خانه انجمن به ما که رسید، وا رسید!
١٠٣٨
٧٠
شاهدخت

به ما که رسید، وا رسید!

به ما که رسید، وا رسید!

بعضی ها شانس دارند در حد تیم ملی اسپانیا! بعضی‌ها هم بدشانس اند در حد تیم ملی مالدیو!

جیمی‌ها از خفن‌ترین بدشانسی ها و خوش شانسی های خود می گویند!!

٩٢/٠١/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
خوش شانسی؟اصلا چی هست؟بدشانسی زیاد داشتم باید فکر کنم.خفن ترینشو بیام بگم.شاید بزرگترین خوش شانسیم عضو شدن تو جیم باشه.
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠١/٢٧
١
٠
یه بار توی روزنامه خراسان یه ربع سکه برنده شدم و 6 ماه اشتراک رایگان .... دوتاش باهم بود برای همین خعلی چسبید!! :)) یه بارم بعد از چند ماه ب جیم اس ام اس دادم ک چند روز بعد آقای حسین زاده تماس گرفتن واسه مصاحبه! چند ماه بعد هم سرویس ورزشی جیم زنگید و دعوتم کرد برای مصاحبه! ..... یه بارم توی مسابقه ی جیم یه فلش و چند تا کتاب و سی دی هدیه گرفتم ... آخ! یادش بخیر یه بارم پول لازم داشتم برم دوربین بخرم برای خودم ک چند روز بعد یه وام 700 هزار تومنی بهم افتاد! و ... در کل خـــــــــــــــــعلی خوش شانسم!
javad agha
javad agha
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
بهترین خوشانسیم نموندن پشت کنکور بود بد ترین بد شانسیم قبول شدن تو دانشگا بود.
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
چه تناقضی بود تو این جمله...
javad agha
javad agha
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
چون از وقتی اومدم دانشگاه با اینکه پرستاری می خونم ولی هیچی درس نمی خونم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
و من هم کم می خونم:(((
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
آره فک کنم منم همینطور
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
آی آی آی آی!درس نمی خونی؟؟؟؟بعدها هر جا استخدام شدی یه ندا به ما بده که ما اونطرفا نیایم اصلا!البته ان شالله همیشه سالم باشم ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه دیگه!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
دقیقا برای من هم همینطور بااین تفاوت که من از دانشگاه رفتن پشیمون شدم دارم دوباره میخونم!
g.h
g.h
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
این کاربر ناشناسه دومی مویوم.گفتم که مطلع باشی. میخوای ندا بدی به من بده!
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٢٦
٤
٠
گم کردن یک تراول 50 تو پارک ملت تو اوج نداری! کنسل شدن کلاس اد اد همون روزی که ارائه داشتیم! امتحان گرفتن استاد همون روزی که درس نخونده بودیم! افت شدید قیمت طلا بعد از خریدنش توسط من فلک زده! بازم بگم؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
قسمتای درسیش به کنار!ولی اون قسمت تراول و طلاش جیگرمو آتیش زد!آخه دختر کسی تراولو گم میکنه؟؟چقدر گریه کردی؟تو کار بیزینسم که هستی!خب طلا میخوای بخری یه مشورتی بکن!ای بابا!من بیشتر جوش زدم:)))
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
استاد جوونی کردم! خام بودم! مشورت از این بالاتر که اون طلافروش نامرد گفت بخرید طلا میره بالاتر؟!! حالا هر دفعه که تو اخبار میگن طلا ارزون شده من یک سکته‌ی ناقص میزنم!!
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٢٦
٢
٠
یکی دیگه از بدشانسی‌هام این بود که هر وقت من نمیرفتم سر کلاس استاد حضور غیاب می‌کرد هر وقت میرفتم می‌گفت بی خیال!!!
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
برعکس من هر وقت نرفتم حضور غیابم نشده!!!!!!
g.h
g.h
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
این کاربره ناشناسه خوش شانس نیز منم!اینقدر که عجولم قبله این که یوز و پس بزنم میام تو انجمن بعد ناشناس می مونم دیگه!!!!!!!!!!!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
اخه اگه نریم میفهمن که تعداد کمه به خاطر همین حضور غیاب میکنن ببین کی نیست
maryam
maryam
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
به ما رسيد وارسيد واسم زياداتفاق افتاده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ولي يادم نمياد..........................
g.h
g.h
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
