خانه انجمن چه جوری انگلیشمن شویم!!!
١١٧٩
٥٨
aaasaeid

چه جوری انگلیشمن شویم!!!

چه جوری انگلیشمن شویم!!!

همینطور که اطلاع دارید برای آموختن زبان انگلیسی راه ها و کتاب های زیادی وجود دارد.
همچنین گوش کردن به موزیک و نگاه کردن به فیلم های انگلیسی زبان هم می تواند بسیار موثر باشد.
به نظر شما بهترین راه و ساده ترین راه برای آموختن این زبان چیست؟

٩٢/٠١/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
اره .سوال خوبیه .اساتید راهنمایی کنن
javad agha
javad agha
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
به نظر من باید در فضاش قرار بگیریم به یادگیری سریع خیلی کمک می کنه
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
حرف حساب جواب نداره.ولی یکم خرجش بالاست
javad agha
javad agha
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
افرین بیام بالا یه ماچت می کنم
Niva
Niva
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
والا فضاشو از کجا گیر بیاریم؟!!!
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
یعنی از اون قرصهای بوووووووووووووووووووووووغ باید بخوریم بریم فضا..؟؟!!!خخخخخخ
کیوکو
کیوکو
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
حالاکه نمیخوادحتمابری توفضاش فیلم خیلی خوبه فیلم نگاکن فقط فیلم دوبله نشده فقط
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
منم با نظر جواد آقا موافقم ، بهترین راه اینه که در فضایی قرار بگیریم که مجبور باشیم به آموختن زبان /مثلا یکی از اقوام ما برای ادامه تحصیل رفته هند خودش میگفت سر 3 ماه در حد قابل قبولی تونسته زبان انگلیسی یاد بگیره... و چون زبان کلا یک علم فراری باید تکرار بشه و اگر تکرار نشه سریع فراموش میشه.../البته من تماشای کارتون های انگلیسی زبان رو پیشنهاد می کنم چون هم به صورت آهسته صحبت می کنند و هم حالت آموزشی داره .
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
بله خوبه تو فضاش قرار گرفتن ولی مایشو از کجا بیاریم!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
نمیدونم چون من اصلا از زبان خوشم نمیاد .
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
بالآخره اینگلیش یا انگلیسی؟
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
مهربون یا مهبرون؟
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
مهبرون مهبرون!! :)))))))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
کلاسای زبان و آهنگ و فیلم زبون اصلی.من داداش خودم همینکارا رو کرد الانم یه پا انگلیشمنه واسه خودش!
Milad
Milad
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
فیلم زبون اصلی با زیر نویس بهتره
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
منظورم همون بود!چه عکس قشنگی گذاشتین!
Niva
Niva
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
نه... یعنی چی فیلم زبان اصلی؟ همش بد آموزی داره... هی باید استپ بزنی.. بعد یه چشمی نگاه کنی... بعد بزنی جلو.... این خوبه؟ این تقویت زبانه؟ این چیه؟ ...... واسه آدم اعصاب نمیذارن زبان اصلی زبان اصلی...
Milad
Milad
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
حالا اگه نتونستی توی موقعیتش قرار بگیری خودتو تویه موقعیتش قرار میدی یه جورایی تصور میکنی که الان تو لندنی!!!
javad agha
javad agha
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
در نبود امکانات فیلمای زیر نویس بهترین کاره
Niva
Niva
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
oh. hi.یه لحظه احساس کردم تو لندنم
Paeez
Paeez
٩٢/٠١/٢٦
١
٠
شما همون مستر میلاد پشت پنجره این؟کو حـــــــــــــــــــــــــــــوری:دی
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
من هر روز پس از کلاس زیبان تو لندن بودم با خودم انگلیسی حرف میزدم!(تخیل) باز که عکستون پشت پنجرس!
Milad
Milad
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
آره خودمم... در مورد حوری هم باید بگم اگه انمیشن Hotel Transilvania رو دیده باشی میدونی حوری کجاست!اگه هم ندیدی دلیل چسبیدن من به شیشه ی پنجره حوریه اونطرف پنجره است!
