خانه انجمن نظر سنجی در مورد «مهمان ویژه»
٨٧٨
٧٩
admin

نظر سنجی در مورد «مهمان ویژه»

نظر سنجی در مورد «مهمان ویژه»

این ستون «مهمان ویژه» برای خودش قصه‌هایی دارد. قرار بود در این ستون شخصیت‌های مختلفی دعوت شوند که یا جنبه آموزشی داشته باشند و یا جنبه جذابیت.

خوب برای همین در نظر گرفتیم از خودتان دعوت کنیم که شخصیت مورد نظر را انتخاب نمایید. فقط در پیشنهاد گزینه توجه کنید که جیم باید بتواند شخصیت مورد نظر را به طور اختصاصی دعوت نماید بنابراین برخی از چهره های معروف را نه «می شود» و نه « میخواهیم» که دعوت کنیم!

این هم گزینه ها؛ لطفاً گزینه مورد نظر را با فردی که پیشنهاد دارید به صورت نظر ارسال کنید:

1- مشاور خانواده، ازدواج، جوان و تحصیل

2- یک شخصیت ورزشی

3- یکی از اعضای تحریریه جیم

4- مجری‌های تلویزیون

5- یکی از مسئولین سیاسی

6- یک روحانی جوان و خوش ذوق

7- یک شخصیت هنری و فرهنگی

با تشکر از شما

٩٢/٠١/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
1- برای مشاوره خانواده...اگر آقای حورایی بیاین خوبه، چون واقعا حرفای خوبی میزنن...2- رو نمی‌دونم!! 3- رو آقای امیر سعید صبا یا آقای برند یا خانوم سعادتی!! 4- مجری رو نمیدونم اما اون بازیگر نقش سیب چه خیلی باحاله اون و بیارید!! 5- سیاست چیه؟! 6- واسه این گزینه آقای عدالتیان رو پیشنهاد میدم (موسسه راه روشن) 7- واسه این گزینه هنریش یکی رو بیارید که آموزش پخت قورمه سبزی خوشمزه رو به این استاد ما یاد بده!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
آره آرههههههههههههههههه!این قورمه سبزی رو خوووووووووووب اومدی شاگرد!آفرین
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
با استاد حورایی کاملا موافقم
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
یادم اومد واسه ورزشی سوباسا رو بیارید!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
من نظرم روی واکاشیزوما بود البته
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
البته کاشیرو هم بد نبود:))))
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
حالا که اینطوری شد فقط تاکشی!!
t.m
t.m
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
آقا فقد ایشی ! خخخخخخخخخخخخخ
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
فقط تارومیزوگی/ماتسویاما هم خوبه!
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
بچه های بیتلبیت رو حرف من حرف می زنید؟!! حالا که اینطوری شد هیچ کدوم!
Niva
Niva
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
کلا تیم رو دعوت کنین دعوا نشه!!!
ati200
ati200
٩٢/٠١/٢٩
٢
٠
1- مشاور خانواده، ازدواج، جوان و تحصیل...نمیدونم.......... 2- یک شخصیت ورزشی.........فوتبالیست نباشه فقط 3- یکی از اعضای تحریریه جیم......برند.. 4- مجری‌های تلویزیون...به غیراز علی ضیا و علیخانی .حسنی خوبه ..حسینیان هم بدنیست 5- یکی از مسئولین سیاسی..........نمیدونم 6- یک روحانی جوان و خوش ذوق..پناهیان 7- یک شخصیت هنری و فرهنگی.......نمیدونم
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠١/٢٩
١
٠
شخصیت ورزشی : علی کریمی و فقط علی کریمی ( به افتخار جادوگر...) / مجری : سید ضیا یا علیخانی... / اعضای تحریریه : سعید برند یا صبا یا ... ادمین پدر ...
t.m
t.m
٩٢/٠١/٢٩
١
١
جاست فرهاد
Niva
Niva
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
کجاست فرهاد؟
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
اره فرهادو بيارين
t.m
t.m
٩٢/٠١/٢٩
٠
١
