خانه انجمن توکل به خدا رمز آرامش
٦٢٦
٢٣
مهدیس خانووم

توکل به خدا رمز آرامش

توکل به خدا رمز آرامش

وظیفه ما اینه به خدا اعتماد کنیم و در کارها به او توکل کنیم.
ولی خیلی ها میگن ما به خدا توکل داریم اما بازم نگران و نا امیدند.
شما چقدر به خدا توکل دارین ؟

٩٢/٠١/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٣٠
١
٠
من توکل دارم ولی گاهی که سختیا زیاد میشه شک میکنم.بستگی به ایمان آدم هم داره:)))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
مشکل ما همینه دیگه!فکر میکنیم به خدا توکل داریم ولی در واقع از غیر خدا میخوایم!پیش همه نوع آدم رو میندازیم ولی سرنمازمون به خدا میگیم خدا پس چرا بهم کمک نمیکنی!آخه مگه از خدا خاستیم که خدا بهمون بده!سعی میکنم همیشه از خدا بخوام و ازش بخوام هرچی به صلاحمه بهم بده!خدا از جاهایی که فکر نمیکنیم یهو کمکو میرسونه!به منکه خیلی کمک کرده!دقیقا جاهایی که ناامید شدم از همه دنیا.
Paeez
Paeez
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
خودش میدونه که الان فقط به خودش توکل کردم چون کس دیگه ای کاری از دستش برنمیاد...
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
سعی میکنم حواسم باشه و به خودش همیشه توکل کنم...ولی گاهی آدم ناشکری میکنه دیگه
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
درست میگی
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
نقل است که از ابراهیم ادهم پرسیدند: که سبب چیست که خداوند را می‌خوانیم و اجابت نمی‌آید؟ گفت: از بهر آنکه خدای را می‌دانید و طاعتش نمی‌دارید
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
بسیار زیبا
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
ممنون آقای سید
FAHIME.N
FAHIME.N
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
خیلی مثلا بعضی وقتا می شه میرم واسه نمره ی امتحان پیش معلما التماسشون می کنم بعد می بینم چرا این کارو کردم کی شده به خدا توکل کنیو جوابتو نده اگر هم نداده شاید به نفع خودت بوده
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
اره واقعا
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
توکل دارم..........اعتمادم دارم...............
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
من خیلی به خدا توکل دارم و هر اتفاقی برام پیش بیاد میدونم خواست ردمخدا بوده ومن تلاش خودمو کردم
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
جز خدا کس دیگه ای رو ندارم که بهش توکل کنمع هر چند که گاهیبا این ایمان ضعیفم گاهی ناله می‌کنم از سرنوشت... آقای حورایی یک جمله‌ی قشنگ دارند که از نظر من واقعا عالیه میگن « موفقیت یعنی توفیق بندگی خدا»...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
توکل دارم اما صبور نیستم .
parisa
parisa
٩٢/٠١/٣٠
٠
٠
تا جایی که بتونم..............................
firuze
firuze
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
گاهی نا امیدی میاد سراغم ولی خیلی زود پشیمون میشم ........
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
بهش خیلی توکل میکنم خیلی هم اعتماد دارم یعنی سعی خودمو میکنم شاید هنوز به خودباوری کامل نرسیدم چون بعضی وقتا خیلی ناامید میشم
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
اعتماد دارم ولي چون كارايي قبلا كردم كه شايد درست نبوده. ميترسم به خاطر اون كارا ازم رو برگردونه
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
اعتماد که همیشه دارم ولی بعضی وقت ها یادم میره خدا گر زه حکمت ببندد دری، زه رحمت گشاید در دیگری....
باران
باران
٩٢/٠١/٣١
٠
٠
دارم دارم
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠١
٠
٠
تا خدا رو داریم غم نداریم.... در این حد