خانه انجمن اي واي ،من بايد دو ايستگاه قبل پياده ميشدم
٤٥٦
٣٠
asghar

اي واي ،من بايد دو ايستگاه قبل پياده ميشدم

اي واي ،من بايد دو ايستگاه قبل پياده ميشدم

تا حالا براتون اتفاق افتاده كه تو مترو يا اتوبوس خوابتون ببره و از ايستگاه مورد نظر رد بشيد؟
عكس العملتون رو بگيد و قضيه رو هم توضيح بديد تا تو اين عيدي يكم بخنديم.

٩٢/٠١/٠٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠١/٠٢
١
٠
نه من تو اتوبوس نمیخوابم ...
s.a
s.a
٩٢/٠١/٠٢
٠
٠
نع......... ولی برای دوستم اتفاق افتاده! اتوبوس بردش سمت ترمینال! هوا هم تاااااااااااااریک........ اصن یه وضعی........ بیچاره...... طفلکی.......
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
راستش و بگو خودت بودي؟؟ آخه خيلي از جزئيات خبر داري.. !! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
s.a
s.a
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
خو دوستم برام تعریف کرد دیگه...... اذیت نکنین آقا......
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٢
١
٠
نه والا!ولی خب اگه اتفاقم بیفته میرم پایین برمیگردم!دیگه به راررنده هم که بگیم مارو برنمیگردونه:))))))
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٠٢
١
٠
آره یبار پیش اومد.... ولی فقط یه ایستگاه گذشته بود.... خعلی شیک بیدار شدم اصلا به روی خودم نیاوردم.... تا چند مین که گیج بودم اصلا نمیدونستم کجام!!!!!!! بعد که بخودم اومدم دیدم خیلی دور نشدم پیاده شدمو برگشتم سر جام خخخخخخ... هیییییییی یادش بخیر مال زمانی بود که تا نصفه شب بیدار بودم درس میخوندم(جوون بودمو خامی دیگه ) بعد صبحا تو اتوبوس چرت میزدم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٠٢
٠
٠
آره آدم وقتی بیدار میشه تا دقایق نامعلومی گیجه!
m-nas
m-nas
٩٢/٠١/٠٢
٠
٠
نه باوا................راستشو بگو چن بار برات اتفاق افتاده
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٢/٠١/٠٢
٠
٠
عکس العمل : اوی راننده گردش کن ۲ تا ایسگاه عقب تر بینیم بابا
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
اگه نشکوند فرمونو خوب تیزی میکشیم، مگه چیه؟
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٠٢
١
٠
خواب برده تا حالا وی از ایستگاه جا نموندم.یکبار خیلی خنده دار بود.با سرویس از مدرسه میومدم خونه.از بس خسته بودم خوابم برد.یکدفعه خواب دیدم یکی مثل راننده سرویسم داره صدام میکنه.به زور چشامو باز کردم دیدم دم در خونمونم و راننده هه داره صدام میکنه.بدبخت معلوم نیست چقدر صدام کرده!بعد منم پیاده شدم و در ماشینو نبستمو رفتم تو خونه!خعلی مضحک بود یعنی!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠١/٠٢
٠
٠
من یکبار تو مترو یه ایستگاه مونده به ایستگاه مورد نظر بیدار شدم.پیاده که شدم از بس گیج بودم راه خونمونو بلد نبودم!مامانم زنگ زد سفارش خرید داشت بعد بهش میگم الان پیاده شدم از کدوم ور بیام!یعنی تا چند وقت سوژه بودم!
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
خب طبيعيه پيش اومده .. پياده شدم و برگشتم.. خيلي ساده ... مشهد خرج داره..يعني بايد دوباره بليط بدي.. اما تهران که ديگه اينطور نيست.. اين ديگه خنده داشت..؟؟!!
g_hosseinian
g_hosseinian
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
من خوابم نبرده ولی شده که سرم تو گوشیم باشه و جا بمونم!ولی فقط یه ایستگاه بالاتر!بعد بدون اینکه به روی خودم بیارم ایستگاه بعدی پیاده میشم و پیاده بر می گردم و تو راه شعرم میخونم کلی هم حال میده .کلا عاشق پیاده روی ام اونم تنها.البته دو نفریشو تاحالا تجربه نکردم (میدونین که منظورم از اون نفره دوم کیه؟؟؟؟؟؟)شاید اونم خوب باشه که حتما هست!!!!!خخخخخخخخجججججج