1- مشاور خانواده، ازدواج، جوان و تحصیل...نمیدونم ! 2- یک شخصیت ورزشی.......جانه تی.ام فرهاد ؛ تو رو خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا 3- یکی از اعضای تحریریه جیم........آقای برند؛ صبا؛ اخوان 4- مجری‌های تلویزیون....احسان علیخانی 5- یکی از مسئولین سیاسی...... اِ... 6- یک روحانی جوان و خوش ذوق....آقای پناهیان یا قرائتی 7- یک شخصیت هنری و فرهنگی.........خــــــــــــــــــــــودم !
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
بیشین بینیم حال نداریم ... فرهاد سیری چند؟؟؟ اول دست دادن با مربی و احترام گذاشتن یادش بدین ، بعد فرهاد فرهاد کنین ... کاش همه الگوشون کریمی بود ... هعییییییییی...
t.m
t.m
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
برو بآو...اَصن کله بازیکناتون نمونه اَستن !
t.m
t.m
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
حمید خعلی بی تلبیتی...اصن کامنته خودمه...دوس دارم بنویسم فـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــآد
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
ب نظرم هر هفته یکی از کاربرای سایت جیم رو دعوت کنین. خودش یه راه تبلیغ واسه افزایش بازدید از سایته.
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
کاملا مواااااااافقم
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
عاقاااااااااااا خواهشن امیر سعید رو بیارین :) --- فقط "امـــیــر ســعـیـد صــبـا" دوس دارم بیاد
raaahil.m
raaahil.m
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
واسه مجری علی ضیا
ati200
ati200
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
ایششششششششششششششششش
raaahil.m
raaahil.m
٩٢/٠١/٢٩
١
٠
واسه روحانی جوان هم آقای مافی نژاد عالین
wolf
wolf
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
روحانی جوان خوش ذوق حالا میخواد هر کی باشه با همش موافقم
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢٩
٠
١
نداریم همچین آدمی...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
شهاب مرادی .. پناهیان ... آقای فلاح و ...
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
فقط شهاب مرادی
wolf
wolf
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
اقای فلاح معلم داداشم بودن خونمون هم اومدن من خیلی ازشون خوشم میاد
wolf
wolf
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
بچه ها لطفا منفی ندید مثل بچه ادم نظر بدید
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
1 و 3 و 6
saiideh70
saiideh70
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
4
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
مشاور خانواده : نمدونم! یک شخصیت ورزشی : دلم واسه افشین قطبی تنگ شده!! :((( البته اگه برین دنبال یه ستاره خاموش شده مث نیکبخت یا ... جالب میشه ها! این طور سوژه ها ک حرفی برا گفتن دارن بهترن تا ورزشکارای روی بورس ... یکی از اعضا تحریریه جیم : ینی چی همه اش با آقایون مصاحبه میکنین؟ این دفعه باید یکی از خانوما باشن! مجری تلویزیون : آقای مجری!! دوسه کلاه قرمزی! مسئول سیاسی : مثلا چی میخاین از یه سیاست مدار بپرسین ک فک میکنین برا مخاطباتون جذابه؟ خو حرفی دارن واسه جوونا بزنن اصن؟؟ عایا ؟؟ روحانی: آقای قرائتی یا ماندگاری! شخصیت هنری فرهنگی : یه نقاش حرفه ای توی آسایشگاه فیاض بخش مشهد هس ک دو تا دس نداره! اسمشون اگ اشتباه نکنم آقای شریعتی بود ... چارتا از تابلو هاشونو بندازین می ترکونه!! :)))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
ادمین من اون قسمتی رو ک گفتین میخاین اختصاصی مصاحبه کنین رو ندیدم .... شخصیت روحانی : آقای ماندگاری و فلاح هردو مشهدی استند!! سوژه ورزشی هم برین سراغ گروه نل! پارکور کارن و چند سال پیش باهاشون مصاحبه کرده بودین ... یا بهناز خیاط ک اولین لژیونر زن ایرانیه و اونم مشهدیه .
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
