خانه انجمن عجب کلاسی داره این عینک آفتابی
١١٩٢
٦٧
d_toktam

عجب کلاسی داره این عینک آفتابی

عجب کلاسی داره این عینک آفتابی

اکثر آدما از عینک آفتابی به خاطر کلاسش استفاده می کنند یا برای اینکه خوشتیپ تر بشند و عده کمی هستند که از عینک برای فواید پزشکیش استفاده کنند.شما از کدوم دسته هستید.

٩٢/٠١/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
s.a
s.a
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
دکتر چشم پزشکم گفته حتما باید عینک آفتابی بزنم! ولی...... چی بگم از دست این مردم! آی ایها الناااااااس! هوای ابری هم ضرر داره برای چشم! چرا مسخره می کنین وقتی یکی عینک آفتابی میزنه تو هوای ابری؟ :(((((((((((( متاسفانه این مسخره کردن حتی تو محیط دانشگاه هم هست! به خاطر همین ناراحتم! مثلا دانشجوئه بعد میاد چرت و پرت میگه!
هرکی
هرکی
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من عینک میزنم برا خوشتیپی چون دماغم بزرگه باعینک کوچکتردیده میشه اما خب خودبهخود از فایده پزشکیش هم مستفیض میشم البته روزای برفی موقع رانندگی بیرون شهر نزنی فاتحه چشات خوندس.
f.nazemi
f.nazemi
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
اتفاقاعینگ افتابی واسه روزا ی برفی هم خوبه
هرکی
هرکی
٩٢/٠١/١١
٠
٠
منظورمن هم همین بود که اگه عینک نزنی توروزای برفی چشات داغون میشه
f.nazemi
f.nazemi
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من عینکافتابی تازگیا می زنم چون نور خورشید برا چشمم ضرر داره ولی اگه دست خودم بودنمی زدم ادم همه چی رو قهوه ای میبینه
من
من
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
ادمین من کی اینوگفتم من منظورم عینک طبی بود نه عینک آفتابی!من قهرم باهات
s.a
s.a
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
عاااااااااااااالی...... عمو سانسورچی باز دست به ارّه شده هاااااااا....... :))))))))))))))))))))
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من ترجیح میدم دو سه ماه دیگه برای فواید پزشکیش به چشمم بزنم نه دلیل دیگه
s.a
s.a
٩٢/٠١/١١
٠
٠
چرا دو سه ماه دیگه؟!!!!!!! نفهمیدم.....
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
چون بینی مو عمل کردم تا یک سال نباید عینک بزنم به خاطر همین
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من هیچ دسته..کلا از عینک آفتابی بدم مییاد!
parisa
parisa
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من از هر دو دسته ام.................
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
والا من یه عینک داشتم...که هنوزم از کرده خودم پشیمونم...فروختمش به یکی از بجه ها....اغفالم کردن نامردا...دیگم ازش پیدا نشد....الان خععععلی غمگین شدم....ولی میزدم برای چشام!آخه چشام خععععلی به نور حساسه
parisa
parisa
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
وایییییییییییییییییییییییییییی.......................حساس..............
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
ها والا!من اینقــــــــــــد حســــــــــــــــــــــــــــاسم که نگو!همش میترسم النگوهام بشکنه:))))))
parisa
parisa
٩٢/٠١/١١
٠
٠
پس دیگه ظرف نشور.................
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
خب موقع رخت شستن هم احتمالش هس:)))))))
parisa
parisa
٩٢/٠١/١١
٠
٠
راستی ناخناتم یزار تو ابلیمو تا نشکنه.............
parisa
parisa
٩٢/٠١/١١
٠
٠
به اقاتون بگو برات ماشین لباس شویی بگیره........
t.m
t.m
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
کلا اصن عینک آفتابی نمیزنم
sahar
sahar
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من کلا عینک آفتابی نمیزنم....چون خودم عینک میزنم و امکانش وجود نداره.
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من چشمام خیلی حساسه ..تو ی افتاب سردرد میشم و چشام خیلی قرمز میشه..ولی امان خیلی کم میزنم ..
