خانه انجمن جراحي زيبايي يا حراجي زيبايي؟
٧٥٤
٩٩
باران

جراحي زيبايي يا حراجي زيبايي؟

جراحي زيبايي يا حراجي زيبايي؟

يا جراحي هاي زيبايي از عمل بيني تا پروتز هاي مختلف و تزريق بوتاكس و....كه اين روزها تبش مردمو گرفته موافقين يا مخالف؟ لطفا توضيح بدين

٩٢/٠١/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
s.a
s.a
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
مخالف! مثلا من خودم دماغم خیلی ضایس! ولی نمیرم عمل کنم (مدیونین اگه فکر کنین می ترسم!)........ ولی جدا...... الان خیلی بد شده! قیافه ها مصنوعی شده! حتی گاهی وقتا طرف ترسناک میشه!
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
دایناسور جان منم مثل شمام (شایدم بدتر) دماغم دو بار شکست ملت گفتن برو عمل کن گفتم نمی خوام چون تو این زمینه مستند زیاد دیده بودم که طرف رفته عمل کنه زیر عمل تموم کرده یا بدتر شده و بهتر نشده...
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
یعنی چی دماغم ضایس...خیلی هم خوبه...بعد با اون ترسناک میشن هم موافقم...همین دیگه...
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
دایناسور و نسیم خانوم ... من به دماغ شماها ایــــــــمان دارم ... بیایید و از نو بار دِگر بسازید ...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
نسیم خانوم چیکار کردی با دماغ که 2بار شکستیش؟؟؟
s.a
s.a
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
آقا من خیلی هم دماغم ضایع نیستاااااااااااااا........ ولی دوست داشتم بهتر باشه! تو استخون بندیش، استخون اضافه داره :)))))))))))))))) دو بار شکستی دماغتو؟!!!!!! اوه اوه! بهت نمیاد شیطون باشی هااااااااا
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
استاد یک بار تو باشگاه شکستنش! یک بار هم تو خونه با داداشم مبارزه می‌کردم زد شکوندش!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
باریکلا شاگرد!خبر نداشتم برزشکارم هستی!!!چه رشته ای کار میکنی نسیم خانم؟
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
استاد کار می‌کردم! سه ساله که بوسیدم گذاشتمش کنار. کنگ فو.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
چرا شاگردم؟؟؟ادامه بده!البته خود استادتم یه زمانی ووشو کار میکرد ولی بوسیده گذاشته کنار:))))))ولی باید برم دوباره باشگاه.چون دکتر بهم گفته باید برم!اگه نرم قلبم درد میگیره باز!میگه بخاطر اینه که برزشو بل کردم:)))))پس پیری و معرکه گیری:)))))))))
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
استاد چون هر دو روز در میون یا با پای چلاق شده یا با دست چلاق شده... می‌اومدم خونه دیگه مامانم نگذاشتن برم. البته تا همین 5-6 ماه پیش باشگاه می‌رفتم ولی واسه وورزش صبحگاهی...!!! استاد کی گفته شما پیرید؟ مگه 100 سال هم عمریه؟ شما تازه پا گذاشتید در عرصه‌ی جوانی!!!خخخخخخخخخخخخخخخ
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
دیگه الان که گفتی 100سال عمری نیست به خودم امیدوار شدم شاگرد!:)))) یه لحظه فکر کردم از این استادای پیر مدرسه شائولینم:))))
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٠٨
١
٠
مخالفم. چون از نظر من خدا خودش بهترین نقاشه اگر می‌خواست می‌تونست من رو بهتر یا بدتر از این طراحی کنه پس لزومی نمی‌بینم واسه ستایش کردن یک عده آدم تو کار خدا دست ببرم...
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
آفرین بر شما/موافقم.
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
آفررررررررررین...خیلی خوب گفتی:)))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
آفرین دختر خوب وفهمیده
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
آفرین منم موافقم...........
