خانه انجمن به طالع بینی اعتقاد دارید؟
١٢٦٤
٥٧
مهدیس خانووم

به طالع بینی اعتقاد دارید؟

به طالع بینی اعتقاد دارید؟

آیا اعتقاد به طالع بینی درسته؟
من خیلی به این مسیله اعتقاد دارم که طبیعت روی ویژگی های آدم ها تاثیر میذاره مثل ستارگان آسمان
شما چقدر به این موضوع معتقدید؟

٩٢/٠١/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
نه
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
یک انسان ۹ ماه زمان میخاد تا شکل بگیره دوستان، پس تحت هیچ شرایطی یک روزه خاص تاثیر گذار نیست
sahar
sahar
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
من از وقتی با تو آشنا شدم به این موضوع خیلی توجهم جلب شد....اینقد که تو یکریز از اینجور چیزا حرف میزنی...اردیبهشت با اردیبهشت خوبه...چه میدونم شهریور با فروردین نمیسازه....این فلانه...اون بهمانه....ایییییییشششششششش :))))))))))
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
نمیشه گفت اصلا اعتقاد ندارم ولی خوب الان یجور رمالی شده دیگه نمیشه اعتماد کرد...خیلی از زندگیا بخاطر اینجور کارا از هم پاشیده.... واسه سرگرمی جالبه
sahar
sahar
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
نه شوخیدم عزیزم...به دل نگیریا! منم یجورایی اعتقاد دارم
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
فکرام رو بکنم میام میگم..
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
منم تا حدودی اعتقاد دارم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٢
٣
٠
بله که اعتقاد دارم!هر سیاره ای تاثیر خاصی داره!مثلا همین شرف الشمس که باید حتما 19فروردین روی عقیق زرد حکاکی بشه دلیلش اینه که 19فروردین خورشید که سعد اکبره بیشترین تاثیر رو روی زمین داره و به قولی موکلای خورشید میان زمین!این چیزیه مرحوم کشمیری هم در این مورد گفته!و اینجور که شنیدم توی کتاب هزار ویک نکته آیت الله حسن زاده عاملی هم اشاره شده به این!و شیخ بهایی رو هم که همه قبولش دارن فک کنم دیگه!یه کتاب کامل در این موارد داره به اسم سرالمستتر!من اینارو قبول دارم ولی اینکه یکی میشنه فال قهوه میگیره و اینایی که نشستن کنار خیابونو میگن فالت بیگیروم رو نه قبول ندارم!
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
به به چه اطلاعاتی سید...عافرین عافرین... کاملا موافقم
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
سید خیلی لایک داری :))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
خجالت زدم نکنین مهتاب خانوم:))))/ما چاکریم داش علیرضا:)
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
بله صد در صد همین طوره اصا این فال قهوه و اینا خوب نی اما خب طبیعت رو آدم تاثیر داره دیگه
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/١٢
١
٠
نه.به هیچ وجه
wolf
wolf
٩٢/٠١/١٤
٠
٠
منظور رمالی نیست منظور حرف سیده
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
ننگ بر خرافات
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
یکی جلو انجمن تابلو بزنه ورود اطفال ممنوع
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
ورود جکو جوات هم ممنوع
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
منظورتون تکامله.......یا تاثیر روی روحیه
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
سوالتون کمی ابهام داره......ولی حتما یک چیزی این وسط وجود داره که در دین اسلام برای هر ماهی احکام و چیزهای خاصی گفته
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
اعتقاد ندارم!ولی به تحقیقاتی که روی افراد در یک ماه خاص به دنیا امدهاند و تقریبا بعضی خصوصیات شبیه به هم دارند اعتقاد دارم البته کمی!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
کمی تا قسمتی
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
آره دارم /اما نه به این معنی که این فال گیرای گوشه کنار خیابون میگیرین...
parisa
parisa
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
کمی تا قسمتی ابری.........