خدارو شکر تاحالا بدشانسی بزرگی نیاوردم که الان بگم!همچنین خوشانسیه هم نداشتم آنچنان بزرگ!ولی در کل کفه ترازوی خوش شانسیم در کل زندگیم سنگین تر بوده.از بچگی اکثرا تو بانک یه چیز میبردم البته در حد پنکه و پلوپز و ده تومان پوله نقد و اینجور چیزا!یا هر وقت تو مدرسه قرعه کشی میشد اسم من در میومد!دوستام همیشه بهم میگفتن خرشانس!سال اوله دانشگاهم رفتیم اردو یه استاد یه سوال طرح کرد بعد چون تعداد زیادی از بچه ها جواب درست دادن قرعه کشید اسم منم در اومد و یه فلش گرفتم بعدشم از همه دوستام یه مشت خوردم میگفتن چرا همیشه اسمه تو در میاد!!!!!!!!!به خدا خوش شانسیام در همین حده!!!!بازم خدارو شکر!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
گل آرا بیا من یه حساب به اسم تو توی بانک باز میکنم با سرمایه زیاد که امتیاز زیاد باشه!هرچی بردیم 50-50!خوبه؟
g.h
g.h
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
مثله مامانمی هرجا میخواد شرکت کنه اسمه منو مینویسه! الان حسه میلیونری بهت دست داده؟؟؟؟؟؟؟بابا میلیونر!مایه دار! نچ...70 من 30 شما!خو کاره اصلیو من میکنم!
Niva
Niva
٩٢/٠١/٢٦
١
٠
اومدن به دنیای مجازی میتونه بهترین خوش شانسیم باشه... و دوباره اومدن به دنیای مجازی میتونه بدترین بد شانسیم باشه
Niva
Niva
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
این طوری هم میشه که باشه: بهترین خوش شانسیم... سفرهایی که تا حالا رفتم... بدترین هم که نداریم خدا رو شکر همه چی خوب و آروم و خوش هست... البته عضو شدن در جیم هم میتونه جزو بد شانسی هام حساب بشه.
Paeez
Paeez
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
بدشانسی دقیقا رو زامتحان میانترم برای اولین بار سر یه کلاس رفتن!!!!!!!!!!!بدشانسی یعنی تمام روزو تو یونی سرپا بودن به هوای قرمه سبزی مامان پز ،بعد میرسی خونه قابلمه مونده ازش فقط ....خوش شانسیم یعنی بودن کنار مامانو بابام یعنی داشتن یه خانواده خوب
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
آخ آخ آخ!از قورمه سبزی گفتی داغ دلم تازه شد پاییز بانو
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
بد شانسی زیاد داشتم خوش شانسی خیلی کم
m - O
m - O
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
بدشانسی ینی موبایلت ُ داداش محترمت بشکونه و تو بدبختیش رو بکشی ...
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
من قبلا در طی یک متن بلند بالا تمام چیزایی که به ما رسیده و وا رسیده رو توضیح دادم :) و در کل خیلی چیزا تا به من رسیده وا رسیده !! از شیر مدرسه تا وام ازدواج!
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
اون شیرای مدرسه که خوردنی نبودن!اونا رو میدادن بازی منیم!ما پنکه سقفی رو روشن میکردیم و همه پاکتای شیرو پرت میکردیم سمت پنکه.اینقدر اینکارو میکردیم تا پاکته شیر پاره میشد و تمام مقنعه و مانتو های مشکی ما سفید میشد!بعد رومون نمیشد بریم خونه!وقتایی هم که شیر نمیدادن با تخته پاکن که بسیار هم گچی بود اینکارو میکردیم. اینقدر حال میداد!بهترین راه واسه فراری دادنه معلمامون بود چون گرد و خاک زیاد بود نمیومدن تو!!!
g.h
g.h
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
معرفی میکنم این نیز منم(:) ببخشید دیگه بدم میاد ناشناس باشم!الان شناختی؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
واویلا!بدبخت اون معلما و مدیر و ناظم مدرسه شما!چیکار میکردن با شما گل آرا!چی میکشیدن واقعا:)))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
خخخخ! چه پلشت بازیایِ :))) بابا ما اون شیرارو به چشمامون می کشیدیم :)))
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
ای اسراف کار!! ما پوستش رو باد می‌کردیم میترکوندیم! خیلی فاز میداد!
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
سلام عجیجم.شاهدخت جان چرا اینقدر کم پیدایی شما؟!!!!!خواهر گرامم که ستاره سهیل شدندی!سلام مارا به ایشان هم ابلاغ بفرمایید...
g.h
g.h
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
خسته شدم اینقدر گفتم این منم.ولی خوب اینم منم.گل آرا جونی تو!میدونم که دوسم داری شاهدخت.پس چرا بهم نمیگی؟؟؟؟؟؟؟؟من دوست دارم روزی 100بار از زبونت کلمه دوست دارمو بشنوم!حالا بگو...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
هااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠١/٢٧
١
٠
ادمین ... اینا چیه تایید می کنی ؟؟؟ ... ما هم میتونیم لاو بترکونیم ؟؟؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
الا یا ایها الساقی ... بده شانسی تا عمری هست باقی ....
parisa
parisa
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
چه سوال سختی.............................الان به ذهنم نمیرسه.......
