خانه انجمن اس ام اس اشتباهی
١٤٤٣
٨١
Kale_namak

اس ام اس اشتباهی

اس ام اس اشتباهی

تا حالا واست پیش اومده اس ام اس اشتباهی به کسی بدی بعد متوجه بشی اشتباه کردی؟ یا مثلا از کسی اس ام اس اشتباهی دریافت کرده باشی؟ تعریف کنید.

٩٢/٠١/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠١/٢١
١
٠
آره..معمولا هم اينطوري ميشه چون وقتي در مورد شخصي توي اس ام اس مينويسي ذهنت ناخودآگاه اون شخص رو مخاطبت قرار ميده و اگه دقت نکني اس ام اس رو به همون شخصي که در موردش اس نوشتي ميفرستي....من يه بار ميخواستم به دوستم سوتي جديد يه بنده خدايي رو اس ام اس بزنم ....دقيقا به همون بنده خدا فرستادم....اينقدر شرمنده شدم...
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
خب متن اس ام اس چی بود ؟اینش جالبه ..اگه خصوصی نیس بگو
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
متن اس ام اس که راجع به سوتي بنده خدا بود يادم نيس...مال يه سال قبله...
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
حافظه رو بگردوم!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
ای بابا سانسور داره میکنه
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
خب برادر کمتر غیبت میکردی...خخخخخخخ
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
اشتباه بفرستم کم پیش اومده اما اشتباه بفرستن زیاد.
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
خب.. مثلا چیا فرستادن برات ؟
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
یکی از دوستام تو پیامش در مورد من یک چیزایی نوشته بود که می خواست به یکی دیگه از دوستام بده اما برای خودم فرستاده بودش! روز بعد کلی جلوی خودم رو گرفتم که بهش چیزی نگم!! خودشم زده بود کوچه علی چپ انگار نه انگار!!
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢٣
٠
٠
Wow ...کاری که به شدت ازش تنفر دارم "دو رویـی"
NINA
NINA
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
واییییییییییییییییییییی نگو آره پیش اومده ولی خیلی بده... مزاحم پیدا کردم....!!!!:دی
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
:D
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
آره اشتباهی فرستاد م . سکته ناقص کردم . سپاس
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
بابا اشتباهی که ممکنه برا همه پیش بیاد ..خب تعریف کن چی فرستادی ؟ البته اگه خصوصی نیست
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
بله یه اس ام اس خیلی خیلی شخصی و خصوصی رو می خواستم بفرستم برای خواهرم اشتباهی فرستادم برای استاد تری دی مکسم :|
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
Wow... چقدر وحشتناک
s.a
s.a
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
اگه من بودم، دیگه سر کلاس استادم نمیرفتم! :|
f.haghighat
f.haghighat
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
:D خدا رو شکر دیگه باهاش رودر رو نشدم
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
بچه ها میدونم واستون پیش اومده اما دوس دارم بدونم متن اس ام اس چی بوده ؟مثلا چی فرستادین ؟چی دریافت کردین ..؟ البته اگه شخصی نیست بگین ممنون
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
اره دیشب یکی فرستاد نوشته بود یه خبر بد منم تو شوک که خبر بد به من جه ربطی داره بعدش فرستاد ببخشید اشتباه شد.طرف نماینده گروه دخترا بود برا همون تعجب کردم
Niva
Niva
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
الان برم یه اس اشتباهی بدم بعد میام نتیجشو تعریف میکنم.
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
نه.هیچ وقت
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
حتی یک دفعه؟!!
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٢٢
٠
٠
حتی یک دفعه
s.a
s.a
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
آره...... یه بار لیست خرید برام اسمس زده بودن!!! یه بار دیگه هم نمیدونم منو با کدوم رئیس کلی اشتباه گرفته بودن، دعوت کرده بود برم افتتاح کنم یه جاییو!!!!!!!!!! خودم ولی اشتباه نزدم به اون صورت! آهاااااااان...... می خواستم به داداشم فحش بدم، اشتباهی برای دوستم فرستادم! بدبخت مونده بود چی شده :))))))))))))))))))))
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
هه ..خب میرفتی برا جایزه یا حداقل اس میدادی میگفتی باشه ساعت چند و..حداقل یکم فرشون میدادی
shahrzad_z
shahrzad_z
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
من یکبار اشتباه نوشتم مرتیکه میخواست با من دوست شه
Paeez
Paeez
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
بعله،یه بار می خواستم اس بدم به یکی از دوستام اوه اوه ،،چه فاجعه ای شد ،اشتباهی به دلیل نزدیک بودن اسمها دادمش به دکتر پدرم فرداش هم ایشونو دیدم چرت وپرتم نوشته بودم در مورد آزمایشگاه آبروم رفت یعنی...