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
در واقع خورشید یك ارگانیسم زنده ، پویا و آتشین است . حالات خورشید هر لحظه تغییر می كند و زمانی كه اندكی تغییر در حالات خورشید به وجود آید ، زمین نیز تحت تاثیر قرار می گیرد .یك فیزیكدان سویسی بنام پاراسلوس با مطالعات بیشتری در این زمینه به كشف جدیدی نایل آمد . او كشف كرد انسان زمانی بیمار می شود كه هماهنگی بین او و چیدمانی از ستارگان كه در زمان تولدش وجود داشته است از بین برود . قبل از پاراسلوس ، فیثاغورث اصل ارزشمند توازن سیاره ای را مطرح كرده بود .او معتقد بود كه هر ستاره یا سیاره ای از طریق حركت و جابجایی در فضا ارتعاشات منحصر به فردی را تولید می كند . مجموع ارتعاشات اجرام آسمانی یك توازن موسیقیایی تولید می كند كه توازن كیهانی نامیده می شود.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
در سال 1950 گئورگی گیاردی دانش جدیدی بنام شیمی كیهانی را به وجود آورد . او پس از انجام آزمایشات متعدد به روش علمی اثبات كرد كل جهان یك وحدت بنیادین و یك جسم یكپارچه است . یعنی هیچیك از اعضاء آن از هم منفك نیستند و به یكدیگر متصلل هستند . پس اگر قسمتی از این جسم دستخوش تغییر گردد كل جسم مرتعش می شود و همه بخش های آن تحت تاثیر قرار می گیرند . پس با به وجود آمدن تغییر در هر ستاره ای ، در هر فاصله از زمین كه باشد ، ضربان ما دچار تغییر خواهد شد . وقتی خورشید در شرایط و موقعیت خاصی قرار می گیرد گردش خون ما نیز تحت تاثیر قرار خواهد گرفت . دكتر تاماتوی از ژاپن هم كشف كرد كه شدت طوفان های اتمی خورشید بر ضخامت گلبولهای خون به خصوص در آقایان تاثیرات فراوان دارد .
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
پروفسور براون تحقیق جالبی را انجام داده است . او نمودار تولد بسیاری از نظامیان ، پزشكان و متخصصین مشهور را جمع آوری كرده و با بررسی این نمودارها متوجه شد افرادی كه تخصص های یكسانی دارند اكثراً تحت چیدمان مشابهی از ستارگان متولد شده اند .به عنوان مثال دریافت ، سیاره مریخ تاثیر زیادی بر زندگی نظامیان مشهور داشته است.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
در تحقیقاتی مشخص شده است كه علاوه بردوره یازده ساله طوفان های خورشیدی یك دوره 90 ساله نیز در حیات خورشید وجود دارد . دوره جوانی خورشید 45 سال طول می كشد و پس از آن دوره پیری خورشید آغاز می شود كه 45 سال به طول می انجامد . در دوران جوانی ، اثر خورشید به حداكثر خود می رسد و در مدت پیری انرژی خورشید رو به افول می رود . پس از گذشت 90 سال خورشید پیر شده و دوباره شروع به جوان شدن می كند . كودكانی كه در 45 سال اول متولد می شوند از سلامتی كامل برخوردار هستند اما كودكانی كه در 45 سال دوم به دنیا می آیند دارای مشكلاتی هستند. در 45 سال دوم میزان زلزله افزایش میابد . وقتی چرخه 90 ساله خورشید به پایان می رسد حركت وضعی زمین نیز دچار اختلال می گردد
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
حوزه های مختلف انرژی در اطراف وجود دارند كه دائماً بر زندگی ما اثر می گذارند . انسان به محض تولد در معرض این اثرات قرار می گیرد . امروزه دانشمندان معتقدند هر جرم آسمانی تشعشع رادیواكتیو منحصر به فرد خود را دارد . امواجی كه سیاره زهره از خود ساطع میكند آرام و ساكن هستند در حالی كه ماه امواج متفاوتی را از خود ساطع می كند . امواجی كه از سیاره مشتری به ما می رسند متفاوت از امواجی هستند كه از خورشید به ما می رسند . این تفاوت به خاطر اختلاف تركیبات گازی لایه های تشكیل دهنده هر جسم است . در زمان تولد یك كودك تمام مجمع الكواكب ، ستارگان و كهكشانهای دیگر كه در افق زمین در حال گردش هستند در ذهن كودك ثبت می شوند . شرایط كیهانی موجود در لحظه تولد ، با تمام ضعف ها ، قوتها و توانایی هایش بر كل زندگی انسان اثر می گذارد . برگرفته از مقاله « ستاره بینی دانش یگانگی كیهانی » اثر راجینش اشو
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/١٤
٠
٠
چیییییییییییی میییییییگی؟؟؟؟؟؟؟ :)))))
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
تقریبا . . .
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
کم و بیش اعتقاد دارم...مثلا یه روز در همین اینترنت یه فالی گرفتم شاخ درآوردم!ولی بازم اعتقاد به اینجور فال ها ندارم...
