خانه انجمن اسباب کُشون
٩٥٢
٨٦
admin

اسباب کُشون

اسباب کُشون

دیروز پنج شنبه جایتان خالی درگیر اسباب کشون بودیم!

خلاصه سایت جیم هم اسباب کشی کرد و با اینترنت نامحدود 2 مگابایتی اش وداع نمود و به یک اینترنت محدود قناعت کرد!

این وسط کلی اتفاقات جالبناک رخ داد که به تدریج به صورت عکس نوشت برایتان می گذاریم.

راستی شما خاطره ای از اسباب کشی یا شاید اسباب کُشون دارید؟

٩٢/٠١/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
sahar
sahar
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
یادمه کلاس اول دبستان بودم که قرار بود اسباب کشی کنیم...مامانم خواهرمو باردار بود...همون شب اسباب کشیمون که خاله هام و شوهرخاله هام همه واسه کمک تو خونه جدید داشتن تمیزکاری و خلاصه کارهارو راستو ریس میکردن...مامانم دردش شورو شد و همون شب بردنش بیمارستان...خلاصه این اسباب کشی برای من خیلی خاطره انگیز بود.چون دقیقا مصادف شد با به دنیا اومدن خواهرم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
چه جالب!خدا حفظ کنه خواهرتونو
هرکی
هرکی
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
نه ولی این میزی که الان پشتش نشستم روزی شیشه ای داشت که بنده جهت برداشتن ساعت دیواری از ان به عنوان بالابرنده استفاده نموده و شیشه اش را شکستاندم ایضا پایم هم جر خورد و شش عدد بخیه خورد اکنون که حدودا سه ماه از ان ماجرا میگذرد هنوز هم شیشه ای برای ان خریداری نشده و در قسمت انتهایی ان به زور مانیتورم را تعبیه کرده ام. (ههه کمال هم نشین در من اثر کرده مث ادمین نوشتم!!!!!)
هرکی
هرکی
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
ادمین دیده ابی از کسی گرم نمیشه خودش دست به کار شده طلفک!
FAHIME.N
FAHIME.N
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
واااااااای اسمشو نیار که دلم خونه هربار اسباب کشی نکردیمم یه چیزیم یا شکست یا گم شد
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
سال 1375 ميخواستيم اثباب کشي کنيم به خونه جديدمون توي يه چهارراه بالاتر... اون موقع ها چون اوضاع اقتصادي مون افتضاح بود تصميمي گرفتيم با ماشينمون که يه ژيان آبي بود اسباب کشي کنيم... فقط وسايلاي بزرگ مث يخچال و گاز و ...رو با يه وانت کرايه اي برديم ....بعدش همه وسايلا رو توي 10-15 بار رفت و برگشت منتقل کرديم... هر کس ميديد فکش از تعجب ميفتاد...ما اينيم ديه....
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
یعنی خیلی جذاب بوده این اسباب کشی ها..کلا دیدن داشته ..راستی اون ژیان رو هنوز دارید..
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
:)))))))))) ایول داش وحیدمان
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
من اثاث کشي رو با اسباب کشي قاطي کردم نوشتم اثباب کشي... حواسم پرت شد فکر نکنيد بيسوادم ها...:)
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
بی سواد!!!خخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٧
٠
٠
نوچ....نوچ.....بی سواد
t.m
t.m
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
خب خسته نباشید به همگی! :)))))))))
sahar
sahar
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
نه دیگه فایده نداره..اصن ذهنیتم خراب شد نسبت به شما :))))))
sahar
sahar
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
این در جواب آقاتی قوام بود...چرا اومد اینجا؟!!!
t.m
t.m
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
یه لحظه خوف کردم!
t.m
t.m
٩٢/٠١/١٦
١
٠
خاطره اینکه زدم لیوانای بوفه رو خورد کردم؛ تا دروز حق وجود داشتن تو خونه رو نداشتم
t.m
t.m
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
تا دوروزه ها....بذار شفاف سازی شه!
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
وای نگو...هر وقت اسم اسباب کشی میاد تنم میلرزه...ما یه بار نصف شب اسباب کشی کردیم...خیلی باحال بود....
سجاد
سجاد
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
ما تا حالا دوازده تا خونه عوض کردیم کاش میگفتین بیام کمک.
من
من
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
خودمون که تابحال اسباب کشی نکردیم ولی دایی ام که تازه ازدواج کرده بودن وقتی میخواستن برن خونشون روزقبل عروسی ریختیم اونجا تا تمیزش کنیم تازه خونشون نو ساز هم بود خیلی کثیف بود خلاصه از کت و کول افتادیم ولی خوشبختانه تونستیم قبل از عروسی تمیزش کنیم و وسایلو بیاریم،خسته نباشیم!
raaahil.m
raaahil.m
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
ما سالهاست ازجامون جُم نخوردیم.
t.m
t.m
