خانه انجمن چرا به دانشگاه میروی؟
١١٦٢
٦٧
sjalal

چرا به دانشگاه میروی؟

چرا به دانشگاه میروی؟

هدف شما از تحصیل در دانشگاه چیست؟
چه عاملی باعث ورود شما به دانشگاه شده؟

٩٢/٠١/٣١
نظرات کاربران
کد امنیتی
firuze
firuze
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
اجازه! چون بیکاریم ......... البته ما که هنوز غول کنکورو شکست ندادیم ولی کلا تو دانشگاه فردوسی رفت آمد عدیده ای داریم انصافا سالن مطالعه دانشکده علوم برا درس خوندن خیلی عالیه ما هم آنجا برای کنکور درس میخونیم
s.a
s.a
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
!!!! چه جرئتی داری ماشاللا! من که یه بار رفتم سالن مطالعه اونجا، همش احساس میکردم که الان میان دستگیرم میکنن! :)))))))))) ولی خیلی خوشگله... دوسش دارم :)
radmehr
radmehr
٩٢/٠١/٣١
١
٠
من شماهارو نمیدونم،معمولا افرادی که در غربو شرق ما زندگی میکنن میرن که دانش بجویند اما منو دوستام شخصا میریم که دور هم باشیم...
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
نمیدونستم اونجا هم میزارن درس خوند باید یه بار امتحان کنم
s.a
s.a
٩٢/٠١/٣١
١
٠
من به دانشگاه می روم تا درس بخوانم و فرد مفیدی برای جامعه بشوم! :))))))) خو آخه تحصیل نکنم پس چی کار کنم؟!!!! علاف باشم هویجور؟!!! خو درس خوندنم خوبه دیگه...... درس میخونم، با سواد میشم، کار پیدا میکنم، پول در میارم...... :) تو جامعه امروز هم تحصیلات خیلی مهمه دیگه.... یعنی کلا برای خونواده من تحصیلات دانشگاهی و اینا مهمه!
firuze
firuze
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
درس میخونیم اگر کاااااار باشد مفید هم میشویم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
آره واقعا!اصلا آدم بدون تحصیلات تو جامعه امروزی خیلی کوچیک میشه!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
برای درس خوندن و بعدشم گرفتن مدرک.تا در آینده بتونم گلیم خودمو از آب بیرون بکشم و محتاج کسی نباشم.
firuze
firuze
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
دقیقا منم برا همین مثلا دارم برا کنکور میخونم ولی مهم ترین دلیلش همینه استقلال تنها هدف بنده است
s.a
s.a
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
محتاج کسی نباشمو خوب اومدی!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
خب چون درس خوندنو دوست دارم ... میخوام تو زندگیم پیشرفت کنم و باعث افتخار خانوادم بشم چون همه امیدشون به منه خخخخ داداشم درس خون نیست و من باید جورشو بکشم :))
s.a
s.a
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
باعث افتخار خانواده؟!!!!!! هوووووووم....... خدا بگم چی کتار بشه این داداش بزرگه! همه ی افتخارا رو مال خودش کرده! ایشششششش.....
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
خداروشکر من از داداشم بزرگترم خخخخخ
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
من داداشم بزرگتره!باهم 50_50 افتخارات رو تقسیم کردیم:)))
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
چون رشتمو دوست دارم . اينده خود را رو اين رشته برنامه ريزي كردم. فرار از سربازي.آشنا شدن با محيط دانشگاه.نموندن پشت كنكور. و دليل اخر ميخام گوش شيطون كر در 100 سال آينده خرجي بدم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
همشون اهداف خوبین:)))
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
مرسی
Niva
Niva
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
مامانم گفت برو خوبه... رفتم بد نبود... الان تموم شده دیگه
Milad
Milad
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
خوش گذشت؟!
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
جای شما خالی...
parisa
parisa
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
منم چون مامان دختر عمم بهش گفته برو خوبه...میخوام برم دانشگاه....
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
مدرک بگیرم بعد به کارم بیاد.......
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠١/٣١
٣
٠
فعلا که هر جا میری میگن مدرکت چیه ؟ میگی کارشناسی . میگن سابقه کار چقدر داری ؟ میگی هیچی . اونام میگن بهت کار نمیدیم . باز میری جای دیگه میگن تحصیلاتت چیه ؟ میگی دیپلم . میگن چقدر سابقه کار داری / میگی 4 سال . بازم بهت کار نمیدن . ما که نفهمیدیم باید چیکار کنیم .
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
هیچی دیگه باید مثل منه کوزت هم درس بخونی هم کار کنی..که وقتی درست تموم شد سابقم داشته باشی
Paeez
Paeez
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
برای رسیدن به هدفام..
Milad
Milad
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
مثلا؟
Paeez
Paeez
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
هدف شما که رسیدن به حوریه...هدفای من یک سلسله آرزوهاییه که با داشتن یک پشتوانه مالی تامین میشه!
Milad
Milad
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
نه خسته!منم اگه پشتوانه مالی داشته باشم به همه ی آرزوهام میرسم!!
Paeez
Paeez
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
تلاش خود آدم مهم نیست؟
g.h
g.h
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
واسه اینکه بعداز 4سال یه بیکار تحصیل کرده به بیکارای تحصیل کرده ی مملکت افزوده شود!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
بیکار تحصیل کرده به از بیکار بی سواده :)))
g.h
g.h
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
واسه اینکه مدرک بگیرم بعد بزارم در کوزه آبشو بخورم!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
