خانه انجمن صدقات خود را به نیازمند واقعی بدهیم
٥٣٢
٢٣
sm-mousavi

صدقات خود را به نیازمند واقعی بدهیم

صدقات خود را به نیازمند واقعی بدهیم

وقتی قصد داریم به کسی صدقه بدهیم مهمترین چیزی که وجود دارد این است که صدقه به نیازمند واقعی برسد. شما چگونه صدقه می دهید؟ چرا؟ ( مثلا صندوق صدقات، گداهای درون خیابان و ... )

٩٢/٠١/٠٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
يه يتيماي كميته امداد ميدم فك كنم اينا از همه بيشتر نياز دارن واقعي هم نياز مندن
SMX
SMX
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
ما که تو صندوق میندازیم اگه گدایی رو هم توی اتوبوس دیدیم براش من کارت میزنیم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
من صندوق صدقات دارم تو خونه.بیرون هم تو صندوق میندازم.ولی اگه تو خیابون یه نفر رو ببینم که واقعا نیاز داره بهش کمک میکنم.
m_kashiyan
m_kashiyan
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
یه صندوق داریم که هرچندوقت یکبار زنگ میزنیم میان خالیش میکنن این یه راه خوب و آسون.ازیه راه دیگه هم میشه کمک کرد مثلا اگه کسی رو در نزدیکیمون میشناسیم که مشکل مالی داره میتونیم از طریق یه نفر بهشون کمک کنیم چون همه فقرایی که تحت پوشش کمیته هستن یا بلاخره زیر نظر یه جایی هستن بهشون کمک زیاد میشه اما اون خانواده ای که زندگیشون به سختی میگذره و شاید همین کنار ما باشن به اونا میشه از این راه که گفتم اگه کسیو میشناسیم از طریق اون بهشون کمک کنیم.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
ما تو خونمون صدقه هامونو جمع میکنیم به یه تعداد نیازمند که خودمون میشناسیم میدیم.یا مثلا لباسایی که نو مونده و نمیپوشیم میدیم به همونا!تو خیابونم که توی صندوق صدقه انداختم ولی نه زیاد!چون بیشر همون توی خونه جمع میکنیم.به گدا هم خعععععععلی کم پول میدم!مگه اینکه با کسی باشم و در حال حرف زدن بیاد خیلی پیله شه!
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
من معمولا به صندوق صدقات کميته امداد بيشتر اعتماد دارم... به گداهاي تو خيابون که اصلا کمک نميکنم مگه خيلي پير باشن.. وگرنه اينايي که ميان کج و کوله راه ميرن اصلا اعتماد ندارم.. خودم به عينه ديدم که بعدش درست راه ميرن.. خخخخخخخخخخ
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
صندوق که عالیه همه ازش استفاده میکنن و راضین ... ولی اگه کسی جلومو بگیره بگه کمک کن(منم که دل نازک) بهش کمک میکنم ... چند ماه پیش بود یه خانومی با یه بچه ی کوچیک طرف های میدان شهدا جلومو گرفت میگفت کیفشو دزدیدن و تو این شهر غریبم و از این حرف ها ... مسلما به این خانوم نمیشه بگین گدا ... خب اینجا دیگه نمیشه تشخیص داد که طرف راست میگه یا نه من بهش کمک کردم ... کمک کردن خوبه ... من همیشه سعی میکنم کمک کنم ... من خیلی ساده هستم ... من پسر گلی هستم ... من چقدر خوبم ... وااااااااااااااای موهای تنم سیخ شد ...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
ای دل نازک!ای پسر گل گلاب!ای جیگر!منم توی این شهر گم شدم!بچه آمریکام!یه 14-15میلیونی لازم دارم تا با هواپیمای فرست کلس برگردم خونم!میشه یکم کمک کنی پسر گل؟:))))))
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
سید تو جون بخواه ...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
ما چاکریم داش ایمان
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٠٤
٠
٠
کمرم داره میشکنه!مواظب باشین دل و قلوه هایی که به سمت هم پرت میکنین تو سر ماها نخوره!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
صندوق صدقات!!!!! میزارم تو جیبم صندوق نمیزارم
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٠٣
١
٠
ما یک گروه تشکیل دادیم که هرکدوم تو خونه‌هامون یک صندوق بگذاریم و هر چی که در توانمون بود توش پول بریزیم بعد آخر هر ماه پولارو جمع می‌کنیم خودمون می‌بریم می‌دیم به خانواده‌های فقیر...
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
ما یک صندوق صدقه تو خونه داریم،تو همون میندام.تو صندوق صدقات بیرون هم میندازم.دیگه تا همین حد میتونم کمک کنم!
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
ها منم همینطوریم
s.a
s.a
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
یه صندوق تو خونه داریم ازینا که هرچند وقت میان خالیش میکنن! تو اون میندازم!
nasim_a
nasim_a
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
صندوق صدقات خیریه ها و کمیته امداد
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
آقا به کسی نگید ها ... ما یه صندوق صندقه داریم که کلیدش دست خودمه ...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٣
١
٠
هیسسسسسسسسسسسسسسسس!نه نه حواسمون هس ایمان به کسی نگیم!آروم بگو کسی نشنوه:)))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٠٤
٠
٠
من از همه بیشتر به صندوق صدقات اطمینان دارم.
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٤
٠
٠
من که زیاد اطمینان ندارم.والا اون دفعه که پولا رو دادن به عروس دومادای افغانی!!!!مثلا خودمون انقدر فقیر داریم...هعی...
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠١/٠٤
٠
٠
میدی به یه گدا ! از سر دلسوزی ، تو کاره خودتو کردی ، حالا میخواد اون واقعا گدا باشه یا نه !
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠١/٠٥
٠
٠
من همه جوره...هم صندوق...هم گدای تو خیابون...هم صندوق تو مساجد....به هرحال اون پول ما خیلی زیاد نیست ولی جمع که بشه کلی میشه و بدرد میخوره......ثوابم داره