خانه انجمن خدا دارا و سارا را بيامرزد!!!
٦٩٠
٤٧
shahrzad_h

خدا دارا و سارا را بيامرزد!!!

خدا دارا و سارا را بيامرزد!!!

در كنار الگوهايي مثل بتمن و مرد عنكبوتي ، سالها پيش دو عروسك و الگوي ملي به نام سارا و دارا معرفي شد. به نظر شما اين دو عروسك چقدر توانستند وارد بازي ها كودكي ما شوند و تبديل به الگويي براي ما شوند؟ اصلا آنها را يادتان هست؟

٩٢/٠١/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
t.m
t.m
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
اول!
t.m
t.m
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
به کوری چشم پسرا{ جواب م-نص تو انجمن مذهبی یا غیر مذهبی}
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
خب؟
t.m
t.m
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
ادمین مرسی ...:))))))))))))))))
t.m
t.m
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
نَ والا.... اصن نتوننتن خوب جاشونو باز کنن! مسلمه همه ی دخترا عروسک های ب.اربی رو دوس دارن!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
والا باربی به اون خوشگلی رو ول کنیم دارا و سارا بخریم...البته قدیما رو میگم...خخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
خخخخ...اینا چی میگن..؟مرد عنکبوتی کجا دارا سارا کجا... مرد عنکبوتی الگو شد چون بزرگ و قهرمان جلوه دادنش ...دارا و سارا دم کنی هم نشدن چون اصلا وجود شخصیتی نداشتند
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
اصلا چی بودن اینا؟
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
ببخشيد ميشه عبارت "وجود شخصيتي" رو براي من صرف كنيد!! دقيقا متوجه منظورتون نشدم؟
SMX
SMX
٩٢/٠١/٠٧
١
٠
من که اصلا نفهمیدم چی هستن کی هستن فقط یه مدت تو تلوزیون چند بار دیدیم
t.m
t.m
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
برنامه ای که هم براشون ساختن؛ همون فیلمه؛ خعلی مسخره بود....من که دخترم میشینم مرد عنکبوتی و بت من و بنتن نیگا میکنم...
s.a
s.a
٩٢/٠١/٠٧
١
٠
دارا سارا؟ خدا بیامرزشون!
wolf
wolf
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
اونا که ایرانی نبودن ساخت چین بود
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
هیچ اطلاعاتی در زمینه آنها ندارم
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٠٧
١
٠
الگو باشن!!!!!!!! دارا وسارا!!!!!! اصلا بچه ها نگاشون نمیکردن چه برسه به اینکه بخوان الگو قرار بدن
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
من حرف شما را کاملا تایید می کنم.خودم هیچگاه به یاد ندارم نیم نگاهی بهشون کرده باشم...
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
(((: با تشکر از تایید شما دوست عزیز
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٠٧
١
٠
خدا بيامرزدشون!!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٧
٢
٠
همه چی با تبلیغ درست جا میفته!حتی بدترین جنس!!!اونایی که اومدن شدن الگو یه گروه درست درمون پشتشون بودن!چرا راه دور بریم؟همین باب اسفنجی رو ببینین!توی یه مغازه یه دارا و سارا بذارین یه بابا اسفنجی ببینین بچه کدومو برمیداره!هیچ بچه ای نمیشناسه دارا و سارا رو!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
ممنونم سید زدی به هدف به قول استادمون برای فروش یک جنس 1 دلاری در اول عرضه ش به بازار باید 9 دلار پول تبلیغش رو داد ....
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
کاملا موافقم...تبلیغ خیلی تاثیر داره...به نظرم همه چیزهایی که معروف شدن دلیلش تبلیغه:|
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
با تشکر از علیرضا و خانم قربانی!دقیقا همینه!میبینیم توی تلویزیون روزی 100نفر میان میگن پفک بده!ولی در مقابلش 200تا تبلیغ پفک پخش میشه!اونم چه تبلیغایی!بزرگا هوس میکنن چه برسه به بچه ها!رمز موفقیت اینه توی بازار!
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
بعله بعله سید درست میفرمویند
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
تخته 2 تا عروسک زشت و مزخرف
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
هیچی ...
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
