خانه انجمن دوست داشتی چه قدرتی داشته باشی
١٠٩٤
١٦٦
م-نص

دوست داشتی چه قدرتی داشته باشی

دوست داشتی چه قدرتی داشته باشی

\اگر در کودکی اهل بازی های رایانه ای بوده باشید حتما بازی تیکن را به خاطر دارید یا اگر اهل فیلم دیدن باشید فیلم های خون آشامی که امروزها زیاد هم شده را حتما دیده اید.

دوست دارید چه قدرت ما فوق بشری را داشته باشید؟ و از آن چه استفاده ای میکنید؟ 

٩٢/٠١/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠١/١١
١
٠
زیاد بهش فکر نکردم ولی مثلا دوس دارم چشمامو که میبندم به هر جا و هر چی که فکر میکنم سریع برم همونجا ... خعلی باحال میشه ولی امکان پذیر نیست
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
١
٠
عآوره منم هم !
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
بهش میگن طی الارض.چرا امکان پذیر نباشه؟؟من یه کتاب خطی دارم توش نوشته روششو!!!ولی جیگر میخواد!و همچنین صبر و حوصله!و اینکه کامل ترک گناه کنی!توی چنتا از کرامات شیخ نخودکی گفته شده که این قدرت رو داشته!حتی شخصی رو میتونسته با نگاهش جابجا کنه!!منم خودم خیلی دوس داشتم این قدرت رو داشتم
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
٠
٠
مرسی سید! یک سا@ بود داشتم فک میکردم تا اسم طی الارض یادم بیاد؛ ولی نیومد! نجاتم دادی ینی!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
خواهش میکنم!سید متعلق به همس:)))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
سید راست میگه..........کاش همینجوری بهمون بدنش
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
آره محمد حسن اگه همینجوری بهمون میدادن که خععععععععععلی باحال میشد!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
اره والا ولی ندادن دیگه.............حالا باید پول هواپیما بدیم
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/١١
٠
٠
چه خوب بود اگر میشد
m_kashiyan
m_kashiyan
٩٢/٠١/١١
١
٠
از شخصیتای توی بازیا که چیز خاصیو دوست ندارم!اما کلا دوس داشتم بتونم هروقت که اراده کنم ذهن افرادو بخونم!!!
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
١
٠
خعلی کیف میده ها! خوندنه ذهنه افراد!
m_kashiyan
m_kashiyan
٩٢/٠١/١١
١
٠
آره دیگه اونجوری ظاهر و باطن افراد واسه آدم یکی میشد!!!
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
٢
٠
دقیقن! بعد اونموقع وقتی بعضیا{تاکید کردم بعضیا} یه چیزایی میگفتن؛ کامل مچشونو میگرفتی !
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
١
٠
این نیاز بشدت الان حس میشه !
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
بهش میگن علم سیمیا اگه اشتباه نکنم!میگن از بین 5تا علم کیمیا و لیمیا و هیمیا و سیمیا و ریمیا اگه کسی بره دنبال این علم سند رفتن به جهنم خودشو امضا کرده!مگه بصورت خدادادی بهش داده بشه!
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
٠
٠
وَئوووووو واقعا؟ نمیدونستم، ولی ایکاش این کیمیا و لیمیا و کلن این کلماتی که بروزن کیمیا بودن رو توضیح میدادین خعلی خوب میشد ولی بازم ممنون..:))))))))))))))))))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
چشم همینجا بصورت خلاصه میارم میگم:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
جداسید..............بابا به جهنم رفتنش میارزه...........خیلی حال میده ذهن ملت و بخونی
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
http://www.cloob.com/timeline/blog_496936_880044 تی ام برو این آدرس بصورت خلاصه توضیح داده
m_kashiyan
m_kashiyan
٩٢/٠١/١١
٠
٠
مگه میشه این علمو کسب کرد؟؟؟جدی؟؟؟چرا؟؟؟راستی آقای صفدری میشه آدرسو از تو پروفایلم ببینین؟؟بنویسم ادمین میره تو کار اره و......:))هروقت وقت داشتین و تونستین ممنون میشم بفرستین.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
خانم کاشیان چیو براتون بفرستم؟همین خوندن ذهن افراد؟
m_kashiyan
m_kashiyan
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
نه منظورم عکس پروفایلتونه!دیشب رو تخته سیاه گفتم میخوام بذارمش دسکتاپ گوشیم اما قشنگ باز نمیشه..بعد شما گفتین شاید به خاطر حجم کمشه.گفتین اگه بخوام بزرگشو واسم ایمیل میکنین یا میفرستین سایت و از این حرفا!!!یادتون اومد؟؟!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
اینا چه ربطی داره به انجمن:))
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
١
٠
دلم میخواد قدرته ادمین سایت رو داشته باشم !
