خانه انجمن حل شدن تمام مشکلات اقتصادی...
٨٩٠
٩١
خآنوم خآصــ

حل شدن تمام مشکلات اقتصادی...

حل شدن تمام مشکلات اقتصادی...

شما حاضرید تمام مشکلات اقتصادی حل بشه و از تحریم خارج بشیم و همه چی رو به راه بشه ولی بجاش انرژی هسته ای نداشته باشیم و آمریکا برای کشور ما تعیین و تکلیف بکنه؟
من که خودم به شخصه اصلا راضی نیستم.

٩٢/٠٢/٠٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠٦
٢
٤
منم اصلا راضی به این کار نیستم، ولی مشکلی که هست و مردم ما بیشتر از آن رنج می برند بی توجهی مسئولین و گاهی بیشتر کردن مشکلات مردم توسط خود مسئولین مملکتِ! آخه درسته تحریمم ولی مسئولین باید در این شرایط بیشتر تلاش خودشان را بکنند تا به مردم فشار زیادی وارد نشود نه که خود مسئولین هم باری روی دوش مردم بگذارند! چی بگم...!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٦
١
٢
موافقم!
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠٢/٠٦
١
٢
حوصله تایپ نداشتم تو حرف دلمو به جام نوشتی...یه مثبت دادم بهت.
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٢
موافقم کیه به همه یه منفی داده؟
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠٢/٠٦
٠
١
2 تا منفی به همه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا؟؟؟؟؟؟
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٠
اوا!ای شخصی که منفی میدی در میری...یا بیا دلیلتو بگو یا...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٠
آره من کامل با نظر شما موافقم . بعضی از مشولین که انگار نه انگار در این مملکت انسانی در حال زندگی ست ؟؟؟/ سپاس
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٢/٠٦
٣
٢
50.50 باشیم...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/٠٦
١
١
بد داری سوال می پرسی. مگه کره جنوبی .ژاپن استرالیا کشوره های اروپایی و...همه رو آمریکا تعیین تکلیف کرده . نه .ایران با این همه منابع رو هم کسی حق نداره واسش تعیین تکلیف کنه .اما من خودم ب شخصه یه سیاسیتی دارم واسه ارتباط اجتماعیم .همه رو دور خودم نگه میدارم. حتا با اونی ک نزدیکی فکری زیادی ندارم. البته ارتباطم ب نسبت فرق می کنه.مطمین هستم یه روزی یه جا ب دردم می خورن.
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/٠٦
١
٠
در هر صورت نه من و نه هیچ کس دیگه دوس نداره مستعمره کشوری دیگه باشیم.
ahkiani
ahkiani
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
این کشورهایی که گفتین مخصوصا ژاپن زیاد هم مستقل نیستند ها! البته از نظر سیاسی و ... شاید مستقل به نظر بیان ولی تا به حال به تظاهراتی که مردمش میکنن توجه کردین؟ هر چند که معتقدم!گرونی های الان خیلی به تحریم ربطی نداره!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٣
از اینکه تحت سلطه یک کشور دیگه باشیم اصلا راضی نیستم.در هر صورت نمیشه گفت یکی از این دومورد،دولت باید فکر اساسی برای تحریم ها بکند.مردم دارن زیر فشار اقتصادی له میشن!
٩٢/٠٢/٠٦
١
٠
من گشنمه ، حق هسته ایم چیه
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٦
١
٠
اینم حرفیه...یعنی تا این حد فشار زیاده که مردم بیخیال حق هسته ای بشن!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٠٦
١
٠
از یه جهت درسته تاموقع استفاده انرژی باشه مانیستیم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
بحث هسته ای بهونست............بهونه ای برای دشمنی
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/٠٦
٣
١
شما همین کره شمالی رو ببینین ب چ وضعی افتاده .دنیا شده یه دهکده نمیشه با کسی قطع رابطه کرد. اونم بزرگترین کشور دنیا از لحاظ اقتصاد !
