خانه انجمن اندر احوالات پارک دوبل کردن خانم ها
٩٤٦
٧٢
asghar

اندر احوالات پارک دوبل کردن خانم ها

اندر احوالات پارک دوبل کردن خانم ها

حتما همه این قضیه پارک دوبل کردن خانومها رو شنیدید.

حالا به دور از شوخی به نظرتون آقایون در رانندگی بیشتر مهارت دارند یا خانومها؟

خانمها کمتر تصادف می کنند یا آقایون؟

٩٢/٠١/٣١
نظرات کاربران
کد امنیتی
ati200
ati200
٩٢/٠١/٣١
١
١
خانومها مهارت و دقتشون بیشتره...این امار تصادفات ثابت میکنه...پارک دوبل هم یه شوخی یه شما جدی نگیر
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٣١
١
١
!
Milad
Milad
٩٢/٠١/٣١
١
١
شوخیه قشنگی بود کلی خندیدم....ولی از شوخی گذشته خانم ها بسیار آدم وار رانندگی میکنن و احتیاطو رعایت میکنن ولی....ولی پارک دوبلشون افتضاحه...به معنای واقعیه کلمه...افتضاح(دیدم که میگم)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٠١
٠
١
شاید دقت بیشتری داشته باشند ولی مهارت!!!!!!!!!خخخخخ
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠١/٣١
٢
٢
خانمها بیشتر دقت میکنن...اگه ترس نداشته باشن خیلی بهتر هم رانددگی میکنن..آقایون بیکلن..
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٠١
١
٠
ترس در رانندگی بی معنیه
FAHIME.N
FAHIME.N
٩٢/٠١/٣١
١
٠
من تاحالا هر وقت سوار ماشینی شدم که رانندش خانم بوده تصادف کرده منم خاطره ی خوبی ندارم البته عمه ی مامانم دس فرمونش خوبه تازه من تاحالا ندیدم خانم دوبل پارک کنه
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
s.a
s.a
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
بلی بلی...... فلسفه مهمی پشت نظر شما قرار گرفته! آفرین بر افسانه بانو!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
خواهش میکنم :-)
radmehr
radmehr
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
اجازه من یه چی بگم؟
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
بفرمایید بگویید
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
الان دیر شد دیر نمی گویم...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
هر جور صلاحه .سپاس
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٢
٠
٠
اصلش این بود که توش سپاس داشت.....
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٣١
١
٠
به نظر من به جنسیت مربوط نیست.بعضی از خانوما و اقایون خیلی خوب رانندگی میکنن و بعضی از خانم ها و آقایون افتضاحه رانندگیشون!به نظر من به شخصیت اون فرد یا مقدار مهارت های فردیش بستگی داره.من دیدم مردایی رو که تو پارک معمولی میندازن تو جوب.
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠١/٣١
٠
١
هههههههههههههههه خوب اینکه تالبوووووووووووووووووویه ....پاسخ به این واضحی...بله بلههههه منظورم با خوده شماست
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/٠١
١
٠
منظورتون خودتونید دیگه!
s.a
s.a
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
میدونید چیه؟ مثلا وقتی خودم پشت فرمون میشینم میخوام مثلا پارک کنم، از بس آقایون مسخره میکنن، استرس میگیرم و خراب میشه! ولی باور کنین تو یه کوچه خلوت همچین قشنگ پارک میکنم! یا موقع رانندگی! تا میبینن راننده خانومه، شورو میکنن به ایراد الکی گرفتن! کاش آقایون یه کم رعایت کنن! :((((((((
wolf
wolf
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
واقعا.............
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
:دی ! ما که ندیدیم کسی رو مسخره کنن !
wolf
wolf
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
خانم دقت بیشتری دارن اقایون مهارت بیشتر و فکر کنم امار تصادف بیشتر برای اقایون باشه چون سرعت بیشتر دارن
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٣١
١
١
خانوما قوانینو بهتر رعایت میکنن و دقتشون بیشتره و علت تصادف خانوما هم آقایون بی ملاحظه اند...تصادفها هم اکثرا آقایونن
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٣١
١
٠