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠١/١١
١
٠
خخخخخخخ
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
١
٠
خیلی خوب میشد اونموقع ها! قول میدم بعد از هر گلزنی فرهاد700 و بعد از برده استقلال7000 امتیاز به کاربرایی که همون لحظه آن اَستن, بدم ! خخخخخخخخخخخ
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠١/١١
١
٠
بعد اگه فرهاد گل نزنه یا استقلال ببازه چی میشه؟؟؟
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
١
٠
خدا نکنه ! ما میبریم همه ی بازیا رو فرهاد هم گل میزنه:)
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
در اینمورد توی هیچ کتابی و نوشته ای هیچ مطلبی پیدا نکردم:))))))))
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
٠
٠
خب بذار من بگم سید! اسمش هس ادمیا{ بر وزن همون کیمیا ! } بعد اینکه یه قدرتیه که میتونی رو تردمیل اعصاب همه کاربرا پیاده روی کنی ! خخخخخخخخخخخخ
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
:))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
خدایا همچین قدرتی به بعضیا نده...............وجدانی قدرت ادمین ما از رئیس جمهور امریکام بیشتر
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
٢
٠
وَلی من میخوام قدرته تسخیر آدما رو داشته باشم! بعدم که خودتون میدونین چی میخوام بگم دیه!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠١/١١
١
٠
جان؟؟؟ فرهادو میخوای حتما ... آره؟؟؟ :)))
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
١
٠
عآوره! کلن بعد از یه سری آرزوهای اصلی که همه این آرزو ها رو دارن؛ فرهاد بزرگترین آرزومه ! { من احساس میکنم که خعلی پررواَم ! }
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
برای این موردم خیلی راه کار دارم!و افراد خیلی زیادیم هستن که میتونن این کارو برات انجام بدن!ولی از جایی که کار درستی نیست کسی برات انجامش نمیده!!
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
٠
٠
اخشال نداره من خعلی وقته دارم رو تمرکز کردن کار میکنم ! خعلی سخته!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
مردم چه چیزا میخوان
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
١
٠
سفر در زمان رو هم دوس دارم!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
توی کتابایی که خوندم حرکت بین مکانهای مختلف دیدم ولی توی زمان ندیدم!!فکر نمیکنم بشه!از نظر علمی هم یجا خونده بودم که امکان پذیر نیست!