از جومونگی بگم که شده سنبله رشادت ...
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
قربون دهنت...! متاسفم برای مسولین...
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
چی بگم والا ! اوضاعی شده ...
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
هیچی! چون به محضش ملت و با باربی و بن تن... سرگرم کردن! الآن افتخار بعضی از بچه‌ها اینه که لباس یا کیف یا وسایل دیگشون عکس بن تن یا باربی... داشته باشه! اما من یک طرح جدید ثمین... دیدم که هم قیمت دفترا و کیفا... مناسبه همم قشنگن همم مال اجنبی نیستن!!
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
به سن من که قد نمیده.. نمشناسمشون.. خدا اموات شما رو هم بیامرزه...خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
به نظرم هیچ تاثیری نداشتند.منکه اصلا یادم نیست...خخخ
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
ولي من خوب يادمه! منتهي اين دوقلوها از اولم دربرابر امثال باربي و.... ضعيف جلوه داده شدن! پس قاعدتا نبايدم راه به جايي ببرن :(
golara_h
golara_h
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
اوا خواهر چی بگم!!!!!من که میدونم موضوع این نبود و ادمین عزیز زمین تا آسمون موضوع رو عوض کرده!ولی قول میدم به کسی نگم!!
golara_h
golara_h
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
سارا به اون زشتی دارا هم که از اون زشت تر!!!!!!!!با اون لباسای مثلا ملیشون!!!!!!خوب کدوم بچه ای حاضره به خاطر ملیتش دارا و سارا بخره؟؟؟؟؟هااا؟؟
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
لباساي ملي نه ومحلي! بعدشم مسخره نكن. خيلي هم خوشگل بودن! منتهي درست جلوه داده نشدن وبا اين پروژه شكست خورده فقط ذهنيت مردم رو خراب كردن! اگه يه فكر درست وحسابي پاي اين كار بود شايد ميتونست خيلي هم تاثير گذار باشه!
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
من که مسخره نکردم هرکسی یه نظر داره.به نظر من خیییییلیییییییییییییییی زشت بودن!!!!!!!!
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
بچه‌های ما مورد حمله‌ي تهاجم فرهنگی قرار گرفتند!!
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
:)
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
راستی گل دختر یادم رفت اولین تالارتو تبریک بگم!!مو مو مبااااااااااارک!باز بگو تو خواهر بدی هستی!من که ماهم!!!!!!نازم!!!!!!خوب و خوشگلم!!
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
خواهش میکنم !!!!!!!هرچند باموضوع من 360درجه متفاوته.ولی نظرات دوستان جیمی خوشحالم میکنه :)))))))))))))))))))
parisa
parisa
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
هیچی ..............کلااز بچگب از این جور عروسکا خوشم نمیومد............
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
يه كار بدون دور انديشي وواقع بيني بود كه به نظر من به نتيجه هم نرسيد! يه كار بيهوده!
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
امیدوارم عروسک های ایرانی بهتری برگردن .عروسکهای بچه گی های ما که با ما غریبه بودن لااقل نسل های آینده دوران شیرین کودکیشون رو با دوستای بهتری بگذرونن...
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
من یه ساعت داشتم دارا و سارا بود آقا من آخر نفهمیدم این دوتا چه نسبتی با هم داشتم؟
Khal ghezi
Khal ghezi
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
از دارا و سارا که نگو بنظرم جذاب نبودن پیشنهاد داشتن یک عروسک ایرانی متناسب بااخلاقیات ماخوبه ولی ن دیگه به این شوری بنظرم برابچه هاهیچ جذابیتی نداشتن نمیدونم چجوری بگم یعنی زل زیمبوهای بچه گونه نداشتن میزان تبلیغ براشونم که صفر حداقل براشون چندتا کارتون قشنگ نساختن که بچه هاجذبشون شن.....بچه ها,حالا دنبال پری وپرنسس و باربی سوپرمن و بت من واینطور چیزان هرچیم بهشون بگی مثلا این باربی با این گردن دراز چشای درشت دماغ توچولو لبای خوش فرم لاغر باپاهای کشیده وبلند شبیه آدم فضایی میشه اگه ازروش یه واقعی ساخته شه کیه که قبول کنه
mahshid
mahshid
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
عاشقشونم ....وهنوز هم دارمشون....اما دیگه خیلی کمرنگ شدن