خوبه!
g.h
g.h
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
چندتا دلیل داره خوب!!!یکیشم اینه که خوب تو دانشگاه دوره همی با بچه ها خیلی خوش میگذره دیگه!!!!!مخصوصا خوابگاه.
g.h
g.h
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
راستش سالی که من کنکور دادم یه سیلی بود داشت میرفت سمت کنکور و دانشگاه .منم سیل برد!یهو دیدم تو دانشگاهم
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
شما کلا خیلی با انگیزه ای ........انگیزت تو حلقم
g.h
g.h
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
سوالایی که میپرسین خیلی جدین میگم نکنه داری رو بچه های جیم کارایی آماری میکنی؟
mo_so
mo_so
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
چون خودم جدی هستم سوالاتم جدی است
h_taghizadeh
h_taghizadeh
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
واسه آینده درخشان :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
عجب
Milad
Milad
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
دانشگاه جای خیلی خوبیه خیلی خوش میگذره فقط اگه وقت کلاسارو کمتر کنن بیشتر خوش میگذره!البته نه خود کلاس کلی خندس!!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
شما حوریا رو بچسب!کلاسو بی خیال شو:)))
Milad
Milad
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
قانون سوم میلاد:کلاس وحوری دو جز جدا نشدنی هستن....همون قدر که به خاطر کلاس میری به خاطر حوری میری و همون قدر که به خاطر حوری میری به خاطر کلاس میری!!
ati200
ati200
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
الان که به دانشگاه نمی رویم ..ان زمانم برای گرفتن مدرک بود....
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
به به چه هدف والایی(((((:
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
مرسی
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
داشتن تحصیلات بالا. و داشتن دید بهتر ب زندگی
Paeez
Paeez
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
ورود به دانشگاه دید بهتر نمی ده ها!می شناسم کسایی رو که دیپلم دارنو از من خیلی بهتر درک می کنن همه چیزو...نسبیت همه جا برقراره!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
واسه هر کسی فرق می کنه .من از وقتی ک دوره کارشناسی شرکت کردم. دیدم ب زندگی عوض شد. و هدف بزرگتری پیدا کردم
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
به نظر من دانشگاه شاید دید بهتر نده اما دید آدمو خیلی بازتر از قبل میکنه البته برا من اینجوری بوده!ولی خوب برعکسش اصلا درست نیست اینکه هر کی نرفته دانشگاه دیدش خوب نیست!!!!
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
بار اول برا اینکه برم سرکار...ولی الان رو خودمم نمی دونم چرا این اشتباه رو کردم اونم آزاد با این همه هزینه!!:((
ati200
ati200
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
چرا این اشتباه و کردی واقعا
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
واسه این که آینده بتونم با تخصصی که به دست میارم یک کاری برای خودم دست و پا کنم...!
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
آفرین....بابا متخصص (((((:
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
همیشه درس خوندنو دوست داشتم و با علاقه رفتم دانشگاه،از بیکار بودن خیلی بهتره دیگه..هدفم این بود که بتونم یه کار خوب داشته باشم در اینده و اگه هم کار نشد یه جوری درس بخونم که حداقل واسه خودمو اطرافیام بتونم یه دردیو دوا کنم خداروشکر تا الان که تونستم ایشالا بعد ازین هم بتونم
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
آفرین به شما...
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠٢/٠٢
٠
٠
((((:
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
جدا هدفم چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
به عشق M-J این دلیل دوستمه
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
به خاطر یه اینده بهتر وشغلی مناسب با تحصیل
نسیم
نسیم
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
خو اگه من نرم از کی می‌خوان شهریه بگیرن؟ اینطوری که دو روزه در هر چی دانشگاه و مانشگاهه تخته می‌شه! اما از شوخی گذشته می‌رم که یک چیزی یاد بگیرم، می‌رم که فردا بتونم با دانسته‌هام به مملکت و مردمم کمک کنم...
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
از اونجایی که بیکاریم و میخوایم وقت بیکاریمونو به بهترین نحو بگدرونیم، به دانشگاه میرویم. تا درس بخوانبم و بیکار نباشیم و در آینده پسوندی برای اسممان باشد :دی
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
دلیل خاصی نداره ..همین جوری..
parisa
parisa
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
منکه هنوز نرفتم............اخه مامان دختر عمم بهش گف خوبه برو..........منم میگم شاید خوب باشه برم........
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٢
٠
٠
قبلا که خوب بود.. الان خدا میدونه چه خبره!!!!
raaahil.m
raaahil.m
٩٢/٠٢/٠٢
٠
٠
یه وظیفه میدونم.چرا مدرسه میرفتیم؟؟به همون علت.چون برای ما لازمه.بخشی اززندگی هرآدم این اجتماع بزرگ یعنی دانشگاهه.
ZEYNAB
ZEYNAB
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
اگه معماری میخوندم بخاطر اینکه بهش علاقه داشتم میخوندمش بدون اینکه آینده شغلیش برام مهم باشه ولی حالا که کلمپیوترمیخونم نمیدونم چرااومدم دانشگاه!ولی اینو میدون حالا که اومدم پس میخونم تا چندسال دیگه حسرت روزایی که میتونستم علممو ببرم بالاتر و از مغزم بهترین استفاده رو بکنمو نخورم....!