویاهای شبانه
٩٠٣
١٣١
Niva

کابوس ها و رویاهای شبانه

کابوس ها و رویاهای شبانه

زیباترین و ترسناک ترین خوابی که دیده اید چه بوده؟

٩٢/٠٢/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٢/٠٧
٠
١
من شام دیشبم یادم نمیاد!چه سوالهای سختی میپرسید ولی بدترین کابوسم یادمه صبح امتحان داشتم شب حدودا سه یا چهار بود که خوابیدم ساعت هفت هم باید بیدار میشدم خواب دیدم بیدار شدم میبینم ساعت ده صبحه!!سکته داشتم میکردم!بیدار شدم دیدم هنوز تازه ساعت شش بود!کلا موقع امتحانها اصلا خوب نمیخوابم یکبار یادمه امتحان هندسه داشتم خاله ام هم خانمون مهمان بود و شب پیش من خوابید سقف برام شده بود عین یک کاغذ سفید تا صبح قضیه اثبات میکرد بلند بلند!!بنده خدا صبح میگفت ده دقیقه هم نتوانستم بخوابم منم اصلا یادم نمیامد شب تا صبح قضیه اثبات کردم!
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
منم شبای امتحان همین جوری بودم.. تا صبح یا خواب استاد رو میدیدم یا خواب میدیدم که به امتحان نمیرسم!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
چ جالب منم همیشه خاب میبینم یا ب امتحان نمی رسم یا نمی تونم جواب بدم!! ولی اصن ترسناک نیس ... :)))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
من هر ترم نزدیک امتحانات که میشه خواب میبینم به یک امتحان دیر رسیدم ، هیچی هم نخوندم ! اصلا یه وضعیت ناجوریه !×
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
منم امتحانات ترم که میرسه کابوس میبینم...مثلا یه بار خواب دیدم 8 شدم...کلی روحیم تضعیف شد!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
دقیقا منم همیشه شبای امتحان خواب فرداش ومیبینم خیلی بده
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
امتحانات شده معضل ها!کابوس همه است!باید تعطیلش کنن!ولی اگه تعطیلش کنند چی میشه ما کلا همین شبهای امتحانات درس میخونیم اونم نخونیم دیگه چی میشه!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
یادم نمیاد. اما خیلی زیاد دیدم.
g.h
g.h
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
آلزایمر!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
امتیاز خهخخخخخ
g.h
g.h
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ.آشام. خون آشام.
ماه پیشونی
ماه پیشونی
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
بدترین خوابی که من دیدم این بود که یکی .......... نه دوست ندارم حتی درباره‌ش بنویسم، فقط همینو بگم اونقد گریه می‌کردم و ناراحت بودم که اگه از خواب بیدار نمی‌شدم به احتمال زیاد تو خواب سکته می‌کردم، وقتی هم که بیدار شدم تایه مدت گریه می‌کردم و خدا رو شکر می‌کردم که خواب بوده
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
آره وقتی بیدار میشی چه خوبه......
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
:(((((
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
معمولا خوابها خیلی زود فراموش می شوند . سپاس
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
بعضیاش آره ولی بعضی از خواب ها هم خیلی زیاد در خاطر من میمونه!
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
ممنون آدمین جان.... دیشب خوا دیدم آبله مرغون گرفتم
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
پس حتمن میگیری
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
شاید.. چون بچه داداشم گرفته.... وای منو فرض کنین شبیه لبو بشم:((((
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
مگه نیستی؟ خخخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
وا ... مگ آدم شبیه لبو میشه؟؟؟
s.a
s.a
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
وااااااااااای شما هم نگرفتی؟!!!!! :(((((((((( منم اینقدر میترسم از آبله مرغوووووووووووون.........
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
صورتت پر دونه قرمز بشه شبیه چی میشی؟ نمیدونم والا بس که استرس دارم... شاید شبیه توت فرنگی باشه!!!
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
آرشام خوان اصن هم من شبیه لبو نیستم... بیشتر به بادمجون شبیهم البته رنگ پوستم رو گفتم!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
نع نیوا جان! ب اون غلیظی هم نیس!! نا سلامتی ما تجربه داریم!! :)))
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
منم آبله مرغون نگرفتم ولی دوس دارم زودی بگیرم....