یک چیزی می گم خودتون بگیرید دیگه: سر صبح بود تو اتوبوس نشسته بودم به طرف دانشگاه می رفتم که یک 1 دقیقه ای بود که اتوبوس خیلی یواش حرکت می کرد بعد از چند ثانیه یک دفعه شروع کرد به بوق زدن! منم فک کردم تصادفی چیزی شده یکم خودم جمع جور کردم ببینم جلو چه خبره ! فکر می کنید چی بود! یک خانوم با یک پیکان با سرعت 20-25 تا داشت وسط جاده میرفت نه راه میداد اتوبوس رد شه نه گاز میداد! هیچی دیگه داد همه در امده بود ! نمی دونم بنده خدا خیلی خون سرد بود یا خیلی حول شده بود ! بعد 2-3 دقیقه تازه یادش امد باید به ما راه بده ! هیچی دیگه ترافیکی برای خودش درست کرده بود ! حالا این 1 مورد بود خواستید موارد دیگه رو هم میگم :))) البته به کسی بر نخوره ها آقایونم بعضی هاشون همین طورند ولی هرچی باشه آقایون یه 30 - 40 تا پیرهن بیشتر پاره کردن در زمینه رانندگی!
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
شما ده بار هم بنویس هول تا بعد ببینیم چی میشه(((((:
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
ای بابا هول شده بودم :)) هول هول هول هول هول هول هول هول هول هول :))) یاد گریفتم :)))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
امتحان آموزش رانندگی مرحله آخر (آزمون شهری) بود که افسر یک ماشین خانوم سوار می کرد یک ماشین آقا، نزدیک به 30 نفر خانوم بودن و 15 نفری آقا بودیم !نمی دونم افسر مشکل داشت یا بازم افسره مشکل داشت ! :) از کل خانوم ها 9 نفر قبول شدند. از آقایون 13 نفر قبول شدند ! :)))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
ولی از حق نگذریم خانوما بیشترشون راهنما زدن و نکات ضروری رو رعایت می کنن، آقایون باید یاد بگیرند! ولی متاسفانه بعضی از فرهنگ های غلت در رانندگی نمی دونم چرا نمی خواد ازبین بره!
باران
باران
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
از روی غلط شما برو ده بار بنویس بیار نشون بده خخخخ ولی با فرهنگ غلط موافقم
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
غلط غلط غلط غلط غلط غلط غلط غلط غلط غلط :) یاد گرفتم دیگه :))
باران
باران
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
خخخخخخ افرین
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/٣١
٠
١
واقعن دست فرمون خانم ها داغونه .با این ک یه جورای فمنیست هستم !! اما این مورد رو نمیشه گذش
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
آمار تصادفات که بالاست و به آقا و خانم بودن ربطی ندارد
g.h
g.h
٩٢/٠١/٣١
١
٠
شما که میدونین من چرا بگم!!!!!!دقت خانومها عالیه مهارت آقایون خوبه!!!اینم دلیل داره آخه ماشین بابا همیشه دست برادراست کم پیش میاد نوبت ما برسه!واسه همین تو رانندگی مهارت پیدا کردن دیگه!شما فرض کن یه گوشی هم که میخری اولش نمیدونی چی به چیه یه مدت که باهاش کار میکنی چشم بسته هم میتونی باهاش کار کنی!ماشینم همینجوره دیگه هرچی بیشتر پشت فرمون بشینی راحت تر رانندگی میکنی!
Milad
Milad
٩٢/٠١/٣١
١
٠
بله خانوم ها باید قبول کنین که پارک دوبلتون افتضاحه....ولی احتیاطتون خوبه....مثل اروپایی ها رانندگی میکنین
g.h
g.h
٩٢/٠١/٣١
٢
٠
ولی یه چیز!مهارت رو میشه بدست آورد!اما!!!!!!!اما!!!!!!اما دقت رو نچ!حداقل واسه آقایون خیلی سخته!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
اقایون بیشتر تصادف میکنن چون بیشتر راننده ها آقان.خانومام چون علاقه ای به رانندگی ندارن کم تر ماشین سوار میشن تعدادی هم ماشین سوار میشن مجبورن
باران
باران
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
تو کشور ما بیشتر افراد هرجوری میخان رانندگی می کنن مثلا اقایون بی مبالاتی رو در رانندگی پای مهارت میذارن . در مورد رانندگی خانم ها هم هنوز فرهنگش جا نیافتاده من خودم یه بار شاهد بودم که خانمه داش راهشو می رف به خاطر مزاحمت یه راننده مرد تصادف شد .این مسائل از بی فرهنگیه وگرنه چرا تو کشورای دیگه این مسایل نیس
mhv
mhv
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
به عنوان یک راننده بیشتر از هر چیزی از یک ماشینی که راننده اش خانوم باشد میترسم/ و اصولا بار ها شده که با ندیدن راننده مطمئن بودم که خانومه!
باران
باران
٩٢/٠١/٣١
١
٠
نمیدونم چرا اصن خوشم نیومد
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
دقیقا همینطوره قدرت تشخیص منم مثل شما خیلی بالاست
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/٠١
١
١
مردا ترسناکتره وضع راندگیشون!
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
آره هر وقت دیدین یه ماشین وسط چهارراه یا میدون قفل کرده بدونین راننده خانومه :))
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
خانم ها خیلی احتیاط میکنن ولی اقایون دست فرمونشون بهتره حالا پارک دوبل خانوما ....بگذر یم
m-pich
m-pich