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
٠
٠
سفر در زمان امکان پذیر هس؛ نمونش هم همون اتفاق مرموزی که تو آزمایشگاه ها ی آمریکا افتاد!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
کدوم اتفاق؟؟من نشنیدم!!!چی بوده؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
چندین نظریه درباره سفر در زمان وجود داره ولی تا حالا کسی نتونسته شرایط اون نظریه ها رو فراهم کنه...........مثل دیدن نقطه شروع دیدن یا رفتن به چاله های فضایی..........ولی از اونجایی که تو خواب گاهی اینده رو میبینیم ممکنه بتونیم از طریق روح هم سفری داشته باشیم
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
شما کدوم قدرت و دوست دارید .............همونو بگین بهتره
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
در مورد دیدن آینده محمد حسن همیشه یه سری چیزای نسبی هست!مثل فال که اگه درست و توسط شخص درستی گرفته بشه ممکنه یه سری چیزا از آینده بگه ولی نسبیه!ینی بستگی داره به راهی که میریم!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
سفر به اینده شدنیه....ولی فکر کنم با این کار نظم زمان بهم بریزه
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
خب همین دیگه!منم تاحالا حتی از کسایی که کارای عجیب انجام دادن نخوندم یا حتی نشنیدم توی زمان حرکت کرده باشن!همیشه و توی هرزمانی یه انرژی با یه مقدار معینی هست!حرکت توی زمان این انرژی رو بهم میریزه که میتونه خیلی خطرناک باشه!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
یه چیزای فضایی بعضیا میگن درباره سفر در زمان که ادم باور نمیکنه که اون ها سفر کردن یا نه
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٢/٠١/١١
١
٠
اخ اگه میشود از تو دیوار رد شد چه خوب بود )) در کل بابت مطلب جالبت ممنون
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
١
٠
از دیوار رد شد! ؟
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
١
٠
خب بعد ببخشید، چه فایده ای داش؟ اونوق؟
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٢/٠١/١١
١
٠
اون وقت میرفتم همسایمونو یه دل سیر کتک میزدم
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠١/١١
١
٠
دکتر چه دل پری داری ... !!!
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
١
٠
اُکی !
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٢/٠١/١١
١
٠
هر سال عید میرفتن مسافرت ؛ امسال نشستن ور دل من
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
١
٠
دکتر جان در این مورد هیچ نظری ندارم:)))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
١
٠
شما اگه بمیری و روح سرگردون بشی از تو دیوار میتونی رد شی ولی باز نمی تونی طرف و بزنی:)))
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
١
٠
بیا با کانگ دیوار و بکنیم بریم تو بزنیم لهش کنیم...............مثلا چه حالی میده با هم همسایه باشیم :))
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٢/٠١/١١
٠
٠
)) خوش بختانه همسایه ما ذکور نیست
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/١١
٢
٠
میخوام یه قدرتی داشته باشم که بتونم زمان رو به عقب بر گردونم ..........کلا زمان تو مشتم باشه ..... یه چیزی تو مایه های ساعت برنارد...... والا هربار مشکلی واسم پیش اومده این نیاز اساسی رو حس کردم ........ کلا زمان چیز خیلی مهمی باداشتن زمان میتونم خیلی چیزا به دست بیارم.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
١
٠
در اینموردم تاحالا مطلبی به چشم نخورده!ولی باید برم دنبالش!کلا درمورد زمان فکر نکنم بشه کار خاصی رو انجام داد!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
جدا اگه میشد خیلی باحال بود.........
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
١
١
به خاطر ابراز نظرم بسیار سپاسگذارم !
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/١١
١
٠
قدرت نامریی شدن هم خیییییلی باحاله...البته واسه اطرافیانم یه خورده بد میشه...
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
٠
٠
نامرئی شدن با استفاده از نانو ذرات طلا امکان پذیره دوسم...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
١
٠
روش نامرئی شدنم دارم!ولی خودم تاحالا نامرئی نشدم!ولی یه سری دعا هستن که اگه با نیت پاک خونده بشه باعث میشه از چشم دشمن دیده نشین!شنیدم که زمان جنگ عده ای از رزمنده هامون اینکارو انجام دادن!
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
٠
٠
همون آیه ی قرآنه که میگه در برابر چشمهایشان سدی...درست الان متاسفانه یادم نیستش:( ما این آیه رو سره کلاسه درس میخوندیم تا ازمون نپرسن:)
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
آفرین تی ام!خب اینم خلاقیتیه دیگه:)))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
اره تو جنگ خیلی ها این کار و کردن و دیده نشدن.................منم شنیدم
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
آیه وجعلنا است!منم خیلی این آیه را به کار بردم!یعنی کارایی داره محشر!سال آخر راهنمایی بودم چون من مسءول انتظامات مدرسه بودم هیچ وقت وسایل من نمیگشتند!از طرفی به خاطر مسءولیتم دقیقا سه ثانیه مانده به امدن دبیر میامدم سرکلاس!یکدفعه آمدم دیدم ناظم سرکلاسه داره وسایل همه را میگرده به من رسید یکهویی دید هیچی پیدا نکرده گفت تو هم کیفتو بیار آخه همیشه بچه ها هرچی داشتند خصوصا موبایل به خاطر لو نرفتن داخل کیف من میگذاشتند!منم یقین داشتم الان حداقل 5تا گوشی توی کیفمه! وجعلنا خودندم و گفتم خدایا آبرو نبر واقعا ناظم ندید پشت کتابها بود یک نگاه جزیی انداخت و رفت!