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/٠٧
٢
٠
بدترین خواب،اممممم....شیطونو تو خواب دیدم!وویییی!بهترین خوابم،خیلی بوده!امممم...خواب زن داییمو دیدم.دیروز چهلمش بود!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/٠٧
١
٠
تسلیت
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠٧
١
٠
خدا رحمتشون کنه...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/٠٧
١
٠
مثبت نمیزنه.ممنون آقا آرشام و مستر علیرضا:)))
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٧
١
٠
خدا رحمتش کنه.. منم بعد فوت داییم خواب دیدم که تو خونشه و به من خرما تعارف میکنه... دلم واسه دایی و عموم تنگ شده
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٧
١
٠
خدا رحمتشون کنه...
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
اره منم همینطور
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
خدارحمتشون کنه
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٢/٠٧
٢
٠
زیباترین که....ترسناک ترین هم.......اخه میگن نگو..خیلی خاص بوده....راهنمایی میکنم یکیش درباره نماز و دیگری درباره امام زمانم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
بعله!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
چه خواب های خوبی!خوش به حالتون:)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
خیلی وقت پیش بود شاید 10 سال پیش و فقط همین بود که من رو از خواب بیدار کرد ! خواب دیدم تو یک باغ بزرگم و دارم همینطور برای خودم چرخ میزنم که 2 تا گرگ می افتن دنبالم ،شروع می کنم به فرار کردن اینقدر از دستشون فرار می کنم که به یک پرتگاه خیلی بلند رسیدم وقتی گرگ ها داشتن بهم نزدیک میشدن دیگه از شدت ترس از خواب پریدم.
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
لحظه حساسش بوده ها!می بایست جاخال میدادی که بیفتن تو پرتگاه!
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
خدا رحم کرده بیدار شدی...........
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
از اون خوابای وحشتناک بوده!!!!!
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
خواب ده سال پیش یادتونه!!!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
خوب از بس که ترسیده بودم!میگم که تا حالا غیر همین خواب خواب دیگه ای ندیدم که منجر به از خواب پریدنم بشه!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/٠٧
١
٠
خواب دیدم همه از خواب بیدار شدن.البته ب نظرم رویایی بیش نیس
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
هههعی
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
و باز هم ههههعی
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
اوفـــــِــــعی!! :))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
هـــــــــعــــــــــی!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
چوففففففففئئئئ!
g.h
g.h
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
هوووووووووووووی!
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
من از این خوابا که یه هو از یه جا می افتی زیاد میبینم.. آذم یه تکون محکم میخوره و از خواب میپره
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
منم زیاد می بینم!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
منم زیاد نمی بینم!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
ولی منم زیاد می بینم .
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
منم زیاد میبینم و نمیبینم!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
من 1 بار دیدم بیشتر ندیدم خدا رو شکر :))!
s.a
s.a
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
آخ آره......... منم ازین خوابا میبینم.... مثه اینکه فشار زندگی و اعصاب خوردیای طول روز اینجوری میشه......
باران
باران
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
اره دیدم
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
من همیشه ازین خوابا میبینم ومعمولا هم از پله های حیاطمون می افتم.... تنها خوابهایی هستن که یادم میمونن.
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
بهترین خابایی ک دیدم مربوط ب هم بازی دوران بچگیمه ک الان فوت کرده و بدترین هم جنگ و زلزله توی شهر بوده ....
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
هییییییییی...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
هـــــــــعــــــــــی!خدابیامرزش:((((
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
خدا رحمتش کنه...
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
یادم نیست!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
خواب حــــــــــــــــوری:)))
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٠٧
٠
١
چه میدونم..
Niva
Niva
٩٢/٠٢/١٠
٠
٠
الان چرا بهش منفی دادین؟
mo_so
mo_so
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
زیباترین:سوار بر قایق در دریا ترسناکترین:سقوط از دره و مردن
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
قشنگ دیدی مردی ! :دی ! چه خوابایی مردم میبینن ! آقا ارادت :)))
g.h
g.h
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
چه زیبا!چه ترسناک!
باران
باران
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
شما فیلم سینمایی خواب میبینی؟ خخخ
mo_so
mo_so
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
چطور؟
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
ترسناک ترینش...یه شب خواب دیدم به طرز وحشتناکی به قتل رسیدم...بهتریناش...دیدن روح مادر بزرگ و پدربزرگم در خواب!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
اه ! اه ! داره جنایی میشه کم کم!
s.a
s.a
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
خیلی دوس دارم کسی که مرده رو تو خواب ببینم....... مثلا بابابزرگم گاهی میاد تو خواب مامانم..... مثه اینکه حس خوبیه.......