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
مخالفم
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
واسه بعضیا بله ولی واسه بعضیا نه...................مثلا من نیاز ندارم ولی ارشام هرچقدرم عمل بکنه فایده نداره
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
من
من
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
اعتمادبه نفست توحلقم!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
شما حلقت رو عمل زیبایی کنی بد نیست
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٠٨
١
٠
فقط قسمت دماغش مربوط به ما میشه:)! که من مخالفم! البته بعضی ها واقعا دماغشون مشکل داره که میرن جراحی میکنن اونا بحث شون جداست/ولی اگر برای زیبایی باشه من مخالفم چه معنی داره اصلا !! مگه هرکی دماغش خوشگل باشه یعنی آدمه خوبیه!! یا نه یعنی مثلا مرد زندگیه!! یا شایدم فکر می کنن قراره به دماغای خوشگل جایزه بدن!!/ نمیدونم والا !! چرا میرن این کار ها رو می کنن که بعدش اینقدر مشکل سراغشون میاد از مشکلات تنفسی گرفته تا کم شدن حس بویای و ... /
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
موافقم کاملا...مثبت....
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
اصلا علیرضا مردِ هو دماغش ... دماغ یه مرد باید یه کیلو باشه ... موی دماغش باید بزنه بیرون از حفره ... موی گوشش هم همینطور ...
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
اونجور که ایمان میگه که دیگه نباید باشه.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
ینی ایمان حالم بد شد تصور کردم این موجودی رو که گفتی
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
سید هنوز که جزئیاتش رو نگفتم که ...
Khal ghezi
Khal ghezi
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
اگه کسی خواست احیانا احیانا بلابه دور دنبال ایمان خان بگرده توخیابونا بگرده دنبال همچین آدمی باهمچین مشخصاتی ایشاا...پیداش میکنه..اینجوری که ایشون گفتن تازه میخواستن از جزئیاتشم بگن یحتمل آرزو دارن این شکلی باشن دیگه
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
اَه اَه...این لوس بازیا چیه...کاملا مخالفم...به نظرم آدم باید به همون شکلی که خدا آفریدتش راضی باشه...
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
البته شما بحث تون کاملا جداست ... باید یه تجدید نظری بکنید ... من کلی نکته توی بینی تون دارم میبینم ...
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
حالم بهم خورررررررد...آخه این چه نظریه شما دادین...!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
منظورم نظر بالاتون بود...
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
نظر معناگرایی بود ... فقط نکته رو شما بررسی کنید ...
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
خب گوش مردِ دیگه ... من که نمیتونم کاریش کنم ...
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
کاملا مخالفم....نمی خوام خدایی نکرده توهین کنم....ولی آدم باید دیوونه باشه تا خودشو دودستی بندازه زیر تیغ جراحی...جدا ازین چیزایی که دوستان گفتن(دستکاری تو کار خدا و اینجور بحثا....) کافیه یبار برین یه عملو مثلا سزارین که اینقد طرفدار داره رو از نزدیک ببینین یعنی مو به تنتون سیخ میشه.... نکنین این کارارو تو رو خداوووو ولی خوب با لیزیک مخالف نیستم ولی خوب اونم ترسناکه
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
آره بابا!برای همین عمل زیبایی بینی!به بینی نمیگن که اینجوری شو انجوری شو اونم بگه چشم!یه چکش برمیدارن میفتن به جون دماغ بدبخت و میزنن خورد و خاکشیرش میکنن که دوباره به اون فرم بدن!
m_kashiyan
m_kashiyan
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
به نظرمن اون عملی که واقعا واسه یه نفر لازمه،مثلا کسی که بینیش بده و با عمل قیافش خوب میشه وتغییر میکنه و با مسائل جانبی عملم مشکلی نداره خب چرا عمل نکنه؟!ولی جراحی های دیگه که شایدم لازم و ضروری نباشه،به نظرم اونا کار بیخودیه!
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
فقط با عمل بینی صد در صد موافقم
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
شما عمل کردی قبول نیست .... نفر بعدی لطفا ...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
شما خودتون عمل کردین فکر میکنم!درسته؟با توجه به عکستون گفتم
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
هه این عکس که من نیستم - نه والا رضایت پدر و مادرم باشه همین فردا رو تخت بیمارستانم :)
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
نه موافقم و نه مخالف
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
بستگی به خود فرد داره من یه دوست داشتم هرچی میگفتیم دماغت خوبه و مشکلی نداره میگفت نه دماغه من فلانه و... تا عمل کرد!!!!بعد عمل زیییییاد خوب نشد اما خودش بسییییار راضی بود.اگه کسی مشکلی داره که آزارش میده باید عمل کنه دیگه!!!مثلا یه خاله گنده رو نوکه دماغ!!!!میشه خیلی راحت برش داشت!یا کسی که عینکیه از نوعه حادش!میشه راحت لیزیک کرد ولی باید عوارضشو بپذیره...