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
آیشو کامل بگو نیک جان............
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
وجَعلنا مِن بین ایدیهِم سَدا و مِن خَلفِهم سَدا، فاغْشَیناهُم فهَم لایبُصِرون»
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
٠
٠
مرسی که ادمین کامنتامو تایید نمیکنه! کامل با من لج کرده!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
از بالا تا پایین که فقط شما وجود دارین نه کس دیگه ای
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
٠
١
بعضی کامنتا رو منظورم بود
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
کدوم ها
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠١/١١
٠
٠
من دوست داشتم نامرئى بشم
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
٠
٠
با نانو ذراته طلا میشه نامرئی شد
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
شمام که بابات جنگ بوده!بپرس شاید از این قضیه خبری داشته باشه!
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
٠
١
یِ بنده خدایی از دم به همه مثبت داده!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
١
٠
منم خودم همه این چیزایی که بچه ها گفتن رو دوست میدارم!ولی خب نمیشه رفت سمت بعضی چیزا!اینا چیزائیه که برای بدست آوردنشون باید خیلی چیزاتو بدی که من نمیتونم!
mahdis khanum
mahdis khanum
٩٢/٠١/١١
٠
٠
afarin
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
بله..............دمت جیز
mahdis khanum
mahdis khanum
٩٢/٠١/١١
٠
٠
man tu bachegi taken v ralli mizadam age qodrat midashtam dus midashtam sazman sanjesho bepokunam darzem dus dashtam b rahati adamaye maqruro a zamin bardaram
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
ما هم از خدا میخوایم همچین قدرتی رو خدا بشه شما بده مهشید خانوم که با این چیزایی که شما گفتین عده کثیری از مردم خوشحال میشن:))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
نه بابا سید این همه ما رو نفله میکنه میره
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
میخواستم بنویسم مهدیس خانوم نوشتم مهشید خانوم!نه بابا محمدحسن فکر نمیکنم!ما که کاری به سازمان سنجش نداریم!مغرورم که نیستیم:)))))))
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
بله بله ما اینجا اصلا آدم مغرور نداریم
t.m
t.m
٩٢/٠١/١١
٠
٠
کلن از سه راه میشع ک به این قدرتا دست یافت! یکی اینه که مرتاض شی! نوچ نوچ نوچ.......یکی اینه که این قدرتو شیطان بت بده! ک خب مسلمه کاملا راهه اشتباهیه و یکی هم که خدا این قدرت ها رو بهت عنایت کنه...........اینا رو دبیرمون بم گف؛ منم به شوماها میگم:)
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
در واقع میشه گفت درستش 2 راهه!چون ریاضت ترکیب میشه توی اون 2تا راه دیگه!2مدل ریاضت کلی هست!یکی اینکه روحتو قوی میکنی برای ارتباط خوب که در این مورد شااااید بتونی ارتباط بگیری و خدا یه سری علوم بهت بده!ریاضت بعدی هم که بازم روحتو قوی میکنی ولی با راههای دیگه ای برای ارتباط با اجنه و دیو و پری و...!اون مواردیم که من زیر نظر همه بچه ها گفتم جزو همین مورد دومه!ینی انجام دادن همه ایون کارا از طریق اجنه!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
ها................یعنی دوستی با جن ها
sahar
sahar
٩٢/٠١/١١
٠
٠
آقا سید مثل اینکه اطلاعاتتون در این مورد خیلی بالاست...کتاب خاصی رو مطالعه کردین؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