برای این دو مورد :(1- مشاور خانواده، ازدواج، جوان و تحصیل6- یک روحانی جوان و خوش ذوق) حاج آقا داودي نژاد رو پیشنهاد می کنم.http://hdavodi.com
ghazale
ghazale
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
3 صبا ! برند هم بد نی ! اگه از اعضای سایت هم بتونه باشه : ادمین !
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
2و4 و3امیر سعید صبا
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
1-دکتر علیرضا شیری2-نظری ندارم3-آقای برند4-آقای علی ضیاء5-نظری ندارم بازم6-آقای شهاب مرادی7-سخته پیدا کردنش!
firuze
firuze
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
برند خوبه بیاریدش پلیز... ورزشی هم کریس رو بیارین دیگه من خودم مترجمشو سراغ دارم روحانی جوان و خوش ذوق نمیشناسم ینی مسن و خوش ذوق سراغ دارم ولی جوان؟... راستش نه سیاسی فک کنم نیاد بهتره بذارید اعصابمون راحت باشه ولی آقای زیبا کلام شیرین حرف میزن هنری فرهنگی هم که زیاده مجری هم درستکار رو خیلی دوست دارم
FAHIME.N
FAHIME.N
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
گزینه ی 4 فقط و فقط
FAHIME.N
FAHIME.N
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
کاظمی سلوکی روا فرضیایی حاجی عبدالهی ستوده و...
باران
باران
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
برای مجری از اقای محمدرضا شهیدی فرد دعوت کنین .چون اولا مشهدیه دوما مغز متفکر برنامه هاش خودشه سوما ادم دغدغه مندیه چهارما از اونایی نیس که خودشو بگیره .پنجما برنامه هاش مورد استقبال واقع میشه .خلاصه حتما میاد .
g.h
g.h
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
1- مشاور خانواده، ازدواج، جوان و تحصیل...
Paeez
Paeez
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
- مشاور خانواده، ازدواج، جوان و تحصیل:آقای حورایی2/- یک شخصیت ورزشی:مسی رو میشه بیارین؟:دی 3- یکی از اعضای تحریریه جیم:جاست مستر برند 4- مجری‌های تلویزیون:احسان علیخانی 5- یکی از مسئولین سیاسی:پرزیدنت لطفا 6- یک روحانی جوان و خوش ذوق:شهاب مرادی 7- یک شخصیت هنری و فرهنگی :نمی دونم!
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
1-دکتر حورایی2-رسول خادم3-خانم ضیغمی4-عادل فردوسی پور5-مصطفی کواکبیان6-نمی شناسم7-نمی شناسم
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
1- استاد حورایی 2-ندانم فقط فونبالیست نباشه 3-mrبرند 4- تورو خدا فقط احسان علیخانی نباشه، خسته شدم اینقدر همه جا اسمشو شنیدم 5- اینم ندانم چون به نظرم الان با توجه به نزدیک شدن انتخابات ریاست جمهوری و شوراها ، هیچ جدابیتی نداره و لوس میشه 6-مافی نژاد و آقای مافی نژاد 7-این که اصلا کسی مد نظرم نیست
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
آقای مافی نژاد و آقای پناهیان
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
مافی نژاد بسیار عالیست
Niva
Niva
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
آقای برند چه طرفداری داشتین ما بی خبر بودیم.. یه اسپندی چیزی واسه خودتون دود کنین!!!
Niva
Niva
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
شما همین اسامی آدمینا با روزایی که میان رو بگین.. دوستان کلی ذوق میزنن و تا مدتها سر گرم میشن.. نیاز به این همه هزینه هم نیست.
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
تک تیر
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
1234567
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٢٩
١
٠
اصغر به عنوان چهره سیاسی خارجی...........اکبر بیکار یک جوان پویا...........حیف نون چهره ادبی کشور
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