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
به نظرم بعضی عمل ها که مفیدن وضروری هستن باید انجام بشن اما بعضی از عمل ها واقعا زیاد ضروری نیستن وخیلی هم ضرر دارن.مثلا یکی رو میشناسم رفته مژه کا شته ولی زیبا که نشده هیچ همه مژه های خودشم ریخته...یعنی مژه بلند اینقدر ضروریه؟؟؟؟؟؟؟؟
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
چی کارا می کنن بعضیا!!!!!!!!!!!!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
واویلا!مژه؟؟مردم دنبال چی چیزان
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
من الان خودم دماغمو عمل کردم.ندیدن چقدر کوشولو بود تو جیم:)))))))نه موافق عمل زیبایی نیستم!میترسم درست ببریم توی کار خدا و خدا ناراحت شه بکوبم زمین جوری که با 1000تا عمل جراحیم نشه جمعم کرد
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
بعله...در گفته شما هم با کوبیده شدن خیلی موافقم...
s.a
s.a
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
تازه عمل کردین دماغتونو و این شده؟!!!!!!!! پس قبلش چی بودین دیگه! خخخخخخخخخخخ
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
استاد نگفته بودید اهل عملم هستید!!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
پس چی شاگرد!من مرد عملم!جنس خوب داشتین به منم خبر بدین:))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
عکست تو حلقم سید
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
الان که بحث دماغ شد بذارید یه خاطره از توش بگم ...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
منتظریم ایمان
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
وااااااااااااای نه!ما خاطره نمی خوااااااااایم...بذارید تو ذهن خودتون باشه تنهایی فیض ببرین...
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
آقا ایمان ما راز دار نیستیم پس نگید!!
m_kashiyan
m_kashiyan
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
:|
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
دوستان من شدید با عمل زیبایی مخالفم اما اگر خواستید عمل کنید بیاید پیش خودم! یک دوره‌ی کوتاهی تو این زمینه گزروندم! تضمینی هم هست! دیو بیارید فرشته تحویل می‌دم!!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
خخخخخخ...100%
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
دس شوما درد نکنه:)))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
حتما :)))
parisa
parisa
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
من کاملا مخالفم..........................قیافه ی طبیعی ادما خیلی قشنگ تر از چهره ی عملی شونه........
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
آفرین.
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠١/٠٩
١
٠
مخالفم ... نباید تو کار خدا دست برد ...
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
احسنت.
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
با نظر شما مخالفم.................اگه بد بود حرام میشد.............اسلام دین پیشرفته نه دین عقب ماندگی.........
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
جناب ام-ناص کاملا باهاتون مخالفم.
باران
باران
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
م-نص عزيز منظور از تو كار خدا دست بردن اينكه بعضي از اين افراد چهره طبيعيشونو براي هميشه از دست ميدن.
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
ببخشید شما از مراجع تقلید مگه بالاترید.........عمل زیبایی یک نوع علم محسوب میشود اسلام انسان و به کسب دانش تشویق کرده.......به نظر من مسئولان سایت با یک روحانی مصاحبه ای در این باره داشته باشند تا بحثی این وسط نمونه و همه به جوابی درست برسند
وصال
وصال
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
هرچی خدا آفریده عالیه .تازشم زیبایی ظاهر مهم نیست مهم اینه که تو اون سرت چی بگذره...........
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
صورت زیبای ظاهر هیچ نیست ای برادر سیرت زیبا بیار....
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
بسیار موافقم...زشتی خوی خیلی خیلی بدتر از زشتی ظاهره...البته به نظر من ظاهر هم تا یه حدی مهمه...
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
مومن باید زیبا باشه...خوب وقتی یکی مشکل داره باید بره عمل کنه
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
مشکل درسته ولی نه اینکه در خلقتش دست ببره...