من چون به این علم خیلی علاقه دارم زیاد میرم دنبالش!آره کتابم تا بتونم در این مورد میخونم!حالا چنتاشم میگم که توی ابنترنتم همشون هستن که اگه شارژ دارین برای دانلود و حس خوندن کتابای خطی دارین میتونین مطالعشون کنین!اسم کتابا:رساله کنوزالمعزمین از شیخ الرییس ابوعلی سینا_کلیات اساطیر از آصف بن برخیا_بحرالغرائب از محمد هروی_ختومات و تسخیرات جن از سکاکی_سرالمستتر از شیخ بهایی_طمطم هندی_کشف الهدایه از شیخ عبدالکریم مدرسی_کلیات کنرالحسینی_مخزن الاوفاق از امام محمد غزالی_دعامستجاب از ملامحمد دامغانی معروف به ملا جن گیر دامغانی!!!_در این زمینه ها یه شخصی رو هم یبار دیدم که البته مال مشهد نبود ولی خیلی کارش درست بود!توی دلت بهش حرف بدی میزدی روی کاغذ مینوشت بهت میداد!!
sahar
sahar
٩٢/٠١/١١
٠
٠
وااااای آفرین...آفرین...باید آدم خیلی مطلع و با مطالعه ای باشید....خیلی ممنون آقا سید...حتما سعی میکنم هرچندتا رو که تونستم مطالعه کنم...باید خیلی جالب باشن...تا حالا تو این زمینه مطالعه ای نداشتم و الان خیلی راغب شدم که بخونمشون.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
خواهش میکنم!اگه میخواین برین دنبالش و دانلود کنین پیشنهاد میکنم اول کنوزالمعزمین و دعا مستجاب رو بگیرین که چون اولش یه سری توضیحات میده و یه چیزایی یاد میگیرین!ولی بقیه از اول وارد اوراد و طلسمات میشه که باعث سردرگمی میشه!و اینم بگم چون توی این کتابا نیست!!!حتما حتما حتما اینو یادتون باشه که اعمالی که توی این کتابا گفته شده رو به هیچ وجه خودتون انجام ندیدن!!!چون همشون یه سری اعمال خاص داره و باید توسط کسی انجام بشه که موکل داره!!!
parisa
parisa
٩٢/٠١/١١
٠
٠
توی تیکن یه شخصیتی بود....اسمشو نمیدونم.....ولی یه قیافه ی خوکشلی داش.....یه پسر فشن یود....
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
همونکه موهاش یه تیکش جلوی صورتش بود؟من از اون سیاهه خوشم میومد که اسمشم فک میکنم ادی بود!بخاطر همون به سرم زده بود برم کاپوئرا که هرچی گشتم اونموقع پیدا نکردم و الانم که هس توی مشهد دیگه از سن و سال ما گذشته:))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
الان دقیقا شما چی میخوای
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
همون مو بلنده رو میخواد دیگه!من در اینمورد چیزی نمیدونم محمدحسن اگه خودت چیزی میدونی تجویز کن براش:))))))
parisa
parisa
٩٢/٠١/١١
٠
٠
اقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا دیگه.....................:(
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــانم دیگه....................
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
تا حالا ندیده بودم کسی عاشق شخصیت بازی ها بشه......داریم ایا...........اقا دیگه.........خخخخخ
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/١١
٠
٠
من ذهن خوانی افراد رو دوست دارم و طی الارض رو که مال عرفاست..
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
انشاالله خدا بهتون عنایت کنه این قدرتارو دختر عمو:)))
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/١١
٠
٠
راهش عارف شدنه وگرنه بقیه راهاش که باطله .اونم از عهده من گنه کار بر نمیاد..
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/١١
٠
٠
راستی یه اشنایی داریم که دنبال مطالعه این موارد هست میگه خانومها اصلا دنبال بعضی از این مسائل نباید برن مخصوص اقایونه ..نمیدونم والا..