Niva
Niva
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
فال قهوه و این جور چیزا که اصلا. ولی با این مطالبی که جناب سید لطف کرده بودن گذاشته بودن یکم نظرم در مورد ستارگان تغییر کرد.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٤
٠
٠
خواهش میکنم!خجالت زدم نکنین!ای بابا!خب من خععععععععلی خجالتیم:))))))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
من اعتقاد دارم...به اینکه ستاره ها جفت هستن یا نه........اگه تو مسیرش قرار بگیری برات واقعیت پیدا میکنه
m_kashiyan
m_kashiyan
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
آره به طالع بینی معتقدم و به نظرم این قضیه درسته.
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
ممنون آقا سید واقا اطلاعاتتون مفید بود خیلی خوبه که این انجمن هست که آدم یه موقع هایی با شخصیت آدما آشنا بشه ممنون از شما آقا سید که شخصیتتونو نشون دادین و ممنون ا آقا آرشام و م-نص که اونا هم شخصیتشونو نشون دادن اگه کسی بچه نباشه با هر مسیله ای عاقلانه برخورد میکنه حتی اگه اون مسیله بچه گانه باشه که نیست ولی بعضیا با این طرز برخورد بچگی خودشونو نشون دادن نه منو
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/١٤
٠
٠
شما مهدیس جان خودتو اصلا ناراحت نکن عزیزم(:
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٤
٠
٠
خواهش میکنم!نظر لطفته
f.nazemi
f.nazemi
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
اصلا
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
آقا سید شما در باره تناسخ هم چیزی میدونید؟ من بد جور به دونستن اطلاعات در باره این موضو علاقه مند شدم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٤
٠
٠
عرضم به حضور شما که تناسخ ینی بازگشت روح پس از مرگ به دنیا و در یک جسم جدید برای تکامل و متعالی شدن!افرادی که به تناسخ معتقدن میگن روح ما انسانها در اثر تکامل به این شکل در اومده که الان روح انسانه!ینی از جمادی شروع شده و نباتی و حیوانی و انسانی!که باز میگن اگه انسان بد باشه بعد مرگش به عقب برمیگرده و در جسم یک انسان بد و خلافکار یا مریض یا حتی یک حیوان وارد میشه(برای اینه که هندی ها اینقر با حیوانات خوب رفتار میکنن) تا دوباره دست از گناه برداره و مسیر تعالی رو پشت سر بذاره تا به جایی برسه که دیگه نیازی به تناسخ نباشه و اینجا میگن روح شخص لیاقت پیدا میکنه بره سمت خدا!اما توی دین ما تناسخ رد شده!چون اگه تناسخ رو قبول داشته باشیم ینی معاد و روز قیامتی نیست و اگه اونارو نفی کنیم پس باید توی خداپرستیمون شک کنیم!من خییییلی خلاصه توضیح دادم!ولی پیشنهاد میکنم کتاب "ارتباط با ارواح" از آیت الله مکارم شیرازی رو از اینترنت دانلود کنی و بخونی!حجم خیلی کمی هم داره!در حدود 400k که توی اون کتاب آیت الله مکارم خیلی قشنگ و کامل توضیح داده و دلایل خیلی خوبیم در ابطال این قضیه آورده!
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
کمی تا قسمتی ابری!!
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/١٤
٠
٠
ممنون سید خیلی مفید بود (:
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٤
٠
٠
خواهش میکنم:)
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/١٤
٠
٠
من اگه یه جا یه فالی ببینم میخونم اگه خوب باشه که تا یه هفته ناخودآگاه شارژم.اگه بد باشه میگم اینا همش خرافاته!!!!!!و میرم دنباله زندگیم.البته فال من اکثرا خوب در میاد.
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/١٤
٠
٠
استاد یک کلاس واسه صحبت کردن در مورد طالع... گذارید!! حقا که استاد تشریف دارید! حقا!!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٤
٠
٠
حقا:))))))))شما که شاگرد ارشدی باید بلد باشی این چزیرو دیگه:)))))))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/١٧
٠
٠
آره.تا حدودی اعتقاد دارم.چون گاهی اوقات با روحیاتم تناقض داره ولی در کل باورش دارم.
کیوکو
کیوکو
٩٢/٠٥/٠٤
٠
٠
مایه طالع بینی چینی داریم خیییییلی راجبه من راس گفته.