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
ما 5 دفه از جامون جنبیدیم دیه فک نکنم بجمبیم!
t.m
t.m
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
di fhv ndi il us; 'bhajdkU l'i h,kl,ri hsfhf ;ad k;vndk?ای بابا! واز من حواسم نبود کیبورد فلرسی نبود!
t.m
t.m
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
میگم مگه قبلا اسباب کشی نکردین؟ عسکاشو هم گذاشتین ، پَ اون چی بود؟☻
وصال
وصال
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
خیلی سخته اسباب کشی
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
اسباب کشی قراره داشته باشیم تا اخر ماه..ولی جهاز کوشون یه چیز دیگه اس باور کن!
raaahil.m
raaahil.m
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
اون ک خوش میگذره!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
آره دخترعمو!ایشالا موقع جهازکشون بیام خودم یه قر مشتی بدم!البته رقص بلد نیستم ولی باید یه کلاس رقص برم یاد بگیرم:))))))
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
پسرعمو همه میان کمک شما فقط میخوای بیای قر بدی بازم خوبه دستت درد نکنه از اونهایی که میان نگاه میکنن فقط بهتره..
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
همین پارسال رفته بودم برای اسباب کشی پسر عموم!3نفر بودیم کلا!آقا جاتون خالی نیسان گرفته بودیم و پرش کردیم!حالا نیسان خودش چقدر سنگینه هرچی وسیله سنگینم بود گذاشته بودیم روش!چشمتون روز بد نبینه!این نیسانه که پرشد اومد استارت بزنه راه بیفتیم حالا هرچی استارت میزنه روشن نمیشه!ما مونده بودیم بخندیم یا گریه کنیم!با هزار بدبختی و بیچارگی اون نیسانو با اونهمه بار هلش دادیم!باز خداروشکر زود روشن شد!اگه نه رارندشو تیکه تیکه کرده بودیم
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
کلا تو ماشین وقتی2طبقه میشینی نمیکشه چه برسه به اون همه بار!!!!!:))))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
فکر کن میخواستید اونها رو خالی کنید دوباره سوار ماشین دیگه ای کنین ..تمام بدنم درد گرفت الان..
s.a
s.a
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
اسباب کشی هووووووووم....... کوشولو بودم، پولامو جمع کرده بودم تو یه کیف پول کوشولو، از دست داداشم قایم کردم پشت یه میزی....... بعد از اسباب کشی کیفم بود، ولی پولاش........ :| هعی........ یکی دیگه هم اینکه اون زمانا آدامسای لاویز بوووووووووود، من اون کاغذاشو جمع کرده بودم! یه عاااااااااااااالمه! ااونا هم نیست و نابود شد! هعی........ دلم سووووووووخت....... خیلی دوسشون داشتم! هعی.........
wolf
wolf
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
منم همیشه ادامس عکس دار میخریدم میچسبوندم به کمدم!هههههههههههی
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
نچ نچ نچ:)))))))))
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
اسباب کشی؟؟؟؟اووووم.....ما که سابقه زیادی در اسباب کشی داریم......یه دفه درست روز اسباب کشی جوجه اردکم مرد و با بچه های فامیل براش مراسم ختم گرفتیم...
parisa
parisa
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
اسباب کشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/چه واژه ی غریبیه...........
wolf
wolf
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
ما هم تا به حال فقط یک بار از طبقه بالا اومدیم طبقه پایین
parisa
parisa
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
ما تا حالا اسباب کشی ردیم........اما خوده اسبابکشی کار غریبیه.......
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
اقا دیگه........خخخخخخخخخ
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
نه من ک خاطره ندارم
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
باز کلاس گذاشت
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
کلا یه بار اسباب کشی کردیم اونم همی ماه پیش بود! جاتون خالی مامانم یه سرویس شیرخوری داش نمخاس ناقص شع گذاشه بود گوشه خونه اونو بعد با ماشین شخصی جا ب جا کنه .... هیچی دیگه همه وسایل سالم و سلامت جا ب جا شد جز همون شیر خوری ک کارگرا زحمتشو کشیدن!! هنو مامانم افسرده اس!!:))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
واقعا مال دنیا ارزشش و داره
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
:)))))))))))))))))))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
حالا کار خودت بوده خانم شیعه زاده چرا میندازی تخصیر اون کارگرای بدبخت:))))))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠١/١٧