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
خدا رحمتشون کنه.آره خیلی حس خوبیه:) / اصلا خوابه جنایی بود...اولین بار بود میمردم که از خواب پریدم:|
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
زیباترینش کناردریا بودم یه بارم رفته بودم مسافرت بدترینش داشتن منو میکشتن یه بارم دزدیده بودنم
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
خوبش واقعا خوب بوده بدشم که واقعا بد بوده!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
جون عزیز!! خخخ
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
از همه ترسانکتر وقتی هست که بختک بیاد سراغت خیلی وحشتناکه
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
بختک که یک خرافه محضه علم هم تاییدش میکنه وقتی در خوابیم یک حالت تنفسی است که امکان داره برای همه اتفاق بی افتد و عضلات به طور موقت عصابشون کار نمیکنه که فقط با حرکت فک بدن از این حالت خارج میشه میتونی یک سرچ توی گوگل بکنی دوست من!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
ممنم نظر ام نیک 110 :) رو تایید می کنم علت اصلیش هم نبود اکسیژن کافی وقتی که خواب هستیم.
s.a
s.a
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
بختک چیه؟!!!!!!!!!!!!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
وای خیلی وحشتناکه...یه شبایی بوده که من میخواستم فریاد بزنم و تکون بخورم ولی ناتوان بودم...مرسی مریم از توضیحت بارها بارها اینجوری شدم ولی علتش رو نمیدونستم...پس اول فکو حرکت بدیم....
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
ممنون به خاطر توضیحات من شنیده بودم روح دیر میاد توی جسم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
من بچه که بودم مهد کودک که میرفتم ،یه شب خواب دیدم خونه مامان بزرگم ام ! می خوایم بریم بیرون من اولین نفر از در میخام خارج شم که یهو یه آدم آهنی گنده میاد جلو من از ترس نمی تونستم جیغ بزنم تازه جالبه که داداشم رو مبل نشسته بود داشت روزنامه می خوند ! خب شیکار کنم 4 5 سالم که بیشتر نبود هی اون شب به مامانم میگفتم کی صب میشه ! دقت کنید من بچه بودم !
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
منم یادمه یک بار یک خوابی دیدم از شدت ترس نمی تونستم تو خواب حرف بزنم ! خیلی بده لامسب...!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
خخخخخخ...بچه بودی دیه...آره این فکه که از کار میافته خیلی بده!
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
الان یادم اومد.من خواب عجیب زیاد میبینم .یه بار یه خواب دیدم که اخرش اقاهه گفت این خوابو واسه هیجکس تعریف نکن یه بارم یه خواب دیدم همه زبون اصلی حرف میزدن نمیفهمیدم چی میگن
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
ای از این خوابایی که زیر نویس نداره بدم میاد که نگو!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
خخخخ...منم از این خوابا میبینم...یه شب تا سر حد مرگ ترسیدم...آخر خوابم که رسید طرف گفت کل خوابو سرکار بودی!یعنی تو خواب هم....
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
ترسناک ترین خواب ،خواب از دست دادن یکی از عزیزانم بود که اون قدر جیغ زدم تو خواب همه بیدار شدن و منو بیدار کردن:(((((خواب خوب خواب دیدم دوستم نی نی دار شده:)))))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
آخی مبارک باشه:))))
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
دوستم خواب دیده یه رادیکال دو دنبال سرش بوده..شب امتحان ریاضی اونم!
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
چه با نمک!بچه های تجربی مدرسمون ما را رادیکال صدا میزنند میگن ریاضی ها شبیه رادیکالند!!همه چرا از ریاضی یاد رادیکالش می افتند فقط!!خخ!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
خخخخخخ:)))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخخ پس میخواستی خواب 2 بیتی ببینه که دارن دنبالش میکنن.. خب ریاضی داشه دیگه درست دیده
s.a
s.a
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
آقا من یادم میره خوابامو اکثرا......... خیلی بدین! البته الان فقط کابوسامو یادمه...... چون دو سه شبه دارم کابوس میبینم همش(فکر کنم به خاطر امتحاناس!خخخخخخخخخخخ) ...... اصلن یادم نمیاد زیباترین خوابم چی بوده!
s.a
s.a
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
بذارین یکی از کابوسای تاریخیمو بگم! یادم که نمیاد چی بوده، ولی نتیجشو یادمه! وقتی خیلی کوشولو بودم، کنار مامانم خوابیده بودم، بعد خواب بد دیدم، بلند شدم یه سیلی زدم تو گوش مامانم! :| به انضمام لفظ "دِ"...... :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
من میگم اصلا اعصام مصاب نداری بقیه هی می گن نه! خوبه کوچولو بودی !