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
خانوم ها باید ماشین لباس شویی سوار بشن . اخه مگر زنم میشه راننده. رانندگی مرد میخواد مرد...
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/٠١
١
٠
برو کنار آقا ...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
:))
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٠٢
١
٠
این دیگه خیلی بی انصافیه
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
بازهم نسبیت،هم خانوم خوب راننده داریم هم آقای خوب راننده!
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
من که خودم تنها مهارتی که دارم پارک دوبل و دور سه فرمونه هست.. ولی خانوم ها با احتیاط رانندگی میکنن. اما رانندگی تو آقایون حرفه ایی تره.. خانوما به خاطر رانندگی اصولیشون کمتر تصتدف میکنن... آقایون هم انگار به راهنمایی رانندگی بگن : قوانین کیلو چنده.. ماشین رو هدایت میکنن.
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٠١
٠
١
گاهی گاز و ترمز و با اشتباه میکنن و محکم میرن میزنن به یک ماشین دیگه
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
هه از خودم نمیخوام تعریف کنم ولی دست فرمونم خیلی خوبه ... بابام تو خانواده فقط رانندگی منو قبول داره ولی از حق نگذریم مهارت آقایون بیشتره و میزان تصادف خانوما کمتر ... چون با احتیاط رانندگی میکنن و عجول نیستن
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
بابا دست فرمون
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠٢/٠١
٠
١
می گن اتوموبیل وسیله ای ست که برای ارگونومی، طرز تفکر و مهارت آقایون ساخته شده پس عجیب نیست که برای آقایون عملکرد بهتری داره ;)
sorme
sorme
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
هر وقت گواهی نامه گرفتم میام جواب میدم.
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
دمت گرم
نسیم
نسیم
٩٢/٠٢/٠١
١
٠
به نظر من هم خوب داریم هم بد! اما اینکه تا آقایون یک راننده خانوم رو می‌بینن سرشون رو از شیشه میارن بیرون و هر چی که میتونن می گن خیلی زشته...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
من که تا حالا این و ندیدم
نسیم
نسیم
٩٢/٠٢/٠٢
١
٠
اما من تا دلتون بخواد دیدم...
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٢/٠١
١
٠
از اونجایی که خانوما میدان دید وسیع تری دارن، مسلما بهتر میتونن پارک کنن
م-نص
م-نص
٩٢/٠٢/٠١
٠
١
!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
این میدان دید بیشتر خانوم ها رو منم شنیدم ،استادمون میگفت خانوما در یک لحظه رو چند نقطه میتونن فکوس کنن ! در حالی که آقایون فقط رو یک نقطه میتونن فکوس کنن ! :خخخ ! عجب وضعیتی داریم ما !!
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
باعث افتخاره نمردیم و یه آقا تایید کرد این مسئله رو
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
زنا رانــنده بشو نـیستــن و مردها هم "آشــــــپــــز"
parisa
parisa
٩٢/٠٢/٠١
١
٠
در اینکه مهارت خانوما بیشتره که شکی نیس.............بیشتر تصادفاتم تخسیر اقایونه.........
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٢
٠
٠
به به...
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٢
٠
٠
با آقامون رفتیم سفر... بنده خدا همش پشت فرمون بود/ بهش میگفتم من تو جاده میشینم , به شرطی که ماشین خاموش باشه.. خخخخخخخخ یه بار هم 2چرخه 2نفره سوار شدیم فرمون رو داد به من... داشتیم میرفتیم تو دیوار.. گفت دیگه نمیخواد بشینی.. خخخخخ
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٢/٠٢
١
٠
یک جمله ای هست که میگه در پس پرده هر تصادفی خانمی دستی دارد!!!والا خانما از دنده 2که بالاتر نمیرن!پشت سرشون بوق بزنی کنار نمیرن!کلا وقتی یه خانمی بیاد توی خیابون اون خیابون به تصرف درمیاد!مردا جرئت نزدیک شدن به اون ماشین رو از فاصله 50متری ندارن!پارک دوبلم که دیگه چی بگم!الان یادش افتادم شکمم از خنده درد گرفته:))))))))
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٢/٠٢
٠
٠
من قول میدم بهترین پارک دوبل رو داشته باشم!(اگه تونستم گواهینامه بگیرم...)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٢/٠٣
٠
١
من هر ماشینی میبینم که بد رانندگی میکنه پیش خودم میگم صد در صد رانندش یه خانومه 90 درصد حدسام درست از آب در میان !!
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٤
٠
٠
خانومها.