خانه انجمن شهامت یا حماقت؟
٦٥١
٨٦
g.h

شهامت یا حماقت؟

شهامت یا حماقت؟

نظر شما در مورد کسانی که به خاطر از دست دادن عشقشون یا خسته شدن از زندگی دست به خودکشی می زنند چیه؟

اصلا خودتون تا حالا به خودکشی فکر کردید؟

٩٢/٠١/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من فقط در صورت که رمز کاربریم تو جیم لو بره به فکر خد کشی میفتم :دی :)))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
خخخخخخ....خوب شد گفتین چون میخواستم فردا سایت جیمو هک کنم...:))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
هویج و از این کارا
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
ادمین نظر بالام و سانسور کن من توبه کردم
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
من که تا حالا تجربه عاشقی رو نداشتم که بخوام در این مورد نظر بدم ولی خوب اینایی که خودکشی میکننم به نظر من خیلی سست ایمانن چون همینطور که میدونید خودکشی به هر نحو، حرام و از گناهان کبیره محسوب می شود.(امام باقر (ع) در همین رابطه میفرمایند که::“شخص مؤمن به هر بلایی گرفتار می شود و به هر مرگی ممکن است بمیرد ولی خودکشی نخواهد کرد”.<کلینی، کافی، ج ۳، ص ۱۱۲، دار الکتب الأسلامیة، تهران، ۱۳۶۵ هـ ش.>)
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
موافقم...درواقع کسی که همواره به یاد خداست و اعتقاد داره که خداوند کمکش خواهد کرد هرگز این کاررو نمی کنه!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
خوب مثلا چی؟طرف خودش رو بکشه مگه کارا درست میشه......واقعا خودکشی خریته
SMX
SMX
٩٢/٠١/١٠
١
٠
خود کشی نشانه ی ضعف طرف در مقابل مشکلات هست
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
کاملا موافقم...
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
دقیقا
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/١٠
١
٠
نه.هیچ وقت.خودکشی کار انسانهای ضعیف النفس است
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
دقیقا
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
در این زمینه تجربه ای ندارم حتی فکر کردن به خودکشی هم تنمو میلرزونه ... ضعف ایمان باعث همچین اتفاقی میشه ... اما شاهد همچین اتفاقی بودم متاسفانه ... یکی از دوستان دوران دبیرستانم تا مرز خودکشی پیش رفت به خاطر هیچ و پوچ حون خودشو به خطر انداخت :(((
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
جای تاسف داره واقعا!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
آره واقعا ... الان دوساله ازش خبر ندارم ...
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
به نظرم هر کس خودکشی کنه بیماره
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
گاهی این قدر مشکلات به ادم فشار میاره که از حد توان تو خارجه..با خودت میگی خدایا کاش نبودم ..یا کاش زودتر از دست این دنیا و ( ادم هاش) خلاص شم ولی این با این که از رحمت خدا ناامید بشی خیلی فرق میکنه..با خود کشی موافق نیستم ولی گاهی از این دنیا ناامید میشم ولی باز توکل به خدا میکنم و ادامه میدم .اصلا به مخیله ام تا به حال نرسیده که خودم خودم رو بکشم ..اصلا دلت میاددختر به این خوبی..تازه شم..
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!...واما قسمت دوم...خیر...ابدا...یه جای دیگه هم گفتم.خودکشی دردی از آدم دوا نمی کنه.بدتر،انسان اون دنیا تا ابد در جهنم می مونه.خب پس انقدر باید از عقل و فهمش استفاده کنه که به خاطر نابودی غم های دنیا که دربرابر جهنم بسیار ناچیز هستند،دست به چنین عمل ناپسندی نزنه!حالا هر چقدر هم احساس ضعف کنه!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
احمقانست.....زمان همه چیزو درست میکنه....عشق هیچوقت فراموش نمیشه ولی زخمش بهبود پیدا میکنه.......خودکشی فقط پشیمونی داره چه زنده بمونی چه نمونی.......... اگه طرف ارزش داشت پیشش میموند حالا که نمونده همون بهتر که رفته
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
عشق خوبه از نوع ابدیش، از نوع لیلی مجنونیش نه مثل بعضی از عشقای امروزی که امروز عاشقی فردا فارغ... اولا همونطور که دوستان گفتن خودکشی کار حرامیه دوما با خودکشی چیزی ثابت نمی‌شه جز کوچیکی و سست بودن فرد. داشتیم تو فامیل که طرف واسه یک آپاچی خودکشی کرده!!! خب آدم اگر عاقل باشه هیچ وقت دست به همچین عملی نمیزنه! من جونم رو که از سر راه نیاوردم که خودم رو بکشم! :)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
عشق مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد :))
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
هست باید دنبالش گشت! مثل فرهاد رفت تو کوه!!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
خب اصل مطلب همینه دیگه !!! تو کوه آنتن نمیده دیگه :))))
وصال
وصال