1- نمی شناسم :| // 2- ژاوی، می شه آیا؟ // 3- آقای نوروزی گرافیست، یا این آقایی که کمیک می کشه، اسمشون یادم نیست! // 4- مجری‌های تلویزیون: مجری های قدیمی برنامه کودک :** // 5- یکی از مسئولین سیاسی: کسی رو نمی شناسم من // 6- یک روحانی جوان و خوش ذوق: نمی شناسم بازم // 7- یک شخصیت هنری و فرهنگی: محمد نامجو از اساتید خودمون //
parisa
parisa
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
نمیدونم................چه سوال سختی........
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠١/٢٩
٠
٠
دکتر خواجی یکی اعضای شورای شهر .........
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
حالا مثلا اگه نخواستین منو دعوت کنین همین افرادی که دوستان گفتن رو دعوت کنین هم خوبه:)))))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/٣٠
١
٠
ما چی بپوشم؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
من اون لباس صورتیتو پیشنهاد میدم آرشام:)))
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
در مورد گزينه ديگه نظر خاصي ندارم فقط در مورد هنري عكاس باشه يا آقاي گيلاني فرو يا آقاي خاتمي رو بيارين. معرق كارم بيارين خوبه. اگه يه معلم املا هم برامن بيارين كه عالي ميشه
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
يه جوان فعال تو هر زمينه اي كه بهتره
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
هر کیو اوردین خیلی خوبه فقط گزینه پنجی نباشه!
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
اقای دهنوی هم خوبه ها...
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
سعید برند که در واقع همان امیرسعید صبا و ساناز سعادتی را هم شامل میشه!!!و آقای صابری برای شخصیت های تحریریه!مشاور هم استا حورایی گزینه خوبیه!مجری هم علی ضیا باور کنید من فقط به عشق بسته آموزشی بعد ازمون گزینه دو آزمون میدم فقط به خاطر سی دی علی ضیا! شخصیت هنری هم یکی از استادهای نگارنگری مشهد فامیلشون یادم نیست بگذارید فک کنم! خواهشا و ملتمسا!بیخیال این بازیگرها هم بشید! روحانی جوان و خوش ذوق هم شهاب مرادی!چقد من کم توقعم!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
خانوم نیک میگم راحت باشین.مسی.کریستین رونالدو.بکام.حتی پله و رودگولیت!بگین بچه ها هستن میارنشون:))))
mhv
mhv
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
بکن بائر و فرانچسکو توتی هم خوبه:))))))))))))))9
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
نخیر!فقط اینستا!آدمین پدر میاریدش!بیارید دیگه!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
پسرم اصغر را بیاورید گناه داره
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
همین کبری را بیارید.......................تصمیم به این مهمی گرفته و بسیار ادم مشهوریست ها.......از ما گفتن بود
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
منم خیلی مشهورم........اگه بخوایین میام و مهمان ویژه میشم
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
من و ارشام رو هم بیارید بد نیست
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
اکبر بیکار بیا که قراره مهمان ویزه بشی
ati200
ati200
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
شخصیت هنری...خودم..خیاطی هنره دیگه:)))
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٠٣
٠
٠
اگه اینجوریه پس منم میام
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
ما هم حاضریم بیایم به شرط اینکه با بانو دعوت نکین... خانوادگی باشه لطفا
radmehr
radmehr
٩٢/٠٢/٠٣
٠
٠
هنری که رضا یزدانی که میدونم نمیارین.روحانی هم فقط شهاب مرادی اگه میارین.تحریریه امیر سعید صبا
Nika
Nika
٩٢/٠٢/١٣
٠
٠
هنری=-نمیدونم ووووووووووووروحانی=شهاب مرادی