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
از عینک آفتابی فقط برای محافظت چشم ها در برابر نور آفتاب استفاده می کنم.چه با عین آفتابی چه بدون عینک آفتابی بد تیپ و اصطلاحا" بی ریخت" هستم
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
نگو!بابا این چه حرفیه!! شکست نفسی نکن دیگه :))
s.a
s.a
٩٢/٠١/١١
٠
٠
بی ریخت؟!!!!!!! :|
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/١١
٠
٠
چه چیزی باعث تعجب شما شده؟
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/١١
٠
٠
ممنون از نظر لطفت آقای علیرضا.اما واقعیت را نمی توان انکار کرد هر وقت جلوی آینه می ایستم می فهمم چقدر بی ریخت شدم آینه هرگز دروغ نمی گوید
s.a
s.a
٩٢/٠١/١١
٠
٠
هوووووووووم....... یه کم اعتماد به نفستونو تقویت کنین آقا........ هیچ کسی بی ریخت نیست!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/١١
٠
٠
راست میگه دایناسور قرمز هیچکس بی ریخت نیست!! اعتماد به نفس داشته باش دوست خوبم :)) اعتماد به سقف هم خوبه آدم داشته باشه :))
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/١١
٠
٠
جسارت نباشه قیافتون که بد نیست..
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
نه چه جسارتی.ممنون از نظرتون.
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
جالبه ... من اصلا از عینک استفاده نمیکنم ...
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من که اصلا استفاده نمیکنم.............ساعت و عینک تو دست من نهایتا یک هفته عمر میکنه بعدش یا گم میشه یا میشکنه....
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من واسه هر دوش .عینکامو دیدن ک خخخ
m-pich
m-pich
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من کلا عینک آفتابی دوست دارم . شاید هفت هشت مدل عینک دارم . نه واسه کلاسش میزنم نه فواید پزشکی . همینجوری دوست دارم عینک .
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من که از عینک طبی استفاده می کنم برای مواقع آفتابی از شیشه های فتوکروم استفاده می کنم که هم استاندارده هم طبیه/به نظر من خوبه آدم خوش تیپ باشه اما مهمتر از اون اینکه اون عینک استاندارد باشه و یک وقت به چشم آسیب نرسونه.
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
منکه نمیتونم بزنم چون عینک طبی دارم
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/١٠
١
٠
ولی خیلی بدم میاد یکی که عینک آفتابی زده روبروم واسته باهام بحرفه آخه چشاشو نمیبینم فک میکنم بحرفم گوش نمیده خخخخخخخخ
s.a
s.a
٩٢/٠١/١١
٠
٠
:)))))))))))))))))))))
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/١١
٠
٠
دقیقا منم همینطور.تازه وقتی میحرفم و مثلا تو چشاش نگاه میکنم معمولا تو عینکش خودم و میبینم!!!!!انگار با خودم میحرفم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
خب خیلی بده!باید بهش بگین برداره عینکشو!اصلا یکی از اصول اولیه برقراری ارتباط درست اینه که اگه دستکش دستته موقع دست دادن درآری و بعدش میرسه عینک آفتابی که موقع حرف زدن با شخص مقابلت باید عینکتو برداری!
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/١١
٠
٠
((((: واسه دایناسور....دقیقا همینطوره گل آرا جان.... سید بهش نمیگم عینکتو بردار خودم میدمش پایین آی طرف حرصش میگیره میگه کل پرستیژمو بهم ریختی خخخخ
باران
باران
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من عزيز! با كمال احترام لطف كن روي چشاي اين عكسي كه گذاشتي يه عينك افتابي بذار من هر وقت نگاش ميكنم يه جوري ميشم ببخشيدااااا
من
من
٩٢/٠١/١١
٠
٠
چجوری میشی؟البته همین روزا عکسمو عوض میکنم نیاز به گذاشتن عینک نیست
m_kashiyan
m_kashiyan
٩٢/٠١/١١
٠
٠
من چون چشمام یه ذره ضعیفه و عینکیم راحت نیستم عینک دودی بزنم!ولی اکثرا واسه قشنگی میزنن چون عینک دودی که واقعا از اشعه ها جلوگیری کنه قیمتش100به بالاس!!!