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
عشق پاک زمینی هم از همین نوعه نسیم جونم
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
خودکوشی بزرگترین گناهه حتی فکرکردن به اون هم خوب نیست
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
موافقم فکر کردن به خودکشی هم خوب نیست.
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
تک تیر
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
خیلی هیجان داره فک کنم
m_kashiyan
m_kashiyan
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
وقتی الکی عاشق بشی..وقتی بیجا عاشق بشی عاقبتت بهتر از خودکشی نمیشه!!!نه هیچ وقت به خودکشی فکرنکردم!چون گناه داره!در ضمن کار بیخودیم هست چون از جهنم به جهنم رفتن که فایده ای نداره!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
این "از جهنم به جهنم رفتن" رو خیلی خوب امدید :)
m_kashiyan
m_kashiyan
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
خودمم عاشق این جمله ام هستم!اولین بارم که گفتمش تا یه ساعتی تو کفش بودم:)))))))))))))))))))))))))))))
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
عاشق اونی نیست که ب خاطرت بمیره ! عاشقی کسیه که به خاطرت زندگی کنه ، حتی اگر نباشی ! خودکشی نهایت حماقته !! حرف دیگری نیست . و من الله توفیق !
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
زیبا بود جناب عماد خان..ممنونم..
وصال
وصال
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
آن کس که گفت بهر تو مردم دروغ گفت من راست گفتم که برای تو زنده ام..............
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
سخنی از عاشق سایت.......منم این و قبول دارم
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
كاملأ با حرف برادر عماد موافقم
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠١/١١
٠
٠
ممنونم از همتون . . .
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
http://jeem.ir/pagetwo.php?print=3&type=1&id=1046بچه ها یک سری به این مطلب بزنید این یک موضوع واقعی هنوزم دلیل اون خودکشی مسخره را هیچکدوممون نفهمیدیم!ولی اینکه حماقت بود را خوب فهمیدیم!
hamta
hamta
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
تا همی حالا که هنوز عاشق نشودوم ولی خود کشی حماقت محضه ربطی به شهامت نداره.....
maryam
maryam
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
منظورش اين بود غير مريم عاشق كسي ديگه نشده خخخخخخخ منظورتو قشنگ بيان كن فدام شي
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/٠١/١١
٠
٠
مریم جانم تب داری نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باران
باران
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
يه روانشناسي مي گفت اگه كسي به شما گفت به خودكشي فكر ميكه اونو جدي بگيريد.حالا اگه كسي به شما زنگ زد گفت الان سيانور دستشه محض خداحافظي به شما زنگ زده چي كار مي كنين؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
!!!!!!!؟؟؟؟؟؟
m-nik110
m-nik110
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
کامنت من کو؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
ادمین خوردش
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
راستش تا بحال عاشق نشدم....ولی مطمئنم اگه هم یروز عاشق شمو شکست بخورم هیچ وقت به خودکشی فکر نمیکنم....ولی خوب تابحال فکر کردم به خودکشی اما بخاطرو عشقو این چیزا نبوده....بخاطر خستگی از دنیا و آدماش....اونم در حد یه فکر مسخره و گذرا....
s.a
s.a
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
خودکشی خیلی بده :(((((((((((((((
maryam
maryam
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
اين جور ادماي احمق بهتر كه نباشن خودتو ناراحت نكن اس آجان
s.a
s.a
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
:(((((((((((((
maryam
maryam
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
باز كن اون اخماره يا خودوم با اره برات باز كونم :)
s.a
s.a
٩٢/٠١/١١
٠
٠
جاااااااااااااان؟!!!! ماماااااااااااااااااااااااااان.........
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
خریت نه تنها علف خوردن است...
وصال
وصال
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
خودکشی کردن کار آدمای شجاعه ......
وصال
وصال
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
درسته الان همه میگیم که خودکشی حماقته و این جور حرفا منم باهاش موافق نیستم اما کسی که این کارو میکنه شجاعت قابل تحسینی داره حماقتش سرجاش
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
کجاش شهامته..........نهایت ترسه .........ترس از روبه رو شدن با حقیقت
وصال
وصال
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