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
اَو اَو اَو!2نفری؟؟؟؟؟؟حرفای بیتلبیتی؟؟؟نچ نچ نچ!من پیشنهاد میکنم همون تنهایی رو با خوشحالی بچسبین که ارزش داره به 2نفری!ها والا!ولی ماشالا روی منو کم کردی توی سر توی گوشی بودن:))))))))))
g_hosseinian
g_hosseinian
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
نهههههههه!خدا مرگم! منظورم اونجوری نبود که!!!منظورم این بود که اگه خدا بخواد و تو سال 92 ازدواج کردم(بگو ان شا ئ الله) دو نفری قدم زدن هم خوش میگذره مطمئنا!همین!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
میخواستم بگم زوده بعد سنتو نیگاه کردم دیدم نه دیگه وقتشه!انشاالله 92بری خونه بخت!ولی بچه های جیمم دعوت کنی هااااااااااااااااا!اگه دعوت نکنی دعا میکنم عروس نشی:)))))
g_hosseinian
g_hosseinian
٩٢/٠١/٠٤
٠
٠
چشوم.
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
من دو سال پيش تابستون ميرفتم تو سيدرضي كلاس يه بار ديرم شده بود هيجان زده يه ايستگاه زود تر پياده شدم بعد كه دورو برمو نگاه كردم ديدم اشنا نيست از ايستگاهم رد شده بودم پياده تا اكلاس رفتم.
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
نه
سیب
سیب
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
برای من که اتفاق نیفتاده ولی یه شب که برمیگشتم شهرخودم یه پیرزن بود که می خواست تو یکی از روستاهای بین راه پیاده بشه ازروستاش که ردشدیم بیست دقیقه بعدتازه فهمید که ردشده راننده هم نامردی نکردو تموم راهو دوباره برگشت البته به صورت معکوس(دنده عقب)!
hamta
hamta
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
فراوون!... جیغ و داد کردم!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
هااااااااااااااا؟؟کسی رو هم زدی توی اتوبوس؟:))))))
f.nazemi
f.nazemi
٩٢/٠١/٠٣
٠
٠
برا من وقت سوار شدن اتفاق افتاده شنبه رفتیم با دوستم مدرسه سرویس نیومد مجبور شدم با اتوبوس بریم تا پامونو گذاشتیم تو ایستگاه اتوبوس خط91 رفت ما ببدو بدو راهافتادیم دنبالش به میدون شهید جوان که رسیدیم فک کردیم می ره سمت بهارستان پیاده نشدیم ایخدا این راه افتاد سمت فکوری ما هم با خیال راحت نشستیم تاایستگاه اخر باز از فکوری راه افتادیم سمت بهارستان اونم پیاده ؟ تا رسیدیم ساعتای 3 3.5 شده بود فقطا اگه دستم به راننده سرویسم نرسه همچی می کوبم تو دهنش به قول روا قیافش عین نعل اسب بشه
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٠٤
٠
٠
اه اه! یاد یک خاطره تلخ افتادم ! دبستان که می رفتم می شد با خط 14 و 18 و18.1 بری اونجا ولی از ایستگاه برگشت مدرسه خط های دیگه ای هم عبور میکرد مثل 19 و 14.1 بعد من یادمه یک بار که خیلی معطل اتبوس شدم و نیومد گفتم با خودم خط 14.1 فقط 0.1 از 14 بیشتر داره حتما میره نزدیکای خونم دیگه ! و این شد که سر از نا کجا آباد در اوردم و تجریه شد دیگه خطی رو که نمیدونم کجا میره سوار نشم :)
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٠٤
٠
٠
نه.هیچ وقت
nasim_a
nasim_a
٩٢/٠١/٠٤
٠
٠
من نه.ولی ی بار دوستم دیر رسید سر کلاس گفت تو اتوبوس خوابش برده تا ایستگاه آخر که حرم بوده و ی خاونمه بیدارش کرده
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠١/٠٤
٠
٠
نه ، نشده !
parisa
parisa
٩٢/٠١/١٦
٠
٠
من یه بار از کلاس سوار اتوبوس اشتباهی شدم...............کلا از یه مسیر دیگه رف.........بعد پیاده شدم زنگ زدم بیان دنبالم..........
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٩
٠
٠
نِهی.