خانه انجمن من خجالتي 15 سال دارم
١٠١٨
٩٨
shahrzad_h

من خجالتي 15 سال دارم

من خجالتي 15 سال دارم

من15 سالمه ولی خیلی خجالتی هستم. حتی از نظر دادن توی سایت جیم خجالت میکشم . بدتر این که این خجالت من درونیه،  ودرظاهر فرد مغروری به نظر میرسم . البته خداییش گاهی خیلی مغرور میشم . ولی رفتار بعضیا با آدم های خجالتی خیلی

بده. شما درباره ی آدم هاي خجالتي چي فکر میکنید؟

٩٢/٠١/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
این آدم میتونه در نظر من و خیلیای دیگه یه فرد "عقب مونده و از آدم به دور " باشه اما خب مشکلش نداشتن اعتماد به نفسه- فقط باید اعتماد به نفسو تو خودش تقویت کنه همین
s.a
s.a
٩٢/٠١/٠٨
١
٠
آره........ اعتماد به نفس......
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٠٨
١
٠
بله موافقم
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
Tnx :)
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٨
٢
٠
به نظر تفکر بسییییییار اشتباهیه که به یه فرد خجالتی عقب مونده بگن . همیشه تعادل بهترین چیزه وگاهی افراد پررو آزاردهنده میشن .
s.a
s.a
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
من نشنیدم بگن عقب مونده...... ولی آدم به دور و اینا چرا.... شنیدم!
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٠٨
٠
١
بحث تعادل واسه یه آدم عقب مونده صدق نخواهد کرد-میشه گف نظرت محترمه اما اینکه از هم نوع و هم جنس خودت خجالت بکشی چیزی جز اینو حداقل "برای من" اثبات نمیکنه
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
اعتماد به نفس...شاید من 2 درصد هم نداشته باشم...هعی...
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/٠٨
١
٠
کدوم روانشناسی گفته خجالتی بودن یعنی عقب مونده بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کی گفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟وای بر شمایی که طرز فکرت اینه!!!!!!!!!
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/٠٨
١
٠
کله نمک نظاتو واسه خودت نگه دار!!!!!!با این نظر دادنت!!!!!!!
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
من نگفتم روانشناسی گفته فقط نظر شخصیم بود و واسه ابراز عقایدمم آزادم
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
خجالتی عقب مونده؟؟؟ آدم خجالتی اعتماد به نفس نداره و همه ی این ها از طرز تربیت و خانواده شکل میگیره حالا اگه یه فردی طوری بزرگ شده که خجالتی بار اومده نمیشه بهش گف عقب مونده.
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
اگر تو یا خواهرت تحمل شنیده های دیگرانو ندارین پس نظر خواهی هم نکنین- بعدشم من گفتم برای ابراز عقایدم نیاز به اجازه ی کسی ندارم که ادمین تایید نکرد.
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
تمامش کنید
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
نظر دادن با توهین کرن خیلی فرق داره؟؟؟؟؟؟یاد نگرفتی نظر بدی و توهین نکنی؟؟؟؟؟؟
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
نمک...من این تالار رو واسه همدردی با خجالتیای جیم درست کردم واسه رفع مشکل همه خجالتیا نه فقط خودم همچنین نه واسه سروکله زدن با آدمای مغرو وخودخواه که تو اجتماع زیاد دیدمشون ..ولی اینو بدون بی ادب بودن فخر فروشی نداره.
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
من به کسی توهینی نکردم -بهتره تو اول یاد بگیری انتقاد پذیر باشی
s.a
s.a
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
نچ نچ نچ رو باید اینجا مینوشتم!!!!!!!
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
شهرزاد فک نکنم خودتم متوجه شده باشی که چی گفتی!!!! من فقط سوالتو جواب دادم .. گفتم خجالتیو اینجوری میبینم همین ... چــیــزی که عــــوض داره گـــلــه نـــداره.
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
دیگه بیخیال شید لطفا...
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
کله... میبینم تشنه دعوا هستی.فقط به خاطر دوستان دیگه چیزی نمیگم .چون ارزش بحث کردن نداری.نچ نچ نچ..