حقیقت آدمی که میخواد خودکشی کنه لحظه آخر زندگیه که شجاعت داره وباهاش روبرو میشه عمرا من و شما بتونیم این کارو بکنیم
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
هنوز اونقدر خر نشدم که همچین کاری رو بکنم
parisa
parisa
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
خودکشی واقعا حماقته..................................مخصوصا اگه برا یه همچین چیزی باشه......................اینقد بی ارزش
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
عافرین...........تک تیر
- کاکتوس مهربان
- کاکتوس مهربان
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
حماقته ..حماقت ..به نظر من واسه عشق بازی حتی نباید تب کرد ..باید با طرف مقابلت کنار اومد و زندگی کرد
وصال
وصال
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
اینکه واسه عشقت تب کنی که اصلا دست خود آدم نیست
وصال
وصال
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
از دست دادن کسی که عاشقش شدی وحشتناک سخته اما فهمیدنه اینکه عشقت بدون تو داره با کسی که دوسش داره زندگی میکنه خیلی خوشحال کننده است
maryam
maryam
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
اصنم خوشحال كننده نيس خدايي
وصال
وصال
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
امیدوارم همه تجربه کنید تا بفهمید چی میگم ...
maryam
maryam
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
خدانكنه
maryam
maryam
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
احمقن تمام!
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
تایید
mahshid
mahshid
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
اوووووووووووووووو چه فکرا بدی ...هردوتاشون
گمنام
گمنام
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
خودکشی بهشت است وقتی زندگی برایت جهنم است!خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
maryam
maryam
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
خب هرچه زودتر بهتر
گمنام
گمنام
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
ممنون از پشتیبانیتون
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
!!!!!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
جهنم است در برزخ
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
کسی خودکشی میکنه که از زندگی اش بدش مییاد و یه جورایی فکر میکنه این دنیاشو از دست داده.. پس چرا باید اون دنیا رو هم که ابدیست از دست بدیم؟این دنیا یه روزی تموم میشه و تازه میشه شرایطو تغییر داد.
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
آری بابا تو این دوره زمونه عمر نوح که نمی کنیم...بذاریم عمر خودش تموم شه و خلاص...چه کاریه خودکشی...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
والا فکر خودکشی ترسناک نیست!ولی فکر اون گرز آتیشیا که بعدش اون دنیا و توی جهنم میزنن به سر آدم باعث میشه کلا از فکر خودکشی بیام بیرون!اصن چه کاریه خووو
sahar
sahar
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
دقیقا!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
اوووف تازه اونجا غذا و ایناهم نیست...بعد میری یه کم آب بخوری...انقدر جوشه که بند بند وجود آدم می سوزه...بعد هی زنده میشی و می میری...تازه این یه قسمت کوچیکه...اصلا وضعی...
آرتمیس
آرتمیس
٩٢/٠١/١٢
٠
٠
من به خود کشی فک کدم چون کار هیجان انگیزیه ولی به قول شما همین فکراش آدمو بیخیال میکنه البته خود کشی که من میگم واس ضعفه مقابل مشکلات نی چون این فقط حماقته ولی به عنوان یه ایده و یه کنجکاوی دوسش دارم
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٢/٠١/١٠
٠
٠
خود کشی حماقته...کار آدمای ضعیف النفسه...
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/١١
٠
٠
واااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!چرا متن آدم رو عوض می کنین خوب؟؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠١/١١
٠
٠
دوست عزیز مال همه رو عوض میکنه
gol-h
gol-h
٩٢/٠١/١١
٠
٠
وا!!!!!!!!!!!!!!!!چرا متن تالار آدم رو عوض میکنین خوب؟؟؟؟؟؟؟خانومها آقایون مطلع باشند من فقط یه سکانس از فیلم بدون من اینجا رو نوشتم !
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٢/٠١/١١
٠
٠
روزگارا! تو اگر سخت به من میگیری/ با خبر باش که پژمردن من آسان نیست/ گرچه دلگیرتر از دیروزم/گرچه فردای غم انگیز مرا میخواند/ لیک باور دارم دلخوشیها کم نیست / زندگی باید کرد!! كاش عوض فکر کردن به خودکُشی به خود کِشی فکرکنيم ؟!
شاهدخت
شاهدخت
٩٢/٠١/١١
٠
٠
نه بابا خودکشی چیه تا شقایق هست زندگی باید کرد....بعله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
maryam
maryam
٩٢/٠١/١١
٠
٠
اينم منظورش اينه تا مريم هست .....