٠
٠
نع باوا ... من ک دختر خوبی استم!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/١٧
٠
٠
:))
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
به به با رسیدن بهار جیمی جای نو مبارک / جای خوبی هست؟اجاره ای یا خرید؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
سرقتیه...........خخخخخخخخخخخخ
ati200
ati200
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
ما دوبار اسباب کشی داشتیم ....هردوبارش من ازصبح ناپدید شدم ..عصرپیدام شد که خونه بیشترش چیده شده بود....بعدم خونه خریدیم و اسباب کشی نداشتیم
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
کلا شما زورتونم نمیرسیده که کمک کنید:))
ati200
ati200
٩٢/٠١/١٧
٠
٠
اینم یه نگاه هست به این قضیه :))))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/١٦
١
٠
در پی جابه جایی یک بوفه بزرگ من که پایین بوفه رو گرفته بودم و برادرم بالای بوفه رو ،از پله ها داشتیم پایین می رفتیم که این برادر ما دستش رو از بد جایی گرفته بود و بوفه از دستش در رفت و خدا رو شکر به دیوار گیر کرد و از فرود آمدن بر روی بنده جلوگیری شد...! ! ! خدا رحم کرد ها وگرنه اسباب کُشُون شده بود!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
حیف شده واقعا:))
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
تا حالا 3 بار اسباب کشی داشتیم
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
و بعد از اولین اسباب کشیمتوجه مفقود شدن بعضی از وسایل شدیم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
برام غم انگیز بوده...آخرین بار 6سال پیش بود که اومدیم مشهد...همه خاطره ها و دوستام همه ............
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
مطمئنم الان بهش عادت کردی
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
مشهد که بیتره از تهران دختر عمو
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
خدا رو خیلی خیلی شکر که کلا تو عمرا سه بار بیشتر نبوده و خدا رو شکر صاحب خانه بودیم...................الهی شکر
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
هییییییییییییچ خاطره خوبی ندارم!!!
PAEEZ
PAEEZ
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
از وقتی دنیا اومدم تو همین خونه بودیم!
تکتم
تکتم
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
من هم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
بچه ها بیاین مایه دار جیمو پیدا کردم!فرانسم که میرن دیگه!اینهمه بودن حتما یه خونم تو فرانس دارن دیگه!هععععععععععععییییییییی:)))))
ف-گ
ف-گ
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
اسباب کشی واقعا سخته!...خدا قوت جیم گرامی!
لاکپشت
لاکپشت
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
خیلی سخته الان عموم اینا دنبال خونه هستن دربدر بنده خدا ها
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
نه من خاطره ای ندارم یه 12 یا13 سالی هست که اسباب کشی نکردیم
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
اووووووووووووم نوچ دوبار کلا اثاث کشی داشتیم اونم کوچیک بودم چیزی یادم نیست
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/١٧
٠
٠
زیاد اسباب کشی کردیم اما من بیشتر اوقات نظارت می‌کردم! فقط بخش خوردنی‌هاش جذاب و هیجانی بود!! :)
sm.asadi
sm.asadi
٩٢/٠١/١٧
٠
٠
دو نوع اسباب‌کشی داریم: اسباب‌کشی از سر دل خوش و اسباب‌کشی با مکافات و دل‌خوری اسباب‌کشی اخیر جیم از نوع دوم بود!!!
maede_kashiyan
maede_kashiyan
٩٢/٠١/١٨
٠
٠
لطفا شرح این مکافات و دلخوری در گزارش اسباب کشی آورده شود.با تشکر:)
sm.asadi
sm.asadi
٩٢/٠١/١٧
٠
٠
در ضمن جناب ادمین چرا امتیاز بنده اینقدر کمه؟ نا سلامتی رییسی گفتن! نمیشه مقداری بیشتر بشه! 45 خیلی زشته
s.a
s.a
٩٢/٠١/١٧
٠
٠
آقای محترم! پارتی بازی نداریم اینجا! گفته باشم! نچ نچ نچ....... :))))))))))))))))))))
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/١٧
٠
٠
جناب رییس رخ مینمایند ..امتیاز هم همینه میخواین بخواین نمیخواین وایستین ته صف...
h_poortaghi
h_poortaghi
٩٢/٠١/١٧
٠
٠
منم تا حالا دو بار اسباب کشی کردم. قسمت سختش همیشه با من بوده.
Niva
Niva
٩٢/٠١/١٨
٠
٠
اسباب کشی دوست ندارم. همش همه چی داغون میشه
shahrzad_z
shahrzad_z
٩٢/٠١/١٨
٠
٠
چیز جالبیه. ما من وقتی که به دنیا اومدم یعنی وقتی که کوولو بودم اباب کشی کردیم ودیگه اسباب کشی نکردیم
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
دوست دارم ادمین.