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
شهرزاد حرف دهنتو بفهم لطفا نچ نچ هم برا خودت کن که انقد کم جنبه ای- متاسفم واقعا
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
منم به پیرووی از خواهر گلم دیگه چیزی نمی گم!!!!چون اون پایین حرفمو زدم!!همه یه جورایی خجالت رو تجربه کردن .یکی کمتر یکی بیشتر.حتی خوده کله نمک هم یه زمانهایی هست که خجالت میکشه. پس این نظرش در مورده خودشم صدق میکنه!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
خیلی ممنون که بنظرم احترام گذاشتین و تمومش کردین:((
- کاکتوس مهربان
- کاکتوس مهربان
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
خیلی طبیعیه اقتضای سنته ...بزرگ بشی خوب میشه ..روابط دوستانتو نزدیکتر کن فقط (از نوع خوبش باز نری تو کار....)
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
مطمئنید با بزرگ شدن درست میشه؟!
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
اووووووووووم.......
- کاکتوس مهربان
- کاکتوس مهربان
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
خانوم قربانی نکنه خودتون دچار همین دردین ؟؟؟؟؟
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
اونکه بعله...بسیـــــــار زیاد دچارشم....
- کاکتوس مهربان
- کاکتوس مهربان
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
هر وقت بیکار بودیم بگید یه کلاس مشاوره راه بندازم ...
s.a
s.a
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
منم خجالتی بودم خیلی......... کم کم بهتر شد اوضاعم........ مثلا ورود به دانشگاه خیلی تاثیر گذاشت روم! مجبور شدم خجالتو بذارم کنار...... هنوزم کمی خجالتیم! ولی دیگه اونقدر وحشتناک نیستم! به خاطر خجالتی بودنم، نمی تونستم از حقم دفاع کنم! خیلی ها سو استفاده کردن...... ولی الان دیگه خیلی فرق کردم! در مورد غرور هم...... من خودمو مغرور میدونم یه کم! به نظر من هر دختری باید غرور داشته باشه! عیبی نداره که در ظاهر مغرور باشی.... حتی به نظر من باید غرور درونی داشته باشی! (الان منو به جرم اغفال بچه ها، میندازن بیرون از سایت!) حتی شاید این غرورم به من کمک کرد تا خجالتو بذارم کنار!
s.a
s.a
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
سرعت راننده رو عشق است! چی طولانی نوشتمااااااااا......
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
مچکرم :)))))))))
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٠٨
١
٠
به نظرم انسان خجالتی می ترسد که به واسطه اشتباهاتش مورد تمسخر دیگران قرار بگیرد
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٨
١
٠
دقیقا..........
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٨
١
٠
موافقم کاملا!
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٠٨
١
٠
اوهوم منم موافقم
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٨
١
٠
من هم یک آدم خجالتی ام...واقعا خجالت یه جور عقب موندگی اونم در همه زمینه ها به حساب میاد...خود من خیلی موقع ها به خاطر خجالتی بودنم نتونستم به آنچه دوست داشتم و در یک قدیمی من بوده برسم...از حضور در جمع هم اصلا لذت نمیبرم...خیلیییییییییییی زجر آوره...کسی راه حل نداره؟
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٨
١
٠
آدم های پررو حقمو زیاد خوردن.ههههعععععععییییی.(آیکون کوچولوی تنها)
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٨
١
٠
حق منم خوردن ولی جدیدا در برابرشون سکوت نمی کنم...!
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠١/٠٨
٠
١
من به خجالتی بودن شما ایمان دارم .... شما چقدر خجالتی هستین ... چه دختر گلی ... آفرین ...
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
از بس خجالتی ام نمی دونم چی بگم ...هووووم.........هووووووووم(آیکون بغض )
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠١/٠٨
١
٠
متاسفانه آدم خجالتی تو زمونه حالا اصلا خوب نیست...چون انقدر گرگ زیاد شده که سرش کلاه میره
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٠٨
١
٠
درست می فرمایید
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
کاملا درسته...مرسی از ابراز نظر دوستانت.......