mo_so
mo_so
٩٢/٠٢/٠٦
٢
١
برقراری رابطه با آمریکا هیچ الزامی برای تحت سلطه آمریکا بودن ایجاد نمی کند
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٦
٢
٢
اگه آمریکا ارتباط برقرار کنه فقط برای منافع خودشه...آخرشم تحت سلطه آمریکا قرار میگیریم...مگه در گذشته همین نبود؟
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٠٦
١
١
وقتی با امریکا رابطه داشتیم به چی رسیدیم ..هیچی...اگرهنوزم باامریکا بودیم این پیشرفت ها رو نداشتیم..مارو محتاج خودش نگه میداشت
mo_so
mo_so
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٠
این یک امر عادی و طبیعی است در سیاست خارجی همه کشورها.رابطه بین دو کشور بر اساس منافع متقابل ایجاد می شود
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٠
ولی اینجوری همش به نفع امریکاست
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٦
٠
١
اگه یک درصدم به سود ما باشه 99 درصدش به سود آمریکاست...فایده ای نداره به نظرم!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/٠٦
١
٠
چرا 99 درصد ب سود ما نباشه.؟ تو هر رابطه ای دو طرف سود میبرن
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٠
فکر نکنم ما بیشتر از اونا سود ببریم ...بازم از پیشرفت عقب نگهمون میدارن
mo_so
mo_so
٩٢/٠٢/٠٦
١
٠
همین الان هم داریم به بعضی کشورها باج می دهیم
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٠
بله متاسفانه به خیلیا باج میدیم ولی چون ما برای رفع مشکل خودمون مجبور به مذاکره بشیم پس بیشترین باجو به آمریکا خواهیم داد.
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/٠٦
١
٠
انرژی هسته ای یه حق مثل چیزی که اکثرکشورا دارن ما از تحریمم دربیایم باید داشته باشیمش ،حق گرفتنیه...
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٦
٠
١
دادنی که نیست...موافقم...
parisa
parisa
٩٢/٠٢/٠٦
٠
١
نههههههههههههههههههه......چرا باید راضی باشم؟؟؟؟؟؟؟؟انرژ هسته ای حق مسلم ماست......
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٢
انرژ هسته ایی حق مسلم ماست
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٢
تکرار کنید...انرژی هسته ای حق مسلم ماست...انرژی هسته ای حق مسلم ماست...
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٠٦
٠
١
تکتیر فراموش نشود
s.a
s.a
٩٢/٠٢/٠٦
٢
٠
یه چیزی بگم؟! :| من دوس ندارم انرژی هسته ای رو..... یعنی خیلی میترسم ازش! آخه مثلا اگه همین زلزله بوشهر، شدیدتر بود، یه آسیبی به نیروگاهش میزد، میدونین چه فاجعه ای میشد؟ (خودشون گفتن تا 8 ریشتر مقاومه!)...... ولی.......... دوس ندارم کسی بگه بهم حق نداری این فناوری رو داشته باشی!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٦
١
١
وااااااای خدانکنه زلزله بالای 8 ریشتر بیاد...بیچاره مردم...انرژی هسته ای داریم بیچاره مردم...نداریم دوباره بیچاره مردم...آخرشم بیچاره مردم:|
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠٢/٠٦
١
١
ما هم مردیم دیگهههه!!!! پس بیچاره همموننننن.
mo_so
mo_so
٩٢/٠٢/٠٦
٠
١
در این مجال نمی گنجد صحبت در این زمینه
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٦
١
١
ما با برقراری ارتباط با آمریکا مشکلی نداریم.. مشکل ما اینجاست که آمریکا همش دلش میخواد حرف حرف خودش باشه... خیلی هم خوبه که ما از علم اونا استفاده کنیم اما نه اینکه زیر سلطه اونا باشیم... فعلا هم که شرایط سخت شده... همه باید واسه حفظ مملکتمون تلاش کنیم.. چون اونا فقط منتظرن اینجا یه اتفاقی بی افته و مثل عراق, افغانستان و سوریه به بهانه تروریسم بریزن اینجا
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٦
١
١
موافقم خوبه که ما هم از اونا استفاده کنیم.ولی فکر نکنم جنگ کنن ها!تا وقتی به راحتی تونستن از طریق ماهواره و اینا روی جوونا تاثیر بذارن دیگه نیازی نیست به استفاده از سلاح.