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
آقا دیگه.......
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/٢٦
١
١
بهترین شانس سایت جیم این ک آرشا م عضو جیم شد
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
قبول شدن یه دانشگاه نزدیک. خوش شانسی بود.بد شانسی هم یادم نیست اصولا بدبیاری هارو از یاد میبرم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
میام میگم
m-pich
m-pich
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
ما و شانس...چه حرفا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠١/٢٦
٠
٠
کلاس عربی دوم راهنمایی بود...معلممون 14 تا کارت امتیاز داشت...و 15 نفر شرایط اهدای کارت رو داشتن...قرعه کشی کردن...دقیقا اسم 14 نفرو بیرون آوردن.. اسم من بیرون نیومد...نفر 15 م شدم و کارت بی کارت...
g.h
g.h
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
قوام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟شرایط اهدای کارت؟؟؟؟یا شرایط دریافت کارت؟؟؟؟؟؟؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
اون دور و بر طنابی ، چیزی نیست که خودتو دار بزنی ؟؟؟....
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
شرایط اهدای کارت بهشون...یا همون دریافت کارت...طناب نبود اگه بود دار میزدم خودمو...سرمو کردم تو لوله بخاری ولی خفه نشدم...
sorme
sorme
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
من میرفتم کلاس تیر اندازی یه بار یک تفنگ کم بود.قرعه کشی کردن،اسم من دراومد.بقیه تیر اندازی کردن من نگاه کردم!!!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
من بینابین ین دوتا هستم ولی خوش شانسی هام بیشتر بوده
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
یکی از خوش شانسی هام این بود سال اول راهنمایی زیاد درس علوم رونخونده بودم معلممون چهارنفر صدازد که اخریش من بودم ولی همینطور به تربیب پرسید هم به من رسید زنگ تفریح خورد اونقدر بقیه به من حسودی کردن!!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
ینی خیلی باحال بود!
R-Rad
R-Rad
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
من اصلا و اصولا آدم بد شانسی هستم یعنی اگه بگم حتی یک موردش رو گریه شما در میاد و ولی یه خوش شانسی که داشتم این بود که این بود که ....الان میگم ها .........یادم نمیاد واقعا شرمنده راست میگم ها خوش شانسی برای من شاید حکم معجزه داشته باشه ولی من تا به حال هیچ معجزه ای ندیدم!
ati200
ati200
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
تادلت بخواد بدشانسی و خوش شانسی اوردم
i.forouzan
i.forouzan
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
یک مثلا بفرمایید لطفا
shahrzad-z
shahrzad-z
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
مثلا میخواست روتو کم کنه عزیزم اصلا نگران نباش خودم همچین کف گرگی بزنم که دیگه رو حرف دخترا حرف نزنه این بی تلبیت
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
شهرزاد عزیز شما جرات میکنی به آقای فروزان که ادمین شماره 2 هستن کف گرگی بزنی؟
ati200
ati200
٩٢/٠١/٢٧
١
٠
خودم میزنم عزیزم....مثلا تو رشته مورد علاقه م قبول شدم خوش شانسی...با یکی اشنا شدم که خوب نبود این بدشانسی...بازم بگم یایکی بسه
maryam
maryam
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
سلام عرض شد اقاي فروزان كم پيداييد
firuze
firuze
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
من هر وقت غیبت کسی رو میکنم شده زمنو بکنه یا از آسمون بیفته از پشتم در میاد اوج بدشانسی رو میبینید/
sorme
sorme
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
:)))))))))
sahar.j
sahar.j
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
بهترین خوش شانسی زندگیم طواف خونه خدا بوده.........
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
وای خوش به حالت...ینی واقعا ازین بهتر نمیشه:)))
ALI.S2
ALI.S2
٩٢/٠١/٢٧
١
٠
به ما نرسیده وا رسیده چه به اینکه بخواد برسه بیچاره ما دهه 60 ها سوختیم آقا
videolas
videolas
٩٢/٠١/٢٧
٠
٠
=
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٢٨
٠
٠
به قول یکی از بچه ها من دریا هم که برم باید یه افتابه آب باخودم ببرم!دیگه شما فک کنین تا چه حده!
faraz2FM
faraz2FM
٩٢/٠١/٢٨
٠
٠
:)
Bad G!ЯL
Bad G!ЯL
٩٢/٠١/٢٨
٠
٠
بد شناسی داشتم خیلی زیاد :| خوش شانسی هم که دوستایه خوبی دارم و در کنار خانوادم هستم :)