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
اول اینکه باید علاقه باشه و اراده...بعدش هم با کتابای متنوعی که هست،ترجمه مقالات ساده هم خیلی اثر داره،فیلمم خوبه دیگه...بستگی داره اخه هر کسی یجور یادگیری داره
Niva
Niva
٩٢/٠١/٢٦
١
٠
ای جیم... ای سایت فعال ... ای دارای این همه کاربر فعال.... تو بیا و یک کار مفید دیگر بکن.. یه جا باز کن که همش توش اینگیلیسی بحرفیم.. ما که فضاشو نداریم. تو فضاشو ایجاد کن... بالاشم بنویس اونهایی که بلدن به اونهایی که بلد نیستن یاد بدن... خدا رو چه دیدی شاید ما هم 3 سوته یاد گرفتیم. با تشکر... کاربر فعال
Milad
Milad
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
پیشنهاد بسیار بسیار خوبیه
کیوکو
کیوکو
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
راس میگهi agree
Paeez
Paeez
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
به نظر من گوش دادن به واژه ها انیمشینای زبان اصلی +اراده
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
خواندن روزنامه و مجلات و گفتگو با انگلیسی زبانها
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
البته باید توجه داشت که زبان نوشتاری مطبوعات با مکالمه تفاوت فاحش دارد
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
کلاس زبان..فیلمای زیر نویس دار..متن آهنگ...و صد در صد اراده!
wolf
wolf
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
من مامانم معلم زبانه ولی من از زبان متنفرم
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
ارثیه معکوس
parisa
parisa
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
کلاس زبان........فیلم.........اهنگ......
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
آهنگ رو قبول ندارم چون اصلا مفید نیست.. خود بومی ها هم تمام کلمات شعر یک آهنگ رو متوجه نمیشن چه برسه به غیر بومی ..
sorme
sorme
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
اگه فیلم ببینی خیلی موثره!!!! البته قبلش یه کلاس زبانی ام رفته باشی خوبه.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
فیلم زبان اصلی ولی خوبه ها!مثلا من خودم الان همه فحشای خارجیارو بلدم!البته انگلیسیش هاااا!باز نیاین بگین فوش ایتالیایی به مه یاد بده!:))))))))
Niva
Niva
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
سید بد آموزی داری ها.. خوبه بگم شطرنجیت کنن؟!!!! فحش فقط ایرانیش خوبه..... :)))
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
پسرعمو..؟؟!!! اصن داریم عایا؟
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
کلاس مکالمه وفیلم ها خیلی کمک میکنن
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
کلاس مکالمه از جهت استمرار و پیوستگی و برنامه زمانی که داره خیلی خوبه ..وگرنه خود کلاس سی درصد تأثیر رو داراست و باقی اش با خود زبان آموزه..
mahshid2
mahshid2
٩٢/٠١/٢٧
١
٠
یک بچه زمانی که به دنیا میاد فقط از راه شنوایی می تونه حرف زدن را یاد بگیره ...به نظر من گوش دادن آهنگ و فیلم نگاه کردن خیلی خوبه .اول فیلم و به قصد لذت نگاه کنید با زیر نویس فارسی بعد فیلم را به قصد آموزشی نگاه کنید یعنی با زیر نویس انگلیسی (زمانی هم که نگاه می کنید کلمه هایی که برایتان جدید است یک جا یادداشت کنید)و چند بار دیگر این فیلم را تماشا کنید این جوری هم کلمات جدید و مخصوصا اصطلاحات جدید یاد می گیرید هم تلفظتون بهتر می شه و هم یک فیلم نگاه کردین!! البته قرار گرفتن توی یک موقعیتی که مجبور باشی انگلیسی صحبت کنید هم خیلی خوبه .به نظر من رفتن به کلاس زبان فقط به درد گرامر می خوره و برای صحبت کردن مناسب نیست چون آدم تو موقعیت قرار نداره مثلا یکی از دوستان من 6 ماه رفت آمریکا پیش پدر بزرگش وقتی برگشت مثل بلبل برای آدم انگلیسی صحبت می کرد.درضمن باید بخواهید تا بتونید.یعنی علاقه داشته باشد و به دنبال زبان برید اگه علاقه ندارین کلا بی خیالش شید:)))
Niva
Niva
٩٢/٠١/٢٨
٠
٠
قدرت خدا!!!! رفته آمریکا بد اومده اینگلیسی حرف میزده؟ لابد بره آلمان میاد فرانسه میحرفه!!!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
من نمیتونم با نوار گوش دادن یاد بگیرم باید کلاس برم بشینم سرکلاس ...به جان خودم ....سبک قدیم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
منم همینجوریم!