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
دقیقا زدی به هدف
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/٠٨
١
٠
من یکی از دوستام خیلی خجالتی هستش واسه همین همه اذیتش میکنن و همیشه گوشه گیری میکنه.خجالتی بودن باعث شکست ادم میشه مثلا تشنه ای خجالت میکشی اب بخوری،خوب این وسط چه کسی ضرر میکنه؟اگه خجالت بکشه ساده ترین نیاز هات و نمیتونی برطرف کنی چه برسه به بزرگاش.....اوف من باید روان شناس میشدم به جا زمین شناس خخخخ
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
میخوای خجالتت بریزه؟؟؟یه راه کار نشون میدم انجام بده قشنگ اگه خجالتت نریخت بعد بیا اینجا من هستم هرچی خواستی بگو!!منم مثل تو بودم!ولی الان جوری شدم که رفتم سراغ کاری که مدام باید با همه نوع آدم ارتباط بگیرم و باهاشون بحرفم!فقط یه کار باید بکنی!نترسی!!!اوکی؟از هرکاری خجالت میکشی بدون ترس برو طرفش!از نظر دادن خجالت میکشی اینقدر نظر بده تا خجالتت بریزه!جوری که دیگه طبیعی میشه!از هر کاری خجالت کشیدی برو توی شکمش!از هیچیم نترس!من همین کارو انجام دادم و خجالتمو کشتم!از این به بعد زیر نظرای من و ایمان باید یه چیزی بنویسی!برای هر نظرمون یه گیری بده ویه تیکه بنداز!ایمانم همکاری میکنه!یادت نره!زیر همه نظرامون ببینم نظرتو هااااا!!!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
خب مثلا من میخوام برم مهمونی،خجالتی هم هستم...حالا خواستم برای اینکه خجالتم بریزه تو بحث شرکت کنم...اما اینجوری هم صدام می لرزه و هم قرمز میشم...خب بدتر شد که آبروم میره...به نظرتون در این صورت باید بازهم رفت طرف کارهایی که ازشون خجالت میکشم...؟!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
آره انجام بدین!چرا انجام ندین؟ببینین این چیزی که شما میگین کمبود اعتماد به نفسه!تا حالا با خودتون فکر کردین چرا میتونین این کارو انجام بدین؟یکی از دلایلش همینه که با خودتون میگین الان شروع کنم به حرف زدن سرخ میشم و صدام میلرزه و همه مسخرم میکنن.خب چرا باید به این فکر کنین؟به این فکر کنین که الان اونقدر قشنگ حرف میزنین که همه تحسینتون میکنن!همه همیشه تحت شرایطی خاص سرخ میشن!یه واکنش طبیعی بدنه!طرفتم همیشه متوجه این قضیه میشه!ولی وقتی ببینه داری محکم حرف میزنی به خوش اجازه نمیده چیزی بگه!اگرم احیانا کسی چیزی گفت جوابشو به بهترین شکل ممکن بده!اگه میخواد رابطشو قطع کنه بذار بکنه!بذار اطرافت کسایی باشن که بهت احترام میذارن ومیخوان کمکت کنن!و مطمئن باش روزی میرسه که همون کسایی که فک میکردی مسخرت میکنن یا واقعا مسخرت کردن در حضورت ساکت میشن.درحالی که تو داری به قشنگ ترین شکل ممکن برای جمع صحبت میکنی!!
m_kashiyan
m_kashiyan
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
ببخشید منم با اجازه یه اظهار نظر بکنم:)ام قربانی نمیشه که از همین اول یهو واسه یه جمعیت مثلا20نفری صحبت کنی!باید تمرین مداوم داشته باشی مثلا از یه جمع3یا4نفره از افرادی که باهاشون راحت تری شروع کن تا برسی به جمعیت بیشتر.وگرنه اینجوری که بخوای واسه اولین بار از جمع زیاد شروع کنی تاثیری نداره.
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
مرسیییییییییی از سیده عزیز!!!!!!راستی این شهرزاد خواهره منه!تو تخته پرسیده بودی اون دوتا شهرزاد خواهرن!!!!نه ما دو تا خواهریم!من جیمیش کردم.بابت راهنماییت ممنون.حواست به خواهرمم باشه مثله خواهر خودت
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
این راه کار سید بهترین راه کاره ... دلیل اصلی خجالتی بودن ترسه و باید نترسی یک بار که بتونی به ترست غلبه کنی دیگه حله، هر بار راحت و راحت تر میشه....