s.a
s.a
٩٢/٠١/١١
٠
٠
خو شما از کجا میدونی که اونایی که عینک آفتابی میزنن، قیمت عینکاشون چنده؟ من خیلی ها رو میشناسم که خیلی بیشتر ازینا پول عینکشونو دادن....... در ضمن عینکهایی هم هست که جلوی اشعه یو وی رو میگیره ولی زیر 100 تومن قیمتشه.......
m_kashiyan
m_kashiyan
٩٢/٠١/١١
٠
٠
خب من طرفمو میشناسم که عینک آفتابیه چه قیمتی میزنه!!!!نمیدونم من که زیر این قیمتا ندیدم!
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/١١
٠
٠
عینک آفتابی دارم ولی خیلی کم ازش استفاده میکنم!!!!چون همیشه جا میزارمش هر وقتم همراهمه یادم میره بزنم به چشم.تو کیفم با خودم میبرم و میارم.
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٢/٠١/١١
٠
٠
عينك آفتابي كه كلا دوست ندارم :| آخه هيچ فريمي به قيافم نميخوره!!!! عينك طبي هم كه نياز ندارم. ولي خيلي دوست دارم داشته باشم چون هر فريمش به قيافم مياد :))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠١/١١
٢
٠
من عینک آفتابی خیلی دوست دارم...هم قشنگ هم مفید....ولی به نظر من یک عینک خوب uv دار بالا داشته باشی که به صورتتتم بیاد بسه تا چند سال ....مثل بعضی ها هر 6ماه یک عینک میخرن خوب نیست
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠١/١١
٠
٠
یه عینک آفتابی استاندارد ، حدودأ 200 هزار تومن در میاد ! هر کسی پول به اینجور عینکا نمیده ، یه عینک میخره واسه قشنگیش ! چه عیبی داره ؟ اونم دنیایی داره واسه خودش ...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١١
٠
٠
خب میارزه عماد جان بنظر من!حالا 200تومن کمترم پیدا میشه!مثلا عینکی من خودم داشتم امسال همون مارک و تقریبا همون مدل نزدیک 200تومن شده بود!من 3سال پیش خریده بودمش نزدیک 60تومن!ولی الانم همون مدلو پیدا کنم 200هم میدم بهش!چون عینکی که خوب باشه میارزه!(حالا ما دلمون گیر همون عینکه پیدام نمیشه!کجایه این بای برم ازش یه عینک بخرم؟)
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠١/١١
٠
٠
اونکه 1000% !! چشم ، ارزشش خیلی بیشتر از این حرفاست . اما بعضیا نمیخوان خرج کنن یا ندارن ک خرج کنن ! من خودم چون عینکی هستم ، عینک آفتابی ندارم چون نمیتونم بزنم !
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/١١
٠
٠
جسارت نباشه قیافتون که بد نیست..
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
یکی به من بگه این اینجا چی کار میکنه خو..لا اله الا الله..
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
^_^
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/١١
٠
٠
دوست من یه عینک خرید ارزون ولی برده عینک فروشیهای احمد اباد با یه عینک گرون از لحاظ uv , پلاریزاسیون تفاوتی نداشته..قبول کنید خیلی وقتها دارید پول مارک میدید..
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/١١
٠
٠
اره موافقم
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/١١
٠
٠
مگه بدون عینک میشه اصن!!!!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/١١
٠
٠
نع
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
یعنی واقعا نمیشه؟
Z_Yaghoobi
Z_Yaghoobi
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
عده ای هم استفاده میکنن تا بقیه نفهمندارن دقیقا کجا رو نگاه می کنن :))))))))))
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
آخ آره من همیشه ازین روش استفاده میکنم باحاله
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
آره منم ازش خوشوم میه باحاله به آدم شخصیت مده
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
یه عینک به آدم شخصیت میده ؟!؟! بعید بود از شما ...
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/١٧
٠
٠
اول یکی واسه من بخره بعد من بهتون می‌گم واسه کدوم می‌زنمش!!