خانه انجمن گوشی نبود! لنگ کفش بود!
١٤٤٥
٩٦
mandana

گوشی نبود! لنگ کفش بود!

گوشی نبود! لنگ کفش بود!

چند وقت پیش دوستم گوشی خریده بود دو میلیون تومن!!!!

یک سی پی یو چهار هسته‌ای داشت و کلی امکانات دیگه، دیشب دیمدش میگم گوشیت چطوره؟ راضی هستی؟ میگه آره خیلی خوبه؛ بازی‌ها رو عالی جواب میده!!

یعنی داشت سرم سوت می‌کشید!! یکی نیست بهش بگه آخه این همه پول میده باهاش مثلاً angry bird بازی کنی؟

به نظر شما واسه گوشی چقدر باید خرج کرد؟

آیا گوشی خوب به درد هم می خوره؟

اون‌هایی که گوشی خوب دارن باهاش چکار می‌کنند؟

٩٢/٠١/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠١/٢٤
٣
٠
تا جایی که وسعت برسه باید خرج کنی.البته به نوع کارتم ربط داره. مثلا یه عکاس به گوشی بادوربین خوب نیاز داره که نرم افزار جانبی برا ادیت عکسا رو هم جواب بده
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٢٤
١
٠
آره یکی از دوستان رشتش خیاطی بود یک گوشی یک میلیونی خریده بود واسه طرحای خیاطیش اما چند وقت بعد تو یونی ازش زده بودن... داشت دق میکرد...
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢٤
١
١
اصـن اگـه پـولـش بـاشـه بـایـد بـا تـکـنـولوژی دویــد
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠١/٢٤
٣
٠
من که گرد و خاک تکنولوژي رو هم نميبينم...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/٢٥
٠
١
موافقم کله
وصال
وصال
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
خیلی لایک
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠١/٢٤
٠
٠
من که يک گوشي متوسط دويست تومني رو ترجيح ميدم... يکي از دوستام از همين گوشي هاي ميليوني داشت...انصافا عجب گوشي اي هم بود ها... اندازه کتاب کافه پيانو...يک ماه پيش توي تاکسي جا گذاشت هنوز که هنوزه پيداش نکرده...
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢٤
١
٠
هه..چه توقعا!!! یه هزاری از دستت میفته زمین سرتو برمیگردونی میبینی نیس..
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
دوست من توی تاکسی جاگذاش اما بعد از شش ماه پیداش کرد!! انشاالله پیدا میشه.........
Paeez
Paeez
٩٢/٠١/٢٤
٠
٠
داداشم در نبود من گوشیشو عوض کرده یکی خریده از مینی لپ تاپ قوی تره!1200000میگه هنوز دلخواهم نیست اما واقعا ازش کار می کشه من مثل گوشی قبلیش داشته باشم راضیم فعلا درحد500!!!!زیاد پولم داشته باشم گوشی می خرم ازلپ تاپ وتبلت قوی تر
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠١/٢٤
٠
٠
نسيم بانو بدو بيا پول کتابو نقد کن...پاييز بانو خودشون اعتراف کردن...
Paeez
Paeez
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
ندارم که داشته باشم می خرم!
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
نچ نچ نچ!!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٢٤
١
٠
آره خب تکنولوژی داره با سرعت پیش میره!اگه وسعت برسه به نظر من تا جایی که معقول باشه باید با تکنولوژی پیش رفت.
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٢٤
٠
٠
به نظرم تا 800 تومان نهایتا.
Paeez
Paeez
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
سونی اریکسون طرح لایو آندروید داره البته یه خرده دخترانه ای ظاهرش حدود 450-60
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
سری های ایکس پریا بهترند
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٢٤
٠
٠
برای من فقط آندروید و صفحه نمایش مهم است
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٢٤
٠
٠
به نظر من هرکس بستگی به نیازی که داره گوشی انتخواب میکنه،مثلا اونکی دوست داره فیلم زیاد ببینه یک گوشی میخره با صفحه نمایش نسبتا بزرگ و قابلیت پخش انواع فرمت های تصویری . ولی این اصلا نه از نظر اقتصادی و نه از نظر عقلانی درست در میاد که آدم به خاطر بازی کردن و کلاس امدن بره یک ملیون پول به گوشی بده ! با یک گوشیارزون ترم میشه بازی کرد و یک چیز دیگه هم که هست به نظر من فرهنگ و زمینه استفاده از گوشی های هوشمند هنوز برای ما جا نیفتاده یعنی خیلی از امکاناتی که این گوشی ها داره توی ایران بی استفاده و بدون کاربرده...
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
موافقم جیگر
wolf
wolf
٩٢/٠١/٢٤
٠
٠
من که اصلا گوشی ندارم...........
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠١/٢٤
٠
٠
من سال اول دبیرستان یه w910 سونی اریکسون گرفتم ... الان یه چیزایی ازش مونده ... ولی خیلی دوست دارم از این لنگ کفشا داشته باشم ... ایشالا بعد کنکور ... !!!
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠١/٢٤
٠
٠
عرضم خدمتتون ما کلی رفتیم کار کردیم با نون زحمت کشی یه گوشی 180 تومنی خریدیم... :| بعد فکر کردیم دنیا رو فتح کردیم... بعله :|
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠١/٢٤
٠
٠
تا جایی که پولت میرسه گوشی بخر . من خودم همین دو شب قبل یه گوشی خریدم . 350 تومن
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٢/٠١/٢٤
٠
٠
منکه فعلا گوشیم داغون شده...گوشی قدیمی بابامو برداشتم...ولی خداییش همین گوشیای ساده خیلی خیلی بهتره...