وصال
وصال
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
کی گفته مومن باید ظاهرش زیبا باشه نص حالا مثلا اگه یکی ظاهرا زیبایی نداشت ایمانش قبول نیست؟
وصال
وصال
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
مشکل رو باید بر طرف کرد اما نباید توی خلقت دست برد موافقم با خانوم قربانی
باران
باران
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
بله نص عزيز وقتي كسي مشكلي داره و بره عمل كنه بحثي نيس اما به نظر شما تزريق بوتاكس به لب ها ، كاشتن م‍‍ژه ، كشيدن صورت و 9بار عمل كردن بيني و... اينها مشكلات جدي محسوب ميشه
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من قبلا گفتم برا بعضی ها لازمه.....اونی که به قول شما 9 بار عمل زیبایی میکنه به نظر من مرضه....وسواس داره.....بعدشم من نگفتم هر کس زشت بود مومن نیست گفتم مومن باید زیبا باشه....مثلالباس زیبا بپوشه،معطر باشه و اگر مشکلی داشت و تواناییش رو داشت بره درستش کنه.....و درباره تغییر خلقت :مگر با عمل زیبایی مثل عمل بینی خلقت ادم عوض میشه مثلا انسان به حیوان تبدیل میشه؟؟؟؟؟
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠١/٠٩
٢
٠
نباید تو کار خدا دست برد . حتمأ صلاحت به این بوده ! اما بعضی اوقات آدم مجبوره عمل زیبایی انجام بده که اون بحش جداست . اما من ب شخصه مخالفم با عمل زیبایی الکی . نقطه سر خط !
باران
باران
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
به نكته جالبي اشاره كردي عمل جراحي الكي ، بعضي از اين جراحيها واقعا بدون دليل انجام ميشه
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من خیلی مخالفم...جراحی زیبایی فقط در صورتی خوبه ه واقعا مشکلی بزرگ تو بدن باشه.....متاسفانه الانم که تو همه موزیک ویدیو ها و بیشتر فیلم ها از کسایی استفاده شده که شبیه آدم فضایی هستن تا زیبارو...چه پسراش چه دختراش
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
انشاالله نزدیک آخرالزمانیم! یادمه یک حدیث از امام علی (ع) خوندم که گفته بودن روزی فرا می‌رسد که مرد مانند زن شود و زن مانند مرد.... و این است از نشانه‌های آخرالزمان.
باران
باران
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
بله..........
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
تک تیر
باران
باران
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
رگبار.........
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من که موافقم چون خودم بینی مو عمل کردم فقط برای زیبایی اما با جراحی های دیگه اصلا موافق نیستم
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
این جنگولک بازی‌ها مال غربی‌هاس! یادمه یک دوستی تعریف می‌کرد می‌گفت رفته بودم چندتا کشور خارجی یک یارویی خیلی باهام رفیق شده بود ازم پرسید فلانی از کدوم کشور اومدی گفتم ایران، خواستم از تمدن... کشورمون واسش تعریف کنم که گفت همون کشوری که همه بینی‌هاشون رو عمل می‌کنن؟!! یا یک عرب بنده خدایی اومده بود بهش می‌گفت مواسه چی اومدی می‌گفت واسه عمل بینیم! گفتم خب مگه عربستان دکتر قحطی بود؟ گفت نه اونجا کم بهش بها می‌دن واسه همین گرونه امااینجا اکثرا عملی‌ان!
باران
باران
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
همين كه ايران به عنوان يك كشور عملي ! شناخته ميشه نشون ميده مردمو جو گرفته تا اينكه اين عملها دليل منطقي و پزشكي داشته باشه.
raaahil.m
raaahil.m
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
خوبه اما نباید مردم جوزده بشن دیگه به قیافشون گیرالکی بدم تا هی برن زیرتیغ جراحی.
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من اگه بینی ام بزرگ بود حتما عملش می کردم!
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
آره خیلی آدم باید اعتماد به نفس داشته باش خدارو شکر من احتیاج به هیش کدومش ندارم این عملا همش ا سر کم اعتماد به نفسیه
Khal ghezi
Khal ghezi
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
طبق گفته ی گلبرگ جان من الان باید باسرهمین تعطیلات بزورم که شده وقت بگیرم برم عمل:0].........بیخیال بابا ادم هرجورکه هس همون جوریش عشق!!!!!!!!!!! منم گاهی مقایسه که میکنم شاید به مماغم افتخارنکنم ولی بازم حاضر به عمل کردن نیسم....:)