باران
باران
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
اوه اوه اوه به قول ارسطو اخ اخ اخ
Paeez
Paeez
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
آآآآآآآآخ آآآآآآآآآآآآآخ آآآآآآآآآآآآآآخ به توان بی نهایت
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
دقیقا یادم نیست.. ولی حتما اشتباهی (پیامک نه اس ام اس) دادم دیگه.
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
جالبه.. اختراع اس ام و اس و سرویس دهیش توسط غربیا بوده بعد اونوقت ما میایم یه اسم فارسی واسش انتخاب میکنیم...تنها کاری که از دستمون بر میاد
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
این ایرانسل همش اشتباه اس میده:))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
خصوصا وقتی متن پیامش این باشه:برای جلوگیری از قطع خط قبل از تاریخ ... به پرداخت بدهی تان اقدام کنید.
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٢١
١
٠
آره یبار اشتباهی فرستادم.ازین عشقولانه ها!هنوز مخاطبین نداشت گوشیم.خوشبختانه واسه طرف نفرستاد!ولی پیام اشتباهی از آشنا که برام بیاد خودشون میگن اشتباه زدن.از غریبه هم که بیاد اهمیتی نمیدم چون گاهی فرستادن پیام به شماره ناشناس اسمش اشتباه فرستادنه چون بعضی ها مریضن.
taba_sa
taba_sa
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
مریضو خوب اومدی عزیزم.....
taba_sa
taba_sa
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
آره من یه چند باری شده..... یه بار خواستم برای خواهر کوچیکم اس برفستم نصف شبی که وَخی بیا تو اتاقم کارت دارم.... اشتباهی برای دختر خاله ام که کیلومترها اونورتره فرستادم.... اونم یه جوابی داد که ....... خخخخخخخخخ البته کلی خندیدم...... :))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
چقدر بی تربیت بوده دختر خالت
taba_sa
taba_sa
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
واه واه.... نگفتم بیتلبیتی که...... :))))))))) اما خب شاید هم بوده..... ولی خب نصف شبی از خواب بیدارش کرده بودم دیگه..... :)))))))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
اره
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
تو کلا نظر نده....
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
متن سوالمو نخوندی؟گفتم ماجراشو تعریف کن...
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
یکبار اس حاوی کلی چرت و پرت برای دوستم فرستادم اولش کلی بهش چیزی گفته بودم که خدا کچلت کنه اینقد شماره عوض میکنی دوساعته دارم دنبال شماره ات میگردم بعد هم پرسیده بودم جزوه جبر من دست جنابعالیه!!از همه بدتر ساعت اس ام اس بود که یک و نیم شب بود! حالا بگید اس برای کی فرستاده بودم!معلم کلاس زبانم!!یعنی مردم از خجالت!اون بنده خدا هم جواب داد احتمالا اشتباه نفرستادید منم که اصلا فک نمیکردم اشتباهی فرستاده باشم گفتم مگه چند تا رفیق خل و چل دارم که این ساعت بیدارند!!! یعنی خدا را شکر که دیگه اون معلمم ندیدم!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
سوتی دادی خراب.خدا بهت رحم کرده:)))
s.a
s.a
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
:))))))))))) بیچاره معلمت!!!! من اگه جای اون بودم زنگ میزدم فحشت میدادم که نصفه شب بدخوابم کردی!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
جالبش اونجاست كه دوباره جوابشودادي
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
خخخخخخخخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠١/٢٣
٠
٠
ایول ... واقعا خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
taba_sa
taba_sa
٩٢/٠١/٢٣
٠
٠
:))))))))))))))))) خخخخخخخخ
hamta
hamta
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
يه بار يكي از دوستام اشتباهي به جيم پيام داده بود : بابا كجايي بيا دنبالم!!!! اتفاقا چاپشم كردن تو جيم!!! خيلي خنديديم!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ......................رفیقت معلول نبوده احیانا..............اخه شماره جیم کجاش شبیه تلفن همراست
taba_sa
taba_sa
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
:)))))))))
hamta
hamta
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
اين قدر بدم مياد اس امس ناشناس واست بياد بعد تو در جواب بزني: يو ؟؟!!!!..... يعني خيلي عقده اي بازيه!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
قبول دارم حرفتو.عقده بازی رو خوب اومدی!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
چرا.................کجاش
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
همه جاش:)))
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠١/٢٢
٠
٠
من معمولا جواب نمیدم..یو؟/هه هه..
raaahil.m
raaahil.m
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
من یه باردوستم پدربزرگش فوت کرده بود.من اومدم به دوست دیگم اس ام بدم که براش تو وبلاگ یه پست تسلیت بذاریم خوبه یانه.بعد اس ام اس رو اشتباهی به اون دوستی که بابا بزرگش فوت کرده بود فرستادم.