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/٢٤
٠
٠
به نطرمتا500یا600 بیشتر نباید خرج کرد چون فایده ای نداره ولی بعضی ها برای کلاسش هم که شده میخرن
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠١/٢٥
١
٠
حیفه! همونو آدم تبلت میخره کلی هم بهتره!! گوشی باید زنگ بزنه و آهنگ ذخیره کنه .... همـــــــــــــــــــــین!
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
همین؟؟؟؟ (موافقم!)
میثم
میثم
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
تلفن همراه به نظر من فقط باس مخصوص تماس گرفتن و به قول دوستمون به درد آهنگ ذخیره کردن بخوره. برای تمام امکانات جانبی اش هم آدم میتونه وسیله مخصوصشو بخره
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
تا 500 کافیه دیگه...همینقد که یه دوربین ساده داشته باشه واسه ثبت لحظه ها،بشه 4 تا آهنگ توش ذخیره کرد و زنگو اس...البته واسه من همینا کافیه ...بستگی داره هر کس چه استفاده ای میکنه از گوشی
persian-girl
persian-girl
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
واااااااااااااا ماندانا جون اینم سوال بود؟ خب گوشیا الان گرون شده. من تابستون گوشیمو خریدم 220تومن الان شده400تومن. بعدشم گوشی فقط وا3 بازی نیس هم دوربینش خوبه هم کلی امکانات داره. گوشی 11گدا خوبه؟
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
11 چراغ هم بهش میگن!
لاکپشت
لاکپشت
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
لیکن ما جزو مرفحین هستیم گوشیامون از 1 تومن کمتر نیس عاقا ادم باید خوش کلاس باشه :دی (جای ارشام خالی)
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
من اینجام
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/٢٥
٢
٠
من امکانات خیلی مهمه .ب روز بودن نرم افزااری.اندورید دنیای جدیدی رو ب روم باز کرد.
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
اندروید
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
به نظر من واقعا پول زوره یک ملیون بدی به یک موبایل!اگه خودم بخوام چنین پولی بابت موبایل بدم خب نمیدم مسلما!ولی اکه پدر مهربان بدهند کلی هم ذوق میکنم!گوشی های آندرویید واقعا در حد یک تبلت میشه ازشون کار کشید اما دیگه نهایتا 600 یا700 بعضی قیمتهاش که نجومیه!مثلا همین چند وقت پیش دست دایی یک گوشی دیدم دو ملیون و چهارصد پول خورده بود!بعد بچه اش داشت باهاش عین یک توپ بازی میکرد خب یکی نیست بگه شما که میخوای اسباب بازی بخری برای پسرتان!یک گوشی ارزانتر بخر که اگه زد نابودش کرد سکته نکنی!
javad agha
javad agha
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
واقا سکته کرد؟؟؟؟
m.nik110
m.nik110
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
نه!پیش بینی قبل وقوعه!
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
اگه بخوای اون همه پول به گوشی بدی که خوب یه تبلت میخری! گوشی من که یک هفته رو میز افتاده کسی بهش فکر هم نمیکنه!طفلک بی امکانات مسخره...!
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
حالا وساه چی لنگه کفش؟؟؟؟!!!
....
....
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
به نظر من باید به روز بود اما در حد توان
m - O
m - O
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
من یه گوشی خوب داشتم ؛ خیلی خوب ... خیلی قدیمی ... ولی امکاناتش در حدی بود که لازم داشتم. معتاد گوشیه بودم اصن :| همین دو روز پیش داداش 6 ساله ـم زد شیکوندش :| قشنگ از وسط نصف شد :| خدا بیامرزش ... :(
m-mousavi
m-mousavi
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
الآن این گوشی های جدید که دیگه گوشی نیستند، سینی چایی اند.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
سینی چایی رو خوب اومدی:)))))))
ati200
ati200
٩٢/٠٢/١٥
٠
٠
:))
shahrzad-z
shahrzad-z
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
موبایل پسر ها دویست تومن دختر ها یک تا دو میلیون تومن خوبه
parisa
parisa
٩٢/٠١/٢٥
٠
٠
قیمتش خیلی مهم نیس................................گوشی خوبه که امکانات خوبی داشته باشه...........
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
هر کار کردم عکسم نیومد ولی ولش کن بذا حرفمو بزنم . میگم خودمونیما بعضیا چه کلاسی گذاشتنا ! همین مونده یکی بگه " من گوشیمو 100 میلیون خریدمو خیلی هم به کارم میاد و ازشم راضی ام! . تو رو خدا نظر واقعی تونو بگید نه حرفایی که با کلاس نشونتون بده ( منظورم شخص خاصی نبود)
Niva
Niva
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
حمل بر خود ستایی نشه ها.... منم گوشیم راحت تو جیب میره....
Niva
Niva
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
والا ما که فقط با گوشی زنگ میزنیم. نهایتا زحمت بکشیم ..smsمیدیم. اگه هم جایی لازم بشه فیلم و عکس میگیریم. زمانی هم لازم باشه از اینترنتش استفاده میکنیم. فکر میکنم همین 11.00 کفایت کنه.
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٤
٠
٠
بازی کنه چی میشه مگه؟