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٠
آدمای سواستفاده گر همیشه دنبال موقعیت هستن!!!
ahkiani
ahkiani
٩٢/٠٢/٠٧
١
١
موافقم!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٢/٠٦
١
١
ببین تو زمان الان نه حاضر نیستم ولی قبلا حاظر بودم...الان که تحقیق کردم نفت ما تا 50سال دیگه تمومه اونقت بدبخت میشیم باید بریم کلی پول بدیم گدایی کنیم از آمریکا که به ما کمک کنه....درسته ما قشر سوخته ایم ولی آینده خوب میشه.......این همه سختی کشیدیم دیگه باید داشته باشیم
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٦
١
١
هی وای من.فقط 50 سال؟نه انگار واجبه انرژی هسته ای!
باران
باران
٩٢/٠٢/٠٦
١
١
می اصن قبول ندارم که ما نسل سوخته ایم ببخشیدا ولی به نظرتون این ته ناامیدی نیس. ینی چی خب............
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٠
دروغ که نمیگم...این وضع مملکته؟؟ ثانیه گرون میشه همه چیز..آرزوهامون طولانی تر شده...همه چیز هم ریخته
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٠
هه...ثانیه...تاسف آوره:|
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
ان شاا.. درست میشه.. همیشه همه جا ممکنه از این اتفاقات بی افته.. تا قبل این گرونی ها ما اصلا به این فکر نمیکردیم که چقدر همه چی خوبه و قیمتا مناسبه.. اون زمان هم خیلی ها غر میزدن... بالاخره سختی هست باید صبر کنیم.. اما ناامیدی چیزیه که دشمن از ما میخواد
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٠
هم اره هم نه
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠٢/٠٦
١
٠
بله من راضی ام/ با تشکر
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٠
البته با اینکه کشوری بخواد برای ما تعیین تکلیف بکنه نه! در واقع با نداشتن مشکلات اقتصادی مردم موافقم به قیمت نداشتن انرژی هسته ای...
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٦
٠
١
اگه یک روز انرژی های دیگمون تموم شه چی؟نسل های بعدی وضع بسیار بدتری خواهند داشت...!
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠٢/٠٦
١
٠
اگه یه روزی نفتمون این منبع نفرین شده! تموم بشه یاد می گیریم مثل کشورای دیگه که بدون نفت رشد کردن، رشد کنیم، شده با تولید آدامس! یا اسباب بازی!
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٠
ما ز یاران چشم یاری داشتیم...
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٠
چی میگی؟؟
باران
باران
٩٢/٠٢/٠٦
١
١
مشکل ما با امریکا فقط داشتن انرژی هسته ای نیس این جنگ بیشتر از اینکه بخاد نظامی یا سیاسی باشه فرهنگیه و ابعادش خیلی وسیع تره و همین طور از این طرف قضیه هم معتقدم مشکلات مردم ما فقط به خاطر تحریم نیس درسته که تحریما اثر گذاشته اما مهمتر نبود برنامه ریزی و سوء مدیریته و مدیریت میلی و سلیقه ای که بیچارمون کرده . اوضاعی رو که الان تو کشور هس رو میشد با برنامه ریزی نگذاشت به اینجا برسه.
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠٢/٠٦
١
١
بلی منم موافقم
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠٢/٠٦
١
٠
لایک.
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٠
من هم موافقم .
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٠
نه راضی نیستم....ولی هم خدارو میخوام هم خرمارو نمیشه آیا؟!