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
مرسی ....ازراه کارهای عالی سید ....وبقیه دوستان.حتما انجام میدم.:))))))))))))
m_kashiyan
m_kashiyan
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
کاکتوس راس میگه اقتضای سنت هم شاید باشه.ولی خب معمولا افراد فک میکنن آدما خجالتی افراد منزوی ای هستن!آقای صفدری هم درست میگن برو به طرف چیزی که ازش خجالت میکشی البته یواش یواش کم کم که شدنی باشه.هر چی به خجالتت بها بدی بیشتر و بیشتر میشه و دیگه اون وقت ازبین بردن و کنترلش کار آسونی نیست.
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
تشکر فرااااااااوان.:)))))))))))))
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
فکر بــــــــــــــــــــــــــــــــــــد.....وایییییییییییییییییی.................... : ))))))))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
منم یه موقع های خجالتی می شم،مثلا تو یه جمعی که هیچ کس رو نشناسم/ ولی خوب اعتماد به نفس بالا خیلی تاثیر داره ، نباید خودت رو یا حرف خودت رو دست کم بگیری...
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
موافقم...مشکل همین اعتماد به نفسه است:|
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
ممنون.
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
من اعتقاد دارم هیچ بدی همیشه بد نی مثلا غرور .آدمایی که یکم غرور دارن باعث میشه که به خودشون اجازه ندن تو هر جمعی وارد شن یا با هر کسی دوست شن همین خجالت مثلا آدمای خجالت ی شاید آدم های با حیا تری باشن یا مثلا یک بزرگتر که یه چیزی گفت سری جواب نمیدن که باعث دلخوری بشه تو باید خجالتتو کنترل کنی سعی کن غرورو خجالتتو با هم در کنار هم به کار ببری مثلا تو بحثای بزرگترا شرکت کن سعی کن با هاش مقابله کنی یه بحثی تو روانشناسی هست(برداشت بد نشه)به نام حساسیت زدایی تدریجی که که ممولا فردی رو که نارحتی داره کمکم با اون مشکل روبروش میکنن و از اون میخان که خودشو کنترل کنه تو هم میتونی این توری خجالتت رو کنترل کنی ولی هیش وقت دوست نداشته باش خجالتی بودنت کامل بریزه چون یه جاهایی تو زندگیت بش احتیاج پیدا میکنی فدات شم
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
منم آدم خجالتی هستم البته نه تو نت بیشتر جلوی اقوام دور...
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
من فکر کنم خجالتی ام اما زیاد شدید نیس.. ولی کلا نتیجه گیریم اینه که بیش تر اکتسابی هس و نمیشه گفت ارثی
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
هنوز 15 سالته خوب میشی
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
عاورین ... به نکته ظریفی اشاره کردی...
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
از راه حلاتون بسیار سپاس گزارم:))))))))
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
من چی بگم خب ... هیییییییییی ... روم به دیوار ... بچه ها میدونن چقدر من خجالت میکشم ... من برم دیگه ... بیشتر از این نمیتونم اینجا بمونم ... خجالت میکشم ...
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
به خاطر سید باید همیشه جواب نظراتو بدم.......
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
مشخصه چقدر خجالتی هستین...اصلا خجالت ازتون می باره...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
آفرین شهرزاد خانوم!باید روی ایمانو کم کنی هااااااا:)))))
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
آخه آقا سید یه مشکلی هست...جواب بیشتر حرفای ایمان سکوتی بیش نیس....
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
بشکن سکوتو شهرزاد خانوم!نذار ایمان در بره!ایمان همیشه تیکه میاد شمام همیشه در جوابش یه تیکه بیا!ولی کنترل شده!!!
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
ضمنا میتونی نظر شخصیتو بگی ولی واسه نظرت باید دلیل داشته باشه!باید صحبتت مبنای علمی داشته باشد .حداقل یه کوچولو که داشته باشه!!!