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
یه پیشنهاد : نیازی نیست که حتما اونچه گوش میدین رو متوجه بشید.. فقط گوش کنید مهم نیس متوجه میشید یا نه.. بعد از یه مدتی اون کلمات کمی که متوجه میشدید تبدیل به کلمات زیاد و کم کم به جملات کم و بعد اون به جملات کامل و زیاد میشن...
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
اصلا نمیخوام در موردش فکر کنم..........متنفرم ازش....
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
:)
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
در مورد یادگیری زبان خارجی از جمله زبان انگلیسی: خب دوستان همگی به مطالب و موارد مهم و کاربردی موثری اشاره کردند. از جمله دیدن فیلم زبان اصلی، گوش دادن به فایلهای صوتی زبان اصلی، سخنرانی ها ، خواندن روزنامه ها و کتابهای داستان و... البته این موارد همگی مربوط بود به مهارت گوش دادن (listening) و خواندن (reading). که بسیار مهم و مفید هستند.. بنده به عنوان پیشنهاد دو سه مورد رو عرض میکنم: 1ـ اینکه موقع خوابیدن فایل صوتی رو اجرا کنید و بخوابید.. (یک تجربه: یکبار من به این صورت خوابیدم و خوابی در دیار انگلیسی زبانها و به زبان انگلیسی دیدم.. بسیار شیرین بود). 2ـ کتاب داستان انگلیسی از رو با صدای بلند بخوانید.. مراقب تلفظ کردن کلمات باشید.3ـ خلاصه داستان را با صدای بلند با یک دوست و اگه دوستی نیست جلو آینه بگویید..4ـ انگلیسی فکر کنید.. اگه به مرحله ای رسیدید که تونستید انگلیسی فکر کنید بدونید که فضای انگلیسی بر شما حاکم است.. موفق و پیروز باشید.. به امید امیدواری
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٢٨
٠
٠
جااااااااااااااااان مااااااااااااا؟؟؟ینی میشه منم خواب ببینم جزایر قناریم؟؟؟
ati200
ati200
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
کلاس مکالمه من رفتم.....همچین تاثیری نداره ........کتاب و مجلات خارجی..و فیلم هاشون خوبه..قرار گرفتن درمحیطم خوبه...یه مدت بری خارج ساکن شی:D
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
دیدن فیلم های زیر نویس یا رفتن به یک کشور انگلیسی زبان چون تجربه ثابت کرده نیاز باعث میشه یادبگیری
faraz2FM
faraz2FM
٩٢/٠١/٢٨
٠
٠
سوالو ول کن حالت چطوره؟خخخخخخخخخخ
mehrshad.sh
mehrshad.sh
٩٢/٠٢/٢٤
٠
٠
میدونستین ادم 80% حرفهایی که میزنه با خودشه؟ یعنی هرکسی با خودش بیشتر از بقیه حرف میزنه. بتونی همونارو انگلیسی با خودت حرف بزنی خیلی خوبه. واقعا اثر گذاره
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
فیلم های زبان اصلی انگلیسی خیلی خیلی مفیدند.
Mo0n g!rL
Mo0n g!rL
٩٢/٠٤/٢٦
٠
٠
بهترین راه دیدن فیلم زبان اصلی بازیرنویس اینگلیش که چیزایی که مشنوی رو ببینی همزمان و یاد بگیری. واسه بودن تو محیطم لازم نیس حتما بری اونور آب. میتونی بری توی سایت هایی که به حاطر همین به وجود اومدن مثه اینترپالس و با آدمایی که زبون دیگه دارن حرف بزنی اینطوری هم زبانت تقویت میشه هم کلی چیز جدید یاد میگیری
Lonely Girl
Lonely Girl
٩٢/٠٥/٢٣
٠
٠
بهترین راه دیدن فیلم و گوش کردن به آهنگ های انگلیسی البته قبلش lyric آهنگو بگیرین و همچنین کتاب English result کمک بزرگی به مکالمه میکنه و همچنین روزنامه ای انگلیسی خوندن. تجربه اش مجانیه!!
r_detective
r_detective
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
من هرجا یه متن یا حتی کلمه انگلیسی میبینم سعی میکنم معنیشو پیدا کنم اینجوری انگلیسیم پیشرفت کرده