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
این که عیبی نداشته
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
خب شاید هماهنگیا میخواسته مخفیانه انجام بشه - عیبش اینجاس
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
نه تابه حال پیش نیومده به کسی اشتباه اس ام اس بدم ولی وقتی به من اشتباهی اس میدن جواب نمیدم
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
یکبار به دوستم میخواستم بگم که پیامی که دیشب برام فرستادی دوباره برام بفرست اشتباهی برای حدود ده پانزده نفر یعنی یه گروه فرستادم بعد هم یکی یکی پیام میدادن که دیشب برات چیزی نفرستادیم یا چیزهای دیگه..باز باید برای یکی یکیشون توضیح میدادم که اشتباهی فرستادم خلاصه کلی دردسر شد برام..
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
اوه اوه چه وضی- میپیچوندی دیگه جوابشونو نمیدادی که قضیه چیه
Niva
Niva
٩٢/٠١/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخ
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠١/٢٢
٠
٠
یه بار اس ام اس ها رو واسه دو تا دوستم اشتباهی میزدم جالب این بود که مشکلی هم پیش نیومد!(از آخر خودم واسشون تعریف کردم!)
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢٣
٠
٠
و جالبترش اینجا بوده حرفایی که تو اس میزدی همچین نامربوط هم نبوده که دوستت متوجه شه اشتباه کردی
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠١/٢٣
٠
٠
آره..همش شبیه هم بود!
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠١/٢٢
٠
٠
برای شما هم اس ام اس ایرانسل اومد؟..زوار گرامی و اینا...!
parisa
parisa
٩٢/٠١/٢٢
٠
٠
اوه اوه چقد وحشتناکه............مخصوصا اگه اس چیز دار باشه......................
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠١/٢٢
٠
٠
آررررررررررررررررررررررررررررره تنا دلت بخواد آخریشو میگم یه روز از 8 صبح تا 7 شب کلاس داشتم، خسته و کوفته اومدم خونه و خوشحال که فردا صبح کلاس ندارم آقایی کخ شما باشین شب خوابیدیم سرخوش و خوشحال، جاتون خالی ساعت 6 صبح یکی از دوستام اشتباهی اس داد که کتاب ناپارامتری رو یادت نره بیاری یعنی میخواستم بزنم لهش کنم روز بعد رفتم دانشگاه اساسی از خجالتش دراومدم ولی باز هفته ی بعد دوباره همین بلا سرم اومد
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢٢
٠
٠
ینی دوباره با همین محتوا همچین اسی داد؟؟؟!!! وااا....
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠١/٢٣
٠
٠
آرخ و جالبش این بود که باز هم یادش نبود من کلاس ندارم
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٢٣
٠
٠
اشتباه که کردم ولی خوب برای شماره تلفن های رفیقا بوده نه شماره ناشناس جون من همیشه شماره ها رو از دفترچه تلفن گوشی انتخواب میکنم. یک چند باری هم به من پیام اشتباهی امده...
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠١/٢٣
٠
٠
یه بار نصفه شب واسه دوستم اس ام اس فرستادم بعد یه دفعه فکر کردم واهس عموم فرستادم!!!!!!!!!! خدا رو شکر اشتباه فکر کرده بودم!
mahshid2
mahshid2
٩٢/٠١/٢٣
٠
٠
من که گوشی ندارم (آیکون گریه کردن در حد تیم ملی همراه با لب و لوچه آویزون)
taba_sa
taba_sa
٩٢/٠١/٢٣
٠
٠
میگم بخرن برات..... گریه نکن عزیزم.....
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٢٣
٠
٠
بهتر که نداری حالا ما که گوشی داریم کجای دنیا رو گرفتیم ...!!!!
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠١/٢٣
٠
٠
واقعا خوش به حالت که نداری
سوسن
سوسن
٩٢/٠٢/١٩
٠
٠
یه پسر هایه همکلاسی ساعت یک بعد از نصفه شب اسمس عاشقانه دوست دخترش رو برا من اشتباه ارسال کرد! تا یک ساعت اصرار اسمس اولم رو نخونید ! لطفا پاک کنید! منم حرف گوش کن روزی سه بار میخونم میخندم!!!!!
٩٢/٠٨/١٦
٠
٠
سلام به همه دوستان......اگه ممکن باشه در مورد اینکه وقتی اس ام اس اشتباهی میفرستی چیکار میشه کرد که اون اس ام اس deliverd نشه و یا بلوکه بشه کسی هست بتونه کمک کنه؟ضمنا گوشیمم نوکیاست.مرسی از همه دوستان