s.a
s.a
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
من خیلی هم اعصاب مصاب دارم! چشم بصیرت میخواد......... خخخخخخخخخخ........ ولی مامانم میگن خعلی دستم سنگینه! :| خیلی خیلی درد داشته گویا! :)))))))))))))))))))
g.h
g.h
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
خواب ترسناک: همیشه تو خواب یکی دنبالمه!با تفنگ و اسلحه!من میدوام اون راه میره اما فاصلمون هیچ تغییری نمیکنه. خواب شیرین:زیاده کدومو بگم؟؟؟؟؟آخریش واسه کارم بود.
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
خخخ :) یاد این کارتن موش گربه افتادم که آخر فیلم یارو با تفنگ می افتاد دنبال گربه ،تا هم آخر دنبال هم می دویدن :))
g.h
g.h
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
خخخخخخ!اینو که گفتی یهو یادِفوتبالیسا افتادم که هرچی میدویدن زمین تموم نمیشد!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
وااای از این خوابا منم زیاد دیدم...خیلی بده!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
موش و گربه!! خخخخخخ :)))
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
یادم نیست
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
همیشه وقتی استرس دارم یه خواب میبینیم اونم اینه که یه عالمه منحنی دارن بهم نزدیک میشن خیلی وحشتناکه وقتی بیدار میشم، سرم میترکه از درد
g.h
g.h
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
چه خوابی باحالی!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
منحنی؟
parisa
parisa
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
من کلا خیلی خواب میبینم.............مثلا شب تا صب شاید 3-4 تا خواب ببینم...........معمولا بیشتر خوابام رنگین..........خواب وحشتناکم خیلی خیلی دیدم...
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
اووووف چقدر خواب میبینی!همون 3-4 ساعت تو خواب یعنی 3-4 ماه!
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
خوبه .مثل شبکه های سیما زمان بندی شده هست
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
خواب سیا سفیدم داریم؟؟؟
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
از هیچ خواب به اندازه دندون نمیترسم نمیدونم چرا!!!!!!خیلی هم میبینم که دندونام ریخته))):... وحشتناک ترینش تو ماشین بابام بودم یهو ترمز زد بعد فکم خورد به صندلی همه دندونام ریخت کف ماشین بعد با خاک انداز جمعشون میکردم...زیباترین هم خواب دریا و جنگل خیلی رویایی دیدم
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
آره خواب دندون خیلی بده...میگن به هرچی فکر کنی خوابشو می بینی...منم قبلن خیلی به دندون فکر می کردم شب در میون خوابشو میدیدم!
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ
maryam
maryam
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
خواب مدرسه ...ولي چون با دوستام بودم خوب بود
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
آره والا اگه دوستا نباشن اصلا نمیشه مدرسه رو تحمل کرد!
maryam
maryam
٩٢/٠٢/٠٩
٠
٠
ها
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
یه وقتایی خواب میبینم یکی داره دنبالم میکنه هر چی میخوام بدو ام نمیشه خواب میره رو صحنه آهسته اصن یه وضعی
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
اتفاقا نمدونم چه حکمتیه من تو خاب سریعتر می دَوم!! :))))
maryam
maryam
٩٢/٠٢/٠٩
٠
٠
:))))))))))))))))اخي
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
اکثر خواب های من بی سرو ته هستش ... آخر ش معلوم نمی شه ... تنها یکی از خواب هام رو یادمه که در5 6 سالگی دیدم ...
Niva
Niva
٩٢/٠٢/١٠
٠
٠
عجب حافظه ایی!!
نسیم
نسیم
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
زیباترینش این بود که خواب دیدم یک آقای نورانی یک انار بهم داد... تلخترینشم این بود که دیدم یک مردی که روش رو پوشیده با چاقو افتاده به جون اعضای خانوادم...
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٠٩
٠
٠
چه وحشتناک
Niva
Niva
٩٢/٠٢/١٠
٠
٠
عزیزم خب شب کمتر شام بخور.. یا کمتر فیلم ترسناک ببین!!! خب این چه خوابیه؟
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٠٩
٠
٠
یادم نمی مونه صبح ها خوابم .....
Niva
Niva
٩٢/٠٢/١٠
٠
٠
من گاهی خوابای دنباله دار میبینم خیلی خنده داره!!!! مثلا بیدار میشم.باز میخوابم ادامشو میبینم!!