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
از راه چله نشینی و این کارا آره همینطوره!منم تاحالا ندیدم خانمی رو که واقعا اینکاره باشه!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
خانم ها طاقتش رو ندارن
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
من خودم دوست دارم ضد گلوله و سوختن باشم................بعد خودتون حدس بزنین چه کار میکردم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
برای ضد گلوله شدنتم طلسم دارم محمد حسن!برای نسوختنتم باید بگم که این نقش نگین انگشتر حضرت ابراهیم بوده که خدا بهش داده و باعث سرد شدن آتش شده :"لا إله إلاّ اللَّه، محمّد رسول اللَّه، لا حول ولا قوّة إلاّ باللَّه، فوّضت أمری إلی اللَّه، أسندت ظهری إلی اللَّه، حسبی اللَّه. معبودی جز خداوند نیست، محمّد فرستاده خداوند است، هیچ توانائی و نیروئی جز به سبب خداوند نیست، کار خود را به خدا واگذار نمودم، پشت خود را به خدا محکم ساختم، خدا مرا بس است. "
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
سید با دعا و توکل به خدا میشه همه چیز و بدست اورد
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
دقیقا!!!تا خود خدا اجازه نده هیشکی نمیتونه نفس بکشه!فقط توکل به خدا!
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/١١
٠
١
نمیشه گفت قدرت.. اما خب دلم میخواست با یه سرنگ خیلی بزرگ کمی "انــسـانـیـت" به بشر تزریق میکردم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٢
١
٠
خب اون آمفول سوزنش خیلی بزرگ نمیشد؟؟من میترسم!اگه داری به من قطرشو بده:)))
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
١
٠
ایدز نگیریم چند نفری از سرنگ استفاده میکنیم
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/١١
٠
٠
دوس داشتم رهبر کل دنیا بودم
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
١
٠
بعد خودم ترورت میکردم و خودم رئیس میشدم مگه نمیدونی من زد گلوله و اتیشم
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/١١
٠
٠
تا حالا بهش فکر نکردم ولی اگر بشه قدرت داشتم تابه همه کمک میکردم خیلی خوب میشد
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٢/٠١/١١
٠
٠
یاد SpiderMan افتادم
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٢/٠١/١١
٠
٠
طرزه فکره خوبیه، ممنون
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
کمک کردن به دیگران همیشه ممکنه ..گاهی وقتا یه کمک ساده واسه اونی که بهش کمک میکنیم ارزش زیادی داره . خدارو شکر خدا قدرت کمک کردن به دیگران رو بهمون داده. :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
دمت جیز......کاش همه افکار شما رو داشته باشند
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
خواهش میکنم دستتون درد نکنه
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/١١
٠
٠
دوست داشتم بتونم اینده خودمو ببینم....اینکه قراره تا کی زنده بمونم و قراره زندگیم چجوری بشه در آینده
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
یکم ترسناکه.... آدما چه جوری مردنشو ببینه...واییی!!!!! همون بهتر نبینم.
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
اینطوری که زندگی بی معنی میشد
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
من دوست داشتم قدرت الکتریکی را داشته بام قدرت الکترونها!نیرویی عجیب دارند و اگه این منبعد مغناطیسی در بدن یک انسان باشه!به یک پیل الکتریکی تبدیل میشه!جالبه نه؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
واویییییلاااااا!اینجوری احیانن مردم رو تبدیل به خاکستر نمیکنی؟؟:))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
عجب ارزویی دارن بعضیا
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
بابا خلاق...!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
قدرت تغییر،قدرت تفکر،قدرت تجزیه و تحلیل،قدرت صبوری و شکیبایی
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
چیز دیگه
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
اینا که گفتی تو وجود هممون هست.