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
همه افراد خجالت رو دارن فقط زیاد و کم داره!محاله یه آدم بگه من تاحالا خجالت رو تجربه نکردم!!!!!پس اگه اینجور باشه همه از نظر شما به یه میزانی عقب مونده اند حتی بعضی مواقع خود شما!!!!!!!!!!چون حتما تجربشو داری!!!!!!
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
باراهنمایی های شما دوستان گلم معلومه که خجالتم کمتر میشه.ممنون زیاد
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
خواهر گلم من درموردش قبلا باهات صحبت کردم میخواستم دیگه نظرندم چون تکراریه حرفام!اما نمیتونم!!!!!!فقط بدون که من و داداشا هم قبلا خجالتی بودیم اما مروره زمان و ورود به اجتماع که اولین قدمش دانشگاه بود همه چیزو درست کرد.نگرانش نباش درست میشه!خیلی بهش فکر نکن !فقط سعی کن هر جا هستی خودت باشی!من و مامانو بابا و داداشا و حتی دوستات تو رو همینجوری هم دوست داریم .خیلی هم دوست داریم.
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
به نظرم یکی از دلایله خجالتی بودنت روحیاته لطیفیه که داری!!!تو مثل گل میمونی از این که بهت توجه نشه ناراحت میشی!و دوست داری که همیشه همه تصدیقت کنن که اگه اینجور نشه فکر میکنی بد ی اما در واقعیت اینجور نیست هر کسی مشکلاته خودشو داره!!!!و در این دوره زمونه فکره همه یه جورایی درگیره .تو اهمیت نده!
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
بازم ممنون.:))))))))
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
دیگه بهش فکر نکن گلم!
s.a
s.a
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
نچ نچ نچ......
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
تو چرا هی نچ نچ میکنی هرجا میرسی؟؟؟ :-O
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
دایناسور من به جای تو بودم میگفتم: هوار.....هوار.....
h-hoseini
h-hoseini
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
من پیشنهاد میکنم کتاب (عزت نفس داری)بخونید بعضی وقت ها ادمای خجالتی فکر میکنند کسی واسه اونا ارزشی قائل نمیشن کتابرو کتابخانه های عمومی داره... راستی شما با ارزشترینید اینو باید همه بدونن پس باید اثباتش کنید!
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
نظرت خیلی عالیه ومتفاوت با همه نظرا .....بسییار ممنونم... :))))))))))))))))))
parisa
parisa
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
فکر خاصی نمیکنم...........ولی فک میکنم دلیلی نداره ادم از چیزی خجالت بکشه...........
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
تجربه نداشتی دیگه! آدم خجالتی دیگران رو (اگه حتی خیلی پست باشن) برتر میبینه واسه همین اعتماد به نفسش سقووووووووط میکنه. به همین سادگی.
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
هعی...حرف دل منو زدی شهرزاد جان...
parisa
parisa
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
چرا برتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سعی کن اعتماد به نفستو ببری بالا............
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/١١
٠
٠
دارم سعی میکنم دیگه........
parisa
parisa
٩٢/٠١/١١
٠
٠
عافرین دخی خوب............
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠١/٠٩
٠
٠
اصن نگران نباش . این خجالتی بودن ، یکی از قسمتای زندگیه همه ی انسان هاست . همه تو یه مرحله ای از زندگیشون خجالتی بودن . کاملأ طبیعیه . یکی دو سال دیگه که شخصیتت شکل بگیره ، این خجالتی بودن ، بنا بر شخصیت اجتماعیت تغییر میکنه . پس سعی کن اعتماد ب نفستو بیشتر کنی ...
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من اصلا خجالتی نبودم
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/١١
٠
٠
آخه .این قسمت زندگی خیییییییییییییلی سخته.
raaahil.m
raaahil.m
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
خجالت به ضررآدمه وکارخوبی نیست!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
اره واقعا
m-pich
m-pich
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
فقط یه چیز میتونم بگم توی این دوره زمونه اگه خجالتی بودی حقتو میخورن . آدم خجالتی توی این دوره زمونه به جایی نمیرسه . سعی کن خجالت کشیدنو ترک کنی حالا به هر نحوی که شده