Milad
Milad
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٠
چرا خیلی خوب هم میشه باید تحمل کنی
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٠
میشه...ای خدا کاش یک سیاستمدار باحال بیاد همه مشکلاتو حل کنه!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
تا ما مردم نخوایم چیزی درست نمیشه.....................تا وقتی همه به فکر دزدی هستیم چیزی درست نمیشه به خدا
دختر خاصـ
دختر خاصـ
٩٢/٠٢/٠٦
١
٣
هندوانه کاشتیم اما کدو برداشتیم...!!!! منم با باران موافقم.. بعدشم امریکا دیگه نیازی به جنگ و سلاح نداره داره با جنگ نرم به همه ی هدفاش میرسه نیازی نیس اینقد خرج کنه.. جنگ تحمیلی درسته طرفمون عراق بود ولی امریکا بود که شارژش میکرد امریکا بود که سلاح هسته ای بش میداد که اون بلا ها رو سرمون اورد امریکا میخواد انرژی هسته ای و علمش فقط مال خودش باشه چون خیلی سود کرده باهش برا همین داره دانشمندان هسته ای مونو یکی یکی میکشه... نه دوستان بحث بزرگ تر و مهم تر از ایناس تک تک ما ایرانی ها واسه امریکا مهمیم به خصوص اینکه اکترا هم شیعه هستیم و اون قضیه فریماسون و... (که یه فلسفه جداس!) ما اینقد واسش مهمیم که هرسال راه پیمایی ها مارو میشمارن بعد اگه یه سال تعدادمون کمتر از سال پیش شد میگه اینا بی غیرت شدن و... داره خیلی چیزارو خیــــــــــــــلی عادی میکنه واسمون داره کم کم به مقدساتمون توهین میکنه ولی کم کم یه دفه نه.. من ان گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی ابی... ولی با خفت و خواری پی شبنم نمیگردم... بچه ها مواظب ایران باشیم عقایدمونو مفت نفروشیم...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٢/٠٦
٢
٣
متاسفم شما هم مثل شبکه 1 صحبت می کنین
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠٦
١
٢
آفرین. دارن همه چی رو کم کم از بین می برند...
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٦
١
١
موافقم.واقعا نباید عقایدو فروخت...اگه در آمریکا هم همه ایمان محکم داشتن انقدر خودکشی نمیکردن...فقط اینا کافیه اعتقادات ما رو از بین ببرن........!
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٦
١
١
آرشام چرا متاسف باشی؟ بچه ها دارن نظراتشونو اعلام میکنن... این چیش بده؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
کاملا موافقم به جز سلاح هسته ای عراق
٩٢/٠٢/٠٦
٢
٠
کسی از شما نظر نخواس بی ادب
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟با کی هستی شما
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠٦
١
٠
یک چیز دیگه هم هست اگر بر فرض مثال ما قبول کنیم که انرژی هسته ای نمی خوایم مگر آمریکا دست بردار ما میشه باز فردا به یک چیز دیگه گیر میدن ! (البته این آمریکا که میگیم یک کشور نیست مجموع از چند کشور مثل انگلیس،فرانسه،آلمان و...)
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٢/٠٦
٠
٠
دقیقا...آمریکا تا نابودمون نکنه ولکن نیست!
باران
باران
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
بله این جنگ دیگه فقط سر انرژی هسته ای نیس
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
افرین بر علی رضا........دمت گرم
mo_so
mo_so
٩٢/٠٢/٠٦
١
٠
سیاست خارجی درست و اصولی مشکلات را حل می کند.به قول سیاستمداران:دیپلماسی قوی
باران
باران
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
دیپلماسی قوی ام ارزوست ............
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
دشمن دیپلماسی حالیش نیست
ahkiani
ahkiani
٩٢/٠٢/٠٧
١
٠
بحث انرژی هسته ای ما به یه سمبل و نماد مقاومت در برابر زورگوها تبدیل شده! کلا با پافشاری روی خواسته های بحقمون موافقم!ولی این پافشاری نباید تبدیل بشه به فشار روی مردم! باتمهیدایت میشه حداقل این فشار اقتصادی رو کمتر کرد!
باران
باران
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
اخ اخ گفتی تمهیدات سوختم
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
بعله مسئولان کم کاری میکنن
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
این فشار رو خودمون درست کردیم............وقتی همه به فکر دزدین همین میشه......نمونش همین چند روز گذشته.....بحث روغن رو میگم
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠٢/٠٧
٠
٠
فردا
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٠٨
٠
٠
نه خیر...........مشکلات مال خودمونه.....خودمون باید درستش کنیم.........
ss m
ss m
٩٢/٠٢/٠٩
٠
١
نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه مشکل ما چه ربطی به امریکا داره خودمون حل میکنیم مگه ایرانیا بی غیرتند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/