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
قدرتی که فقط دست خداست!!!!!استغفرالله...!دوست داشتم اینقدر قدرت داشته باشم که اجازه ندم هیچ آدمی بمیره!!!!!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
اوف......مرگ حقه......اگه مرگ نبود زندگی خیلی بی معنی میشد.......اصلا دنیا نابود میشد........فکر کن فقط مردم به دنیا میومدن و مرگی نبود....خدایی مرگ نعمتی هستش
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
وقتی انسان پیر بشه دوس داره نزد پروردگارش به آرامش ابدی برسه ....پس مرگ زیاد بد نیست اگه دردنیا کارهای نیک کرده باشیم ....ما مسلمان ها که نباید از مرگ بترسیم ...والا من که دوس دارم زودتر آسمونی شم...
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/١٤
٠
٠
بی معنی یا با معنی نمیدونوم.حالا شما بزار من این قدرتو داشته باشم شما رو اول از همه میفرستم اون دنیا!!!!!!!! بعدشم مرگ واسه خودمو نگفتم!!!!!!!عزیزامو که میتونم نگه دارم... !!!!!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
من خیلی دوست داشتم مثل سوپر من باشم در زمان کودکی:)))
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
:)))
ati200
ati200
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
ذهن خوانی خوبه..ولی قدرت خفه کردن یه عده که حرصت میدن یه چیزدیگس کاش اونو داشتم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
خب اونک کاری نداره دیگه!2روش داره!روش مستقیم و غیر مستقیم!مستقیم اینه که از روبرو گلوی طرفتو بگیری و فشار بدی تا خفه بشه!روش غیر مستقیمش اینه که از پشت سر یه طنابی سیمی روسری ای چیزی بندازی دور گردنش و خفه کنیش:)))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
روش دیگه هم من بلدم.........سر شو بکنی زیر اب اونقدر نگهداری تا بمیره
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
:((((((((((
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
آفرین محمد!این روشو من یادم نبود!ینی استفاده نکردم!ولی محمد استفاده کرده:))))))
ati200
ati200
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
مرسی..به جرم قتل نمی گیرنم ایااحیانا
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
شما اثارش رو پاک کنی کسی نمیفهمه:))
Z_Yaghoobi
Z_Yaghoobi
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
من دوس دارم بتونم ذهن طرف رو بخونم ... آی حال میده :))
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
آره...باحاله... :))))))9
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠١/١٢
١
٠
خیلی دوست دارم که بتونم آینده رو ببینم ویکی دیگ اینکه ذهن افراد رو بخونم چه کیفی داره...........
h-hoseini
h-hoseini
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
با این حساب خاطرات و رویا های شما.جناب م-نص هم قدرت شما برای ما بسه !جان شما
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
فقط دوست داشتم قدرت اینو داشتم که صلح جهانیی رو برقرار کنم ! کاری کنم که هیچ بچه ای ناقص و مریض ب دنیا نیاد . خیانت هم نباشه !
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
اوف فکم افتاد..
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
من از وقتی ساعت برتاردو دیدم، علاقه ی شدید پیدا کردم به نگه داشتن زمان از اونطرف هم عاظق قدرت خون آشاما شدم
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
دستمال قدرت داداش کایکو
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/١٣
٠
٠
قدرت خواندن افکار مردم و عبور از دیوار و نامرئی شدن و در دوران طفولیت قدرت یک فیل...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/١٧
٠
٠
من دوست دارم هرجا که میرم سایه ام باعث آبادانی و شادی بشه/هر آن که اراده کنم یه عالمه پول داشته باشم تا به بقیه کمک کنم/مثل جین بیگانه با درد باشم.
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠١/١٨
٠
٠
نگه داشتن زمان.نه با یه ساعت یا چیزای دیگه.فقط با گفتن توی دلم .این طوری هم نباشه که بعدش باید ساعت ها رو درست کنم(مثه اون سریاله). بی عیب و نقص.آره داداش.
sorme
sorme
٩٢/٠١/٢١
٠
٠
من دوست دارم قدرت نامریی شدن داشته باشم...تا بتونم دوستامو از دشمنام تشخیص بدم.
٩٢/٠٢/١٠
٠
٠
دوست داشتم خودم باشم